GRUPA E [LM]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA E [LM]
__________

...:::: GRUPA E ::::...

Witam wszystkich serdecznie w grupie E , Mam nadzieję ,że nie będziemy mieli żadnych problemów w z fazą grupową.Zachęcam wszystkich do opisywania swoich spotkań i nagrywania pięknych bramek które później najprawdopodobniej będą uwiecznione na kompilacji turniejowej.Więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim POWODZENIA wykrzyknik

Termin na rozegranie Fazy Grupowej mija 16 lutego o godz 23.59!

Proszę zapoznać się z Ogólnym Regulaminem Turniejów oraz z Regulaminem Europejskich Pucharów

POWODZENIA wykrzyknik

Ostatnio zmieniony przez nadolski dnia Sob 15:53, 16 Lut 2008, w całości zmieniany 6 razy
Czw 21:53, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora

Grupa E

rogas 2-2 Reksul

Pierwsza połowa pod moje dyktando zdobywam dwa ładne gole, druga w szczególności, potem w drugich 45 minutach coś sie schrzaniło i w końcowych minutach rywal remisuje..

rogas 4-1 Reksul

W tym meczyku już się trochę ogarnąłem i cały mecz dominowałem. Na początku juz zdobywał ładną bramkę za sprawą RvN i 3 bramki dokłada Raul.

Dzięki za meczyki radosny

******************************************

rogas 2-3 Piotrek89

Mecz z lekka przewagą Piotrka, wszystkie jego strzały były bardzo groźne, pierwsza bramka wpada już w 10 minucie meczu po ładnym dośrodkowaniu. Po chwili zrobiło już się 1-1, ale w tym spotkaniu rywal szybko odpowiaadał na moje zdobyte bramki. W 87 minucie Eto'o ładnym strzałem w dolny lewy róg ustawia końcowy wynik.

rogas 6-1 Piotrek89

Mecz inny jak pierwszy, żadnych zmian taktycznych a wynik jak nigdy. Spotkanie zaczęło sie dla mnie bardzo dobrze bo po dośrodkowaniu z prawej strony RvN wyprzedza bramkarza i ładuję bramkę z główki. Po chwili było już 2-0 ładnym strzałem sie popisał Robben. W 25 minucie doskonałą sytuacje skopał RvN przestrzelając w idealniej sytuacji. Potem to już nie pamiętam jak te bramki wpadały, ostatni raz trafiam do rywala siatki w loss time.

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Wto 15:14, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 5 razy
Wto 1:58, 12 Lut 2008
PRZENIESIONY
Czw 23:05, 14 Lut 2008

Grupa E

Piotrek89 3-0 Reksul

W pierwszym meczu Henry zmarnował mi kilka sam na sam. W loss time Reksul zdobył wyrównującą bramkę, miał farta zdzier

Drugi mecz to już dużo lepsza gra z mojej strony, oczywiście Henry znów marnuje sam na sam, pod koniec mecz z niewiadomych względów obrońca przeciwnika fauluje mnie od tyłu w polu karnym i ku mojemu zdziwieniu nawet nie było faulu ocb?

Piotrek89 0:1 Adam.zip

Dwa bardzo podobne spotkania. Mecze walki dużo wzajemnych przechwytów i siłowanie się w środku pola. W pierwszym jak i drugim pojedynku - do przerwy, to Piotrek oddał o 7 więcej strzałów na moja bramkę. Ja zaczynałem przyzwoitą grę podczas ostatnich 30 minut gry. W pierwszym spotkaniu mogłem zremisować, jednakże w końcówce Robben nie strzela sam na sam, a Robinho trafia w słupek.
Podczas drugiego spotkania wykorzystuje szybkość Robinho, a następnie grałem uważnie w obronie.
Dzięki. Sprawiedliwy podział punktów.
Pią 20:08, 15 Lut 2008 Zobacz profil autora

rogas 2-2 Adam.zip

Mecz z wyrównany, no może moja leciutka przewaga. Pierwsza bramka dla Adama pada w ok. 30 minuty z karnego (auto - wślizg), niestety miałem parę groźnych strzałów ale nie chciały wpaść do bramki. W drugiej połowie dałem na full atak co sie początkowo nie opłaciło bo w 80 minucie tracę bramkę po błędzie i 2-0. No ale gramy do końca w 88 minucie z rzutu rożnego, piłka mocno bita na 11 metr odbija sie od kogoś i chyba RvN i 2-1. W loss time ładna wrzutka za plecy i Robinho podbiegł z 10 metrów i z 16 metrów zapakował prawie że w okienko.

rogas 7-1 Adam.zip

Trochę dziwny mecz bo już w 5 minucie Metzelder żółtka kartka, a w 15 druga kartka, za to że odepchnął mojego zawodnika z barka (bug). Po tym incydencie wszystko sie wyjaśniło. Po chwili zrobiło się 3-0 i po meczu. W drugiej parę dołożyłem, a rywal strzela honorowego w końcówce. Najciekawsze to że w strzałach 14-15 na moją korzyść.

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Sob 0:01, 16 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 0:01, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora

Reksul(Chelsea)- Adam.Zip (Real) 4:0
Reksul(Chelsea)- Adam.Zip(Real) 2:0

Mozna by rzec,ze miałem miażdżącą przewagę ...nic bardziej mylnego...Adam cisnie,ale robi to bardzo nieporadnie,a moje kontry są zabójcze...Praktycznie wszystkie ''setki'', które miałem wreszcie umiałem wykorzystac..W drugim meczu ,powinien być remis,bo Adam 2 stuprocentowe okazje zmarnował.....

Ogólnie spoko bardzzzzzzzzooooo szybkie (czasem nie było widać piłki,hehe)
meczyki:D

Sob 15:17, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora

Dziękuję za szybkie i bezproblemowe rozegranie meczów. Awans z tej grupy uzyskują:

Do 1/8 Ligi Mistrzów:

-rogas
-Piotrek89

Do 1/8 Pucharu UEFA:

-Reksul

Sob 20:56, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)