Wielki Finał - Super Puchar Europy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europe Cup Zobacz poprzedni temat

____-__

Prz3m4s po długiej i wytrwałej walce wygrał Puchar Europy. TotomiX natomiast w równie dobrym stylu zwyciężył Mistrzostwa Europy. Teraz przyszedł czas na pojedynek tych dwóch graczy, stawką tego boju będzie Super Puchar Europy!

____

______totomiX3 : 2 Prz3m4s

____

Gramy tylko 1 mecz z ustawioną dogrywka i karnymi.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pią 12:35, 20 Cze 2008, w całości zmieniany 2 razy

__________________________Frei 101 min.

Obie reprezentacje nie zdecydowały się na ofensywne ustawienia: Szwajcaria 4-3-3b ; Irlandia 4-4-2b. W 5 minucie piłka trafiła pod nogi H.Yakina, ten spokojnie przyjął pilkę i wyprowadził swoj zespoł na prowadzenie. Około 12 minuty groźny strzał w poprzeczke oddali Irlandczycy, cała sytuacja miała miejsce po dobrze wykonanym rzucie rożnym. Po jednym ze strzałów Irlandczyków, do tej pory uważany za pewny punkt mojej druzyny bramkarz wypluł piłke przed sobie po stosunkowo nietrudnym strzale w srodek bramki. Do piłki dopadł Duff i mieliśmy remis.
Na początku drugiej połowy zdjałem z boiska Strellera, a na srodek ataku przeszedł Frei, później ta zmiana okaze się kluczowa. Mecz był wyrownany z lekka przewaga Szwajcarii, a mimo to, to własnie Irlandia wyszła na prowadzenie. Senderos nie doskoczył do pilki, a Robbie Keane nie ma w zwyczaju marnować sytuacji sam na sam z bramkarzem. Następnie zmieniłem ustawienie na all ttack, a Prz3m4s na all defence. Już chwilę później po wrzutce z lewej strony i fenomenalnym uderzeniu szczupakiem Frei'a mieliśmy remis. Po tej bramce zmieniłem ustawienie na 4-4-2a, natomiast Prz3m4s został przy ustawieniu all defence.
Podczas dogrywki miałem lekką przewage, a w 101 minucie niezawodny Frei grajacy na srodku ataku odnalazł się w gąszczu irlandzkich obrońców i zdołał strzelić zwycięską bramkę! Do końca meczu grałem uważnie w obronie i dałem sobie wydrzeć z rąk zwycięstwa.

Dzieki za gre.

Bohater meczu:

Pią 12:28, 20 Cze 2008 Zobacz profil autora

Wielkie dzięki za mecz i gratulacje. Wink

Zmarnowałem chyba jedną szansę w swojej karierze na zdobycie pasa, ale cóż, trudno się mówi, i gra się dalej. radosny
Pią 12:30, 20 Cze 2008 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Skąd: Dembiohammer

Gratuluję Wink
Jeszcze tylko mecz o 3 miejsce w ME, kompilka i będzie można zakończyć tura.

Posty: 275

gratulacje dla oby panow, naprawde mecz godny finalu szczęśliwy Toto, ktory to tur wygrany??szczęśliwy

To dopiero mój drugi indywidualny triumf w turnieju Wink
edited by totomiX

Pią 13:30, 20 Cze 2008 Zobacz profil autora

Gratki toto wink

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Pią 13:34, 20 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 13:34, 20 Cze 2008 Zobacz profil autora
Remek

Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 648

Graty toto, jak zwykle końcówka meczu należy do Ciebie, podobnie jak ze mną w grupowym szczęśliwy Tobie Prz3m4s też gratuluję szczęśliwy
Pią 14:36, 20 Cze 2008 Zobacz profil autora
promil

Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 737

A więc dobra passa toto dalej trwa ;]. Kolejne trofeum w kieszeni brawo, życzę następnych sukcesów wink, przy takiej formie, kto wie może nawet kilku z rzędu radosny. Prz3m4s Tobie też gratki za dojście tak daleko i walkę do końca. brawo

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Pią 15:48, 20 Cze 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 15:46, 20 Cze 2008 Zobacz profil autora

graty toto,szwajcarzy to kozacka druzyna,H.Yakin i Frei rzadza z przodu
Sob 2:09, 21 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europe Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)