GRUPA F [LM]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA F [LM]
__________

__________

_____________________________ Grupa F

__________

Witam Wszystkich w grupie F. W tym temacie wpisujemy oczywiście wyniki spotkań, a także prosiłbym o pisanie opisów pomeczowych.

__________

____________________Regulamin Rozgrywek

_____________ Ogolny Regulamin Rozgrywek

_________ Regulamin Europejskich Pucharow

__________

____________________________

Termin na rozegranie Fazy Grupowej mija 16 lutego o godz 23.59!

_________________________ Powodzenia !

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Nie 12:02, 17 Lut 2008, w całości zmieniany 9 razy
Czw 21:39, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora

Grupa F

Inko 3:0 Pudel88

Kabaret , bo chyba inaczej nie mozna nazwac tego meczu.Szybko wychodze na dwubramkowe prowadzenie, pozniej strzelam i strzelam i strzelam i ? strzelam oczywiscie, ale wszystkie strzaly obijaja bramke :/ dopiero w 45 minucie Messi strzela na 3:0... Do przerwy w strzałach 13:0 ocb? Po przerwie nadal atakowałem ale juz z mniejsza zacietoscia.Niestety dalej przesladował mnie pech, bo kazdy strzal albo bronił Cech, albo pilka o centymetry mijała któryś ze slupkow bramki Chelsea. W strzałach 19:3 dla mnie ....

Inko 0:1 Pudel88

Po skonczonym pierwszym meczu wiedziałem ze z taka skutecznoscią to albo zremisuje 0:0, albo przegram... i podobnie jak w pierwszym meczu szybko staram sie objac prowadzenie, ale najpierw Eto'o z 3 metrow trafia w Cecha, a po chwili Henry z 8 metra majac przed soba praktycznie pusta bramke trafia obok slupka... w pierwszej polowie Pudel mial jedna dogodna sytuacje do strzelenia gola ale Drogba minimalnie przestrzelił. Poczatek drugiej polowy nalezał do Pudla, ktory w 55 minucie za sprawa Lamparda wychodzi na nieoczekiwane prowadzenie. Pozniej staram sie za wszelka cene doprowadzic do remisu,niestety zamiast spokojnie konstruowac akcje probowałem na sile strzelic gola, co w pozniejszym rozrachunku na nic sie zdało :/ Dzieki za mecze i powodzenia dalej
Pon 23:58, 11 Lut 2008
PRZENIESIONY
Czw 22:55, 14 Lut 2008

GRUPA F

Inko 7:0 Lukas15

Co tu duzo pisac, zmiażdżyłem rywala radosny po 12 minutach było juz 3:0 szczęśliwy Strzały na koniec 23:3

Inko 4:1 Lukas15

5 minuta meczu i szok... trace gola, od razu przypomniał mi sie wczorajszy pojedynek z Pudlem88 kiedy to po bardzo znacznej przewadze w pierwszym meczu w drugim przegrywam... na szczescie Henry strzela 3 gole i moge spokojnie myslec o kolejnych 3 pkt, pod koniec meczu gola strzela Messi radosny w 85 minucie Ronaldinho nie strzela rzutu karnego smutny Dzieki za mecze i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Wto 19:39, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy

lukas15 3-2 Nadolski

Bardzo wyrównany mecz.Moje wszystkie bramki w 1 połowie,rywal strzelił jedną na remis 1-1, a potem do szatni na 3-2.
Wto 20:28, 12 Lut 2008
Czw 23:08, 14 Lut 2008
pudel88

Posty: 353

Grupa F

lukas15 3:4 pudel88

Mecz toczony w bardzo złych warunkach (straszne lagi). Miałem raczej zdecydowaną przewagę prowadziłem już 4:1, jednak w końcówce za bardzo się rozluźniłem, co rywal wykorzystał strzelając mi dwie bramki.

lukas15 1:3 pudel88

Zmiana serwera i poprawa warunków. Kolejny raz miałem przewagę prowadziłem 3:0, w doliczonym czasie lukas strzela honorową bramkę.

Ostatnio zmieniony przez pudel88 dnia Śro 18:00, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:24, 12 Lut 2008
Czw 23:12, 14 Lut 2008
pudel88

Posty: 353

Grupa F

nadolski 1:4 pudel88

W pierwszej połowie dosyć szybko strzelam pierwszą bramkę i w momencie oddaję inicjatywę przeciwnikowi. Po prostu nie istniałem na boisku. Nadolski napierał coraz bardziej, jednak zdecydowanie brakowało mu szczęścia. Ze dwa razy przed utratą bramki chroniła mnie poprzeczka. W pierwszej połowie powinienem stracić co najmniej trzy bramki, jednak w jakiś sposób tak się nie stało. Druga połowa wyglądała już inaczej była wyrównana. Nadolski w okolicach 60 minuty doprowadza do remisu. Fakt ten podziałał na moich zawodników jak płachta na byka, dzięki czemu, zaraz w następnej akcji wychodzę na prowadzenie, które w dalszej części meczu powiększyłem jeszcze dwukrotnie.

Inko 5:1 Nadolski

Oba mecze z moja przewaga, w pierwszym szybko objelem dwubramkowe prowadzenie, pod koniec I polowy wpada 3 gol i tak konczy sie pierwsza polowa.W drugiej odsłonie Nadolski czescie niz w pierwszej atakował na moja bramke ale nic nie chciało wpasc.W drugim meczu rowniez szybko strzelam dwa gole, do przerwy widniał wynik 3:1 dla mnie. Druga polowa nuuuudna nic ciekawego sie nie działo,oprocz dwoch goli strzelonych przez zawodników Barcelony. Dzieki za mecze
Pią 0:15, 15 Lut 2008 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Obawiam się, że może być problem z rozegraniem na czas ostatniego meczu w naszej grupie. Wczoraj o godzinie 14:30 zostawiłem nadolskiemu wiadomość, żeby dał mi znać jak będzie, niestety nic nie napisał przez cały dzień. Dzisiaj pisałem koło 12 odpowiedź dostałem po 14, niestety wtedy mnie nie było. Ale od 16 jestem mniej więcej cały czas, z drobnymi przerwami, przy kompie, i zero kontaktu (zostawiłem dwie wiadomości). Nie piszę tego żeby się skarżyć czy coś, tylko po prostu, żeby nie było, że olałem ten mecz czy coś. Wink
Nie 0:18, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora

W meczu pudel88 - nadolski zostaje przyznany bez punktowy WO.

Dziękuję za szybkie i bezproblemowe rozegranie meczów. Awans z tej grupy uzyskują:

Do 1/8 Ligi Mistrzów:

-Inko
-pudel88

Do 1/8 Pucharu UEFA:

-nadolski

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 11:59, 17 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 11:59, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
lukas15

Posty: 324

Dlaczego bezpunktowy. Ja tez miałem szanse na UEFA CUP.Jakby Nadolski przegral 3 golami to bym awansował.Niemożna tak rozwiązywać sporu jak waży sie awans do pucharu UEFA:D
Nie 14:05, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)