Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Zobacz poprzedni temat

Można już zacząć grać.Gramy mecz i rewanż.
Mile widziane opisy meczów i nagrane bramki .
Życze wszystkim powodzenia

Proszę przed rozpoczęciem rozgrywek zapoznać się z:

_____Regulaminem rozgrywek WEOL
_____Regulaminem eliminacji Ligi WEOL

Termin na rozegranie II fazy grupowej mija w niedziele 04.11.07 o godzinie 20:00!!!

EloZiomKonin 1-0 Kicek

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Nie 1:46, 04 Lis 2007, w całości zmieniany 16 razy
Pon 23:44, 29 Paź 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

lukas15 0:1 pudel88
lukas15 0:2 pudel88

Oba mecze raczej niezbyt ciekawe. Niby dużo się działo, ale praktycznie pod jedną bramką, chociaż rywalowi walki nie można odmówić. Szczególnie dobrze lukas radził sobie w obronie, rozbijając większość moich ataków. Generalnie oba zwycięstwa zasłużone. Dzięki za mecze, powodzenia dalej.
Wto 18:04, 30 Paź 2007 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

1 mecz:
EloZiomKonin (Poland) - Pudel88 (Mali) 1:0 (1:0)
Do meczu podeszlem z olewką ale juz po paru minutach wiadomo bylo ze nie bedzie tak lekko, duzo akcji z jednej i z drugiej strony, po zdobyciu bramki gra sie troche uspokoila i juz do konca sie nic nie zmienilo

2 mecz:
EloZiomKonin (Poland) - Pudel88 (Mali) 3:1 (1:1)
mecz bardziej wyrownany, zaciety, nikt nie chcial odpuscic, po pierwszej polowie wynik remisowy, w drugiej polowie mnóstwo akcji z jednej i z drugiej strony, lecz w dobrej formie byli bramkarze oby dwu druzyn z latwoscia bronili strzaly az do 80 minuty gdzie pilkarze polski wyszli na prowadzenie, chwile po tym po kontrze bylo juz 3:1 i koniec meczu

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1 mecz:
EloZiomKonin (Poland) - lukas15 (Senegal) 4:0 (1:0)
mecz jednostronny, pokaz nieskutecznosci druzyny Polski, chociaz trzeba przyznac ze kontry Lukasa byly niczego sobie.

2 mecz:
EloZiomKonin (Poland) - lukas15 (Senegal) 3:0 (1:0)
mecz taki sam jak pierwszy, duuuza nieskutecznosc, bramkarz Senegalu pokazal klase broniac sytuacje po ktorych musialy wpasc bramki ale nie padaly... dzieki

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Pią 23:45, 02 Lis 2007, w całości zmieniany 2 razy
Wto 20:00, 30 Paź 2007 Zobacz profil autora

Rafal6217 3:2 pudel88

Rafal6217 3:3 pudel88

Oba mecze wyrównane, o ile pierwszy toczony w dobrych warunkach, to w drugim nieco lagowało, ale udało sie rozegrać, oba mecze wyrównane, w drugim trace bramke na 3:3 w 5min przed koncem meczu, szkoda troche, ale 4pkt wpadły, troche szkoda ze mam reke w gipsie i musze na klawie grac, ale takie zycie szczęśliwy
Śro 19:24, 31 Paź 2007 Zobacz profil autora
lukas15

Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 324

Skąd: Patrz na avatar

lukas15 1-3 Rafal6217
Ogólnie lagi i nic mi sie nieudawało Rafal przejął inicjatywę i skrupulatnie to wykorzystał strzelając 3 bramki odpowiedziałem 1 bramką strzeloną z główki.

Rafal6217 2-2 lukas15
Tu już trochę bardziej wyrównane widowisko,Niestety na moje nieszczęście za każdym razem jak ja strzelałem bramkę to rafal6217 wyrównywał.Poprostu brak przytrzymania piłki.Szkoda bo miałem szanse
Śro 22:26, 31 Paź 2007 Zobacz profil autora

No to zaczynamy 2 runde szczęśliwy

Kicek - lukas15 5:0 i 3:0

Cóż moge powiedzieć,1 mecz cały w 10-tke grałem a na boisku szło mi lepiej niż w 11-stu cool
W drugim meczu to przeciwnik całą druga połowe grał w 10-tke a ja wbiłem tylko 3 bramki mimo wielu okazji zagubiony (nieskuteczność Ekwadoru <yes> ).

W strzałach w obu meczach kilkakrotna przewaga....

EloZiomKonin (Poland) - Kicek (Ekwador) 1:4
Kicek popisal sie o wiele wieksza skutecznoscia chociaz mecz byl podobny do pierwszego

1 mecz:
EloZiomKonin (Poland) - Karol Pomarancza (Kolumbia) 2:0 (1:0)
mecz spokojny bez wiekszych emocji, z moja lekka przewaga, bardzo dobra gra w defensywie Karola, bardzo ciezko bylo strzelic Ci te 2 bramki Karol...

2 mecz:
warunki do du.. troche cielo, ciezko sie gralo ale padla bramka wiec trzeba bylo dokonczyc spotkanie, pod koniec udalo sie strzelic jeszcze jeszcze jednego gola. dzieki

Pią 1:08, 02 Lis 2007 Zobacz profil autora

EloZiomKonin, a gdzie opisy?!
Pią 11:53, 02 Lis 2007 Zobacz profil autora

karol_p - lukas15
3-0
1-0

W pierwszym meczu jestem skuteczniejszy, wykorzystuje błędy rywala, rywal moich nie, pierwsza bramka ladna, nozyce Yanesa od poprzeki. Pare sytuacji niewykorzystanych w tym dośc śmieszna: lece sam na sam, oddaj ładny szot, piła trafia w słupek, odbija się, mój dobiega przez nikogo nie atakowany i trafia z pierwszej w ten sam słupek do pustej zdzier.

Drugi inna historia, męczyłem się strasznie, lukas od 20-30 minuty gra w dyche a je tego nie potrafie wykorzystać, jedna akcja w meczu wyszła i tyle. Pod koniec karny zamrnowany z mojej strony radosny.

---------------------------------
karol_p - puedel88
3-1
1-0

Mecz 1 wyrównany, ale to ja obejmuje szybko prowadzenie w dodatku dwu bramkowe, na 3 strazły do przerwy dwa wpadły, jak nigdy zdzier. Durga częśc podbnie jak pierwsza, pudel strzela ale wsio koło bramki leci, ja chyba z kontry zodbyłem gola na 3-0 a pod koniec pudel trafił honora. W strzałach 8-7 dla mnie

Drugi mecze z przewaga pudla, ale coś szczęście się go nie trzymało bo nic niechciało mu wejśc mimo licznych sytuacji, ja zdobywam brame w 1 częsci i prowadzenia już nie oddaje, szczęśliwie radosny. W strzałach 11-7 dla pudla.
Pią 14:25, 02 Lis 2007 Zobacz profil autora

Kicek - pudel88 1:0 i 5:0

Pierwszy mecz wyrównany. Tzn. nie do końca szczęśliwy Pierwsze 22,5 minuty dla mnie,drugie dla pudla. W drugiej połowie pierwsze 22,5 minuty dla pudla,końcówka dla mnie szczęśliwy
Oboje stwarzaliśmy groźne sytuacje,ale nic nie wpadalo. Dopiero w 85 minucie przechylam szale zwycięstwa na swoją korzysć.

W drugim meczu szybko strzelam dwie bramki. Później zalagowało troche i tym samym warunki do gry sie pogorszyły. Strzelam 3 bramke,a przeciwnik dostaje czerwoną kartke. W drugiej połowie pudel zagrał ofensywnie i zarówno ja jak i on znowu marnowaliśmy sytuacje. Grając w przewadze udało mi sie dołożyć jeszcze dwa trafienia.

Dzięki za mecze
_______________________________________________

Kicek - Rafal6217 3:0 i 4:1

Oba mecze pod moją kontrolą. W obu po pierwszej połowie w statystykach 9-1 dla mnie. Drugie połówki meczy były troche gorsze w moim wykonaniu. Mój <nieskuteczny> Ekwador znowu wygrywa 2x i zapewnia sobie awans. W tych meczach napastnicy znowu psuli sytuacje,tzn. w wielu wypadkach próbowali,ale fenomenalnie bronił GK Ghany.
Aaaaaaa....straciłem 3 bramke w tej rundzie - niedobrze oops

Sob 12:42, 03 Lis 2007 Zobacz profil autora

karol_p - rafal
2-0
3-2

Pierwszy mecz raczej zasłużenie wygrałem, choć rafał miał okazję do tego by wynik zmienić na swoją korzyść. W strzałach coś 11-6 czy jakoś tak dla mnie.

Drugi mecz to gonienie prze ze mnie wyniku, z 1-0 na 1-1, 2-1 i 2-2 i na końcu 3-2 dla mnie, choć rafal mógł spokojnie strzelić bramę na 3-3 ale mój gk w ostatniej interwencji pokazał klasę radosny. w strzałach 10-6 dla mnie

Dzięki i pozdrawiam.
Sob 15:47, 03 Lis 2007 Zobacz profil autora

Rafal6217 vs. Eloziomkonin

2:2

Zacięty mecz i było wiele emocji, obaj zawodnicy grali już na luzie gdyz losu awansu były przesądzone, całe spotkanie było wyrównane, ale niewielką optyczną przewage miał eloziomkonin

3:5

Drugi mecz również bardzo zacięty i prowadziłem 2:1 do którejś minuty po czym eloziom strzelił 3 bramki i było już 2:4, dostał czerwo co wykorzystałem po kilku dobitkach wpadła do siatki, pożniej bardziej się otworzyłem gdyż chciałem jeszcze wyrównac, przeciwnik skontrował i skonczyło sie 3:5

1-0

Mecz pierwszy, Kicek gra, ja nie wiem co robie radosny. W strzałach... ściśle tajne szczęśliwy

Mecz drugi tu się działo wiele, akcja za akcje, szybkie tempo, dużo strzałów z obu stron, słupki, wspaniałe parady bramkarzy zdzier tylko bramek wielu zabrakło i szczęścia dla mnie radosny.

Dzięki za mecze i powodzenia dalej, mam nadzieje że w kolejnej rundzie się nie spotkamy, bo gdyby tak się stało, była by to 3 z rzędu runda w el. w której w jednej grupie grał bym z Kickiem zdzier
Nie 1:57, 04 Lis 2007 Zobacz profil autora

Rozgrywki II rundy Eliminacyjnej uważam za zakończone.
W tej grupie obyło się bez WO, dziękuje wszystkim za rozegranie spotkań w terminie.

Nie 22:19, 04 Lis 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)