Runda Rewanżowa (wyniki i opisy spotkań)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Zobacz poprzedni temat

25.kolejka

Martini 4:0 Michal697

W pierwszej polowie masa niewykorzystanych sytuacji przeze mnie. Stosunek strzalow 8:0. A w 2 strzelilem 4 gole

dodany
edit by pmcsp

Nie 0:06, 14 Sty 2007 Zobacz profil autora

35 Kolejka.
Czarny (Ekwador) 1:2 (Szwajcaria) Martini18

Emocjonujący mecz trzymający w napięciu do samego końca. Po jednej czerwonej kartce w obu ekipach. Mógłbym powiedzieć, że Ekwador przeważał w 1 połowie a Szwajcaria w drugiej chociaż była ona bardziej wyrównana. Martini strzela na 1:1 w 85min spotkania, a w loss time zdobywa zwycięzka bramkę.
---------------------------------------
22 Kolejka.
Czarny (Ekwador) 1:3 (Iran) Kicek

Szybki mecz. Ogromna przewaga pod względem siły drużyny na korzyść Iranu, ale Ekwador dawał jakoś radę i to on objął prowadzenie. Jednak to Kicek powiedział ostatnie słowo w tym meczu.

dodane

Ostatnio zmieniony przez Czarny dnia Nie 2:38, 14 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz

Gallus(Japonia) 2-1(Szwajcaria) Martini

mecz zaczoł sie od zmasowanych ataków Szwajcarii, gdy Japonia oddała swój pierwszy strzał na bramke to piłka od razu wpadła do siatki. Martini zaczoł jeszcze bardziej atakowac i w 2 połowie doszło do wyrównania, nastepnie pod koniec spotkania zwycieskiego gola dla Japoni strzela Nakamura i jest po meczu, niesprawiedliwie wygrywa Japonia.

Czarny (Ekwador) 2:1 (Japonia) Gallus

W końcu udało się Ekwadorowi coś ugrać... Zacięty, szybki mecz, zasłużone zwycięstwo Ekwadorczyków.
-------------------------------
33 Kolejka.
Czarny (Ekwador) 4:3 (Kostaryka) szyma

Ciekawy mecz. Zaczęło się od prowadzenia Kostaryki 0:2. W przerwie zmieniłem taktykę na maksymalną grę skrzydłami i tylko tak grałem. To podziałało i po przerwie zrobiło się 4:2. Kostaryka pokusiła się o kontaktową bramkę w doliczonym czasie. Przeważałem w tym meczu i miałem 2 x więcej sytuacji, lecz kalectwo Ekwadorczyków nie pozwoliło mi wygrać wyżej, a mało brakowało, żebym zremisował...

dodane

Ostatnio zmieniony przez Czarny dnia Nie 3:32, 14 Sty 2007, w całości zmieniany 2 razy
Nie 3:01, 14 Sty 2007 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

37 kolejka

Gallus 2-1 Kicek

mecz wyrównany pierwszą bramke strzelił Kicek i musiałem gonic wynik....
w strzałach :
14:5

dodany

Nie 3:31, 14 Sty 2007 Zobacz profil autora

24. kolejka

szyma(Kostaryka) 2-2 (Iran)Kicek

Mecz raczej pod dyktatndo Kicka, grałem z kontry co przyniosło mi dwubramkowe prowadzenie, niestety pozniej Kicek strzelil bramke kontaktowa a nastepnie dajaca mu remis.

pmcsp (Irlandia) 2:1 (Polska) Michał697

W całym meczu niby miałem optyczną przewagę, ale ciężko było mi wypracować czyste sytuacje strzeleckie. Bramkę na 1:0 zdobyłem ok 30 min. meczu po ładnym rozprowadzeniu piłki przed polem karnym i technicznym strzałem po ziemi. W drugiej połowie Michał697 grał dokładniej, ostrożniej co przyniosło mu bramkę na 1:1. Któryś z napastników polskich przebiegł sobie po polu karnym jak na treningu i ładnie pod poprzeczką umieścił piłkę w siatce. Radość Michała nie trwała jednak długo bo już kolejna moja akcja zakończyła się bramką dającą mi wygraną w tym meczu. Dzięki.

28. kolejka

pmcsp (Irlandia) 1:1 (Ghana) raku

Zremisowałem na własne życzenie. W drugiej połowie ok 41 min zamiast wybić to chciałem podać, podałem prosto pod nogi zawodnika Gahan, ten pociągnął pod bramkę i strzelił lekko obok bramkarza. W pierwszej połowie raku przyszalał ale strzelał w trybuny. Stosunek strzałów chyba 8:4. W drugiej połowie zepchnąłem go do obrony i udało mi się zdobyć bramkę. Podanie z prawej strony na krótki słupek gdzie napastnik dołożył tylko główkę. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez pmcsp dnia Nie 14:48, 14 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 13:30, 14 Sty 2007 Zobacz profil autora

20 kolejka

michal697 0:3 kristo

Myslałem, że kristo zagra takjak kiedyś defensywą, ale się przeliczyłem.
Specjalnie przed meczem z nim dobrałem taktyke jako gre skrzydłami bozawsze grał obrońńcami w srodku, a tu jednka wielki zonk.
W całym meczy kristo miał więcej sytuacji strzeleckich co wykorzystał i zwycięzył niestety.

P.S. Nie gram juz w WE w dwóch meczach z Raku i pmcsp mogłem wywieśc chociaz 4 pkt a tu jest 0 ;/

dodany

Nie 13:45, 14 Sty 2007 Zobacz profil autora

36.kolejka

MartiniTSW(Szwajcaria)3:1 Raku(Ghana)

Mecz zaczął sie od ataków głównie z mojej strony, lecz Raku czesto kontrował. W końcu udalo mi sie strzelic na 1:0. Nastepnie na 2:0. Pozniej Raku strzela kontaktowa bramke i jest 2:1. Az w koncu przypieczetuje swoje zwyciestwo strzeleniem 3 bramki.

Pozdro Raku

dodany

Nie 15:14, 14 Sty 2007 Zobacz profil autora

Kolejka 25

Kicek(Iran) 1 - 0 grodzik(Ukraina)

Nadszedł czas na mój pierwszy opis meczu w rundzie rewanżowej lool
Tak więc,przed meczem małe rozczarowanie - 3 z 4 podstawowych obrońców szara strzała w dół,w tym Kaabi. A najgorsze,że nie ma ich kim zmieniać,więc w obronie zagrali pomocnicy zdzier
Mecz zaczął się dość spokojnie,bez żadnych groźniejszych ataków żadnej ze stron. Po 1-ej połowie w strzałach 4-3. Ukraina strzelała w światło bramki,a Iran miał dwie dogodne sytuacje do zdobycia bramki, w tym jedną z nich wykorzystał strzelając na 1-0.
W drugiej połowie Ukraina dołożyla od siebie dwa niegroźne strzały,a Iran miał kilka 100% sytuacji,ale zawsze na posterunku Shovkovsky,który wyciągał wszystko i wszędzie lool -strzały z metra,dobitki z kilku metrów, strzał głową z kilkunastu cm. hehe lool i jeszcze poprzeczka też pomogła wink W strzałach 10-6.

MartiniTSW 2:1 Kicek

Mecz dosc wyrownany z delikatna przewaga Szwajcarow. Pierwszego gola zdobywam ja w 1 polowie, natomiast Kicek wyrownuje juz w 2. Gola na wage zwyciestwa zdobywa Streller z czerwona strzałką radosny U mnie wysoka forma byla glownie w ofensywie, zas u Iranczykow w defensywie.

dodane

Nie 15:53, 14 Sty 2007 Zobacz profil autora

Do tej pory nie moge sobie darować tej straconej drugiej bramki po fatalnym błędzie obrońców...ehh zły

dzięki Martini wink

i kolejny mecz....

Kolejka 30

Kicek(Iran) 3 - 2 Raku(Ghana)

Mecz dość wyrównany,po objęciu 3 bramkowego prowadzenia przez Iran gra sie uspokoiła. Ghana mozolnie konstruowała akcje,a Iran nastawił się na kontry. Tempo gry spadło i Irańczycy troche przysnęli pozwalając na zdobycie pierwszej bramki po strzale z za pola karnego. W ostatnich minutach meczu po fatalnym błędzie bramkarza na 30 m.,który minął się z piłką z 3-0 zrobiło się 3-2. Troche szkoda tych straconych bramek,ale cóż najważniejsze są 3 pkt. lool

dzięki za mecz Raku i powodzenia dalej wink

dodany

Nie 16:39, 14 Sty 2007 Zobacz profil autora

34. kolejka

szyma(Kostaryka) 2-1 (Ghana)Raku

Jak już zdarzyliśmy się przyzwyczaić Kostrykańczycy nastawieni byli na gre z kontry a to Ghana rozgrywała akcje, po pierwszej połowie prowadziłem juz 2-0 w drugiej kilka razy groźne zza pola karnego uderzał Essien i jeszcze jakis pomocnik lool jednak bramke udało im sie zdobyc dopiero na 5 min przed końcem spotkania.

Kicek(Iran) 2 - 0 mackal(USA)

Rywal po dłuższej przerwie w WE i na boisku było to widać. Mecz praktycznie pod dyktando Iranu. Po pierwszej połowie w strzałach 6-1 i 2-0. Na początku drugiej połowy był jedyny moment kiedy USA przejęło inicjatywe i zagroziło poważniej bramce Iranu oddając 3 groźne strzały. Po tych 15 minutach Iran znowu grał swoje,dokładając jeszcze 6 strzałów,a przynajmniej połowa z nich mogła zakończyć się zdobytymi bramkami. W strzałach 12 - 4.

dzięki mackal i powodzenia dalej wink

Kolejka 21

Kicek(Iran) 6 - 1 Iras(Meksyk)

Pierwsza połowa meczu rozgrywana na małych lagach,ktore co kilka minut się powiększały. zagubiony Meksyk wyraźnie sobie nie radził w tych warunkach,za to Iran wykorzystał dwie sytuacje i mamy
2-0.
Po pierwszej połowie - out. Dograliśmy już na innym serwie na prawie niezauważalnych lagach. Ku większemu zdziwieniu Iran strzela na 3 -0,potem na 4-0, na 5-0. Pod koniec meczu Meksyk strzela honorową bramkę,chwile później poprzeczka wink ,następnie szybka odpowiedź Iranu i

MartiniTSW 2:2 Iras

Mecz niezwykle zaciety do ostatnich minut cool Bramki dla Szwajcarii strzelili Frei i Streller(w koncowce)

dodany

Pon 0:32, 15 Sty 2007 Zobacz profil autora

37. kojeka

szyma 3-4 Martini18

Mecz wyrównany, bramka za bramke tyle ze jak zwykle trace gola na 4 min przed koncem meczu... protest

Dzieki i powodzenia

dodany

Pon 0:33, 15 Sty 2007 Zobacz profil autora

36 kolejka

Iras 2:0 Czarny

Mecz wyrównany w 1 połowie. Na początku drugiej Czarny troche przycisnął, mógł strzelić z główki, jednak to ja objąłem prowadzenie po strzale Franco. Pod koniec również Franco strzelił na 2:0 prawie identycznie jak wcześniej.

dodany

Pon 0:36, 15 Sty 2007 Zobacz profil autora

szyma 2-2 Iras

Mecz dosc wyrownany, prowadziłem 2-0 i tradycyjnie ta przewage roztrwoniłem zły, powoli kibice i sponsorzy odwracaja sie ode mnie pewnie niedługo bede musiał odejsc z posady trenerskiej.

dodany

Pon 1:21, 15 Sty 2007 Zobacz profil autora

Mnie ekwadorski związek piłkarski podał pod naradę, jutro będzie wiadomo czy zostanę wyrzucony...
Pon 1:25, 15 Sty 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)