Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / Expresowe Archiwum Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 639

Skąd: Lublin

soniak 1:0 Rogas (po dogrywce)

No i wygrało sie szczęśliwy. Nie wiem czy gralem anty futbol ale udalo sie go pokonac. No nic dzieki za meczyk Wink 3m sie
Śro 20:34, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
memp

Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1016

Skąd: ChoRzów

memp 0:3 Rafal6217

Rafał był po prostu lepszy radosny do 80 minuty 1:0... miałem jedną może dwie dogodne sytuacje.. no ale nie wyszło... potem dałem na maksa awanderes szczęśliwy no i straciłem 2 bramki, zamiast strzelić bramkę dającą dogrywke radosny dzieki i powo radosny
Śro 20:36, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
Reksul

Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 390

Skąd: Łódź

Reksul -Białoniebieski 6:0

Szczerze kolega chyba grał pierwszy raz ,lepiej nie moglem trafic,choc pewnie odpadne w 1/4;/ Coż,dzieki za losowanie,hehe:)
Śro 20:37, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
Pietri

Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1220

Skąd: Wodzisław Śląski TYLKO ODRA

Pietri 2-0 bigi102

Wygrałem zasłużenie byłem lepszy ..w sęsie ,że więcej oddanych strzałów i więcej z gry... Bramki po ładnych 2 akcjach Ghany:)

karne 10:9

Tak nerwowego meczu chyba jeszcze nie grałem. Zaczął się on lepiej dla rywala, który dosyć szybko wyszedł na prowadzenie. Następnie ja doszedłem do głosu, strzelając dwie prawie identyczne bramki. Pierwsza połowa upłynęła z moją zdecydowaną przewagą, jednak nie wykorzystywałem dogodnych sytuacji na powiększenie prowadzenia. W drugiej połowie mecz się wyrównał. Chyba w 60 minucie sfaulowałem przeciwnika w polu karnym, za co otrzymałem czerwoną kartkę. Karny wybroniony, jednak obrońcy oddali piłkę rywalowi, który z prezentu skorzystał. Granie w osłabieniu spowodowało to że musiałem zwracać większą uwagę na defensywę, jednak nadal atakowałem, nadal marnując sytuacje. W drugiej połowie wynik się nie zmienił, więc potrzebna była dogrywka. Nie przyniosła ona rozstrzygnięcia efektem czego były karne. Pierwszej serii obaj nie wykorzystaliśmy, w drugiej pomylił sie rywal, więc byłem spokojny. Nie na długo ponieważ nie wykorzystałem piątego karnego, więc strzelaliśmy dalej. Robiliśmy to bezbłędnie więc rozstrzygnięcie przyszło dopiero po 12 kolejce. Jestem zły, że przegrałem, tyle mogę powiedzieć. Dzięki za mecz.

Trochę się rozpisałem, ale nie opisać tego meczu to byłby grzech Wink.
Śro 20:46, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
Tomaszek

Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 148

Napisałem do rosja ale nie ma kontaktku nie odpowiada.

Pietri-Soniak 4-1

Mecz pod moje dyktando...Przeciwnik miał prawie wszystkich zawodników ze strząłkami w dół dlatego taki wynik

1:0

Ciężki mecz jak zawsze(zawodnik w końcu z górnnej półki Weol'a)...Mało sytuacji podbramkowych,a to chyba ze względu na Lagi;/ Grało sie niezręcznie...Jeśli już coś bylo,to bronione. Zmieniłem ustawienie i strzeliłem dość ladną bramkę wychodząc sam na sam. Mecz ten mógłby potoczyć sie zupełnie inaczej w zależności od umiejętności strzeleckich chlopaków z Australii.....

rosja 4:3 Tomaszek (po dogrywce)
Niesamowity mecz. 4 razy na prowadzeniu i dopiero w dogrywce wygrana.Mecz bardzo wyruwnany.W strzalach 17-14 dla Tomaszka
Śro 21:26, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
Minio

Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 1836

Skąd: Szuflandia

minio-rafał6217 4-4, pk 3-4
dziwny mecz losty...jakies perturbacje pada...ciesze sie bo ładne bramy sadziłem i było ok. mysle ze w normalnych warunkach faraonowie mucą kangórów bez problemu

Pietri-Rafał6217 0-2

Wynik troche niesprawiedliwy gdyż to ja oddałem więcej strzałów na bramke przeciwnika no ale trudno... I tak moje ostatnie wyniki mnie bardzo satysfakcjonują..
Dzięki za mecz
Śro 22:11, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
Reksul

Posty: 390

Skąd: Łódź

Reksul(Australia) - Arturo3H(Australia) 1:0

Hmm....I tak dotarłem do Finału z moim udziałem:D Choć rywal mógł byc niepocieszony....Przeważał przez większośc częśc meczu,na pewno powinen zdobyc bramkę ,ale bodaj 3-krotnie mój bramkarz ratował mnie z powaznych opresji...piękne nożyce z rzutu rożnego też na nic sie zdały ,bo goalkeeper był niesamowicie dysponowany:D Po kolejnej mej kontrze Viduka potężnie kropnąl ,najpierw poprzeczka ,a potem dosyć szczęsliwa dobitka:)
Dzięki za mec z.
Śro 23:02, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
Arturo3H

Posty: 880

Jedno jest pewne... nie gram juz Australia !! I co z tego ze Kewell czy Viduka jak z 5m nie potrafia strzelic... Teraz bede wymiatał jak w poprzednich expressach ZWIĄZKIEM RADZIECKIM zdzier

PS. Prosze wpisać WO na moją korzysc, bo Pietri musi już spadać zdzier i nie rozegra meczu

Pasmo finałów się skończyło ? oby nie

Na 9 występów 7x finał i 2x 3 mijesce lool

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Śro 23:08, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

nie mylcie ip, jestem u kumpla szczęśliwy walimy w gaza zdzier

Ostatnio zmieniony przez Rafal6217 dnia Śro 23:34, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 23:32, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
Reksul

Posty: 390

Skąd: Łódź

Reksul-Rafał 0:1

Rafał był lepszy ,a ja za dużo już meczy dziś zagrałem( do 4 różnych rodzajów rozgrywek) ,heh,wiec to moje jedyne usprawiedliwienie. Jak na debiut w Ekspresach to całkiem spoko:D