Runda Wstępna (wyniki i opisy spotkań)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Zobacz poprzedni temat
Kicek

Posty: 2428

Kolejka 15

Kicek(Iran) 1 - 1 raul_21(Korea Płd.)

Jakoś nie mam nastroju do pisania opisu. Przegrana z Martinim w Tag-Team i chęc "odkucia się" w EL. Co było błędem bo tylko straciłem 2 pkt. miały być 3 a jest tylko 1 pkt.

dzięki raul_21 za mecz i do rewanżu. wykrzyknik

Kolejka 9

Kicek(Iran) 1 - 1 kristo2323(Chile)

To samo co w meczu powyżej...ehh...prowadzenie przez cały mecz i strata bramki w końcówce spotkania. Miały byc 3 pkt. jest 1.

Damian

aby zamieszczali wyniki meczów zgodnie z regulaminem. Jeśli nie wiecie o co chodzi to najpierw go przeczytajcie. Ostatni raz piszę posta z ostrzeżeniem. Od teraz będą wyciągane konsekwencje.

Damian-kristo2323
Pojedynek rutyny z mlodoscia tymi slowami mozna by nazwac ten pojedynek.Wiele slyszalem o tym zawodniku i wiedzialem, ze mimo krotkiego stazu mecz z nim nie bedzie latwą przeprawa.Rozpoczynajac spotkanie ciagle mialem w pamieci wydarzenie z przed 10min i pechowej porazki z Irasem.
Mecz rozpoczal sie od spokojnej gry w srodku pola z lekka moja przewaga.Z wsciekloscia patrzylem na kolejne minuty i ciagle jeszcze widniejacy wynik 0-0.Gdy wydawalo mi sie, ze mam juz spora przewage i trzeba tylko "przycisnac" nadzialem sie na kontre i stracilem bramke.Pozniej zaczela sie nerwowa gra efektem czego byla bramka na 0-2.Wtedy nie pozostalo nic innego jak zaczac grac.Bramke kontaktowa udalo mi sie strzelic jeszcze przed koncem I polowy.Poczatek drugiej polowy i szybka brmaka na 2-2 wtedy zaczalem juz realnie myslec o zwyciestwie, jednakze kristo takze o tym myslal.Mimo usilnych staran obu ekip wynik nie ulegl zmiana.Mecz zakonczyl sie wiec wynikiem 2-2

Pmcsp jezeli nie dalem opisu to po prostu mialem ku temu powod jakim byl brak czasu Wink

aki 1-1 Gallus
ciezko opisac przebieg meczu poniewaz był rozegrany przy dosc ostrych lagach.

Skąd: Katowice

Nie wiem czy Havok dodał wynik naszego meczu na forum. Na skrypcie jest dodany, ale na forum w miejscu gdzie są kolejki i wyniki to nie ma wpisanego naszego wyniku. Oto sam wynik: Havok 0:4 Iras

Aki1986(rpa) 0:3 Iras(meksyk)

Dominacj irasa nie podlegala dyskusji wiekszosc meczu to on dzileil i rozdawal.Jednak pare razy Rpa zagrozilo bramce meksyku.ALe to bylo za malo na Irasa

I kolejny mecz za ktore zdobylem komplet pkt od kiedy mam pada cool
Pierwszego gola strzelilem dopiero pod koniec 1 polowy Yakinem zza pola karnego. RPA w miedzyczasie groznie atakowalo ale mialo problem z trafieniem w swiatlo bramki. Dopiero pod koniec meczu udalo mi sie ustalic wynik na 2:0

szyma(Kostaryka) 2-1 (USA)mackal

USA zaskoczyło Kostarykańczyków szybkim obięciem prowadzenia. Do ok. 25 min USA cisnęło niemiłosiernie jednak z biegiem czasu mecz zaczynał się wyrównywać jednak po pierwszej połowie wynik 0-1. W durgiej połowie musiałem zaatakować co przyniosło efekt w postaci dwoch bramek. Gdyby nie bramkarz USA Keller wynik mógłby być wyższy.

Raku (Ghana) 3:2 aki1986 (RPA)

3:0 i gdy wydawało się, że będzie łatwo to dwie bramki akiego i emocjonująca końcówka. W drugiej połowie bramkarz RPA wybraniał wszystko!

dukekubas - aki1986 2:2
mialem przewage w rozegraniu, co jednak nie przelozylo sie na wynik, ani na skutecznosc z ktora mam ostatnio problemy...dwa ladne gole z dystansu akiego...

Posty: 2428

Po prostu tragedia cool Była forma - nie ma formy zagubiony tyle moge powiedzieć ze swojej strony wink

kristo2323 2: 0 aki1986

Szybko i szczesliwie zdobyta bramka przy konsekwentnej obronie i czasami zaskakujaco dobrych udanych iterwencjach bramkarze Chile . Pozwolilo na zdobycie 2 bramki prawde mowiac tez szczesliwej i to ustalilo wynik 2:0 .RPA tego dnia nie dalo rady choc probowalo roznymi sposobami rozbic obrone nawet strzaly z daleka na nic sie zadaly , szczesliwe ale chyba zasluzone zwyciestwo .

Ojj...działo się,działo lool

Troche zagubionych Kostarykańczyków na początku meczu rozniosła w pył dobrze naoliwiona machina Irańska zdzier i pozbawiła ich złudzeń,aby to jeszcze mogli wywalczyć w tym meczu 3pkt. Gospodarze zaczęli od mocnego uderzenia,które skończyło się na 3 bramkach do 15 minuty.
Oddali troche inicjatywe gościom,którzy skutecznie to wykorzystali strzelając 2 bramki. Bramkarz był bez szans,bo tak przyfarcili,że te 2 strzały były w samo okienko(ładny widok dla oka gracza radosny ). Do przerwy 3-2 i szansa dla Kostaryki na chocby urwaniu 1 pkt. w meczu.
Nic bardziej mylnego.Pierwsza akcja po wznowieniu i goool 4-2. To musiało podłamać Kostarykańczyków,którzy już coraz bardziej nieporadnie tworzyli akcje. W końcowych minutach jednak strzelają 3 bramke,zmniejszając rozmiar porażki.

aki1986 0:1 damian

Mecz wyrownany w koncówce drugiej polowy udalo sie damianowi ustrzelic bramke:/ do rewanzu

Kolejka 14

aki1986 0:0 sebo 2109

Mimo iz sebo od 20 min grał z przewaga jednego pilkarza nie udalo mu sie sforsofac obrony RPA.Do rewanzu :)HEHE

2:1

Mecz w pierwszej polowie malo widowiskowy dopiero w drugiej gdy aki dostal czerwona kartke:D mecz sie zaczal na dobre ;p od razu strzelona przeze mnie bramka dala mi prowadzenie 15 min pozniej aki wyrownal strzalem za pola karnego 5min pozniej nasszczescie zdobylem bramke ktora dala mi zwyciestwo:D dzieki

Czw 20:05, 21 Gru 2006 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Elite League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)