Faza Pucharowa [PU]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Zobacz poprzedni temat

Post Faza Pucharowa [PU]
___________

_______________Witam w rozgrywkach Pucharu UEFA

Puchar UEFA zainicjowano w 1954, pomysłodawca, Szwajcar Ernst Thommen, dyskutował o utworzeniu nowych rozgrywek piłkarskich, dających szansę regularnej rywalizacji międzynarodowej klubom i miastom, podczas finałów mistrzostw świata w 1954 z kilkoma czołowymi działaczami i trenerami europejskimi (Węgier Gusztav Sebes, Rosjanin Walentin Granatkin, Heinz Schoebel z NRD). W listopadzie 1954 idea została publicznie ogłoszona i niebawem zyskała kolejnych prominentnych zwolenników (przyszły prezydent FIFA Stanley Rous i wiceprezydent FIFA Ottorino Barassi); 2 marca 1955 na kongresie UEFA w Wiedniu ustalono regulamin nowych rozgrywek – pod nazwą Puchar Miast Targowych, 18 kwietnia 1955 rozlosowano przeciwników, a 4 czerwca 1955 zainaugurowano rozgrywki. Pierwsza edycja trwała trzy lata. Startowały czołowe kluby piłkarskie oraz reprezentacje wielkich miast, organizujących imprezy targowe.

Gramy mecz i rewanż. W przypadku nierozstrzygnięcia się pojedynku, o zwycięstwie decyduje kolejny rozegrany mecz i ewentualna dogrywka i karne.
Bramki liczą się tak samo w pierwszym meczu jak i w rewanżu czyli jak będą np. takie wyniki: 3:1 i 3:5 to uznaję się taki dwumecz jako remisowy.

AWANS: totomiX

Macie czas do 24 Lutego do godziny 16.00!

AWANS: mati

Macie czas do 26 Lutego do godziny 16.00!

PARA 1:
Cristi - Giuly
WYNIKI: 4:0, 3:2

PARA 2:
totomiX - mati
WYNIKI: 1:0, 2:1

Macie czas do 29 Lutego do godziny 16.00!

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pią 0:09, 29 Lut 2008, w całości zmieniany 22 razy
Pią 16:20, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora

Pietri -..Koshaolin...

1 mecz.. Pietri-...Koshaolin.. 2-2
Mecz wyrównany do samego końca mimo ,że przegrywałem już 2-0 potrafiłem wyciągnąć do remisu a w los time mogłem jeszcze strzelić zwycięską bramke ale trafiłem w słupek ^^.

rewanż ...Koshaolin-Pietri 1-2
Tutaj tak samo jak w 1 meczu akcja za akcje raz ja raz przeciwnik..Lecz lekka dominacja Koshaolina ale niepotrafił tego przelać na bramki..
Pią 17:49, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora

WYNIKI:
Giuly 4-2 Piero
Piero 0-5 Giuly

W 1 meczu Piero jako pierwszy wychodzi na prowadzenie i robi się trochę nerwowo. Na szczęście jeszcze w pierwszej połowie udaje mi się wyrównać po podaniu od obrońcy Olympique do Kuyyta ;]. W 2 połowie gola na 2-1 strzela znowu Kyut i znowu asyste odnotowuje obrońca Lyonu ;D. Później jeszcze bramka na 3-1 po zamieszaniu w polu karnym obrona Olympique kompletnie się pogubiła. Pod koniec meczu Juninho strzela kontaktową bramkę, jednak ostatnie słowo należy do The Reds, którzy w loss time po krótko rozegranym rogu zdobywają 4 bramkę.

W 2 spotkaniu Piero ustawił ofensywną taktykę i już w pierwszej akcji mógł objąć prowadzeni, jednak Reina wybronił strzał zmierzający w samo okienko bramki. Później inicjatywę przejął Liverpool, co zaowocowało 2 bramkami jeszcze w 1 połowie meczu. W 2 połowie podłamani piłkarze Lyonu prawie nie istnieli i popełniali jescze więcej niewymuszonych błędów co poskutkowało 3 bramkami dla The Reds, którzy pewnie awansowali do 1/4 finału.
Pią 18:00, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora

Prz3m4s 0:1 Adrian1993

Raczej nie zasłużyłem na porażkę. Atakowałem i atakowałem, ale jednak strzał Ronney'a z 30m przesądził o wygranej Adriana, choć miał on jeszcze kilka innych sytuacji. W strzałach 6-7 dla Adriana.

Prz3m4s 2:0 Adrian1993

Wiedziałem, że muszę wygrać przynajmniej tymi 2 bramkami. No i udało się, pierwszą z nich zdobywam w 30 minucie po strzale Ibrahimovicia. Potem około 70 minuty, obrońca Adriana wybija piłkę idealnie z linii bramkowej, ale 2 minuty potem wynik spotkania ustala Crespo. W strzałach 8-7 dla mnie.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pią 21:05, 22 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 21:05, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora

PARA 5

nadolski 2-1 kaimada
kaimada 3-4 nadolski

W obu meczach to piłkarze kaimady grali lepiej ,tworzyli więcej akcji ale to ja miałem więcej szczęscia i wygrałem oby dwa mecze radosny
Sob 12:13, 23 Lut 2008 Zobacz profil autora
Cristi

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 80

PARA 2:

50ml - Cristi 2-3, 3-3

Oba mecze dość wyrównane, jednak to ja okazuje się lepszy o jedną bramkę, choć w drugim meczu już było ciężko bo na 10 minut przed końcem przegrywałem 3-1 ale udało mi się strzelić jeszcze dwie bramki. Dzięki za grę.

Sob 17:47, 23 Lut 2008 Zobacz profil autora

Proszę o wyjaśnienia dotyczące nierozegranych meczy.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 16:01, 24 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 16:01, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora

totomiX 2-1 Wez1
_______________strzały: 12-6

Do przerwy 0-0. Na poczatku drugiej polowy wychodze na prowadzenie, około 60 minuty F.Santos jest faulowany w polu karnym, jedynastka plus czerwo dla obroncy ManUtd. Pod koniec meczu skuteczną akcje przeprowadził Tevez, koncowy wynik to 2-1.

totomiX 4-2 Wez1
_______________strzały: 8-6

Do przerwy prowadziłem 3-0, dobra skutecznosc była decydujaca. Druga polowa bardziej wyrownana i to spotkanie zakonczyło sie wynikiem 4-2.
Nie 17:15, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora

Proszę o wyjaśnienia w sprawie meczów: mati - soniak i vitoss - Reksul!
Nie 18:17, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora

yyyyy co jest??? czego WO?? Chcialem z nim rozegrac mecz pisalem do niego on do mnie tez ale sie mijalismy. Dzieki :/
Nie 20:54, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora

2 pary, które nie rozegrały meczy, mają czas do jutra do 18, w przeciwnym wypadku, ich przeciwnicy z 1/4 mają bezpośredni awans do 1/2!
Nie 20:59, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora

Witam.

Moj mecz z Reksulem sie jakos nie moze odbyc. Jestem czesto na kompie i chce rozegrac te mecze ale jezeli mnie nie ma reskul podaje godziny w ktorych ja nie bede mogl np dzis o 23 jak jutro ide do szkoly na 8 i musze sie wyspac. W piatek pisalem do niego byl na gg ale musial gdzies isc. Osobiscie w tym temacie pisze przy Organizatorze i innych poszkodowanych graczy ze bede jutro od 17-18 czekal na Reksula gdyz mamy czas do 18 godziny. Oczywiscie ja bede gdzies do 21 na kompie z pewnoscia ale miedzy 17-18 bede na 100000% czekal na rozegranie meczu. Bedize mi bardzo milo jak przez swojego rywala odpadne z rozgrywek przez Walkowera. pozdro 600

mati 3:1 Soniak

Wszystkie mecze w miarę wyrównane. W ostatnim meczu 1:1 do przerwy, w drugiej połowie udało mi się zdobyć drugiego gola, a w samej końcówce ustalić wynik na 3:1.

Dzięki za mecz radosny
Nie 21:54, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora

vitoss napisał:
Witam.

Zaraz ,zaraz,zaraz...ale nie mogę się z Tobą zgodzić...Równie dobrze też mogę napisać,że kiedy jestem Ja,to Ciebie nie ma.....Dziś pisałem do Ciebie około godziny 16.40 że będe również ok 23 (byłem po 22)czyli w momencie pisania ,mogłeś sie odezwac...Nie uczyniłes tego. Wielkorotnie pisalem do Ciebie,równiez w Sobote ok 19.30 .Wtedy tez spales?/ ze nie mogles odpisac? Tzn napisales chyba z 10 min pożniej,ze ''dopiero wrociles''..I co?? dalej zero tematu,a siedzialem jeszcze ze 40 min przy kompie!!!....wybacz,ale jesli dla ciebie głównym powodem ,ze nie mozesz rozegrac meczu,jest to ,ze idziesz spac( bo musisz sie wyspac) to to jest smieszne. A najbardziej smieszne jest to ze o ktorej bedziesz dzis godzinie napisales tu,jak mogles na gg...Również tego nie uczyniłes...Ja ci bynajmniej pisałem kiedy jestem i kiedy bede by rozegrac mecz.,wiec mogles cokolwiek wiedziec ,a Ty? Ja jestem gotów rozegrac mecz jutro miedzy rano-13.30 lub pozniej od 17.00 - noc...Przynajmniej ja przekaze te wiesc Vitossovi,czego on nie mogł zrobic;/;/ Pzdr

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Pon 2:26, 25 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 2:18, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

1. Napisalem wrocilem to czemu nie odpisales jak byles na kompie ??
2. Z godzina napisalem tutaj zeby wszyscy widzieli
3. specjalnie rano weszlem na kompa zeby zobaczyc co odpiszesz
4. zawsze odpisywalem na twoje wiadomosci

Pon 8:24, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

totomiX 7-2 nadolski
_______________strzały: 14-9

Ogolnie mecz z moja przewaga, to, ze strzelilem tak duzo bramek wynika z tego, ze nadolski troche odpuscil pod koniec meczu. Bayernowi zdecydowanie brakowalo skutecznosci, dwie bramki dla Niemców padły przy wyniku 7-0 w okolicach 90 minuty.

totomiX 4-0 nadolski
_______________strzały: 11-3

Do przerwy zaciety mecz, wyniki 0-0 a w strzałach 2-2. W drugiej polowie nadolski odpuscil czego efektem jest wysokie zywciestwo.

Dzieki za mecze.

Pon 16:46, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

PARA 3:

WYNIKI:
Giuly 4-2 Pietri
Pietri 1-2 Giuly

W 1 meczu miałem bardzo dużą przewagę (chyba 15-7 w strzałach), jednak chwilę było gorąco bo Crouch dwa razy zaspał w defensywie i Pietri nawet prowadził 2-1. Później jednak Fantastycznie w ataku zagrał Torres który w sumie zdobył 4 bramki (1 na samym poczatku spotkania). W 2 połowie Pietri chciałustawic ofensywna taktyke, a ja sie ucieszylem i ustawilem 2-5-3, niestety Pietri zrezygnował wtedy ze swoich ofensywnych zapędów radosny

W 2 meczu wyrównanie (11-11 w strzałach), w czym duża przyczyna, że nie chciało mi się zmienić formacji i zostałem przy 2-5-3. Pietri miał wiele okazji + rzut karny jednak nic mu nie wychodziło, a bramkę zdobył dopiero pod koniec spotkania po rzucie rożnym, jak już uistawil all offense w końcu ;] Dla mnie dwa razy Kuyt z główki.
Pon 20:12, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora

Reksul 6 - 4 Vitoss

Meczyk niesamowity ,ogólnie miałem więcej setek,dlatego wygrałem:D no i Valdes był trochę pomocny ,zwłaszcza przy piątej bramce:D Karny Vitoss'a z sufitu(zawodnik sam fauluje;/) i mecz toczony systemem cios za cios:))

Reksul 3 - 1 Vitoss

Mecz już o wiele spokojniejszy,przy stanie 2:1 oddany praktycznie bez walki. Pewne zwycięstwo.

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Pon 22:18, 25 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pon 22:14, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
mati

PARA 4:
WYNIKI: 2:1 i 0:2
AWANS: mati

W pierwszym meczu po dobrej pierwszej połowie, w drugiej straciłem dwie bramki. W drugim meczu przez większość spotkania grałem w osłabieniu jednak udało mi się strzelić dwie bramki i awansować radosny
Wto 22:14, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
Cristi

Posty: 80

Cristi - Przemas 0-0, 1-0

Oba mecze dość wyrównane i oba dość dziwne bo nic nie chciało wpaść. Na drodze stawał albo słupek lub poprzeczka lub bramkarze obu ekip którzy w dwóch meczach bronili mega dobrze. Pierwszy mecz kończy się bezbramkowym remisem w którym i ja i Przemas mieliśmy dogodne okazje do strzelenia bramki.
Drugi mecz podobny do pierwszego, 1 połowa kończy się bezbramkowym remisem ale tuż po przerwie wychodzę na prowadzenie i Louis Saha pokonuje Cesara. Był to jedyny gol tego dwumeczu, który dał mi awans do półfinału Pucharu UEFA.
Wto 23:22, 26 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)