Runda Rewanżowa (wyniki i opisy spotkań)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Zobacz poprzedni temat
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

20. kolejka

pmcsp (Irlandia) 3:1 (USA) mackal

Cały mecz pod moje dyktando, ale to ja tracę pierwszy bramkę po rzucie rożnym wykonywanym przez Damiana. Jeszcze przed przerwą udało mi się wyrównać. Strzelcem bramki był sprawdzany w ataku Kavanagh...Druga połowa to nieśmiałe próby wyprowadzenia kontry przez piłkarzy USA co o mały włos im się udało. Sam na sam z bramkarzem nie wykorzystał jednak sytuacji jeden z napastników drużyny zza oceanu. Za to celnie odpowiedziała drużyna Irlandii. Dośrodkowanie z lewego skrzydła przez Duffa idealnie na nogę Hollanda. Ten bez zastanowienia huknął z półobrotu czym wzbudził podziw kibiców i chyba zaklepał sobie miejsce na środku pomocy. Kropkę nad "i" postawił Morrison po ładnym uderzenieniu głową. Dzięki.

Damian-Iras 3-5
Iras szybko zdobyl bramke pozniej moja dobra gra i szybkie prowadzenie.Czerwona kartka pokrzyzowala moje plany przed przerwa przegrywalem 3-2.Po przerwie podwyzszenie wyniku.Na dzisiec minut przed koncem dalem sobie jeszcze jakies szanse, ale Iras szybko przypomnial kto tu jestem dominatorem(juz nie Ty justyn;p)

pmcsp (Irlandia) 1:1 (Ukraina) grodzik

Przed meczem przypomniałem sobie remis z pierwszej rundy (2:2) gdzie drugą bramkę straciłem w ostatniej minucie meczu. Szczęście podobno sprzyja lepszym więc naprawdę ciężko mi powiedzieć, który z nas jest lepszy zagubiony W tym meczu słupków miałem kilka, poprzeczki chyba trzy. Wszystkie strzały niecelne jakie oddałem przechodziły naprawdę blisko bramki ukraińskiej. Cóż...bywa zagubiony Pierwsza połowa zakończyła się moim prowadzeniem po główce Kawanagh. W drugiej połowie raz pozwoliłem grodzikowi pociągnąć przez środek a ten kropnął z ok 20 kilku metrów po moim długim rogu zagubiony Po za tym cholernie lagowało. Dzięki.

Pią 21:36, 19 Sty 2007 Zobacz profil autora

25 kolejka

Iras 3:2 arek25

Mecz bardzo wyrównany. Zdołałem strzelić 1 bramkę i do przerwy wygrywałem. Na początku drugiej połowy dwa szybkie gole arka i już myślałem, że po wszystkim, bo ciężko było strzelić. Jednak pod koniec to ja strzeliłem dwie bramy i wygrałem 3:2!
W strzałach 16:14 i jeden słupek dla mnie zdzier

dodany

Sob 11:06, 20 Sty 2007 Zobacz profil autora

33 Kolejka

kristo2323 3:1 dukekubas

Pierwsza polowa to przewaga Chile udokumentowana 2 bramkami . W drugiej czesci Szkocja po pieknej bramce w samo okienko strzela bramke kontaktowa . Chiliski zespol po stracie tej brami obudzil sie z letargu i zdolali wcisnac 3 bramke. Szkoci mieli bardzo dobra sytuacja gdy sam na sam wychodzil szkocki napastnikk ale zostal brutalnie i spremedytacja sfałlowany tuz przed polem karnym za co otrzymal czerwona kartke ktora przyjol ze spokojem.

kristo2323 napisał:

bardzo dobra sytuacja gdy sam na sam wychodzil szkocki napastnikk ale zostal brutalnie i spremedytacja sfałlowany tuz przed polem karnym za co otrzymal czerwona kartke ktora przyjol ze spokojem.

doping? nieprzepisowy rozmiar buta? czy może za symulacje? zdzier
Sob 15:44, 20 Sty 2007 Zobacz profil autora

25. kolejka

szyma(Kostaryka) 4-1 (Japonia)Gallus

Mecz dośc wyrównany, tyle że Japończycy uderzali na bramkę Mesena tylko z dystansu i większość tych strzałów była niecelna. Zaczęło sie od bramki Wanchopa, który ładnie uderzył z teoretyczniej swojej gorszej nogi. Na 2-0 podwyższył Hernandez z rzutu wolnego. Poźniej strzał zza pola karnego Gomeza, piłka "przerywa rece" bramkarza i wpada do siatki. Japończycy po ładnym strzale zza pola karnego odpowiedzieli bramką kontaktową, jednak nadzieje na choć by remis rozwiał Wanchope, który dobił potężna bombe Hernandeza, która trafiła w słupek.

Dzięki i powodzenia w pozostałych spotkaniach.

dodany

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Nie 1:41, 21 Sty 2007, w całości zmieniany 4 razy
Nie 0:24, 21 Sty 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

31. kolejka

pmcsp (Irlandia) 1:3 (Meksyk) Iras

Wybrałem sobie nie tego przeciwnika do zagrania nowym ustawieniem. Klapa na całej linii. Trzy bramki stracone do 60 minuty meczu i było po ptakach. Zmieniłem ustawienie za późno. Zdołałem strzelić tylko jedną bramkę. Po tym meczu wiem jedno. Nie zmieniam swojego ustawienia tylko je szlifuję wink Dzięki.
------------------
35. kolejka

pmcsp (Irlandia) 2:2 (Kostaryka) szyma

Historia zatoczyła koło. Pierwszy mecz między nami zakończył się moją niesprawiedliwą wygraną. Dzisiejszego meczu szyma natomiast nie powinien nawet zremisować. Po pierwszej połowie prowadziłem 1:0 lecz okoliczności strzelenia bramki już nie pamiętam, bo rozgrywaliśmy to spotkanie na raty...z dużym odstępem. Druga połowa to dwa kolosalne błędy mojej obrony. Po odbiorze piłki zamiast cofnąć się lekko do tyłu tudzież wybić piłkę, próbowałem z nią pobiec. Dwa razy odbiór przez szymę i dwie bramki zagubiony W tym momencie przegrywałem ale na szczęście mam Duf`a, który ładnie pod poprzeczkę przymierzył z ok 17 metrów. Jeszcze przed samym końcem Duf mógł zapewnić zwycięstwo Irlandii ale mając na plecach obrońcę strzelił za lekko. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez pmcsp dnia Nie 16:20, 21 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz

kristo2323 1 -4 damian

Chile zanotowalo w tym meczu mala wpadke lecz , mozna tez powiedziec ze sedzia przyczynil sie troche do tego nie dajac kartek po wslizgach przeciwnika od tylu , dopiero wyciagnol kartko co sie okazalo jedyna w tym meczu (zoltom) gdy australiczyk cudownym wslisgiem od tylu skontuziowal Galaza. niecelne rozgrywanie przyczynilo sie do porazki ,przeciwnik byl w tym lepszy i skuteczniejszy pod bramka Chile.Australia w pelni wykorzystala swoj potencjal pilkarski wygrywajac ten mecz.

dodany

Ostatnio zmieniony przez damian dnia Pon 15:25, 22 Sty 2007, w całości zmieniany 1 raz
Nie 15:55, 21 Sty 2007 Zobacz profil autora
dukekubas

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 819

26. kolejka
dukekubas-szyma 1:1
mecz zaczyna sie od tragicznego bledu obroncow ktorzy nie potrafia opanowac pilki na 30 metrze, blad wykorzystuje szyma. Ja nierozegrany, na kacu popelniam kolejny blad - wsligz i czerwona kartka, a chwile wczesniej marnuje sam na sam...mecz juz w 10 minucie wydalal sie przesadzony, szyma atakowal groznie, a ja kontrowalem, raz skutecznie...w drugiej polowie przejalem inicjatywe i oddalem kilka groznych strzalow, ale wynik sie nie zmienil...

dodany

Nie 16:10, 21 Sty 2007 Zobacz profil autora
Raku

Dołączył: 23 Kwi 2006
Posty: 1139

Kolejka 25.

Po okropnie ciężkich meczahc do 3 ligi io w których tradycyjnie pech mnie nie opuszczał przyszedł czas powrotu na elitarne boiska...I to od razu z Damianem-przewrotkarzem:

Raku (Ghana) 2:2 Damian (Australia)

Jak widać wynik dla takiego gracza jak ja wręcz świetny. Zaczyna się oczywiście golem przeciwnika, kurduplowaty obrońca Ghany nie był w stanie wybić piłki niewiele wyższemu zawodnikowi Australii - strzał główką. To się wkurzyłem - jakoś się udało na 1:1. późnej z woleya na 2:1, sobie myślę no teraz ci Damianku dokopie za tą porażkę w poprzedniej rundzie bardzo zły diabeł ...Ale nie, ale nie - to przeciwnik trafił do bramki, no już nie udało mi się strzelić na 3:2. Jak zwykle zabrakło szczęścia a może trochę mniej pecha.

Damian-dukekubas 2-1
Mecz niezwykle zaciety.Ja mialem wiecej szczescia:)

dodany

Nie 19:10, 21 Sty 2007 Zobacz profil autora
dukekubas

Posty: 819

potwierdzam, szczescie bylo po stronie damiana...Szkoci pokazali brak umiejetnosci trafiania w bramke...znowu...w strzalach 10 do 8 dla mnie;/
Nie 19:23, 21 Sty 2007 Zobacz profil autora

36 koloejka
michal697 0:4 damian

Damian w pierwszej połowie strzlił 3 bramki, później kontrolował gre, co zaowocowało stzeleniem czwartego gola szczęśliwy

Gallus 0-3 Damian

mecz pod dyktando Damiana przez cały mecz przewazał i siedział na mojej połowie, ja zdołałem zaledwie oddac kilka strzałów a Damian duzo wiecej.

........................ Riise 39

Na poczatku posypaly sie bramki gol za gol czerwona kartka dla Chilskiego obroncy w pierwszej polowie zupelnie oslabilo druzyna a Norwegia jako doswiadczona druzyna nie pozwolila sobie wyrwac zwyciestwa .

dodany

Nie 20:52, 21 Sty 2007 Zobacz profil autora

Iras 1:1 kristo

Powiem tylko tyle - żenada... Cisłem cały mecz kristo jeden strzał i brama. Chyba już nie mam szans na zwycięstwo w Elite League, bo Martini ma super formę...

dukekubas vs grodzik 1:1
pisze za duke bo nie mogl podac wyniku , mecz bardzo wyrownany jako pierwszy strzelam bramke i do przerwy wyrgrywam 1:0 , po przerwie oddaje kilka groznych strzalow , i glupi blad w obronnie i mamy 1:1 , pozniej juz nic ciekawego nie bylo

dodane

Pon 15:25, 22 Sty 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)