Grupa F - Czechy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Euro2008 Simulation Zobacz poprzedni temat

Post Grupa F - Czechy
CZECH PAŁER !!

Termin na rozegranie Eliminacji mija dnia 30.11.07(Piątek) o godzinie 23.59

Jeżeli do 28.11.07(Środa) do godz. 23.59 gracz nie będzie miał rozegranych przynajmniej 4 meczy zostaje usunięty z Turnieju i wędruje na Czarną Listę Graczy na miesiąc.

Giuly 1-1 kaimada

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Pią 18:43, 30 Lis 2007, w całości zmieniany 6 razy
Pon 17:22, 26 Lis 2007 Zobacz profil autora

Zaczynamy jak to giuly nazwal Czeski film radosny

Krzysiuk - Giuly 3-3

Moj cel na ten mecz przegrac ale tracac jak najmniej bamek. Zawsze jak gralem z giulym to zbieralem rowne lansko. Przejdzmy do meczu. Zaczyna giuly, ja agresywnie atakuje przejmuje zagranie na wysuniecie do Kollera schodzi do skrzydla lekki kat decyduje sie na strzal. Pilka leci piekny gol w okno i odbija sie jeszcze od slupka GOOL 1-0. Zdziwilem sie. giuly atakuje ale ja zdobywam 2-go gola w 15 minucie po kontrze. Normalny szok mysle cos nietakl z tym giulym 0-2 z takim laczkiem jak ja. I sie zaczelo. Akcja giulego dosrodkowanie 2 napastniikow przepuszcza i widze ujawnia sie nastepny strzela z woleja i jest gool 1-2 dla mnie. Chwile pozzniej nieupilnowalem kollera wrzutka i 2-2. Zawczesnie sie cieszylem Byla okolo 37 minuta. Okolo 43 ide z kontra linia pola karnego giuly naciska kose i jest faul mysle czerwona a tu zolta ale co mnei zaskoczylo karny strzelam w prawy gorny rog i jest prowadze znow z giulym. Przerwa. giuly remisuje okolo 60 minuty. AKcja za akcja. KAzdy znas mogł wygrac ten mecz chodz mysle ze ja bylem blizej. W strzalach 10-11 dla mnie radosny

Krzysiuk - Giuly 0-1

Mecz to raczej przewaga giulego ja sie staralem kontratakowac. Gol w 60 minucie po kontrze. Ale przesledzmy co sie dzialo 2 minuty wczesniej. Wywalczylem rzut rozny obnronca glowkuje przed pole karne jest rosicki strzela bramkarz broni ale "wypluwa" pilke i 1 dobiega koller mysle gol a tu nie broni cech. I mamy kolejny korner. Obroncy wybijaja i giuly umieszcza pilke w mojej bramce. W koncowce przycisnolem ale sie nieudalo.

Awans odplynol smutny

Ciekawe 2 mecze w 1 mnoglem wygrac a w 2 zremisowac ale liczy sie co w bramce.

Dzieki za mecz i Powodzenia dalej
Pon 22:10, 26 Lis 2007 Zobacz profil autora

"Pepiki rządzą na boisku!"

dzidzi-Giuly 3:2

Mecz wyrównany,lecz pierwsza połowa była zdecydowanie dla mnie Wink
Dwie bramki na początku, pierwsza po rzucie karnym,druga po główce Kollera.
Następnie Giuly strzela bramke kontaktową i mamy 2:1 do przerwy.
W drugiej połowie tym razem Giuly miał przewage,pare sytuacji było wręcz wybornych,lecz Cech bronił jak w transie Wink.Jakoś przetrwałem nawałnice i udało sie wygrac ważny mecz
Wink.

Giuly-dzidzi 1:1

Ten mecz rozpoczął się udanie dla Giuliego,jednak po 2 minutach doprowadzam do remisu.
Następnie akcje z obu stron,i znów nieskutecznośc zdecydowała o wyniku!
Giuly miał sytuacje sam na sam ,w której obronił Cech,a ja Słupek po główce Kollera,po której dobijał może z 3 metrów,lecz nad bramką.

Po wyrównanych ,szybkich meczach zdobywam ważne 4 pkt.

Powodzenia dalej i dzięki Giuly za mecze.
Wink

P.S

Widze że dużo osób na mnie nie stawiało w WEOL Bet,ale wiem dlaczego bo ostatnio nie miałem za dobrych meczy
Wink
Wto 13:01, 27 Lis 2007 Zobacz profil autora

wyrównany, ale raczej przewaga Krzysiuka i w sumie słuszne 3 pkt
kaimada 0-1 Krzysiuk

2. mecz to parodia WE. Do 40 minuty rządzę na boisku, ale Rosicky 2 razy z 3 m główką strzela nad poprzeczką, Baros po dwóch rajdach od połowy boiska nie może pokonać Cecha, Nedved strzela z dystansu ale Cech wsztstko wyjmuje i wreszcie Kollerem trafiam w słupek z 20m. W odpowiedzi Krzysiuk strzela Nedvedem piłka jakoś ląduje pod nogami Kollera odwraca się i gol neutralny 48 minuta czerwona dla Krzysiuka i koniec meczu. Jego styl: dostał piłkę wybija do Kollera ten zbija do Nedveda podaje do Kollera ten wycofuje do tyłu wybija ktoś do Kollera ja przejmuje robie akcje strzelam broni Cech wstaaaaaaaje trzyma piłkę raaaaaaaaaz odbija druuuuuuuuugi raz trzeeeeeeeeeci raz wyyyyyyybija Koller zbija piłkę do Nedveda ten się kręci w koło podaje do Kollera ten wycofuje do tyłu wybija ktoś do Kollera ja przejmuje robie akcje strzelam broni Cech wstaaaaaaaje trzyma piłkę raaaaaaaaaz odbija druuuuuuuuugi raz trzeeeeeeeeeci raz wyyyyyyybija itd.

ps. snake mi za coś takiego dał warna na IO i WO wpisał. Nie żebym tego się domagał ale kolega z Nankatsu zagrał frajersko.

Wto 21:55, 27 Lis 2007 Zobacz profil autora

Sprawę drugiego meczu kaimada-Krzysiuk rozpatrzy Wydział Dyscypliny. W tym poście zapadnie decyzja.

Decyzja: Krzysiuk dostaje ostrzeżenie od Organizatora za przetrzymywanie piłki bramkarzem. Następny taki mecz będzie WO.

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Wto 22:55, 27 Lis 2007, w całości zmieniany 3 razy
Wto 22:00, 27 Lis 2007 Zobacz profil autora

snake napisał:

Idea Ekstraklasa grałem Koroną Wink
Wto 22:07, 27 Lis 2007 Zobacz profil autora

Cobeer napisał:

Decyzja: Krzysiuk dostaje ostrzeżenie od Organizatora. Następny taki mecz i OUT.

Nawet niewysluchasz 2 strony zALLL

Kaimada Poprostu gralem na tak zwana "pale" przeciez bede zgrywal do swojego (patrz Nedved) moze raz sie zakrecilem i zagralem do skrzydla do tylu niepodawalem wez przestan. Kazda sekunda byla cenna w tym meczu. Ty nie lepszy tez do kollera i zgranie.

Ja gralem w 10 wykrzyknik Szkodaa ze nienagralem meczu smutny

SOrry ale myslalem ze e 5 sekund ktore trzymal bramkarz nikogo niezbawi Przpraszam za moje zachowanie ale ze stresu zapomnialem o regulamnie
Wto 22:19, 27 Lis 2007 Zobacz profil autora

"Czech i Polak dwa bratanki,do piłki i do..........niewykorzystania sytuacji"

dzidzi-kaimada 3:1

W 1 meczu nasze drużyny chciały ostro nastrzelac gole ;)Obaj trenerzy wystawili ofensywne formacje.Przejdźmy do meczu.
Pierwszy bramkę strzelił Kaimada,lecz wystarczyło 7 minut i już byłem na prowadzeniu 2:1 Wink.Wtedy kaimada zmienił zawodników i przerzucił się jeszcze bardziej na ofensywny styl.
Jednak to sie zemściło bo strzelam następną bramke po której mecz troche spuścił z tonu.I takim wynikiem zakończył sie mecz Wink
Strzały 9:12

kaimada-dzidzi 2:2

W drugim meczu początek należał tym razem do mnie.
Po 3 minutach prowadzę 1:0.Następnie kaimada strzela jeszcze w 1 połowie 2 bramki,co mnie z lekka zdekoncentrowało Wink
Jednak strzelam w 75 minucie bramke wyrównującą,a pod koniec mieliśmy po jednej dobrej sytuacji ....
Strzały 12:12

Dzięki za szybkie mecze i powodzenia w meczach z Giulym...
Wink
Śro 14:40, 28 Lis 2007 Zobacz profil autora

Gratulacje!

W tej grupie nikt nie jest zagrożony usunięciem.

Krzysiuk-dzidzi 1:1

Bardzo ciężki mecz,pierwszy strzela Krzysiuk,póżniej dostaje czerwoną kartkę i mówie już po ptokach.Lecz Lokvenc ratuje sytuacje w 83 minucie.
Uff bym rzekł...Mecz z przewagą Krzysiuka....

dzidzi-krzysiuk 2:1

No ten mecz zaczyna sie lepiej dla mnie ,następnie Krzysiuk wyrównuje,lecz ostatnie słowo należało do mnie.Rozpaczliwe ataki Krzysiuka nie dały efektu..
Mecz wyrównany 8:7 w strzałach dla mnie.

Pozdrawiam i dzięki za mecze
Wink
No i witam Euro
Pią 15:55, 30 Lis 2007 Zobacz profil autora

Dam swoje 3 grosze do meczu z dzidzim radosny

Cel był taki wygrac i zremisowac radosny

W 1 meczu tak jak napisal dzidzi mialem przewage. Po pierwszej polowie w strzalach 7-2 dla mnie i 1-0 rowniez dla mnie. Mysle gram spokojnie swoja defensywna taktyyka a tu taka przewaga. Chwile po rozpopczeciu 2 polwy dzidzi dostaje czerwona mysle sobie fajnie na 80% wygralem. jeszcze bardziej przejolem inicjatywe. Duzo akcji po mojej stronie. w okolo 70 minuty mam wolnego z 17 metrow podaje do napastnika strzela... POPRZECZKa. co mi niewyszlo wyszlo dzidziemu w 2 meczu. Pluje se w brode. Jakos tak w 80 moji gracze zagrali ospale wrzutka strzal broni ale bramkarz paruje a zarazem podaje i gol z 5 metra. To sie zdenerwowalem jak to umnie bywa lool. I sie kompletnie pogubilem chwile pozniej dzidzi strzela z 25 metrow slupek ufff, w dodatkowym czsie mam jeszcze sam na sam ale bramkarz niedal siep okonac. I pechowy remis.

2 mecz:

Znow moja defensywana taktyka ale jak by przewage zyskal dzidzi a ja kontrowalem. Mialem pare groznych szans ale nic niewpadlo. w strzlaach 2-1 dla dzidziego. W 2 polowie strzela dzidzi i gol. Zmieniam ustawienie na 4-3-3-B i chwile pozniej remisuje konta wrzutka koller mija sie z pilka dochodzi nedved strzela bramkarz piastkuje na woleja barosa i goll remis. Po 10 minutach akcja rywala strzela i znow prowadzi dzidzi. Daje pozniej na allofe ale nieudaje sie strzelic.

DZieki za mecze i powodzenia dalej Pzyjade obserwowac jak prowadzisz CZECHY lool

Bylo tak blisko ale sie nieudalo kolejny raz smutny

Dzięki,no zobaczymy co Pepiki pokażą na Euro Wink
Edit by dzidzi

Pią 16:43, 30 Lis 2007 Zobacz profil autora

Patrzcie i uczcie się jak się przegrywa mecze! Aż sam się dziwie, że ten chłopak jeszcze nie rzucił tej gry. Co turniej to pechowo odpada, a mimo to jeszcze mu się chce opisywać swoje porażki. Respekt!
Pią 17:03, 30 Lis 2007 Zobacz profil autora

___________AWANS Z GRUPY "F" UZYSKAŁ dzidzi.

_____________POWODZENIA!!!

Sob 18:21, 01 Gru 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Euro2008 Simulation Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)