Grupa D [LM]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Zobacz poprzedni temat

______

Witam wszystkich serdecznie w Grupie D piłkarskiej Ligi Mistrzów. Proszę o zamieszczanie opisów z rozegranych meczów.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->

Oraz regulaminem turnieju Europejskie Puchary:------->

_______________________________
Termin na rozegranie Fazy Grupowej mija 16 lutego o godz 23.59!

michu 4:2 Cobeer

Ostatnio zmieniony przez Elwis dnia Sob 17:50, 16 Lut 2008, w całości zmieniany 10 razy
Czw 22:41, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora

Grupa D

Adrian1993 - Michu 0:1
Adrian1993 - Michu 4:3

Pierwszy mecz był bardzo wyrównany, oboje mieliśmy dużo sytuacji, rywala uratował słupek i poprzeczka, pod koniec meczu straciłem głupią bramkę po rzucie rożnym. W drugim zdecydowanie przeważałem, prowadziłem już 3:0 i 4:1, by w końcówce meczu stracić dwie bramki, w tym meczu świetną formą strzelecką wykazał się Luis Saha który ustrzelił hat-tricka.
Wto 20:01, 12 Lut 2008
PRZENIESIONY
Czw 23:08, 14 Lut 2008

Gr. D

michu 1-1 damian232

damian232 1-4 michu

Pierwszy mecz bardzo wyrównany, sprawiedliwy wynik. W drugim zagralem lepiej i pewne zwycięstwo.

michu 5-2 Cobeer

Cobeer 2-4 michu

Gra Cobbera wyglądała lepiej niż wyniki na to wskazują zabrakło mu szczęścia i skuteczności, jednak zwycięstwa jak najbardziej zasłużone wink

Ostatnio zmieniony przez michu dnia Śro 21:36, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 19:49, 13 Lut 2008
Czw 23:16, 14 Lut 2008

Adrian1993 - Damian232 2:1
Damian232 - Adrian1993 1:1

Oba mecze bardzo wyrównane, w drugim dopisało mi ogromne szczęscie bo strzeliłem gola na trzy minuty przed końcem meczu.

Pią 19:30, 15 Lut 2008 Zobacz profil autora

__________2:1
_____________Adrian1993

Przed pierwszym spotkaniem z Adrianem obawiałem się, że mnie rozjedzie Manchesterem. Na szczęście ten mecz wyszedł moim zawodnikom i popisali się skutecznością. Saar'owi zaaplikowali dwa gole i wygrali ciekawe spotkanie.

_______________________________________________________________________________

______________0:1
__________________Cobeer

W drugim tym razem to obrona była w świetnej formie. Grając przeciwko takim zawodnikom jak C.Ronaldo,Saha, Rooney,Tevez dali radę i zachowali czyste konto. Do tego Chevanton dorzucił gola i 3 pkt pojechały do Sevilli. Jeszcze tylko remis w dwumeczu z Bayernem i awans do 1/8!

Damian232
______________2:2

Mecz pięknie zaczął się dla Niemców. Już w 7 minucie Toni strzela "bombe" z 30 metrów i 1:0. Po tym golu przejąłem inicjatywę. Wynikiem tego były dwa gole graczy z Sewilli. W strzałach spora przewaga bo Munchen miało ich ledwie dwa...Druga połowa początkowo nie zmieniła obrazu gry...do czasu kiedy "czerwień" dostał Duda (dopiero co wszedł na boisko). Dramat. Decyduję się na "obronę Częstochowy" udaje się to do 78 minuty. Do tego czasu Palop wyczyniał "cuda" na bramce! Pierwszy raz! Byłem zachwycony, a przeciwnik załamany, z każdą akcją załamywał zapewne ręce. W końcu w 78 minucie Klose znajduje drogę do bramki i mamy 2:2. Ostatnie minuty to już walka o przetrwanie. Końcowy gwizdek i AWANS FC SEWILIA!!
Po meczu Damian232 przyznał, że to Palop odebrał awans jego drużynie.

______________0:3
__________________Damian232

W drugim spotkaniu wyszedłem na "luzie" i to wyszło w wyniku. Pomimo super formy snajperów jakoś nie miałem patentu na Kahn'a. Damian zasłużenie wygrał i zaaplikował mi koleją ładną bramkę z wolnego Wink (tym razem M.Klose)

Ostatnio zmieniony przez Cobeer dnia Sob 17:52, 16 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy
Sob 0:46, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za szybkie i bezproblemowe rozegranie meczów. Awans z tej grupy uzyskują:

Do 1/8 Ligi Mistrzów:

-michu
-Cobeer

Do 1/8 Pucharu UEFA:

-Adrian1993

Sob 20:55, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)