Runda Wstępna (wyniki i opisy spotkań)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Zobacz poprzedni temat

4 kolejka

Iras (Meksyk) 3:3 Gallus (Japonia)

Meksyk pierwszy zdobył bramkę. Po dośrodkowaniu najwyżej wyskoczył Borgetti i wpakował głową piłkę do siatki. 10 min później bramkę strzeliła Japonia. Potem Borgetti zostaje wypuszczony na sam na sam lobuje bramkarza i gol. Tuż przed końcem Japonia wyrównuje na 2:2. Ładnym strzałem z głowy popisał się Takahara - w samo okienko.... Wynik do przerwy 2:2. W drugiej połowie bramkę na 3:2 strzela Fonseca po ładnej zespołowej akcji. Niestety po raz 3 Meksyk traci prowadzenie....Obrońca Meksyku dał się zrobić jak dziecko i mamy 3:3. Do końca meczu Meksyk ciągle atakował, było kilka stu procentowych sytuacji i wiele akcji nawet 2 metry od bramki przeciwnika, ale zabrakło zawsze dobrego wykończenia. Meksyk remisuje i traci kolejne cenne punkty u siebie...
Wto 20:53, 05 Gru 2006 Zobacz profil autora

15. kolejka
mackal(USA) 2:1 Gallus(Japonia)
No w końcu do 3 razy sztuka(jeśli chodzi o dzisiejsze mecze)
Mecz układał się wyraźnie po mojej stronie.
1 z moich bramek padła z dystansu,a przy stanie 2:0 Japonia po ładnej akcji strzeliła gola kontaktowego(w 2 połowie) ,ale wynik na szczęście udało się dowieść do końca(pod koniec mój napastnik sknocił 100% ).
No to odbiłem się od dna wink
Wto 21:28, 05 Gru 2006 Zobacz profil autora
Gallus

Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 1599

Skąd: Chorzowskie Królestwo

[link widoczny dla zalogowanych] oto bramka Takahary która strzeliłem w meczu z Irasem. sory ze tak poźno ale problem miałem radosny

18 kolejka
Gallus(Japonia) 1-1 (Irlandia) pmcsp

Mecz zaczoł sie dosc monotonnie, cała pierwsza połowa bardzo wyrównania zreszta jak większośc spotkania. W na poczatku 2 połowy po błedzie obrońców bramke strzela Damian Duf, lecz to nie podłamało Japonczyków i w 80 min piekna bramke strzela Yangisawa.
spotkanie do konca bardzo wyrównane i mysle ze wynik jak najbardziej sprawiedliwy radosny

dzięki za mecz pmcsp[/b]

Ostatnio zmieniony przez Gallus dnia Śro 13:05, 06 Gru 2006, w całości zmieniany 2 razy
Wto 21:45, 05 Gru 2006 Zobacz profil autora

Kolejka 13.

michal697(Polska) 1:2 (Irlandia)pmcsp

Jak prawie zawse w moich meczach trzeba było odrabiac wynik. Irlandczycy zaatakowali koło 20 minuty meczu szybkim atakiem pozycyjnym i wyszli na prowadzenie, naszczęscie zespół Polskim miał niezawodnego Żurawskiego i doprowadził jeszcze przed przerwa do wyrównania. Cała gra obu drużyna jakos się zbytnio nie układała, az do około 60-70 minuty kiedy to Irlandczycy znów wyszli na prowadzenie, a Polaką tym razem odrobienie bramki sie nie udało;/
Wynik 1:2.
Wto 22:12, 05 Gru 2006 Zobacz profil autora

1.kolejka

Martini18 2:0 Gallus

Moj pierwszy mecz w elite ktory musialem rozegrac na klawie, poniewaz mi sie pad zjebal:/. Nie spodziewalem sie ze uda mi sie odniesc zwyciestwo nie grajac na klawie od kilku miesiecy ale jednak sie udalo. Mecze dosc wyrownane, z bledami w obronie jak i w ataku po obu stronach.
Wto 23:39, 05 Gru 2006 Zobacz profil autora
grodzik

Posty: 217

Skąd: zgierz

kolejka 7

Grodzik(ukraina) vs Hawok(walia) 3:1

Mecz wyrownany , dosc szybko strzelilem bramke na 1:0 , no ale minute pozniej hawok doprowadza do remisu , potem to juz pokaz nieskutecznosci napastnikow ukrainy , w drugiej polowie meczu przewage mial hawok az do 75 min , wtedy sheva daja prowadzenie swojej druzynie , 5 min pozniej wspaniala kontra i znow sheva strzala bramke dajaca juz spokojne zwyciestwo.

ps.dzieki hawok za mecz
Śro 0:01, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora
arek25

Posty: 373

9. kolejka

arek25(norwegia) 1:2 (japonia)gallus

mecz dosc nudny. prowadzenie norwegi niestety niefrasobliwosc obrony dala o sobie znac i japonia strzela wyrownujaca bramke. pilka wczesniej odbita od slupka. w miedzyczasie norwegia nie chce byc gorsza i tez strzela w slupek jakby to mialo przyniesc 3 punkty... niestety nie przynioslo. w drugiej polowie znow obrona sie nie popisala i strata bramki przez norwegow. do konca nic sie juz nie zmienilo.
pozdrawiam i do rewanzu

Ostatnio zmieniony przez arek25 dnia Nie 13:28, 10 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz

Ok chłopaki, można już dodawać wyniki na stronie Elite Ligi:

Jest to świeżutka, jeszcze ciepła wersja skryptu, więc jakby coś nie działało, proszę informować redakcję o tym fakcie.
Śro 1:19, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora
Gallus

Posty: 1599

nie potrafie sie zalogowac więc dodam mecz jeszcze tutaj :

13 kilejka

Gallus(Japonia) 2:1 (Walia)Hawok

Mecz pod moje dyktando ale jak zwykle musiałem stracic bramke z głupoty, a potem gonitwa wyniku, Jednak widac ze potrafie sie podniesc co mnie cieszy i zdołałem jeszcze wygrac ten mecz.
Duzo sytuacji podbramkowych z mojej strony, i nieliczne kontry w wykonaniu Walijczyków.

POZDRO

EDIT:
wynik został dodany radosny, sytuacja opanowana.

Ostatnio zmieniony przez Gallus dnia Śro 13:06, 06 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Śro 1:31, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora

Sorry pmcsp zapomniałem płacze

Kolejka 1

Kicek(Iran) 2 - 1 Hawok(Walia)

Tak samo jak Ty straciłem pierwszy bramke,ale na szczęście odrobiłem.
Tym Iranem naprawde źle mi sie gra,Hawok grał w 10-tke i radził sobie całkiem,całkiem na boisku...ehh ten Iran...może go kiedyś rozpracuje ocb?

dzieki za mecz Hawok

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Śro 11:09, 06 Gru 2006, w całości zmieniany 1 raz
Śro 1:59, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

Kicek i Gallus przypominam o podawaniu której kolejki dotyczy zgłaszany mecz wykrzyknik
Śro 2:47, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora

Nowy skrypt mnie powalił cool Great Job Khalee brawo

Proszę wszystkich graczy o dodanie do skryptu swoich meczów rozegranych do tej pory.

Pamiętajcie, że wyniki dodaje tylko gospodarz wykrzyknik

Przypominam także, że wyniki w dalszym ciągu należy dodawać na forum i do skryptu wykrzyknik

Śro 2:59, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora

18 Kolejka
Czarny(Ekwador) 2:1 (Ukraina)grodzik

Mecz w lekkich lagach ale dało się grać. Od pierwszych minut Ekwador natarciu, Ukraina tylko się broniła. Często zamieszanie w polu karnym jakimś cudem piłka nie wpadała do siatki, aż do akcji w około 30minucie spotkania, kiedy Mendez popędził lewą stroną, wrzucił ją w pole karne, gdzie Delgado przejął i skutecznie strzelił. Ukraina w dalszym ciągu prawie nie istniała na boisku. Niedługo po pierwszej bramce Kaviedes wyprowadza ekwador na 2:0 po strzale z lini pola karnego w długi róg. Po przerwie Ukraina jakby zmotywowane ale to nie było jeszcze to. Miała parę razy dogodne rzuty wolne w granicach 20-27m ale żaden nie wszedł, raz piłka odbiła się od poprzeczki i obrońca wybił. Od około 70 minuty spotkania ekwador oddał inicjatywe Ukrainie i myślał już o obronie wyniku. To był błąd, ponieważ szerokie pole rozgrywania dla tak klasowej drużyny jaką jest Ukraina jest zabójcze. W 80 minucie robi się 2:1, a kontaktowego gola strzela kontuzjowany Rebrov (około 60min po faulu doznał lekkiej kontuzji, lecz trener w osobie grodzika nie zdecydował się na zmianę) i zaczyna się nerwówka, lecz wynik już nie uległ zmianie.

Martini18 0:4 Damian

Opisu nie mam ochoty pisac bo gralem po prostu beznadziejnie:/ Wiem teraz ze na klawie w Elite nie mam zadnych szans z Wami:)Musze jak najszybciej jakiegos pada kolowac
Śro 16:58, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora
Hawok

Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 95

ale dodawajcie swoje mecze na [link widoczny dla zalogowanych] !!!!!!!!!
Śro 17:01, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora

Iras (Meksyk) 1:1 pmcsp (Irlandia)

W pierwszej połowie objąłem prowadzenie. W drugiej zaś lagi. Czerwona kartka dla Borgettiego za głupi faul, chwile później brama dla Irlandii z główki od poprzeczki i nic się więcej nie działo.
Śro 17:33, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora
damian

Posty: 489

Skąd: Dębska Kuźnia

Kolejka 9.
Damian-Grodzik 4-1

Poczatek meczu to wyrownana gra.Pod koniec pierwszej polowy w przeciagu dwoch minut strzelam dwie bramki.Grodzik strzela jeszcze bramke kontaktowa, ale to tylko tyle na co bylo go stac w tym meczu.W drugiej polowie strzelam jeszcze dwie bramki.

Moge juz smialo stwierdzic, ze mialem sporo szczescia podczas losowania.Australia idelanie wpasowala sie w moj styl gry.
Śro 18:27, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora
pmcsp

Posty: 877

15. kolejka

pmcsp (Irlandia) 2:1 (Szkocja) dukekubas

W tym meczu wszystko rozstrzygnęło się w pierwszej połowie. Szkocja obejmuje prowadzenie ok 10 min meczu, kiedy to po dośrodkowaniu z prawej strony przerośnięty napastnik w kilcie strzela na 1:0. Powiew luźnego stroju narodowego zdekoncentrował obrońców i bramkarza Irlandii. Na szczęście daleko od tej sytuacji byli napastnicy Irlandcy. Kean i Duff we spół rozmontowali obronę Szkocji. Najpierw ten pierwszy z lewej strony dośrodowuje idealnie na lewą nogę Keana a ten z powietrza pakuje piłkę do bramki z odległości dwóch metrów. To była 15 min. meczu. Jeszcze w tej połowie Irlandia wywalczyła rzut wolny z okolicy 18 metra od bramki. Nie kto inny jak niezawodny Duf bezporśrednio z wolnego strzela kolejną swoją bramkę w EL. Druga połowa to typowa przepychanka w środkowej strefie boiska. Sędzia nakazał zawodnikom Szkockim przywdzianie tylko strojów piłkarskich co pozwoliło dziwnie niezadowolonej obronie Irlandzkiej skupić się tylko na obronie.Dzięki za mecz duke.
Śro 18:42, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora
dukekubas

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 819

9 kolejka

dukekubas - Czarny 0:2
pierwsza polowa raczej wyrownana, gdy oczekiwalem na gwizdek otrzymalem gola do szatni...w drugiej polowie zarysowala sie wyrazna przewaga Ekwadoru i udowodnione to zostalo golem...

pmcsp przerosniety ? 180cm;)
Śro 19:10, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora
grodzik

Posty: 217

14 kolejka

Grodzik(Ukraina) vs Michal679(Polska) 1:2

mecz pod moje dyktando , pokaz nieskutecznosci moich zawodnikow , no i 2 smieszne bramki po moich bledach wykorzystanych przez michala . tak wygladal ten mecz ;/
Śro 19:28, 06 Gru 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)