maja 1-1 kksg
maja 5-3 kksg
pawjel 3-1 kksg
pawjel 1-0 kksg

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Nie 21:03, 04 Lis 2007, w całości zmieniany 13 razy
Wto 11:40, 30 Paź 2007 Zobacz profil autora

Wszystkie moje mecze beda w tym poscie

dobry mecz na wysokim poziomie jednak ja bylem skuteczniejszy
mecz rozegralem perfekcyjnie
mecz rozgrywany w wielkich lagach

Chcesz utrudnić pracę namiestnikowi? Rozumiem jak nikt nie napisał jeszcze to edytujesz posta, ale jeżeli ktoś już napisze to wyniki podaje się w nowym poście.
Poza tym za brak opisów lukasso zostaniesz wyrzucony z Eliminacji.
edit by Czarny

zagram wszystkie mecze to napisze opisy
i mecze swoje zagralem kiedy temat byl pusty

Ostatnio zmieniony przez lukasso dnia Czw 11:26, 01 Lis 2007, w całości zmieniany 2 razy
Wto 16:23, 30 Paź 2007 Zobacz profil autora

pawjel 3-2 Giuly

Ehh, w obu meczach taktyka pawjela polegała na wykopaniu piłki, zgraniu kanute i strzeleniu gola xD Nie potrafiłęm sobie z tym poradzić, a w drugim meczcu zabrakło mi trochę szczęścia.

ps. Czarny nie pie*dol ze Polska najlepsza... bo sie do Mali np. nie umywa, a taki tekst "granie Polską to lamerka" to sobie mozesz wsadzic ;]

-------------------------------------------------------------------

Wynik jaki jest każdy widzi. kksg zagrał po prostu źle i zemściło się to na nim bardzo poważnie ;] W moim wykonaniu mecz słaby, ale jakoś tak powpadało.
Wto 22:08, 30 Paź 2007 Zobacz profil autora
maja

Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 171

maja 1 - 0 pawjel
Strzały: 10-6

Wyrównane spotkanie.. chociaż stwarzałem więcej sytuacji podbramkowych.. pawjel jak się nie mylę to miał jedna dogodną okazję.. ale an moje szczęście przestrzelił.. mecz rozstrzygnął się dopiero w 83 minucie.. radosny

maja 4 - 0 pawjel
Strzały: 12-10

drugi mecz.. to ponownie moje ataki.. szybko strzelona bramka.. i wtedy cofnąłem się do obrony a pawjel zaatakował.. miał przewagę w pierwszej połowie.. sporo akcji.. jednak do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.. w drugiej odsłoniej udało mi się po szybkich rozegraniach piłki strzelić 3 bramki.. w jednej ewidentnie pawjel mi pomógł.. zamiast wybijając piłkę do przodu.. podał do tyłu wprost pod mojego napastnika.. radosny

dzieki za mecze i powodzenia dalej radosny
Śro 0:20, 31 Paź 2007 Zobacz profil autora

Giuly 2-3 sheva7 (strzały 10-12)

Na początku prowadzenie shevy, później udaje mi się strzelić 2 gole przy pomocy Rasiaka i około 85 minuty chamsko fauleje sheve na 30 metrze (wychodził na sam na sam) za co dostaje jedynie żółtą kartkę lool. Oczywiście wspaniale się to na mnie zemściło i sheva w 2 ostatnich akcjach pakuje mi dwa gole ;]

Nigdy więcej perfidnych kos od tyłu ;D

-------------

ehh ;D Jak wygram to już sporo, a jak przegrywam to minimalnie ;] Wolałbym same takie wyniki ;p Co do meczu to kksg nie miał za wiele do powiedzenia ;p

Nareszcie udało się wygrać w meczach na pograniczu ;]
Śro 19:39, 31 Paź 2007 Zobacz profil autora
maja

Posty: 171

maja 3 - 3 sheva7
Strzały: 11-7

Mimo, że miałem przewagę.. stwarzałem dużo sytuacji to prawie przegrałem ten mecz.. sheva obudził się dopiero w drugiej połowie.. w pierwszej to nawet strzału nie oddał..

maja 0 - 0 sheva7
Strzały: 16-2

Drugi mecz.. moje ataki.. moje ataki.. masa strzałów.. i coś nie moglem się wstrzelić.. lipa.. tyle sytuacji.. a gola nie było.. sheva zaczarował bramkę i nic nie chciało wpadać zdzier szczęście dopisało mu w tym meczu.. i to bardzo.. zresztą przewaga w strzałach ukazuje obraz tego meczu..

pawjel-Luksso 2:2

Pierwsza połowa meczu z przewagą Luksso co było widać po wyniku jakim sie skończyła pierwsza połowa 2:0 dla luksso.Jednak w drugiej połowie ok. 60 min wpada bramka kontaktowa po zamieszaniu w polu karnym i jest juz 2:1. Luksso miał też pare dogodnych sytuacji ale niestety nic nie wykorzystał. Bramka na 2:2 wpadła bezpośrednio z rzutu wolnego po faulu przed polem karnym. Jeszcze tuz przed końcem meczu miałem jedną sytuacje ale piłka minęła bramke obok słupka

Pozdro i powodzenia dalej git
Czw 11:53, 01 Lis 2007 Zobacz profil autora

mecz rozgrywany w fatalnych warunkach smutny sheva miał niewielką przewagę i w pełni to wykorzystał
Czw 14:39, 01 Lis 2007 Zobacz profil autora
sheva7

Posty: 96

sheva7-lukasso 2:1

Mecz wyrównany lecz lepsze wykonczenie akcji sprawilo ze zwyciezyla druzyna Ekwadoru radosny
Czw 14:50, 01 Lis 2007 Zobacz profil autora
pawjel

Posty: 75

pawjel 1:0 kksg

Mecz z wyraźna moją przewagą , kksg ograniczał sie do kontrataków.Jednak słaba dyspozycja strzelecka pozwoliła mi tylko na stzrelenie jednej bramki a okazji na podwyższenie nie brakowało

pawjel 3:1 kksg

W drugim meczu to również ja miałem przewagę natomiast tu kksg miał pare dogodnych sytuacji na strzelenie bramki. Jednak i w tym meczu moja dyspozycja pozostawiała wiele do życzenia gdyz nie wykorzystałem dogodnych sytuacji ale liczy sie zwycięstwo szczęśliwy szczęśliwy

git
Czw 23:47, 01 Lis 2007 Zobacz profil autora

Giuly 0-0 lukasso
Giuly 4-1 lukasso

W 1 meczu jeszcze można powiedzieć, że szliśmy w miarę równo. Za to w 2 bardzo duża przewaga lukasso, który marnował doskonałe sytuacje. W 1 połowie był remis 1-1( szczęśliwie udało mi się strzelić). Jednak w ostatnich 10 minutach 2 wrzutki i 2 gole Rasiaka sprawiły, że fartownie udało mi się wygrać. W ostatniej minucie gola dołożył jeszcze Żurawski.
Pią 12:48, 02 Lis 2007 Zobacz profil autora
maja

Posty: 171

maja 1 - 1 kksg
Strzały: 12-4

szkoda gadać.. spokojnie mogłem to wygrać, ale nie bo po co .. sporo szans.. wielce dogodnych i nie umiałem tego wykorzystać.. ten remis.. jest dla mnie jak przegrana :/

maja 5 - 3 kksg
Strzały: 21-11

Zasłużona wygrana.. szybko strzelone bramki i luźna gra.. stad pod koniec kksg strzela dwie bramki..

Sob 15:00, 03 Lis 2007 Zobacz profil autora

Proszę o jak najszybsze rozegranie pozostałych spotkań.
W przypadku braku kontaktu z przeciwnikiem, proszę podać screeny z próbami nawiązania kontaktu, bądź wklejki z gg. W innym przypadku, nie będę miał podstaw, by przyznać WO na korzyść jednego z graczy, a co za tym idzie, zostanie wystawione WO bez punktowe.
Termin mija dziś (niedziela 04.11.07) o 20:00!!!
Za zaniedbanie tego obowiązku, proszę winić tylko siebie. Wink

Nie 14:40, 04 Lis 2007 Zobacz profil autora
sheva7

Posty: 96

sheva7-kksg 3:0

sheva7-kksg 3:1

Dwa mecze pod dyktando Ekwadoru ktory przewazal na boisku i wykorzystal swoje okazje radosny

sheva7-pawjel 2:0

sheva7-pawjel 1:1

Mecze bardzo wyrównane w ktorych wynik mogl byc zupelnnie inny.. Wiecej szczescia dopisalo jednak druzynie Ekwadoru:)
Nie 17:32, 04 Lis 2007 Zobacz profil autora

Rozgrywki II rundy Eliminacyjnej uważam za zakończone.
W tej grupie obyło się bez WO, dziękuje wszystkim za rozegranie spotkań w terminie.

Nie 22:19, 04 Lis 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)