Champions League-Rozgrywki

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Zobacz poprzedni temat

Post Champions League-Rozgrywki
___________
Grafa by Rogas

_______________Witam w rozgrywkach Ligi Mistrzów!

Formuła Ligi Mistrzów została wprowadzona po raz pierwszy w sezonie 1992/93, zastępując Puchar Mistrzów. Zasady rozgrywek były wielokrotnie zmieniane, co jednak nigdy nie zmniejszyło ich prestiżu – wręcz przeciwnie.
Przed rozpoczęciem edycji 1992/1993 zmieniono ich oficjalną nazwę na Liga Mistrzów, gruntowanie przy tym reformując ich formułę, przez co rywalizacja prowadzona pod tym szyldem stała się najbardziej prestiżowym i komercyjnym przedsięwzięciem piłkarskim na świecie. W kolejnych sezonach powiększono liczbę uczestniczących w nim drużyn z 8 - przez 16 (od 1994/1995) i 24 (od 1997/1998) - do 32 (od 1999/2000), dopuszczając do udziału nie tylko mistrzów poszczególnych krajów, ale - w przypadku najsilniejszych federacji - również drużyny zajmujące drugie, trzecie, a nawet czwarte miejsca w końcowej tabeli najwyższego szczebla ligowego. Stworzono w ten sposób turniej w którym rywalizują najlepsze drużyny europejskie, a niejednokrotnie na świecie.

Liga Mistrzów to dzisiaj już nie tylko prestiżowe rozgrywki o tytuł najlepszej klubowej drużyny w Europie. To wielkie, komercyjne, ekonomiczne przedsięwzięcie nieustannie zwiększające poziom budżetów klubów w niej startujących. Przedsięwzięcie pompujące coraz większe pieniądze płynące szerokim strumieniem w biznesie zwanym „piłka nożna”. Przedsięwzięcie z każdym rokiem zwiększającym liczbę milionerów kopiących piłkę. Ani się obejrzymy, a pula nagród w turnieju przekroczy niewyobrażalne miliard euro. Jeszcze chwilka.
Zdobycie trofeum Ligi Mistrzów jest uważane za największe klubowe wyróżnienie w tej dziedzinie sportu w Europie i cieszy się olbrzymim zainteresowaniem zarówno kibiców jak i mediów.

________Rozgrywki Champions League i Puchar Uefa na WEOL !

Rozgrywki grupowe są poprzedzone eliminacjami, w których biorą udział wszyscy gracze. Sama Liga Mistrzów składa się z dwóch faz. Pierwsza - faza grupowa, gdzie 32 drużyny grają w 8 grupach po 4 w każdej. Wszystkie drużyny grają ze sobą dwa razy. Z każdej grupy awansują dwa najlepsze kluby, natomiast trzecia drużyna awansuje do Pucharu UEFA.

Runda
Eliminacyjna:

Termin na rozegranie rundy eliminacyjnej mija 10 lutego o godz 23.59!

Pamiętajcie o tym że:

Gramy mecz i rewanż. W przypadku nierozstrzygnięcia się pojedynku, o zwycięstwie decyduje kolejny rozegrany mecz i ewentualna dogrywka i karne.
Zwycięzca jak i przegrany gra dalej kolejno w fazie grupowej LM i Pucharze UEFA tym samym zespołem.

Życze powodzenia

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Pon 12:31, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 16 razy
Pon 17:49, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora
kostek

Posty: 102

Skąd: Świdnica

vs
kostek 4:0 PawelMarian

Zacząłem trochę zachowawco, myślałem, że Paweł stawi większy opór. Z wyniku zadowolony być nie mogę, o gdyby nie niebieskie strzałki Kanoute i Chevantona mogło być o wiele więcej...
Niestety mój rywal musiał o 21 zejść z neta i rewanż zgramy... Niby jutro.
Wyedytuję post.

vs
kostek 0:2 PawelMarian

Dobry mecz Mariana, cisnął mnie przez większą część spotkania. Głównie dzięki akcjom: piłka do linii, zejście do środka bądź strzał. W sumie to kilka sytuacji również miałem.

Awans! \o/ Wink

Ostatnio zmieniony przez kostek dnia Wto 19:01, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 22:05, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

_____________________ Para 18

totomiX 1-0 Piero
______________________strzały: 2-6

Wymyslilem sobie pewien sposob na rozegranie tych meczów, znalem Piero z potyczek w Ranku i wiedziałem, ze ten gracz posiada spore umiejetnosci jesli chodzi o gre do przodu. Postanowilem ustawic swoj zespoł bardziej defensywnie i sprawdzic czy Piero rownie dobrze poradzi sobie w obronie broniac moje kontry. Pierwsza polowe zagralem nawet za bardzo defensywnie, poniewaz nie moglem nawet porzadnie zaatakowac. Rywal upatrywal szans w strzalach z dystansu, jednak nie przyniosło mu to oczekiwanych efektów. Do przerwy w strzalach 0-5. Na druga polowe zmienilem troche ustawienie, przez co uzyskalem przewage w srodku pola. Ta odslona meczu nalezała do mnie, czesciej bylem przy pilce, efektem była bramka strzelona przez Juninho.

totomiX 2-0 Piero
______________________strzały: 7-8

Zagralem w podobny sposob jak w pierwszym meczu. W polaczeniu z dobra gra obronna dało mi to zwyciestwo 2-0 i pewny awans do nastepnej fazy turnieju.

Dzieki za mecz.

P.S. Moim skromnym zdaniem Piero to naprawde bardzo dobrze zapowiadajacy sie gracz młodego pokolenia. Mam nadzieje, ze nie zabraknie Ci checi i zapału do gry, zycze Ci powodzenia w dalszej karierze na WEOL. Wink

Pon 22:14, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora
Piero

Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 380

Skąd: wuwua

Lol mlodego pokolenia:) To mi sie spodobalo, w tym roku koncze 24 lata:) A ostatnio za duzo poswiecam czasu na te gre, no ale kazdy wie jak ona wkreca. Pozdrawiam!

Generalnie totomix opisal obiektywnie to co sie dzialo na boisku, w dwumeczu : 5-3 strzalow groznych na jego korzysc. Moj bramkarz zachowywal sie jak blazen, ale nie ma co sie usprawiedliwiac jesli nie strzela sie zadnej bramki, a strzaly tylko ploszyly ptaki z okolicznych drzew to wygrywac sie nie da!

Powodzenia na murawie!

Piero napisal: "Lol mlodego pokolenia:) To mi sie spodobalo, w tym roku koncze 24 lata:)"
Nie znalem Twojego wieku i wcale nie chcialem zgadywac radosny mialem tutaj bardziej na myśli Twoj staż na WOEL Wink

Na WEOL toto zdzier na WEOL
edit by PM

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Pon 22:26, 04 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Pon 22:23, 04 Lut 2008 Zobacz profil autora

rogas 2-1 Cebula

Mecz bardzo trudny, od wylosowania wiedziałem że ta rywalizacja nie będzie wcale taka łatwa i właśnie tak się stało początek bardzo dobry w wykonaniu Cebuli, dużo grał piłką, strzały nie były wcale najgorsze. No ale jak pierwszy bramkę zdobyłem ja po błędzie Casilliasa, który rzuca piłkę wprost pod nogi Raula, a ten pewny strzałem umieszcza piłkę w bramce. Od tego momentu to ja objąłem kontrole nad grą i dość łatwo czytałem grę rywala. No ale to chyba było już pisane, głupi błąd z mojej strony i 1-1. Druga połowa nieco nudna, dużo gry w środku pola, raz po raz były okazje strzeleckie. W około 80 minuty doskonała sytuacja dla przeciwnika, a dokładnie strzał z głowy z 5 metrów ale świetna interwencja Dudka (czerwona strzałka, Casillias biała smutny ). Jak już widziałem loss time, myślałem że szkoda tylko remisu, bo drugi mecz będzie niezwykle trudny, ale jakoś szczęście uśmiechneło się do mnie i RvN zdobywa bramkę na 2-1 po czym sędzi kończy mecz.

rogas 4-2 Cebula

Mecz jakby inny, zupełnie inna gra rywala, po prostu grał czytankę. Pierwsza bramka wpada po ładnej akcji Raul, RvN, a ten drugi umieszcza piłkę w bramce. Nie minęło 15 minut a już drugi raz z rzędu drugie trafienie dopisuje sobie Holender. Po tym golu rywal zmienia taktykę na bardziej ofensywna co sie opłaciło, strzelając gola kontaktowego, ale w tym momencie to nie wystarczało bo musiał jeszcze trafić 2 bramki. grając offensywnie trzeba też pamiętać o lukach w obronie co dobrze wykorzystałem i 3 raz z rzędu trafia RvN. Pomyślałem że to już koniec, pewien awansu sie rozluźniłem co dało mi stratę bramki, no ale dobrze prowadziłem grę i nawet zdobyłem 4 ostatnio bramkę a strzelcem okazał sie tym razem Robinho. W końcówce nic szczególnego, a sędzie kończy mecz ku mojej uciesze.

Dzięki za mecze pełne emocji radosny

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Pon 23:43, 04 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy

Nowaxis3:1Smoluch
Na początku zaczeło się od sprawdzania przeciwnika i jakoś w drugiej połowie ruszyła katalońska karuzela.Po rzucie rożnym po moim uderzeniu piłka dwa razy pod rząd klepła w poprzeczke.Po tym strzale który dał mi troche oduchy zaczołem atakować i szybko zamieniło sie to na bramke potem szło mi tak dobrze, że Ronaldinho uderzył zza pola karnego piłka po jego strzale odbiła się od słupka i wpadła do siatki.Było już 2:0 dla mnie dało to do zrozumienia Smoluchowi i odpowiedział jedną bramką zaczą atakować moją bramke ale po jednej dobrze wyprowadzonej kontrze Gudjhonsen podwyższył wynik na 3:1 Smoluch nie dał rady już coś ustrzelić
Nowaxis6:6Smoluch
TO BYŁ POKAZ BRAMEK!!!!Każdy strzał wpadał do bramki może dlatego,że po obu stronach stał Victor Valdes.Było tak wiele bramek więc nie pamiętam kto zaczoł i kto skończył ten festiwal ale pod koniec meczu to ja miałem przewage 3 bramek ale Smoluch zdołał to odrobić i wyrównać najważniejszą punktacje.
DZIĘKI
Wto 0:25, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 369

Skąd: krk

machel 1-0 adzinho
machel 2-2 adzinho

W pierwszym meczu miałem miażdżącą przewagę, mój przeciwnik zdołał oddać tylko jeden strzał zza pola karnego w moich obrońców. Drugie spotkanie zaczęło się od dwubramkowego prowadzenia mojego rywala, jednak udało mi się doprowadzić do remisu i awansować.

Wto 0:38, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
mati

mati 4:2 Ayatollah
Ayatollah 2:2 mati

W pierwszym meczu duża przewaga, niestety moi zawodnicy obudzili sie dopiero gdy zaczęli grać w osłabieniu. Drugi mecz to już tylko spokojne kontrolowanie gry i czakanie na końcowy gwizdek sędziego. Ayatollah mógł nawet wygrać ale w ostatniej minucie strzeliłem wyrównującą bramkę radosny

Mintaj 4:2 50ml
Mój pierwszy mecz w turnieju więc za wszelką cenę chciałem wygrać.Mój rywal wydawał się być godnym przeciwnikiem więc ustawiłem ofensywną formacje.W pierwszych 20 minutach była cisza lecz potem kontratak i Saha zdobył bramkę na 1:0.Kilka minut potem 50ml zrobił ładną akcje i był to gol do szatni.Następnie 50ml miał rzut karny ale strzelił Ronney w lewy dolny róg i nie trafił.Było 1:1 więc rozegrałem piłkę w polu a strzelał C.Ronaldo i dobił Saha i było 2:1.Kilka minut póżniej Geags oddał strzał z dystansu i było już 3:1.Następnie była chwila przerwy i zrobiłem kontratak który strzelał C.Ronaldo i znowu dobił saha i było 4:1.Na koniec rywal rozegrał ładną akcje w polu i Saha wbił piłkę do siatki i tak zakończył się ten mecz

Mintaj 1:1 50ml
Przez pierwszą połowę był wynik 0:0 choć mój rywal miał wiele szans na gola.W drugiej połowie meczu 50ml ustawił ofensywną strategie i robił coraz więcej akcji a ja kontrataki które też nic nie dawały co najwyżej rzut rożny.W końcu 50ml strzelił gola na 0:1 po ładnej akcji na polu karnym.Pod koniec meczu strzeliłem gola ja Geagsem z za pola karnego z pozycji bocznej i tak się zakończył ten mecz

Ostatnio zmieniony przez Mintaj dnia Wto 1:08, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 0:57, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
spox

Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 459

Skąd: Kielce

Witam napisałem do Reksul'a i nic nie odpisuje a dodatkowo zablokował mnie - nie ubliżyłem ani nic moge pokazać archiwum jak chcecie oto link do tego że jestem zablokowany:

p.s. nie wiedziałem gdzie to napisać więc pisze tutaj jakby coś to przenieście tam gdzie będzie dobrze..

Ostatnio zmieniony przez spox dnia Wto 15:24, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

rosja --> Puchar Uefa

Pierwszy mecz to ogromna moja przewaga (18:3 w strzałach) non stop ataki, choć bramki padały późno, powinno paść jeszcze tak z 6 gdybym wykorzystał wszystkie dogodne sytuacje, rywal strzela honorowego gola po wątpliwym rzucie karnym. Drugi mecz już odpusciłem, z przodu wszyscy mieli niebieskie strzałki, ale nie miało to znaczenia bo ten mecz był tylko do zagrania, w strzałach znowu moja przewaga, gdyby nie forma graczy, wynik byłby zapewne zbliżony do tego z pierwszego meczu.

dzienks i powo w uefa

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Wto 15:58, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 15:55, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

soniak 3:2 krzysiuk

soniak 1:1 krzysiuk

Pierwszy mecz dla mnie. Zaś drugi to juz męczarnia. Krzysiuk od 18 minutu drugiej polowy postawil na totalny atak i wybko wyrownuje mogl nawet spokojnie doprowadzic do trzeciego meczu ale na szczescie jakos ta poilka lubila moich obroncow i zawsze ktos ja zablokowal.

Dzieki za mecz Wink
Wto 17:59, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

dzidzi-xxolimpiaxx 2:1

Mecz pod moje dyktando,xxolimpiaxx mał co wychodził ze swojej połowy.
Mogło skończyc sie więcej lecz nieskutecznośc straszna.
Ozdobą meczu była bramka w okienko o słupek xxolmpiaxxa.
Strzały 16:5

xxolimpiaxx-dzidzi 1:3

Również duża dominacja moja.Znów skutecznośc dawała wiele do myślenia.
Prowadziłem 2:0 i wtedy strzelam samobója na 10 minut przed końcem.
Następnie czerwona kartka dla mnie i szybka kontra która daje wynik końcowy 3:1.
W strzałach 4:16.

Dzięki za mecze i powodzenia w pucharze uefa
Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Wto 18:19, 05 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:19, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

michu 5-2 kksg

kksg 0-2 michu

Mecze całkowicie pod moją kontrolą, zasłużone zwycięstwa.

Inko 6:1 Vitoss

Spodziewałem sie ciezkiej przeprawy,lecz zawiodłem sie.W pierwszym meczu szybko wyszedłem na dwubramkowe prowadzenie,jednak po przerwie w zaledwie 4 minuty strzaciłem dwa gole... dwa z bledu VV... Po tym fakcie rzuciłem sie do ataku czego efektem były dwie bramki Eto'o. W drugim meczu to juz moja ogromna przewaga.W strzałach 27-8... Dzieki za mecze i powodzenia w pucharze UEFA radosny
Wto 21:06, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 - Wez1 0:0
Adrian1993 - Wez1 1:1
Adrian1993 - Wez1 2:0

Wyrównane mecze, oboje mieliśmy sytuację, w ostatnim meczu byłem trochę skuteczniejszy po golach strzelonych przez Giggsa i Teveza. Już w drugim meczu byłem bliski awansu ale straciłem gola na 5 minut przed końcem.

Dzięki i powodzenia w Pucharze Uefa Wez1.
Wto 21:43, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora

Giuly 6-1 PiotrekLoverman
Giuly 6-3 PiotrekLoverman

Moja przewaga w obu spotkaniach. Przeciwnik nie miał za wiele do powiedzenia, co pokazują wyniki. W pierwszym meczu mogło być nawet trochę wyżej, ale zabrakło szczęścia. W 2 natomiast Piotrek zagrał dużo lepiej i zdobył 3 bramki, jednak nie wystarczyło to nawet na remis.
Wto 22:54, 05 Lut 2008 Zobacz profil autora
Damian232

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 804

Damian232 2-1 kakarot

W tym meczu duza moja przewaga.Wiele niewykorzystanych sytuacji.
W strzałach 16-3

kakarot 1-3 Damian232

tu już wyrównany mecz.Pierwszy bramke strzela przeciwnik.Musiałem się sprężyć i zremisowałem.Potem dołożyłem dwie bramki i cieszyłem się z awansu.W strzałach 7-8.

Dzięki i powodzenia dalej
Śro 11:59, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora
FanKolejorza

Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 82

Piotrek89 - FanKolejorza 4 - 2
OGOLNIE MOZNA POWIEDZIEC ZE BYŁ TO DOBRY MECZ,W KTÓRYM BYŁO WIELE SYTUACJI PODBRAMKOWYCH, NIESTETY ROZGRYWANY NA 3 ZE WZGLEDU NA PROBLEMY Z MOJA KOCHANA NEOSTRADA:) ZASKOCZENIEM DLA MNIE BYŁO USTAWIENIE PIOTRKA GRAJĄCEGO TAKTYKĄ 442B CZYLI TAK SAMO JAK JA. ZACZĘŁO SIE ŚWIETNIE DLA MNIE GDYŻ W 15 MINUT 2 GOLE ZDOBYŁ DECO PO STRZAŁACH Z DYSTANSU. BYŁ TO JEDNAK MIŁY ZŁEGO POCZĄTEK. POTEM RZĄDZIŁ JUŻ TYLKO PIOTREK KOŃCZĄC Z ZIMNĄ KRWIĄ SWOJE SYTUACJE, CZEGO NIE MOŻNA POWIEDZIEC O MNIE. SZCZEGÓLNIE PIEKNA BYŁA BRAMKA NA 3-2 Z WOLNEGO Z 30 METRÓW W WYKONANIU ETO`O PRZY KTÓREJ JORQUERA NAWET NIE DRGNĄŁ.

Piotrek89 - FanKolejorza 1 - 0
PRZYSTĘPUJĄC DO DRUGIEGO MECZU MYŚLAŁEM ŻE DAM RADĘ ODROBIĆ TE 2 GOLE, MAJĄC NA UWADZE FAKT ZE JAKIEŚ SYTUACJE W POPRZEDNIM MECZU STWARZAŁEM. NIESTETY TAKŻE I TYM RAZEM GÓRA BYŁ MOJ PRZECIWNIK ZA SPRAWĄ ETO`O PEWNIE WYKAŃCZAJĄCEGO SYTUACJE SAM NA SAM PLASOWANYM STRZAŁEM W DŁUGI RÓG. PRZEGRYWAJĄC 0-1 STRACIŁEM WIARĘ W KOŃCOWY SUKCES, MIMO TO CHCĄC POŻEGNAĆ SIĘ Z HONOREM, ROWNIEŻ ODDAWAŁEM STRZAŁY NA BRAMKE. CO Z TEGO, SKORO DOBRZE DYSPONOWANY BYŁ BRAMKARZ PRZECIWNIKA LUB TEZ CELOWNIKI MOJEGO RONALDINHO I SPOŁKI BYLY ŹLE NASTAWIONE.

POWODZENIA PIOTREK W CHAMPIONS LEAGUE, GRAJ DALEJ 442B KTÓRE MASZ LPIEJ OPANOWANE ODE MNIE:), JA NATOMIAST KONCENTRUJE SIE NA UEFA CUP:)
Śro 13:23, 06 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)