GRUPA G [LM]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA G [LM]

Witam! W tym temacie podajecie wyniki meczów, mile widziane są opisy, bramki, screeny itp. Wszelkie problemy proszę zgłaszać w tym temacie lub na moje [link widoczny dla zalogowanych]

mati 1-2 Iras

Termin na rozegranie Fazy Grupowej mija 16 lutego o godz 23.59!

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Sob 13:02, 16 Lut 2008, w całości zmieniany 4 razy
Czw 21:40, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora

Mati (Bayern) 1:3 andzi (Inter)

Mecz wyrównany, ale byłem skuteczniejszy.

andzi (Inter) 5:2 Mati (Bayern)

Już po 8 minutach było 2:0 po bramkach Ibrahimovica. W 30 minucie Zlatan kompletuje hat-tricka. Potem pięknym strzałem z dystansu w okno popisuje się Figo. Następnie Mati po moim błedzie strzela 1:4 bramkę. W drugiej połowie Mati zagrał bardzo ofensywnie co mu dało tylko 1 bramkę, ja natomiast miałem wiele kontr, ale tylko jedna była skuteczna.

Dzięki za mecz i powodzenia dalej.
Czw 22:04, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora

Iras 3:1 andzi

Derby Mediolanu. Dopiero co grałem Interem przeciwko Milanowi w nieoficjalnym zdzier Teraz role się zamieniły. Szybko strzelam bramkę Kaką, który z 2m ładuje piłkę do siatki atomowym uderzeniem. Potem podwyższam na 2:0, strzelcem bramki był chyba Inzaghi. W drugiej połowie do siatki trafia Ronaldo strzałem z 16 metrów. Andzi odpowiedział 1 trafieniem w drugiej połowie. Crespo ładnie uderzył z dystansu i strzelił bramkę od słupka.

andzi 2:4 Iras

W rewanżu znowu lepszy był Milan, ale tym razem Inter postawił cięższe warunki. 1 bramkę strzela Milan. Inter doprowadza do remisu, ale niemal natychmiast traci gola na 1:2. W drugiej połowie Milan podwyższa prowadzenie, jednak Interowi udaje się je szybko zmniejszyć. Strzelcem bramki ponownie Ibrahimovic. Ostatnią bramkę w meczu strzela Kaka i Milan zodbywa komplet punktów z Interem radosny
Śro 23:20, 13 Lut 2008
PRZENIESIONY
Czw 23:17, 14 Lut 2008

Iras 4:0 nowaxis

16-8 w strzałach, kontrolowałem przebieg meczu i zasłużenie wygrałem.

nowaxis 2:5 Iras

W rewanżu Barcelona zagrała trochę lepiej, ale przy najlepszej formie Kaki była bez szans. Piłkarz ten strzelił 4 bramki, natomiast 1 dołożył Ronaldo. Ronaldinho w Barcelonie był niewidoczny...

Iras 5:1 Mati

Bayern 1 strzela bramkę, jednak potem rządził już tylko Milan z Ronaldo na czele...

Mati 1:2 Iras

Milan strzela pierwszą bramkę, jednak Bayern doprowadza do wyrównania, a trener zmienia formacje na bardziej ofensywną, widząc w tym meczu szanse na zwycięstwo. Jednak Milan szybko zdobywa bramkę na 1:2 - strzelcem Pirlo. Milan z kompletem punktów wygrywa grupę Wink

Mecze dedykuje Ronaldo... radosny

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Pią 19:39, 15 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 0:01, 14 Lut 2008
Czw 23:18, 14 Lut 2008

nowaxis (FC Barcelona) 1:2 andzi (Inter)

Mecz wyrównany, aczkolwiek miałem więcej sytuacji podbramkowych. Zasłużone zwycięstwo.

andzi (Inter) 3:1 nowaxis (FC Barcelona)

Tutaj miałem już przewagę.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Sob 0:09, 16 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 0:08, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora

Proszę o jakieś wyjaśnienia dotyczące meczu nowaxis - mati, gdyż zaważy on o awansie jednego z tych dwóch graczy do 1/8 Pucharu UEFA.
Sob 20:58, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora
mati

Pierwszy mecz zagraliśmy już chyba 5 dni temu, wygrany przeze mnie 4:2. Drugi się nie odbył.
Sob 21:29, 16 Lut 2008 Zobacz profil autora

W drugim meczu mati - nowaxis zostaje przyznany bez punktowy WO.

Dziękuję za szybkie i bezproblemowe rozegranie meczów. Awans z tej grupy uzyskują:

Do 1/8 Ligi Mistrzów:

-Iras
-andzi

Do 1/8 Pucharu UEFA:

-mati

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 12:01, 17 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:01, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)