Puchar UEFA

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Zobacz poprzedni temat

_______________Witam w rozgrywkach Pucharu UEFA

Puchar UEFA zainicjowano w 1954, pomysłodawca, Szwajcar Ernst Thommen, dyskutował o utworzeniu nowych rozgrywek piłkarskich, dających szansę regularnej rywalizacji międzynarodowej klubom i miastom, podczas finałów mistrzostw świata w 1954 z kilkoma czołowymi działaczami i trenerami europejskimi (Węgier Gusztav Sebes, Rosjanin Walentin Granatkin, Heinz Schoebel z NRD). W listopadzie 1954 idea została publicznie ogłoszona i niebawem zyskała kolejnych prominentnych zwolenników (przyszły prezydent FIFA Stanley Rous i wiceprezydent FIFA Ottorino Barassi); 2 marca 1955 na kongresie UEFA w Wiedniu ustalono regulamin nowych rozgrywek – pod nazwą Puchar Miast Targowych, 18 kwietnia 1955 rozlosowano przeciwników, a 4 czerwca 1955 zainaugurowano rozgrywki. Pierwsza edycja trwała trzy lata. Startowały czołowe kluby piłkarskie oraz reprezentacje wielkich miast, organizujących imprezy targowe.

Termin na rozegranie meczy mija 17 lutego o godzinie 21:00

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Nie 19:06, 17 Lut 2008, w całości zmieniany 26 razy
Czw 7:36, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora
Przemas

Posty: 2635

Prz3m4s 3:2 Elwis

Świetny meczyk, dużo akcji, lekka przewaga Elwisa, ale to jednak ja wygrywam. W 20 minucie strzelam bramkę, w 23 kolejną i byłem już na tyle pewny siebie, że odpuściłem dosyć mocno, czego dowodem były strzelone w drugiej połowie 2 bramki przez Elwisa. Jednak pod koniec udaje mi się wyciągnąć wynik na 3:2.

Prz3m4s 0:1 Elwis

Na początku drugiej połowy ktoś wchodzi do mnie do pokoju, obracam się w stronę drzwi, po czym spoglądam na monitor, a tam już akcja sam na sam, która kończy się golem. Potem jeszcze atakowałem, ale nic się nie zmieniło. szczęśliwy

Prz3m4s 2:1 Elwis

Kolejny dobry meczyk. Do przerwy 0-0. Zaraz po wznowieniu bramkę strzela Elwis. Za bardzo się rozluźniłem, na początku, a po stracie bramki strasznie się wkurzyłem, i wiedziałem, że nie mogę tego przegrać. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać, bo 5 minut później bramkę strzela Adriano. Potem zawodników Chelsea dobija Cruz, i od tego momentu kontroluje spotkanie. Mogłem strzelić jeszcze kilka bramek.

Dzięki! Wink

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pon 23:05, 11 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

kakarot 1 : 3 Ayatollah

Bardzo dobry mecz w wykonaniu obu zespołów. Kakarot przeważał, lecz nie potrafił stworzyć bramkowej sytuacji, mi udało sie po kontrach strzelić 2 gole oraz z wolnego dołożyłem jeszcze jedną. Od tego momentu nasilił się napór mojego przeciwnika, lecz nie wystarczający, ponieważ udało mu się zdobyć tylko jedną bramkę.

PiotrekLoverman-Krzysiuk 1-2

Krzysiuk przewaza w obu meczach, w pierwszym meczu po 20min jest juz 3-0(jedna bramka od slupka po strzale z 20m, a dwie po odbiorze pilki mojemu obroncy), co mnie zdolowalo. Po takich wydarzeniach ja staram sie atakowac, ale zanim podaję pilke do napastnikow juz idzie akcja przeciwnika. W drugiej polowie tak samo. Juz mecz jest bardziej wyrownany jednak ja nie moge nic ustrzelic, ok. 70min znowu odbior pilki mojemu obroncy w polu karnym i 4-0. Praktycznie akcja pozniej i jest 5-0. Tym razem znowu strzal z dystansu i gol. Brak koncetracji kosztowal mnie strate 3 bramek.

Do drugiego meczu podeszlem tak jak do pierwszego, generalnie mecz wyrownany, bramke pierwszy strzela Krzysiuk, czym juz przypieczetowal awans. Odpowiedz moja dosc szybka i jest 1-1, tym razem blad obroncow rywala. Caly mecz toczy sie w wyrownanym tempie, jednak pod koniec meczu znowu blad mojego obroncy i przegrywam spotkanie 1-2.

Generalnie mecze bledow w moim wykonaniu, z czego napewno wyciagne wnioski na przyszlosc w karierze na weol. Krzysiukowi dziekuję za mecze i zycze powodzenia w Pucharze Uefa. Pozdro.
Wto 18:58, 12 Lut 2008
vitoss

Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 1425

Skąd: Nowa Huta Wolne Miasto

FC BARCELONA (VITOSS)----(6:2,1:1)----(TOMEK)LYON

Oba mecze bardzo wyrownane. Pierwszy mecz zakonczyl sie wynikiem 1:1. Bramke dla mojego rywala szczupakiem strzela Cris i Tomek prowadzi 1:0 ze mną. Po około 10 minutach bylo juz 1:1 a bramke zdobył Eto`o. Meczyk z duzą ilościa strzałow szcegolnie z strony Lyonu. Wygrac mogl kazdy lecz bardziej Tomek powinnien strzelic drugiego gola niz ja mimo iz mialem slupek jeden.

Drugi mecz to juz prawdziwy worek bramek. Tym razem pierwszego gola strzelam ja a dokladniej były zawodnik własnie Olympicu czyli Abidal. Kolejne bramki były kwestią czasu gdyż goście musieli sie otworzyć a tym samym nadziewali sie na groźne kontry. Drugą bramke strzela Puyol i juz byłem pewny ze meczu nie przegram. Prowadzac 4-0 do przerwy bodajze w strzalach bylo 10-10. Mecz konczy sie Hatrickiem Ronaldinho, dwoma trafieniami Barosa i awansem Barcelony do fazy grupowej. Strzaly prezentowaly sie 16-17 czego nie odzwerciedlal wynik. Dziekuje za mile mecze i pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez vitoss dnia Śro 14:57, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Sevilla (PawelMarian) - O.Lyon (Piero)

1 mecz - 0:0 Dobry mecz, ale bez bramek obustronne sie badnie przeciwnikow, ktorzy grali dopiero ze soba pierwszy raz. Obydwoje nie wiedzieli na co kazdego stac, wiec starali sie uszczypnac, niestety szczypniecia w postaci gola nie bylo. Mecz sie konczy moja przewaga w strzlach 12-7. Groznych 2-1 moja przewaga.

2 mecz - 0:3 Wynik nie odzwierciedla tego co sie dzialo na boisku, co prawda koncowym rezultacie, strzaly wychodza na moja korzysc 14-9, to jednak przeciwnik pokazal ze moze wyrzadzic mi krzywde. PM jednak zawsze brakowalo jednego podania, dzieki ktoremu, moglby zdobyc chociaz honorowa bramke. Ja po prostu wykorzystalem dobre sytuacje, zatem wynik nie mogl byc inny.

Dzieki za mecz!

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Śro 23:18, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 5 razy

Para 2.
Arsenal Londyn (kaimada) - Real Madryt (xxolimpiaxx)
1. mecz - 2:1 Bardzo długo było 0-0. Ok. 60 minuty wreszcie zacząłem poważnie strzelać na bramkę Realu. Najpierw błąd zrobił Dudek i dał wturlać się piłce po ziemi po stzale Fabregasa, a później sam na sam wykorzystał Van Persie. W 80. minucie strzał z dystansu W. Sneijdera przepuścił Jens Lehman.

2. mecz - 1:0 Fatalna forma przedniej formacji przez co w ataku musiał zagrać Bredtener i niebieskoformowy Van Persie. Nastawiłem się na obronę wyniku, ale ok 40. minuty kontra mojego zespołu i Bredtener faulowany w okolicach 20. m. Do piłki podchodzi Cesc Fabregas strzela i goooool jest goooooool jeeeeest gol jest gol! Tak naprawdę przeciwnik mi w tym meczu poważniej nie zagroził.

No i jestem w fazie grupowej ale tym Arsenalem daleko nie zajade radosny.

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Śro 18:20, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

kksg(Arsenal)-50ml(ManU) 0:1(3:17)

mecze bez wiekszej historii,ogromna przewaga i mizerna skutecznosc,kksg mial 2 okazje do strzelenia bramki na 2 mecze

$liwa 5:1 Tomaszek

Mecz pod moja kontrola gra toczyla sie na polowie Bayernu 1:1 do przerwy, Tomaszek strzelil bramke po po wystawce moich obroncow na czyste pole radosny Duruga polowa to juz calkowita kontrola moglem strzelic o wiele wiece bramek ale znowu moja skutecznos w ataku byla zastraszajaco slaba. Zaslozone zwyciestwo.

$liwa 4:1 Tomaszek

Tak jak w pierwszym meczu kontrolowalem sytuacje chociaz Tomaszek gral nieco lepiej i czesciej goscil pod moja bramka i udalo mu sie ustrzelic gola do przerwy 1:1. Druga polowa to juz popis Drogby ktory zdobyl 3 bramki i pograzyl Bayern. Zaslozone zwyciestwo radosny

dzieki i pozdrawiam!

Ostatnio zmieniony przez $liwa dnia Śro 21:49, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 5 razy

W meczu Wez1 - spox WO na korzyść Weza.

W meczu FanKolejorza - pRoMiL WO na korzyść pRoMiLa.

Przyczyny wiadome.

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Czw 8:05, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy

cebula 2:2 Switek

Ten mecz z przewagą Switka, dwukrotnie wychodziłem na prowadzenia, ale przeciwnik wyrównywał. Zawodnicy Barcelony mieli źle wyregulowany celownik, gdyby nie to odnieśli by zwycięstwo.

2. mecz

cebula 4:0 Switek

Ten mecz z wyraźną moją przewagą. Zasłużone zwycięstwo.

Oba mecze rozgrywane niestety w lagach. Nie były to może lagi najwyższego kalibru, ale bardzo irytowały i skutecznie utrudniały grę. Niecierpię grać w lagach i z reguły przegrywam jak są, ale tym razem udało mi się wyjść zwycięsko.

Ostatnio zmieniony przez cebula dnia Czw 13:00, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Pietri-godlo 2-1
Mecz niezbyt porywający...Raczje na moją korzyść więcej strzałów i tp...
Wszystkie braki padły w 1 połowie meczu
Dzięki

godlo-Pietri 1-2
Tutaj też moja przewaga ale przeciwnik wyprowadzał groźne kontrataki..
Wygrywałem już 2-0 ale w końcówce przeciwnik strzelił swoją honorową bramke..

1-0
Pierwszy mecz wygral malo po składnej akcji zepsolu ciesze sie że ten mecz nie zakonczyl sie większym wyynikem.

Round2
3-4
Mecz który miał spektakularny przebieg najpierw mALo strzelil gola potem ja, w drugiej połowie w bardzo krótkim czasie strzeliłem 3 gole czym zaskoczyłem mALo. Byłem pewny awansu a tu nagle mALo po pięknych golach z głowki kanute? i kogos z dystanu doprowadza do 3-4.

Finnal Round
0-2
Wygrałem aż nie mogłem w to uwierzyć wpier pirlo strzelił gola mALo nei wykorzystał bardzo duzo sytuacji niemal 100% potem ja strzeliłem w 70 2-0 wynik ten nie uległ zmianie

adzinho 0:0 rosja

W pierwszym meczu moja duza przewaga, adzinho mial niewiele do powiedzenia i moglo byc wiecej. w drugim meczu ustawilem sie bardzo defensywnie (5-4-1) w obawie o porazke chodz mimo to mialem 2 100% okazje. w strzalach 8:2 dla adzinho.
Dzieki i pozdro Wink

Ostatnio zmieniony przez rosja dnia Czw 23:47, 14 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 23:34, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora
kakarot

Dołączył: 17 Lis 2007
Posty: 47

Ayatollah 3:1 kakarot(opisane wcześniej przez Ayatollaha)

kakarot 3:1 Ayatollh

Do meczu z Ayatollahem przystąpiłem z raodością. Grałem już z nim wcześniej dwa razy i łącznie wpadło w tych meczach aż 13 bramek ( w ranku 5:4 dla mnie no i w pierwszym meczu 3:1 dla Ayatollaha). Wiedziałem że w tym meczu na brak bramek nie będzie mozna narzekac, gdyż musiałem się sprężyć i strzelić 3 gole żebym miał awans. Zacząłem bardzo ofensywnie, jednak mój rywal nie ograniczał się do obrony. Jego kontry były niezwykle niebezpieczne. Jednak już w pierwszej połowie udało mi się strzelić gola. Po tym mój przeciwnik zamiast uszczelnić swoją bramkę zaczął jeszcze bardziej atakować, przejął inicjatywe i to ja ograniczałem się do kontr. Jednak kolejną bramkę strzeliłem ja , w drugiej połowie z główki. I gdy wydawało się ze taki wynik zostanie , i będziemy musieli rozegrać jeszcze jeden mecz, Ayatollah wpakował mi bramkę i było 2:1. Choć byłem już zrezygnowany, to próbowałem rozpaczliwych ataków. W loss time po szarży sagnola na prawym skrzydle i dosrodkowaniu , Toni trtafił główką w słupek , jednak szybko się poprawił i dobitką zdobył gola. Po tym nie bywaym meczu doszło do trzeciego, ostatniego starcia...

kakarot 0:0 Ayatollah
Karne
4:3

Mecz pomimo braku bramek był dosyć ciekawy, nie brakowało groźnych akcji. Jednak żaden z nas nie strzelił gola w ciągu 120 minut. Doszło do karnych gdzie Ayatollah miał trochę mniej szczęścia , dzięki czemu wygrałem 4:3.
Szacunek dla tego gracza za odważną grę(po pierwszym meczu mógł zablokowac bramke), i powodzenia w innych turach.
Pią 17:35, 15 Lut 2008 Zobacz profil autora
s-m-o-l-u-ch

Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 1481

para nr 3
s-m-o-l-u-ch 1-1 Cristi
Mecz nudny, mało sytuacji do strzelenia brami. Prowadzenie obejmuje rywal po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pierwszej połowie. Wyrównuje w drugiej połowie, zamieszanie w PK po dośrodkowaniu wykorzystał Messi.

s-m-o-l-u-ch 1-3 Cristi

Wynik ustalony już w 1 połowie spotkania, gdzie Man Utd wyprowadza dwie kontry a później jeszcze podwyższa na 3-0, Barca odpowiada jednym golem w ostatniej akcji 1 połowy co dało jej jeszcze nadzieje na odrobienie strat w drugiej odsłonie. Druga połowa to nudna gra obu zespołów, Barca waliła głową w mur, Man Utd wyprowadzał kontry jednak bez powodzenia. Końcowy wynik 3-1.

Dzięki.
Nie 18:58, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Europejskie Puchary Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)