GRUPA el. B

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europe Cup Zobacz poprzedni temat
GRUPA el. B

Post GRUPA el. B
___________

Witam w Grupie B turnieju Europe Cup i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->

Oraz regulaminem turnieju Europe Cup:------->

_____________________________

Termin na rozegranie spotkań eliminacyjnych mija 02.06.2008 o godzinie 23:59!
Gracze, którzy przejdą obok turnieju obojętnie zostaną wyrzuceni na CZARNĄ LISTĘ GRACZY!

kaimada 1:3 sirbartek

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Sob 8:57, 14 Cze 2008, w całości zmieniany 18 razy
Pon 16:45, 26 Maj 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 2 - 0 Prz3m4s

Spotkanie wyrównane. W pierwszej połowie obie ekipy oddały zaledwie po 2 strzały. Drużyna Bułgarii wyszła na prowadziła po dośrodkowaniu, które wpadło w boczną siatkę. Rywal odpowiedział dobra akcją lecz piłka minimalnie poleciała obok słupka. W drugiej połowie było więcej sytuacji klarownych do strzelenia bramek. W bodajże 65 minucie udaje mi się podwyższyć na 2-0 po ładnym rajdzie prawą flanką Petrova, który wszedł w pole karne i uderzył w długi róg. Natomiast Prz3m4s odpowiedział strzałem w słupek. W tym spotkaniu było jeszcze kilka bardzo dobrych okazji z obu stron. Strzały na koniec meczu: 7:6 na korzyść Bułgarii.

...Koshaolin... 2 - 1 Prz3m4s

Spotkanie z moją lekką przewagą. W pierwszej połowie miałem bardzo dobrą okazje do strzelenia pierwszej bramki w meczu lecz na mój napastnik trafił w poprzeczkę po strzale głową, a dobitki nie wykorzystał inny z graczy Bułgarii. W 30 minucie po moim fatalnym błędzie Prz3m4s zdobywa bramkę. Do przerwy strzały 3:2 na korzyść Bułgarii. W drugiej połowie zabrałem sie do odrabiania strat w 60 minucie strzelam wyrównującą bramkę. Następnie kilka zmarnowanych akcji z mojej strony. W 90 minucie dorzuciłem gałę w pole karne któryś z moich grajków strzelił z bani wprost w bramkarza który wybił piłkę przed siebie do mojego grajka i mamy 2:1. Strzały na koniec meczu: 7:2 na korzyść Bułgarii. Wydaje mi się iż zasłużyłem na to zwycięstwo ponieważ Prz3m4s zdołał oddać tylko 2 strzały na moją bramkę z czego 1 strzał był zupełnie nie groźny, a 2 strzał oddał gdyż popełniłem fatalny błąd w obronie.

Dzięki za grę i powodzenia dalej.

Wto 9:32, 27 Maj 2008 Zobacz profil autora

Prz3m4s 2:2 rymp@lus13

Prowadziłem już 2-0. Od 60 minut sie posypało.

Heh, jaja jak berety. Od 60 minut grać mi się odechciało (wtedy rymp@lus strzelił na 2-1). Na początku meczu trafiam w słupek, potem marnuje jeszcze 2-3 idealne akcje sam na sam.

Podsumowując:

Chyba nadszedł czas na jakiś czas zniknąć ze sceny, bo mam już serdecznie dosyć tej gry i takich meczów, które mam już od mniej więcej miesiąca (z kilkoma wyjątkami). Może jak ochłonę po tym meczu, to zmienię decyzję, ale jak na razie mam ostro dosyć. Wink

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Wto 13:41, 27 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 13:39, 27 Maj 2008 Zobacz profil autora

totomiX 2-1 kaimada
_______________strzały: 9-3

Zdziwiłem się, bo kaimada nie wykorzystał potencjału swojego zespołu grajac defensywnie. Prowadziłem 2-0, kaimada strzelił bramke konktaktowa, ale na wiecej nie było go stac.

totomiX 4-1 kaimada
_______________strzały: 11-4

Tutaj już kaimada zagrał 4-3-3, ale to tez nie przynisoło mu sukcesu. Wygrywalem już 4-0. Rywal uratował honor pod koniec meczu.

Zaskakujące łatwe zwycięstwa, a swoja drogą nie widziałem, że Szwajcaria to taki dobry team ;d

totomiX 4-3 ...Koshaolin...
_______________strzały: 5-11

Zaczeło sie spokojnie. Około 30 minuty dostałem czerow i wtedy sie zaczęło. Mecz sie zaostrzył i ogladalismy bezposrednia wymianę ciosów. Na szczeście to ja byłem góra w ostatecznym rozrachunku.

totomiX 0-0 ...Koshaolin...
_______________strzały: ?-?

Wyrownany mecz, mało sytuacji podbramkowych. Jeśli już jakies byly to głównie przeprowadzane przeze mnie. Nie potrafiłem jednak pokonać bramkarza z Bulgarii. Strzałow na koniec nie znam, bo ...Koshaolin... za szybko wyszedł ;p

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Wto 20:24, 27 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 19:11, 27 Maj 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... 1 - 0 sirbartek

Spotkanie z moją lekką przewagą. Do połowy wynik bezbramkowy. W drugiej połowie strzelam bramkę na wagę 3 punktów.

...Koshaolin... 6 - 0 sirbartek

Spotkanie z moją wyraźną przewagą. Do połowy było bodajże 3:0. W drugiej połowie dokładam jeszcze 3 bramki i wygrywam bardzo pewnie 6:0.

...Koshaolin... 1 - 0 kaimada

Mecz wyrównany. W drugiej połowie strzelam bramkę na 1:0 i takim wynikiem kończy sie spotkanie.

W tym meczu miałem przewagę. Do połowy 0:0. W drugiej połowie strzelam na 1:0. Strzały 11:4 na korzyść Bułgarii.

...Koshaolin... 4 - 1 rymp@lus13

Mecz z moją przewagą. Po 20 minutach było już 3:0 dla mnie. W pierwszej połowie rywalowi udało się zdobyć bramkę na 3:1. W drugiej połowie udaje mi sie podwyższyć na 4:1. Statystyki strzałów nie pamiętam.

...Koshaolin... 8 - 3 rymp@lus13

Wygrywam do połowy 5:2. Strzały do połowy bodajże 11:2. W drugiej połowie padło mniej bramek, a wynik końcowy to 8:3 na korzyść Bułgarii. Strzały na koniec meczu 25:3 na korzyść Bułgarii. Anglia miała w tym meczu bardzo dobrą skuteczność. szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Wto 21:07, 27 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 20:22, 27 Maj 2008 Zobacz profil autora

Wyrównany mecz. Pod koniec mogłem strzelić piękną bramkę, ale jakiś napastnik strzelił w spojenie. zdzier

Również wyrównane spotkanie. Bramkę na 2-1 strzelam w 86 minucie. radosny
Śro 15:07, 28 Maj 2008 Zobacz profil autora

rymp@lus13 1-1 i 1-0 totomiX

Obydwa mecze powinienem przegrać szczęśliwy W pierwszym meczu objął prowadzenie toto ale jakoś mój pierwszy strzał na bramke Szwajcara i jest 1-1 radosny Później nadal on cisnął ale jego piłkarze byli bardzo nieskuteczni tyle 100% sytuacji nie wykorzystali że toto jest teraz pewnie na nich zły szczęśliwy Pod koniec nie pamiętam jeszcze któryś ze Szwajcarów trafił obok a wystarczyło lekko sparować piłkę w bramke bo bramkarz był wysunięty...Ufff W strzałach 14-4 dla rywala szczęśliwy

Drugi mecz toto próbował strzelać lecz w tym meczu też nic nie wyszło mu i takie są konsekwencje smutny Ja strzeliłem po łatwym zjechaniu obrońcy i Owen wpakował już piłkę do siatki i od tej pory grało mi sie trudno musiałem sie bronić i też kontratakować, ale kontrataki mi nie wychodziły szczęśliwy Ale na moje szczęście udało sie utrzymać ten wynik do końca szczęśliwy W strzałach 7-4 dla toto

Dzięki za mecze powo dalej ;-)

Śro 22:20, 28 Maj 2008 Zobacz profil autora

totomiX 1 - 0 Prz3m4s

Dobry mecz w którym to ja miałem przewage. Strzały na koniec 12-5 dla mnie. Zasłuzone 3 punkty.

totomiX 1 - 2 Prz3m4s

Bardzo wyrównany mecz. Ja zagrałem słabiej niz w pierwszym meczu co szybko wykorzystał Prz3m4s. W 70 minucie rywal prowadził 2-0. Zdołałem strzelić bramke kontaktowa, jednak chwile po tym Prz3m4s zmienił ustawienie na all def. i juz bardzo ciezko było cos zrobic. Strzały na koniec 8-13.
Czw 15:08, 29 Maj 2008 Zobacz profil autora

Tabela zaktualizowana. Wink
Czw 15:13, 29 Maj 2008 Zobacz profil autora

Moja zdecydowana przewaga. Raz trafiam w słupek, raz Van Der Sar pięknie broni strzał mojego napastnika z nożyc. Holendrzy oddali tylko jeden, niezbyt groźny strzał w moją bramkę. W strzałach na koniec 8-2 dla mnie.

W miarę wyrównany mecz. Ja pierwszy wychodzę na prowadzenie już w 3 minucie po strzale zza pola karnego. Kaimada wyrównuje pod koniec pierwszej połowy, po wrzutce Robbena, którego w żaden sposób nie mogłem dogonić, i strzale głową. Bramkę na 2-1 strzelam w 80 minucie po ładnym strzale w okienko zza pola karnego. Strzały na koniec: 11-7 dla mnie.

Dzięki! Wink

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Sob 16:23, 31 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 16:20, 31 Maj 2008 Zobacz profil autora

totomiX - sirbartek
kaimada - sirbartek
rymp@lus13 - kaimada
rymp@lus13 - sirbartek

Przypominam, że dzisiaj o 23.59 mija termin na rozegranie swoich spotkań!

rymp@lus13 3-2 i 4-2 kaimada

W 1meczu od początku chciałem coś ustrzelić i udało mi się to bo prowadziłem 3 bramkami ale przed końcem sie rozluźniłem i dałem wbić sobie 2 bramki i końcówka była dosyć nerwowa, ale udało się utrzymać wynik i cenne 3pkt.

W 2meczu przez większą część połowy przegrywałem jedną bramką ale pod koniec strzeliłem 2bramki pierwszą po składnej akcji a drugą po odbiciu się od obrońców Holandii. W drugiej połowie znów zrobiło się nieciekawie bo kaimada strzelił na remis ale później jakoś wyszło ładnie i strzeliłem na 3:2 a następnie 4:2 i do końca meczu nie dałem sobie nic wbić do bramki.

Dzięki za mecze ;-)

Pon 17:17, 02 Cze 2008 Zobacz profil autora

totomiX 3 - 0 sirbartek

Srednie widowisko. Ozdoba była ładna bramka Freia. Strzały na koniec 9-7 dla mnie.

Podobny mecz do pierwszego, mało emocji. Zasłużona wygrana Szwajcarów. Strzałow na koniec nie znam, bo wystapił lost pod koniec meczu.
Pon 18:12, 02 Cze 2008 Zobacz profil autora

kaimada 0-1 sirbartek
sirbartek 3-1 kaimada

PZDR
Pon 19:13, 02 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europe Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)