GRUPA el. F

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europe Cup Zobacz poprzedni temat

ORGANIZATOR napisał:
- Z każdej grupy wychodzi 2 najlepszych graczy.

W razie błędów lub pytań pisac [link widoczny dla zalogowanych]

ŻYCZĘ WAM POWODZENIA I MIŁEJ ZABAWY!!!!!!!!

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 21:02, 01 Cze 2008, w całości zmieniany 6 razy
Pon 16:57, 26 Maj 2008 Zobacz profil autora

michu 1-3 Czarny

Czarny 3-2 michu

Mecze z kilkoma ciekawymi akcjami, Czarny częściej atakował, strzelał na bramkę, mój bramkarz nie miał chyba najlepszego dnia, w pierwszym meczu wpuścił piłkę pomiędzy nogami, a w drugim skapitulował po nie najsilniejszym strzale z dystansu.
Pon 19:46, 26 Maj 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - mALo 2:3

Wyrównany mecz, tracę kuriozalnego gola na 2:3 gdyż mój bramkarz wychodzi i zamiast wybić piłkę cofa się do bramki gdzie zawodnik malo pakuje gola do pustej bramki.

mALo - Adrian1993 1:3

Także wyrównany mecz, przy stanie 1:2 dla mnie mALo zaczyna szturmować moją bramkę, co kończy się kontrą i golem dla mnie. Jeszcze w końcówce obrońca ukraiński wybija piłkę z linii bramkowej.

strzaly 10-9

Mecz pod moje dyktando.Pierwsza bramka pada po dalekim rzucie z autu egzekutorem Halil Altintop.Potem bramke z wolnego dorzuca Nihat.W 2 połowie wiało na początku troche nudą.Jednak mecz się ożywił po bramce w sytuacji sam na sam Nihata.Potem kolejka bramka autorstwa Bastruka.Shevczenko strzela honorowa bramke.Mecz kończy się wynikiem 4-1 dla turcji.

mAlo 0-3 Damian232

W tym meczu od początku twarda walka.Genialnie spisujący się obrońcy od początku.
W pierwszej połowie mało groźnych akcji.Wynik 0-0.Na początku 2 połwy Turcja budzi się i za sprawą Nihata wychodzi na prowadzenie.Po 20 minutach bramke doklada S.Akin.A w końcówce meczu po strzale glową strzela swoją drugą bramke.Mecz kończy się wynikiem 3-0.
Wto 12:59, 27 Maj 2008 Zobacz profil autora
Mintaj

Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 134

Skąd: Lubań

Mintaj 1:0 mALo

Mecz z moją przewagę mógłby być wyższy lecz bramkarz Ukrainy bardzo dobrze bronił moje strzały z dystansu.mALo miał prawie akcje sam na sam lecz go z faulowałem przed polem karnym i dostałem żółtą kartkę a mALo nie wykorzystał wolnego.Końcowy wynik 1:0 dla mnie.

Mintaj 1:2 mALo

1 połowa lepsza w moim wykonaniu i strzelam gola lecz w 2 połowie mALo strzela 2 bramki po dobitce

Mintaj 0:3 Michu

Mecz dosyć wyrównany lecz ja miałem pecha i po strzale z dystansu piłka zatrzymała się na linii bramkowej i nie strzeliłem z rzutu wolnego blisko pola karnego.Michu strzelił swego gola z głowki a kolejne 2 gole pod koniec meczu

Mintaj 1:1 Michu

Mecz dominował Michu i to on w 1 połowie strzelił gola z główki.Mi natomiast udało się wyrównać pod koniec 2 połowy.Ładna kontra i na moje szczęscie zakończona golem.

Ostatnio zmieniony przez Mintaj dnia Wto 18:38, 27 Maj 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 15:13, 27 Maj 2008 Zobacz profil autora

Czarny 5 - 1 mALo

mALo 0 - 4 Czarny

Rywal zdominował oba mecze czego dowodem są wysokie wyniki poszczególnych meczy. Posiadając lepszy team nie miałem za bardzo pomysłu na grę, mój rywal obnażył wszystkie moje słabe strony i pokazał mi miejsce w szeregu.

michu 3 - 0 mALo

mALo 1 - 2 michu

W obu meczach walczyłem o korzystny wynik, jak zawsze na walce się tylko skończyło. Oba mecze wygrał mój rywal, z którym momentami nawiązywałem walkę, ale to jednak nie wystarczyło. Pierwszy mecz to dwie bramki po dośrodkowaniach micha i jeden ładny strzał z dystansu. Próbowałem coś grać w tym pierwszym meczu, ale jednak odstawałem od przeciwnika, który zasłużenie wygrał. Drugi mecz miał wyrównany przebieg. Michu i jego Finowie pora kolejny pokazali, że dobre warunki fizyczne i napastnik z umiejętnością gry baniakiem to klucz do sukcesu. W tym meczu bliżej byłem upragnionego punktu, ale i tym razem się nie udało. Turniej spisany już na straty, niestety po raz kolejny nie nawiązuje walki z rywalami.

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Wto 18:03, 27 Maj 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 15:51, 27 Maj 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - Mintaj 2:1 3:3

Pierwszy mecz bardzo wyrównany, przy stanie 1:1 rywal dostaje czerwoną i wtedy już sie nie podnosi gdy strzelam na 2:1. Drugi to moja duża przewaga nie mogłem strzelić zwycięskiego gola, Loskov wyręczył w tym meczu napastników zdzier

Adrian1993 - Michu 1:3 3:3

Wyrównane mecze, z lekką przewagą micha, to on okazał się skuteczniejszy.

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Wto 18:35, 27 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 17:40, 27 Maj 2008 Zobacz profil autora
Mintaj

Posty: 134

Skąd: Lubań

Mintaj 2:1 Damian232

Mecz dosyć wyrównany lecz to Damian232 strzela 1 gola i on dominował w 1 połowie.W kolejnych 45 minutach ja strzelam na remis i pod koniec meczu faul dla mnie i Mutu ładnie strzela gola z wolnego.Końcowy wynik to 2:1 dla mnie

Mintaj 4:2 Damian232

W 1 połowie moja dominacja 11:1 w strzałach i 4:0 między innym po karnym i rzucie wolnym.w 2 połowie zwolniłem tempo gry i rywal strzela mi 2 bramki.Końcowy wynik to 4:2 dla mnie

Czarny 2-1 Damian232

W meczach ciagle gonilem wynik.W drugim meczu mialem troche farta.Opis krótki o mecz byl 2 dni temu.
Czw 15:37, 29 Maj 2008 Zobacz profil autora

michu 2-2 Damian232

Damian232 0-4 michu

Pierwszy mecz wyrównany, wynik jak najbardziej sprawiedliwy. W drugim zespół Finlandii pokazał na co naprawdę go stać wink

Dzięki za mecze
Czw 16:31, 29 Maj 2008 Zobacz profil autora

Tomek napisał:

A co ja mam opisywać? Chyba widać po wynikach że fatalnie mi poszło a Czarny rozegrał dobre mecze zły diabeł
Czw 17:12, 29 Maj 2008 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Jezu...
Przecież nie opisujesz Twojej gry tylko cały mecz, możesz napisać, że np. nie wychodziły Ci stałe fragmenty gry, był to zacięty mecz, Czarny grał na czitach szczęśliwy itp.

Jak następnym razem nie będzie opisu to wyciągnę odpowiednie konsekwencje. Niektórzy chcą się dowiedzieć jak przebiegał mecz.
Czw 19:16, 29 Maj 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - Damian232 1:0
Damian232 - Adrian1993 2:2

Pierwszy mecz bardzo wyrównany, z trudem utrzymuje wynik do końca. Drugi mecz na początku lekceważe czego skutkiem były 2 gole Damiana. Z biegiem czasu doprowadzam do remisu. Do końca szturmuje bramke rywala, ale nie przynosi to skutku, m.in 2 razy Kierżakow obok bramki.

Rozegrane mecze z Czarnym :/
Mam kulture tylko że po meczu brat chciał nagrać płytę i musiałem zejść a jakoś skuteczność Rumunii była gorsza niż Szwajcarii :/ dlatego porażka

Jakbyś chciał wiedzieć Lukasso to co napisał Czarny napisał w pośpiechu i nie chciało mu się tego zmieniać.Jak pisałem wyżej byłem niedostępny po meczu więc nie odpisałem proste ?

Ostatnio zmieniony przez Mintaj dnia Pon 20:45, 02 Cze 2008, w całości zmieniany 4 razy
Sob 17:16, 31 Maj 2008 Zobacz profil autora
Tomek

Posty: 2162

Przypominam, że termin na rozegranie meczów mija dzisiaj o 23.59
Z tej grupy zagrożeni są:
Mintaj

Jeśli nie zostaną one rozegrane wyciągnę odpowiednie konsekwencje.
Pon 14:22, 02 Cze 2008 Zobacz profil autora

Mintaj - Czarny 0:1
Mintaj - Czarny 1:6

Mecz pod kontrolą. Dziwna sytuacja, bo w pierwszym meczu wygrałem tylko 1:0, a w drugim dostałem czerwoną kartkę w 20 minucie i zdołałem wygrać 6:1. Mój rywal - Mintaj okazał się bardzo słaby, w dodatku brak mu kultury i po meczu nie raczył się nawet odezwać, typowe zachowanie mufika.

Chciałbym podziękować wszystkim graczom z mojej grupy za rozegrane mecze radosny

Pon 19:15, 02 Cze 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europe Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)