rogas [link widoczny dla zalogowanych] Belgia
kksg [link widoczny dla zalogowanych] Mali

wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik UWAGA wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
Gramy jeden mecz ! Bez rewanżu ! oraz

Termin na rozegranie I fazy grupowej mija w niedziele 28.10.07 o godzinie 20:00!!!
Jeżeli do czwartku 25.10.07, godzina 20:00 dany gracz nie będzie posiadał rozegranych przynajmniej 3 spotkań, to w jego miejsce zostanie dopuszczony rezerwowy!

POWODZENIA!!!

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Nie 21:56, 28 Paź 2007, w całości zmieniany 21 razy

rogas (Belgia) 1-1 kksg (Mali)

rywal zrobil jedna akcje z czego padl gol, a ja sie meczylem mimo 20 strzalow 1 gol, jego GK chyba mial czerwona strzalke bo wybranial niesamowicie.. ocb?

zajac.b-wo (Grecja) 1-2 rogas (Belgia)

Niecz z moja przewaga, wygrywalem 1-0 pod koniec meczu zajac wyrowna, ale w loss time zdobywam gola w wage zwyciestwa. W strzalach 14-6 dla mnie.

yayeti (Senegal) 1-2 rogas (Belgia)

Mecz dosyc wyrownany z lekka moja przewaga, wszystkie gole wpadly w pierwszej polowie.

Zajac.b-wo-yayeti 2-1

kur....... nie wierze już drugi mecz przegrałem 2-1 no cóż gorsza liga mnie przywita
Wto 17:39, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
Cobeer

Posty: 942

GHANA DAMIANA JEDNAK LEPSZA

Mecz pomiędzy Cobeerem a Damianem zapowiadał się pasjonująco i taki był. Co prawda Ghana Damiana prowadziła grę w pierwszej połowie. To jednak wynik brzmiał 1:1. Cobeer wykorzystał jedna akcje jaką miał. W drugiej odsłonie z koleji dominacja Cobeera ale gola strzela Damian. W 84min Cobeer wyrównuje. I wygląda na zadowolonego z remisu. Jednak nic z tego Damian strzela na 3:2 i zdobywa komplet punktów.

Cobeer(Ghana)2:3Damian232(Ghana)

P.s.Tabela aktualna bedzie wieczorem. ok23.00
Wto 19:15, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
yayeti

Posty: 104

Damian232-yayeti 1-0

Znowu jedna bramka ale dobry kolo jest kilka razy miałem farta ale mogłem też strzelić szkoda coraz większe wątpliwosci na lepsza lige może to i dobrze radosny
Wto 19:26, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
rogas
Helper

Posty: 1303

damian232 (Ghana) 0-6 rogas (Belgia)

Do tego meczu podchodzilem szczegolnie, poniewaz niedawno mialem z nim boje w nieoficjalnym pucharze i odpadle, wiec musial byc rewanz. Udalo sie i to w wielkim stylu, poczatek mecz byl dosc wyrownany, ale to ja strzelilem bramke i minute pozniej na 2-0. Rywal probowal jeszcze cos zmienic zmieniajac formacje ale to nie przynioslo skutku, bo sie troche odkryl i potem juz strzelilem 4 bramki i wynik koncowy 6-0. Damian rowniez mogl cos wbic, ale mial pecha a ja troche szczescie, ale taka jest pilka.

Wto 22:38, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
ZaJaC.b-wo

Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 80

Skąd: Braniewo

Vinex-Zajac.b-wo 2-1

Ogolnie moglem ten mecz wygrac na boisku bylem lepszy chociaz spodziewalem sie ze Vinex mnie pojedzie ostro nie wiem co sie z nim stalo ten mecz byl na pwno do wygrania..ale coz druga porazna...
po prostu Vinex stzrelil o jedna bramke wiecej i wygral
powodzenia w dalszych grach:) i gratyuluje wygranej
Wto 22:47, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
Cobeer

Posty: 942

PIERWSZY PUNKT

Mecz Senegalu z Ghaną. Każdy kibic afrykańskiej piłki mógł być zadowolony ze spotkania obu ekip. Pierwszy gol padł po uderzeniu Bapa Diop'a który wykorzystując fatalny błąd Appiah'a zapakował gola zza 16 metrów. Ghana próbowała narzucić swój styl ale na nic się to zdawało. Trener Cobeer musi potrenować koncentrację na pierwsze 45 minut. Bo w drugiej odsłonie spotkania Ghana gra(znowu!) znacznie lepiej. Co rusz atakując bramkę Senegalu. W końcu gola strzela Kuffur wykorzystując stały fragment gry jakim jest rzut rożny. Na ławce zapanował chwilowy spokój.Chwilowy...bo po wznowieniu sędzia daje czerwoną Appiah'owi!! Ten mecz ten zawodnik może zaliczyć do najgorszych w karierze. Drobna korekta ustawienia i gramy dalej. W dalszej części meczu Senegal grając ciekawie (mało kto gra tyle podań górą) zaskoczył w końcu Kingstona i precyzyjną główką wyszedł na prowadzenie. Ghana jednak to nie pierogi i łatwo się nie poddała. Na 5 minut przed końcem kapitan Gyan strzela gola po indywidualnej akcji. 2:2. I koniec meczu.

Cobeer(Ghana)2:2yayeti(Senegal)
Wto 23:43, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
rogas
Helper

Posty: 1303

kakaesik (Polska) 1-2 rogas (Belgia)

Mecz juz na poczatku ulozyl sie dla mnie bardzo dobrze bo juz w 2 min strzelilem bramke na 1-0, 10 minut pozniej na 2-0 i na tym sie zatrzymale. Pod koniec pierwszej polowy polacy strzelili kontrolna bramke. W drugiej polowie nic juz sie nie zmienilo, gra toczyla sie na srodku boiska. Wyniki nie ulegl zmaiane Beldzy ciesza sie z cennych 3 pkt..

Śro 14:43, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora
Cobeer

Posty: 942

PODSUMOWANIE PIERWSZE

Jako, że często dodaję codzienne podsumowanka do prowadzonych grup, tym razem wyjątku nie będzie wink. Dzień pierwszy (czyli wtorek) upłynął pod dominacją rogas'a oraz jego Belgów. Co prawda zaczął od remisu, ale później wygrywał mecz za meczem. A Ghanę Damiana232 zdeklasował wygrywając 6:0. Bukmacherzy już mają pierwszego "pewniaka" do awansu . Drugim zapewne będzie VinEx i jego Polska. Dwa mecze i komplet punktów. O Ghanie i Damianie232 wspomniałem, co prawda wygrał dwa mecze, jednak sromotna porażka z Belgami powoduje, że musi się mieć na baczności. Miejsce 4 zajmuje (póki co) ZaJaC.b-wo. Jedna wygrana po trzech meczach. Dużo walki go czeka aby wejść do następnej fazy eliminacji. Fatalnie zaczął też Cobeer i kksg. Tylko punkt. A może to pierwsze "koty za płoty". Zobaczymy. Stawkę zamknął nam yayeti. Trzy porażki (co prawda minimalne) i remis. Chyba dla yayeti'ego trzeba szykować miejsce w REGULAR-u. Reszta graczy jeszcze szlifuje formę.To tyle.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

WRESZCIE ZWYCIĘSTWO

Do spotkania z Mali, Ghanijczycy podeszli z marszu. Prosto z autokaru. Jednak nie przeszkodziło im to w pewnej wygranej. Pierwszy gol padł juz w 10 minucie Adejei pewnie wykończył akcję Essiena. Mali odgryzło się strzalem w poprzeczkę. Jednak gol nie padł. Do końca pierwsze połowy wiało nudą na placu gry. Za to w 50 minucie Ghana niczym Smolarek z Kazachami zaczęła swój festiwal strzelecki. 3 gole w 9 minut. Tylko hat-tricka nie było radosny. Najpiekniejsza padła po strzale Pimponga i mogę tu zacytować "szkoda, że Państwo tego nie widzieli" Lobik pierwsza klasa. Przy stanie 4:0 Ghana kompletnie kontrolowała spotkanie i pewnie wygrała. Mali musi szukac punktów w kolejnch meczach.

Cobeer(GHANA) 4 - 0 kksg(MALI)
Śro 15:04, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora
ZaJaC.b-wo

Posty: 80

Zajac.b-wo-kksg 4:0
Strzaly Zajac- kksg 15-10
Mimo wyniku mecz dosc wyrownany pod koniec pierwszej polowy przeciwnik mogl stzrelic dwie bramki. ale mialem troche szczescia i pierwsza polowa zakonczyla sie wynikiem 0-0 w drugiej polowie bylem bardziej skuteczny strzelajac 4 gole
Szczerze to kksg nie zasluzyl na az tak duza porazke
ale dzieki za gre pozdrawiam i powodzenia dalej
Śro 15:51, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora
VinEX

Posty: 221

VinEX 1 - 0 Coober

pierwsza polowa to moja dominacja , mnostwo sytuacji ktorych nie potrafilem wykorzystac ;/ strzaly 9-2 , druga polowa bardziej wyrownana , sytaucje mialem ja jak i Cobeer ale tylko mi sie udalo stzelic bramke ktora daje mi zwyciestwo . Strzaly 14-4

dzieki za mecz i powo dalej
Śro 16:13, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora
kksg

Posty: 46

kksg MALI 4-0 Damian232 GHANA

Moja dominacja absolutna .Kontrola przez cały mecz desperackie ataki przeciwnika

Kksg 1:2pytanie KrecikGKS
Nie mam słów do takiej gry,wiem ze jest odpowiedni temat ale ledwo co ten koleś wchodzi to go laguje i z 5 razy mecz dokańczaliśmy a z 3 wogóle nie rozpoczeliśmy.Powiedzieliśmy sobie,że 20 minut gramy bo tyle zostało z ostatniego zlaggowania tego pana.Stan 1-1 atak za atak słupek Guerrero i mija 20 minuta akcje się nie kończą nikt nie wychodzi i wyprowadzam kontrę 2 słupki i Pizzaro wkońcu z najbliżej odległości dobija-22minuta(można to uznać tak jak byśmy dodali np.te 2 minuty(LOSS TIME)) i kksg wychodzi.Na gg oczwiście pisze,że 25 minuta już była <jestem tak przejęty el.,że nawet screena nie zrobiłem>i oczywiście remis,jeszcze się śmieje,że już wpisał i cfaniaczy.Wogóle za te laggi nie powinnien być wpuszczony do tura ale to nie moja sprawa ja opisałem wszystko jak było.
Yayeti 2:1 KrecikGKS
jestem rzadki jak nie wiem gdy bym nie był tak przejęty to bez obraz ale Yayeti nawet nie wąchnął by wygranej(potwierdził to na gg.)i miał szczęście.Kurde z 5 m Pizzaro ładuje w sam słupek poprostu żal ;/

Ostatnio zmieniony przez KrecikGKS dnia Czw 6:41, 25 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 18:34, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora
kksg

Posty: 46

lagi to tylko z toba miałaem po 1 a pod drugie była juz 25 min i wyszedłem a ten 2-1
sobie wpisał cwaniak 1-1 było cwaniaku apo 10 jak yszedłem to piłaka była srodu pola a ten gada ze słupek ja nie rozumiem takich ludzi szkoda gadac zobaczymy jak to sie rozstrzygnie

Ostatnio zmieniony przez kksg dnia Śro 18:51, 24 Paź 2007, w całości zmieniany 1 raz
Śro 18:37, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)