Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / Group Stage & Clan League Zobacz poprzedni temat

Skąd: Kalisz

2 Kolejka

Ekipa z czerwonego kociołka VS. UOG - Ugropowanie Obficie Grające
juliusz93 2:2 mater

Bardzo trudny mecz, ponieważ Juliusz grał bardzo defensywnie. Wynik spotkania otwiera Juliusz93. Potem ja biore się do roboty i doprowadzam do stanu 2:1 dla mnie. Ale po głupim błędzie trace bramke. Wynik końcowy 2:2. Dzięki.

szamanaldo 1:4 Biszkopt

Mecz kontrolowałem szybko strzelam na 1:0 przeciwnik ma karnego jednak nie wykorzystuje go potem od razu 2:0 przy stanie 4:0 źle wychodzę bramkarzem i tracę bramkę. Dzięki.

majes 0:0 bartosz23

Szkoda grać z takim lamerem, każdą piłkę jaką miał walił do przodu na wykopa, zastawił się w obronie i przejdź tu jakimś zawodnikiem. Oby jak najmniej takich lamerów w weolu. Nie dziękuje.

kanakure 0:6 Adrian1993

Mecz z moją przewagą. Pierwszego gola strzelam już w 15 minucie po dośrodkowaniu Bellamyego w pole karne główkę wykorzystał Koumas. W 25 minucie jest juz 2:0. Eastwood wykorzystał błąd obrony i strzelił obok bramkarza. Do przerwy 0:2. Druga połowa to już formalność. Trzy gole w drugiej połowie strzelił Koumas, jedną Bellamy i to Walijczycy wracali do domu z pełną pulą. Dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Nie 15:51, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 6 razy

glazunio2 4:0 konon123
Mecz zdominowany przeze mnie. Na poczatku mialem troche problemow, bo nie moglem przejsc defensywy rywala, a i on groznie atakowal. Pozniej przejalem inicjatywe i prowadzilem gre. W pierwszej polowie strzelam dwie bramki. Ich autorami Pa. Brozek. W drugiej polowie dokladam jeszcze dwie , ktore strzelali Krzynowek i ponownie Brozek. Strzaly 11-4.
Dzieki za mecz...

Lisek 1:1 mackal
mecz rozgrywany wczoraj a wiec za wiele nie pamietam... ale spotkanie było napewno wyrównane tyle to wiem heh
Dzieki=>opis by Lisek

Sebus93 1:4 Rafal6217
Od poczatku wyrazne lagi ktore utrudnialy gre, ja strzelam w pierwszej akcji Rafal od razu wyrownuje. Do 60 minuty nic sie nei dzieje jednak w od 60 minuty nawalnica ze strony Polakow i wpadly 3 bramki ... Dzieki =>opis by Sebus93

Falon 3-1 rymp@lus
mecz w miare wyrównany rywal zdobył pierwszego gola ale to było wszystko na co było go stać,wziołem sie za gre i bramki jakoś wpadły w strzałach też miałem przewage.
Dwa gole strzelam w końcówce które dają kolejne pkt naszemu clanowi.
Dzieki=>opis by falon

Ostatnio zmieniony przez glazek dnia Nie 20:25, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 7 razy

*Arkadyjczyk* 2:3 dzidzi

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Nie 20:52, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Nie 15:35, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
dzidzi

Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 2750

Skąd: P-ce

2 Kolejka

Pierwszy w tym meczu bramke strzela rywal w 1 polowie a ja jeszcze w tej samej wyrownalem.Wynik mogl byc rozny bo albo nasi slabo strzelali albo dobrze bramkarz bronil.To pierwsze dotyczylo zwlaszcza mnie.Mialem w meczu 2 sytuacje sam na sam ale kazdy strzal lecial metr obok bramki.Strzaly 8:5

Hoopek -:- andzi

Mecz wyrównany z przebiegu spotkania. Dużo walki, i zarazem mało strzałów.
Ja pierwszy strzelam bramkę po ładnym zejsciu do środka i mocnym strzale.
Przeciwnik szybko wyrównuje po ładnej kontrze i mamy remis do pierwszej połowy.
W drugiej połowie pierwsze 10 minut to świetna skutecznosc z mojej strony i dwie ładne bramki,zwłaszcza bramka Shackiha o słupek po mocnym strzale.
W końcówce fauluje w polu karnym i dostaje czerwo,przeciwnik wykorzystuje "11".
Ostatnie minuty to moja defensywa i jakoś dotrwałem Wink
W strzałach 6-9.

Dzięki! Wink

p.s

Panowie wasza kolej Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Nie 18:24, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 8 razy

rogas 2-2 batik

Lagi w cholere, szkoda że dogralem ten mecz... porażka totalna, na koniec w dodatku komputer samoistnie kosi rywala w polu karnym i sedzie wskazuje na jedenstake.. zagubiony

lincoln 3-2 Ben_Ass

Dwukrotnie rywal wychodzi na prowadzenie, jednak w końcówce Smolarek kompletuje hat-trick i daje mi zwycięstwo

50ml -:- adek

Reksul 1-2 dr_idea

Mecz w lagach. Masakra;/ nie umiem grac w czyms takim;/ Do przerwy ''uczylem sie'' i bylo 0:2 w dupe;/ w 2 polowie powinienem spokojnie zremisowac ,ale moi zawodnicy skutecznie pudlowali albo podawali tak,ze rywal od razu przejmowal. Mam ze 3 sytuacje wt ym jakis slupek ,zal. Rywal mial 2 i dwie strzelil . Coż taka gra. Olac;/
THX

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Nie 21:10, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Nie 21:08, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
rymp@lus
Helper

Posty: 1551

Bractwo Chaosu Vs.DenDaLion TeaM

Brak opisu :O

w strzałach 12:6 dla mnie.Niezły mecz,całkiem sporo się działo,remis conajniej mi się należał.

W 11min dla rywala trafia Oguro i jest mało ciekawie, ale już w 15min trafia Krzynio i uśmiech pojawia się na mej twarzy xD. Aż d o80min jest ten rezultat, w końcu trafia Krzynio po raz 2, i Brożek na 3-1, w końcówce Krzynio na 4-1 i mecz się skończył, w strzałach 9-12 na korzyść rywala, mecz bardzo wyrównany, dzięki.

rogas 2:2 batik
"mecz niestety w lagach w meczu bardziej przewazal rywal raz zostawil crewe i zdobyl bramke kontatkowa potem mam kntre robie zwód i oczywisce lag i nie reaguje na strzal ale an szczesie kosa i mam karny risse dopelnia formalnosci 2-2 mysle z z kadej ze stron niedosyt"

lincoln 3:2 Ben_Ass
Ebi miał dzień. Strzelam pierwszy od słupka, bramkarz próbuje wybić wślizgiem heh. Potem wyrównanie po stracie na szesnastce i znów gol dla Gwienei. Na 2:2 po krótkim wolnym Smolar i trzecia bramka już fajna mu siadła. Strzałów tylko po 5. Dzieki.

Reksul 1:2 dr_idea
"Mecz w deszczu lagów. Jakoś w 12 minucie udaje mi się na pamięć zagrać do Lewandowskiego i ten w sytuacji sam na sam strzela gola na 1:0. Kilkanaście minut później strzelam na 2:0. Ogólnie były takie lagi, że nic nie pamiętam z tego meczu. W każdym bądź razie w 2 połowie mój przeciwnik zdobywa bramkę kontaktową i jest nieciekawie. Pod koniec mecz wyprowadzam akcję, prostopadłe podanie i faul na Lewandowskim. Czerwona kartka dla Reksula. Wynik już się nie zmienił, ale mój rywal miał jeszcze słupek."
[/color]

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Nie 21:44, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Nie 21:39, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
rymp@lus
Helper

Posty: 1551

3 Kolejka rozpisana. Jeżeli ktoś nierozegrał meczu ma czas do 14:00. Wtedy wracam do domu i około 15 zaktualizuje tabele. Powodzenia Wink

rymp@lus 1-5 Reksul

Mecz wyrównany, co pokazuje statystyla strzałow 9-7 . Niestey kolega wział drużnyne z Bahrajnu ( po kij? ) ,co przełożyło się na jego kiepską skuteczność. Albo zawodnicy kopali wprost w GK albo przeciwnik ''spalał sie'' wychodząć sam na sam (ze dwa razy) przez moje nieudane pułapki offsjadowe;/ Chyba przestane je używać ,bo coraz gorzej to wygląda z obrona;/ W ataku radziłem sobie przyzwoicie i moge spokojnie stwierdzić ,ze moi zawodnicy lepiej grają z niebieskimi strzałkami a niżeli z czerwonymi (mecz poprzedni) . Trafiali prawie wszystko ,co miałem.
THX

Rafal6217 3:6 50ml

Mecz niezly,nie widzialem strzalow ale wydaje mi sie ze Rafal oddal 3 i 3 znalazly droge do bramki,pierwsza polowa w miare rowna,15 minutach prowadzilem 2:0 do przerwy 2xR.Lewandowski trafil i remis,w sc 5:2,2 polowa to juz moja znaczna przewaga,strzelam 4 minuty po wznowieniu,chwile pozniej pilkarz Lecha kompletuja hat-tricka,reszta meczu to moje ataki ale Delgado musial 2 razy trafic w poprzeczke zeby wreszcie trafic,w ostatnich 10 minutach dokladam 2 bramki,przeciwnik 2/3 spotkania gral w "10"

mackal 4-4 lincoln

Mecz wyrównany, najpierw ja prowadze a pozniej musze gonic wynik z 1-3 i 3-4. Rywal kończy mecz w 9.

konon123 0-6 rogas

Mecz w zupełności zdominowany przez Szwajcarów.. Polska miała mało do powiedzenia.. w strzałach była ogromna przewaga.. dzięki radosny

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Śro 21:14, 25 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Pon 1:17, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
Adrian1993

Posty: 930

Bractwo Chaosu Vs. UOG - Ugropowanie Obficie Grające
glazunio2 6:1 mater

Nic nie wchodziło chociaż oddałem więcej strzałów niż rywal. Nawet sam na sam nie mogli trafić w bramkę. Nie kiedy takie mecze się zdarzają. Dzięki. opis by mater

Lisek 0:2 Biszkopt

mecz wyrównany strzelam gola po błedzie przeciwnika. Potem podwyzszam w koncówce zaatakował smielej ale gola nie zdobył w strzałach 10:11. Dzieki. opis by Biszkopt

Sebus93 1:1 bartosz23

Mecz wyrównany, obaj mieliśmy okazje żeby wygrać. Przeciwnik pierwszy strzela, ja odpowiadam pod koniec meczu, chociaż wcześniej miałem kilka dobrych okazji do strzelenia. Dzięki. opis by bartosz23

Falon 0:1 Adrian1993

Ciężki mecz, być może dlatego, że rywal grał pięcioma w obronie. Pierwsza połowa wyrównana, w strzałach 3:4. Druga to moja duża przewaga, gola zdobyłem w 47 minucie po trafieniu Koumasa. Strzały na koniec 3:14 dla mnie. Dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Wto 10:38, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy

szamanaldo 0:4 gAc

13/15-5 w strzałach mecz zasłużenie wygrany grałem pod duza presja . Juz w 1 min moglem głupio stracic bramkę . Kontrolowałem gre w pierwszej połowie nie strzelam bramki co mnie zirytowało zas druga połowa to juz pokaz umiejetnosci.
Pozdro dzieki.

majes 0:4 andzi

Mecz z moja przewaga, zagrałem zajeb***** słabo, ale to i tak wystarczyło, żeby stwarzać sobie dobre sytuacje, które marnowałem jak świeżak. W strzałach 7:14 dla mnie. Dzięki.

daj znac jak bedziesz

Czekam,czekam i chyba się nie doczekam..

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Wto 0:18, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Pon 13:28, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
glazek

Posty: 209

Kolejka 3

Mecz wcale nie byl zdominowany przeze mnie jak moglby to sugerowac wynik. Mater wiecej atakowal w pierwszej polowie i wyszedl na prowadzenie. Ja jednak odpowiedzialem 3 goalmi. W drugiej polowie raczej staralem sie utrzymac wynik a jednak udalo sie dolozyc 3 bramki. Moi zawodnicy byli bardzo skuteczni. Strzaly 8-12 dla Matera.
Dzieki za mecz

Pozostawię ten mecz bez komentarza, gdyż brakuje mi słów i niepotrzebnie bęDę się powtórnie męczył.... wracając do tego spotkania... było minęło... oby jak najmniej takich spotkań... dzięki za mecz... =>opis by Lisek

Mecz frajersko "przegrany"...
Dzieki =>opis by Sebus93

zasłużone zwycięstwo rywala mało co mi wychodziło choć rywal też chyba za dobrego dnia nie miał ale wygrał i to najważniejsze. dzieki =>opis by Falon

Ostatnio zmieniony przez glazek dnia Pon 22:17, 23 Lut 2009, w całości zmieniany 7 razy

co zrobic??

Ostatnio zmieniony przez Remek dnia Wto 1:13, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy

mackal 4:4 lincoln

w strzałach po 12.Był to dobry mecz z mojej strony.Prowadziłem nawet 3:1 i 4:3,ale kilka razy dawałem się łatwo mijać/ogrywać napastnikom rywala.W końcówce rywal grał w przewadze 2 zawodników.

rogas 6:0 konon123

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Pią 20:28, 27 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pon 22:02, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Posty: 567

3 Kolejka

Aniołki Hoopka vs dr_ad & ben_bat

Luckykbk 1:2 Ben_Ass
Meczyk raczej na remis, ale dostaje kosę wychodząc na ładną pozycję do strzału (okazało się, że od kompa) przed polem karnym i zagrałem na krótko. Sorry i dzięki.

Narazie brak kontaktu z graczem

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Pon 22:41, 23 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pon 22:38, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
rymp@lus
Helper

Posty: 1551

4 Kolejka rozpisana. Mecze z 3 Kolejki można rozgrywać do jutra do 16:00. Powodzenia Wink

szamanaldo 0:3 Ben_Ass
Już w 6 minucie dwubramkowe prowadzenie rozluźniło. Słabawy mecz, w 66' trzecia bramka. Mali nie chiało nawet wykorzystac prezentu w końcówce. Strzały 5:15. Dzięki.

majes 0:6 adek
"Początek z lekką przewagą przeciwnika, lecz szybko wziąłe się do gry i strzeliłem kilka bramek.Wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania.W strzałach 14(16)-10 dla mnie.Obaj mieliśmy dogodne sytuacje, lecz ja potrafiłem je wykorzystać.Dzięki za mecz."

kanakure -:- dr_idea

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Wto 21:09, 24 Lut 2009, w całości zmieniany 3 razy
Pon 23:59, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
Adrian1993

Posty: 930

UOG - Ugropowanie Obficie Grające Vs. Bękarty proboszcza

Adrian1993 3:1 kris10

Mecz zaczyna się dla mnie źle bo już w 15 minucie Hadji trafia z wolnego. Jeszcze przed przerwą wyrównuje Eastwood po potrójnej dobitce. W 66 minucie Bellamy robi zwód w polu karnym i strzela obok GK. Trzeci gol pada w 88 minucie. Błąd obrony został wykorzystany przez Vaughana. Dzięki.

bartosz23 1:3 gAc

Pech mnie prześladował w tym meczu, przeciwnik oddaje swój pierwszy strzał i gol, udaje mi się potem wyrównać, ale w dugiej połowie nie potrafiłem trafić do bramki za to rywal strzela dwa gole. Dzieki.

Biszkopt 4:5 andzi

Przgerąłem przez bramakrza który przy stanie 3:0 puscił dwie szmaty :/ bo strzałem tego nie mozna byo nazwac. Do przerwy 4:2 (zmieniłem tego ciecia na C.More z strzałka w dół) przeciwnik wyrównuje a ja miałem nie potrafiłem pokonac C. More. Potem trace na 5:4 i po meczu szczęśliwy Dzieki

mater 0:1 dzidzi

W strzałach 16:8 na korzyść Matera. Bramka strzelona po błędzie obrony. Szkoda słów na to co robią polacy:/, na pustą bramke nie mogą trafić z 3 metrów. Dzieki.

glazunio2 1-5 Reksul

Pewne zwyciestwo , nie pozwolilem rywalowi na zbyt wiele. Miał problemy ze skonstruowaniem akcji,a najlepsze z tego emczu ,ze 1:1 bylo po dokladnie 2:39 minutach;] Pozniej razcej moja dominacja. THX

Lisek 1-1 50ml

hu**we warunki,strasznie cielo,ale postanowilismy zagrac,okazje po obu stronach,Lisek bardzo dobrze gral i nie pozwolil mi rozwinac skrzydel,strzelam w 2 polowie z glowy i 5 minut przed koncem Honduras doprowadza do remisu,
thx,powo

Sebus93 0:2 lincoln

Mecz wyrównany. Rywal miał sytuację jednak był nieskuteczny. Ja z 3 sytuacji wykorzystałem dwie i wygrałem.

Lisek 1:1 50ml
meczyk byl toczony w trudnych warunkach... bardzo wyrównane spotkanie... do przerwy 0-0 i w strzałach 3-2 dla przeciwnika, w drugiej połowie zaczęło się coś w końcu dziać... 50ml obejmuje prowadzenie w 68 minucie, następnie zrywam się do ataku by wyrównać... żal okazji gdy jeden z moich napastników dobija na pustą... no i dobił któregoś z kibiców za bramką heh, później rywal ma jeszcze słupek.... mogłoby już być po meczu... jednak jak zwykle gram do końca i opłaca się, gdyż w 87 minucie doprowadzam do remisu... 1-1... sądzę, że sprawiekliwy wynik... ilość strzałów 8-9 dla mnie... =>opis by Lisek

Znowu jak frajer i szmaciarz ... Czy szczescie sie kiedys do mnei usmiechnie ?
Dzieki.. =>opis by Sebus93

mecz wyrównany i wynik sprawiedliwy chociaż okazji nie brakowało w strzałach 7-8 dla rywala
Dz. =>opis by Falon

Ostatnio zmieniony przez glazek dnia Śro 21:00, 25 Lut 2009, w całości zmieniany 6 razy
Wto 17:22, 24 Lut 2009 Zobacz profil autora
Odpowiedz do tematu    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / Group Stage & Clan League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)