Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA I (I runda)

KWALIFIKACJE DO LIGI WEOL

Grupa I

Proszę o zapoznanie się z REGULAMINEM ELIMINACJI

Termin na rozegranie I fazy grupowej mija w niedziele 28.10.07 o godzinie 20:00!!!
Jeżeli do czwartku 25.10.07, godzina 20:00 dany gracz nie będzie posiadał rozegranych przynajmniej 3 spotkań, to w jego miejsce zostanie dopuszczony rezerwowy!

UCZESTNICY

[link widoczny dla zalogowanych] michal697____________________ [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] gAc_________________________ [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] kristo2323___________________ [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] Iras________________________ [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] pudel88_____________________ [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] Pajujo______________________ [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] Bany_______________________ [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] wez1_______________________ [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] nadolski____________________ [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] Ciacho_____________________ [link widoczny dla zalogowanych]

Gramy tylko jeden mecz z każdym graczem wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Nie 22:22, 28 Paź 2007, w całości zmieniany 36 razy
Wto 10:48, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora

kristo2323 2:0 nadolski

Pierwszy mecz 3 punkty są , nie było łatwo .Szybko strzelona bramka przez Polaków ustawiła mecz.Kibice skandowali jeszcze jeden , jeszcze jeden i doczekali się pod koniec meczu 2 bramki która już ustaliła wynik meczu. Czerwona kartka dla Peru ułatwiła mi troszkę zadanie .

Dzięki za mecz Powodzenia

pudel88 0:0 kristo2323

Do teraz się zastanawiam dlaczego te piłki nie wpadały do bramki. Nie zawsze drużyna lepsza w spotkaniu wygrywa mecz i taki jest urok piłki.

wez1 0:1 kristo2323

Skromne ale cenne zwycięstwo bramkarz grał bardzo bobrze i nie popełniał błędów .Wyrównane spotkanie bez historii i fajerwerków.

gAc 0:2 kristo2323

Bramkarz wygrał mecz strzały z daleka bronił i dobitki z niesamowitych sytuacji wyciągał piłki z linii bramkowej jak i na przed polu. Wypad polaków w pierwszych minutach dał prowadzenie po wspaniałym podaniu w uliczkę sam na sam i gol. Druga bramka w samej końcówce i 2:0 to już całkowicie ustawiło mecz.

kristo2323 1:1 Ciacho

Prowadzenie na 1:0 i mnóstwo straconych sytuacji . Później to wszystko sie zemściło i pierwsza bramka stracona w tych eliminacjach. Mogłem nawet przegrać w końcówce ale bramkarz rewelacyjnie sie sprawował .

Ciacho 5 - 0 pudel88

Początek meczu całkowicie dla mnie 2-0 i do 30 minuty pudel nie oddał strzału. Potem do około 60 minuty przewaga pudla a potem zaczął się znów teatr 1 aktora no i sie skończyło na 5-0 radosny 15-6 w strzałach dla mnie. dzięki i powodzenia

Ciacho 0 - 4 michal697

No i sie sprawdziło nie umie na niego grać ^^ dzięki i powodzenia

Ostatnio zmieniony przez Ciacho dnia Wto 18:12, 23 Paź 2007, w całości zmieniany 4 razy
Wto 17:01, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

gAc 4:2 pudel88

Słaby mecz w moim wykonaniu, oddałem dwa strzały na bramkę przeciwnika, przy jego 16. Zasłużona porażka, mogło być znacznie wyżej. Dzięki za mecz.

pudel88 3:1 wez1

Mecz w którym miałem dość znaczną przewagę (chociaż w strzałach 9:8 dla mnie), prowadziłem 3:0 po czym trochę się rozluźniłem, co poskutkowało straconą bramką. Dzięki za mecz

michal697 2:0 gAc

Mecz raczej z przewagą gAca. Jednak nie wykorzystywał on sytuacji strzeleckich i dwa razy w meczu dopuścił moich napastników do strzelenia bramki.
Moje ataki kończyły się przeważnie na obrońcach, natomiast ataki gAca tylko w połowie kończyły się na formacji defensywnej.

Zapewne zasłużony w tym meczy byłby remis, albo nawet zwycięstwo rywala, ale już takie uroki są tej gry i tym razem to mi dopisało szczęście szczęśliwy

gAc-kristo 0:2
nie wiem jakim cudem ale boruc robił rzeczy nie możliwe myślę ze w tej grze boruc jest przesadzony ;/

gAc : Pudel 4:2

he mecz padaka w strzałach 16:2 i w końcówce stan meczu wynosił 2:2 dopiero pod koniec strzeliłem 2 bramki:|

gAc : weź1 1:0

jakiś pech strzelecki 16:4 w strzałach i ostatnie 2 strzały Wez to słupek i obok bramki na pusta:|

gAc : nadolski 7:1
mecz całkowiecie pod moje dyktando nadolski odgryzł sie paroma akcjami miedzy innymi wyrównał na 1:1 a pozniej to popis strzelecki moich graczy pozniej nadolski zaczyna faulować dostaje 2 czerwone i wynik zamyka sie na 7:1

gAc 1:1 Bany
to nie meczy tylko jedno wielkie ogladanie slajdów na poczatku było spoko ale jak tylko strzeliłem bramke na 1:0 to zonk algi jak nie wiem co atakowałem go ciagle bez skutku i znow kur.. pech strzela mi jakas bramke tak lagowało ze nawet nie wiadomo którym graczem sie poruszasz..
Mecz pod moje dyktando nie wiem jakim cudem zremisowałem i jeszcze na dodatek ostatnia akcja meczu rzut wolny strzał bramkarz wpada prawie z piłka do bramki ona sie odbija od słupka skacze na linii wytacza sie pod mojego zwodnika ten dobija bramkarz broni z 3 metrów 3 dobitka ponad bramka no LOL
NIEZŁY FART I CHCE SPRAWDZIĆ BANY CZY NIE LAGUJESZ BO MAM WATPLIWOŚĆI CO DO TEGO
"NIE CHCEMY LAGERÓW W LIDZE"

gAc2:0Pajujo
PRzyznam że mecz grałem na niezłej spince Muzyka Alicji Majewskiej " Jeszcze tam się żagiel bieli"
pomogła sie rozluźnić i zająć sie grąszczęśliwy pierwsza połowa 6:2 w strzałach bez bramek pajujo te dwa strzały mógł śmiało zamienić na bramki lecz nic z tego...
w drugiej połowie chyba dopiero strzelam bramkę z dystansu piękny strzał w róg bramki zmieniłem poźniej formacje na defensywna i broniłem rezultatu i czasami sie odgryzałem kontrami co przyniosło skutek w końcówce na 2:0

Potrzebowałem tego zwycięstwa !!!

gAc3:1Iras
Mecz zaciety rozgrywany na raty ponieważ wsytąpił drop .... pierwszy strzelam bramkę ja pobłedzie obrońcy i z dość ostrego kąta strzela sissoko i mamy 1:0 druga bramka pada ze strzału z dystansu chyba nie pamietam radosny Iras w tedy zmienił taktyke na ultra ofens a ja postanowiłem nie zmieniac i miałem ofensywna dalej:) Irasowi udaje sie strzelić bramkę na 2:1 P tej bramce nie chciałem sie bronic atakowałem dalej wiedziałem ze za którymś razem 2 obrońców których miał Iras nie poradzi se z moimi napastnikami końcówka meczu podanie sissoko na czysta pozycje do Kanoute i mamy 3:1
Dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez gAc dnia Czw 17:49, 25 Paź 2007, w całości zmieniany 4 razy
Wto 17:13, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora

Ciacho napisał:

No i sie sprawdziło nie umie na niego grać ^^

Dodam od siebie, ze oboje mieliśmy w tym meczu po poprzeczce.
Wynik jak najbardziej sprawiedliwy.
W strzałach 15-7 bodajże.

Wto 18:04, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora

Co tu dużo mowić pierwsza połowa dla Ciacha , druga dla mnie szczęśliwy Pierwsze dwie bramki strzelił sobie Ciacho 2-0 do pierwszej połowy potem mu sie chyba napastnicy wyłaczyli bo nic , nic mu nie wychodziło szczęśliwy . W drugiej połowie ja właczyłem do gry napastników i tak do 90minuty meczu udało mi sie strzelić 3 bramki szczęśliwy i niespodzianka szczęśliwy byłem nastawiony na porażke ( ewentualnie na remis ) radosny

Dzieki Ciacho i powodzenia dalej szczęśliwy
Wto 20:19, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora

Chciałem zgłosić, ze gg pajujo się nie zgadza.
W mini ranku ma: [link widoczny dla zalogowanych]
Wto 21:17, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

michal697 1:1 pudel88

Ciekawy mecz toczony w szybkim tempie. Obaj stwarzaliśmy sytuacje (michai chyba troche więcej), które zatrzymywały się na dobrze dysponowanej defensywie obu drużyn. W pierwszej połowie przerzut piłki przez niemal pół boiska, Diarra wychodzi sam na sam i jest 1:0 dla mnie. W drugiej połowie michal wyrównał po strzale po ziemii (sytuacja 1 na 1) z ok 10 metrów. Do ciekawych sytuacji można jeszcze zaliczyć strzał Kanoute z wolnego (ok 25 metrów) w spojenie. radosny Generalnie sprawiedliwy remis moim zdaniem. Dzięki za mecz.
Wto 22:49, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
Ciacho

Posty: 263

Ciacho 2 - 1 wez1

Żal na skuteczność na początku meczu powinno być 3-0 a było tylko 1-0 wez oddał 3 strzały i strzelił bramkę ... dzięki
Wto 23:25, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora

kristo2323 0:0 Bany

0:0 mecz słaby . 3 podejścia do meczu były najpierw po ustawieniu składów masakra muliło niemiłosiernie nie dało się grac wiec zaczęliśmy od nowa po 20 min wywaliło przeciwnika i znowu składy trzeba było ustawiać i tak to wybijało z rytmu ze gra się nie kleiła 0:0 . A mecz sam w sobie nie miał wiele ciekawych akcjo praktycznie 0 dogodnych .

Dzięki za mecze powodzenia dalej.
Wto 23:43, 23 Paź 2007 Zobacz profil autora
gAc

Posty: 984

Skąd: Ełk

kristo2323 napisał:

Kristo Czy też CI lagowało jak grałeś z Banym?
Rozegrałem z nim mecz i cieło sie jak cholera, poprosiłem go oto byśmy sprawdzili czy nie ma laga jeszcze raz po meczu mówiąc mu o temacie Czarnego na temat lagów ... meczu nie chciał rozegrac:|
Śro 15:00, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora

Nie później już po 2 próbie było ok tylko że go wywaliło i trza było dogrywać mecz i te ciągłe ustawianie skaldów... ale ogólnie ok sie grało ja on antywira wyłączył czy coś tam.......

W mini ranku ma: gg://7955479

Faktycznie w MR ma inne a tu w Eliminacjach inne pajujo to w końcu które jest prawdziwe bo nie dajesz znaku życia?
Śro 15:09, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora

Aktualne gg Pajujo to [link widoczny dla zalogowanych] tamto z mr jest stare i nie było zaktualizowane.
Śro 15:25, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora
Bany

Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 453

Skąd: że znowu..

BANY 1:1 GAc problemy techniczne wynikające z pory rozgrywanego meczu no i ze stanu technicznego mojego systemu;/ Doprowadze go do porzadku w najblizszym czasie i obiecuje, ze wiecej taki problem sie nie powtorzy.
Śro 15:26, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora

michal697 4:1 nadolski

Mecz wyrównany. Pomimo takiego wyniku.
Nadolski strasznie się kiwał, ale mu nie wychodziła przeważnie ostatnia kiwka. Ja natomiast zagrałem bardziej skoncentrowany i udało mi się strzelić 4 gole.

Posty: 421

Nie moglem grac bo przez 3 dni internet mi nie chodzil. Teraz juz wszystko jest Ok.
Dzis powinienem zagrac jakies mecze...

PS: Tamto GG jest dobre, czyli 262252. Sorry za klopoty
Śro 18:09, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora

Iras (Iran) 6:1 (Mali) wez

Mecz jednostronny, niestety nie udało mi się strzelić jakiejś ładnej bramki. Za taką można chyba uznać honorowe trafienie rywala z główki.
Śro 19:22, 24 Paź 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Eliminacje&Baraże / Eliminacje do I sezonu Ligi WEOL Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)