Faza Pucharowa - Mistrzostwa Europy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europe Cup Zobacz poprzedni temat

Post Faza Pucharowa - Mistrzostwa Europy

Mistrzostwa Europy wchodzą w decydującą fazę! W turnieju została ósemka najlepszych graczy, których dopiero teraz czeka prawdziwy sprawdzian ich umiejętności. Wszystkim graczom życzę powodzenia!

_______________________________Para I
...Koshaolin...0 : 3 kaberlem
_- [link widoczny dla zalogowanych] ______________________________________________ [link widoczny dla zalogowanych]

Awans: kaberlem

____________________________Para II
kristo23232 : 4 adzinho
[link widoczny dla zalogowanych] _____________________________________________ [link widoczny dla zalogowanych]

Awans: adzinho

_________________________Para III
totomiX3 : 1 szyma
[link widoczny dla zalogowanych] _________________________________________ [link widoczny dla zalogowanych]

Awans: totomiX

_________________________Para IV
adek41 : 4 Kicek
[link widoczny dla zalogowanych] ___________________________________________________ [link widoczny dla zalogowanych]

Awans: Kicek

Gramy tylko 1 mecz z ustawioną dogrywka i karnymi.

Termin na rozegranie tej fazy turnieju mija 12 czerwca o godzinie 23:49.

___________

kaberlem2 : 2 (d. 2:3) adzinho
[link widoczny dla zalogowanych] _____________________________ [link widoczny dla zalogowanych]

totomiX 2 : 1 Kicek
[link widoczny dla zalogowanych] ___________________________ [link widoczny dla zalogowanych]

Termin na rozegranie tej fazy turnieju mija 15 czerwca o godzinie 23:49.

Mecz o 3 miejsce

kaberlem_ : _ Kicek

Awans:

Termin na rozegranie tej fazy turnieju mija 20 czerwca o godzinie 23:59.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Wto 11:08, 17 Cze 2008, w całości zmieniany 10 razy
Wto 0:37, 10 Cze 2008 Zobacz profil autora

Kicek ( Serbia ) 4 - 1 adek4 ( Bułgaria )

Pamiętałem mecz z adkiem4 w nieoficjalnych kiedy to przegrałem bodajże 1-3. Mecz był wyrównany, ale dużo do powiedzenia nie miałem. Tym razem chciałem żeby karta się odwróciła. Nic bardziej mylnego. Wchodzę do formacji...iiii...szary Zigic. Długo się wahałem czy zostawić go na boisku, ale w końcu zmienił się z Patelnicem, który miał go godnie zastąpić.

Zaczynamy mecz... Gra toczy się głównie na środku boiska. Każdy z nas pomalutku próbował przedostawać się pod pole karne rywala. Chyba w 15 minucie po wrzutce, pięknym strzałem z główki akcje kończy Berbatov(?). Troche mnie ta bramka załamała i coś pękło w mojej grze. Bułgarzy zaczęli stwarzać coraz to groźniejsze sytuacje. Było jedno sam na sam, później dwa groźne strzały z za pola karnego i na końcu sam na sam + spudłowanie po odegraniu piłki na pustą bramke. W tym momencie nastąpił przełom w meczu. Musiałem coś zmienić i wpuściłem na boisko szarego Zigica.
Pierwsza akcja, wrzutka w pole karne i piękny wolej w wykonaniu tego zawodnika. Dosłownie chwile później zejście z narożnika pola karnego, strzał Stankovica i dobitka na pustą Zigica. Do przerwy w strzałach 5-6 w bramkach 2-1. Sprawa awansu była nadal wielką niewiadomą.
W drugiej połowie akcja za akcje. Każdy z nas próbował zmienić rezultat. Był moment przewagi Bułgarów i był moment przewagi Serbów. Wreszcie w 75 minucie wrzutka Stankovica, którą na bramke zamienił ponownie Zigic. Myślałem,ze Bułgarzy zmienią ustawienie na bardziej ofensywne ale nic z tych rzeczy. W jednej z ostatnich akcji meczu Zigic ponownie pokonuje GK Bułgarów, strzelał Stankovic a on jak zwykle dobił z woleja wink W strzałach 11-10 na moją korzyść.

Bramki dla Serbii - 4x Zigic
Bramka dla Bułgarii - 1x Berbatov

P.S
Zigic bohaterem tego meczu. Był asem wyciągniętym z rękawa w 30 minucie meczu szczęśliwy Gdyby nie on ten mecz bym przegrał, a tak karta się odwróciła i okazałem się o 3 bramki lepszy. Wynik trochę na wyrost, bo powinien być zbliżony do rezultatu remisowego, ale co zrobić - Zigic wykorzystał wszystko co miał wykorzystać! Ciesze się, bo zarówno w eliminacjach jak i fazie grupowej nie pomagał zbytnio drużynie na boisku, a tu zrehabilitował się i zapewnił Serbom awans do 1/2. Yeah szczęśliwy

dzięki za mecz

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Wto 14:26, 10 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 14:14, 10 Cze 2008 Zobacz profil autora
adzinho

Dołączył: 17 Lis 2006
Posty: 171

Skąd: sskul.pl

kristo23232-4 adzinho

Wygrał mocniejszy zespół. U krista widać było doświadczenie. Chciał długo utrzymywać się przy piłce ... nie mniej jednak wyciągnąłem wnioski z Naszych ostanich meczy i zdecydowałem się na wariant 1-4-1-2-3.

Taktyka sprawdziła się w 100 % radosny Prowadziłem 4:0 gdyż wykorzystałem praktycznie wszystko, co mogłem. Kristo walczył jednak do końca czego efektem są 2 bramki.

Jestem przekonany, że gdyby w/w zawodnik miał choć o jeden półap lepszy zespół zaszedł by znacznie wyżej.

Dzięki za wszystkie mecze i powo dalej !

Ostatnio zmieniony przez adzinho dnia Wto 17:33, 10 Cze 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 17:29, 10 Cze 2008 Zobacz profil autora
kaberlem

Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 114

Skąd: Z daaaaaaaaaleka

...Koshaolin... 0:3 kaberlem

Mecz rozpoczął się dośc wyrównanie, ok 20 min zdobywam bramke na 1:0. 1 polowa toczy sie w srodku pola, choc Bułgarzy mieli nieco więcej strzałow. 2 połoowa zaczyna się od ataków Koshaolina, jednak trudno mu znalezc sposob na obrone Francji. W 60 min po głupim faulu Makelele dostaje czerwoną kartke. Po tym zmienilem ustawienie na bardziej defensywne a przeciwnik na ultraofensywne. To jednak nie przynosi skutku a chwile potem to moj przeciwnik obejrzal czerwona kartke. Potem wychodze sam na sam i zostaje sfaulowany i druga czerwona kartka dla Bułgarii. Kilka inut później kolejna czerwona kartka dla Koshaolina. Po tym zdobywam 2 bramke a chwile pozniej po bledzie bramkarza 3. Mysle ze odnioslem zasluzone zwyciestwo.

Dzieki za mecz
Wto 19:30, 10 Cze 2008 Zobacz profil autora

Nie rozegralismy meczu z szymą. Oto moje monologi:
Ja (12-06-2008 14:22)
siema, jestes ? totomiX

Ja (12-06-2008 20:11)
siemano, gramy póki sie mecz nie zacznie ? bo dzisiaj sie termin konczy... totomiX

Ja (12-06-2008 22:55)
siema, to jak, gramy ??

Obaj czekaliśmy do ostatniego dnia, jedyne wytłumaczenie jakie znajduje jest takie, że dzisiaj grała na kadra.
Pią 0:40, 13 Cze 2008 Zobacz profil autora

Mecz rozpoczął się od wzjamenego badania możliwosci rywala. W 20 minucie Fletcher fauluje na srodku boiska i dostaje głupią czerwoną kartkę. Ja zmieniałem ustawienie na bardziej ofensywne, jednak paradoksalnie to szyma zdobył gola. Bramka padła w 35 minucie po błędzie mojego bramkarza, który odbił piłke wprost pod nogi szkockiego napastnika. Później szyma dobrze grał w defensywie, skutecznie niwelując stratę jednego piłkarza. Mecz był wyrownany, dopiero w 75 minucie Barnetta strzelił bramke po strzale z dystansu. Wydawało się, że w tym meczu bedziemy mieli dogrywke, jednak w 88 minucie Senderos strzela bramke po wrzutce z rożnego i jest 2-1 dla Szwajcarii. Jeszcze w doliczonym czasie gry, Frei podwyższył na 3-1 po strzale głową. Strzały na koniec: 11-5.

Dzieki za gre.

Pią 13:03, 13 Cze 2008 Zobacz profil autora
adzinho

Posty: 171

kaberlem 2:2 adzinho

Dogrywka 2:3

Mecz bardzo ciekawy. Było bardzo dużo strzałów z mojej strony, lecz dobrze w bronił francuski bramkarz. Pierwszą brakę strzeliłem po dokładym dośrodkowaniu - główką.

W środku pola było bardzo dużo haosu, czesto ktoś z Nas przejmował piłkę od rywala. Druga moja bramka byla po bardzo ładnej akcji na prawej flancje Pana Kranjcar'a radosny, rywal wyrównał po bodajże 15 min.

W dogrywcę lepszy okazał się zespół Chorwacji, i to on zagra w Wielkim Finale radosny

Dzięki Kaber !
Nie 12:33, 15 Cze 2008 Zobacz profil autora

Z Kickiem mijaliśmy się i nie udało nam się zagrać meczu półfinałowego. Wina leży po obu stronach, w zwiazku z tym mecz zostanie rozegrany jutro.
Nie 23:27, 15 Cze 2008 Zobacz profil autora

Kicek 1 - 2 totomiX

Prowadzę w 75 minucie 1-0 po nudnym meczu, czerwona kartka z kapelusza na środku boiska i robi się 1-2. Uwielbiam takie mecze. Zawsze mam pecha kiedy nie trzeba....

dzięki i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Pon 18:58, 16 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 18:42, 16 Cze 2008 Zobacz profil autora

Kicek(Serbia) 2 - 0 kaberlem(Francja)

W strzałach 10-4(6-2 HT)

Francuzi zaczęli mecz z defensywnym ustawieniu. Dopiero w 75 mni. zmienił na 4-3-3. Często napastnicy Francji robili w wała moich obrońców przez lepsze wyszkolenie techniczne, i tym samym większe umiejętności. Na szczęście "czytałem" gre przeciwnika i nie dopuszczałem praktycznie do żadnych strzałów na moją bramke. Bardzo dobra gra w obronie + nawet niezła skuteczność w ataku pozwoliły mi na dość łatwe wygranie tego meczu.

dzięki za meczyk
Pią 12:56, 20 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europe Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)