Group Stage ed.I
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / Group Stage & Clan League Zobacz poprzedni temat

Cobeer 1-3 rymp@lus

Wiedziałem że na Ruskich bo ich magicznym napoju moge spokojnie grać i mieć dobre wyniki. Od początku mecz wyrównany. Ruscy skonstruowali dobrą akcję Arshavin do Pavlyuchenki a ten sam na sam w bramkarza, ale dobitka Arshavina i 1-0. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy bramka na 1-1. Ale Ruscy się obudzili i mimo że mecz był dośc wyrównany na remis to zdołali go wygrać. Dzięki Wink
Nie 17:31, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
Pajujo

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 421

Pajujo BUŁGARIA 3:1 ROSJA Mater

Ogólnie moja przewaga. Bułgarzy byli dzisiaj bardzo skuteczni, jednak to Rosjanie pierwsi strzelili bramkę, po dobitce. Wyrównał Berbatov po pięknej trójkowej akcji. Potem już tylko ja strzelałem - Akinfeev puścił 2 bramy z daleka.
Nie 17:34, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

bartosz23 - Cobeer 3:2

Mecz się dla mnie dobrze rozpoczyna, pięknym uderzeniem w samo okienko popisuje się Pogrebniak. Przeciwnik przesuwa się bardziej do ataku i strzela dwa gole. Jednak końcówka meczu należała do mnie i udało mi się wygrać.

Nie 17:45, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
master212

Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 133

Mater 4:0 Pokrzywek

Mecz z moją przewagą. Mogło być przynajmniej z 7 ale niestety 3 słupki uratowały rywala przed pogromem. Dzięki za mecz.
Nie 17:47, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ben_Ass

Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 567

Skąd: Górny Śląsk

gora89 (Rosja) 0:2 (USA) Ben_Ass

Mimo, że strzałów po 8, to ruskim ta piła nie leżała i popychali ją tylko w stronę bramki wink
============================================================

Cobeer (Peru) 0:3 (USA) Ben_Ass

Niezła asysta przy drugiej bramce, obrońca zagrał barkiem na woleja do Dempseya

dr_idea (Bułgaria) 1:2 (USA) Ben_Ass

Wyrównanie, dużo strat w środku pola, na 2:0 strzelam podając radosny. Berbatov dopiero w doliczonym czasie honorowo. Dzięki

djmanic(Senegal) 0:2 (USA) Ben_Ass

Pierwsza bramka po przechwycie na 30 metrze, obrońca nie zdążył z kosą i Dempsey wykończył, druga z kontry. Dzieki

=12pkt dla grupy radosny

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Nie 21:20, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 4 razy
Nie 17:53, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora

gora89 2-5 rymp@lus

Mimo że w strzałach 11-8 dla rywala to moim zdaniem grałem lepiej tworząc sobie dobre sytuacje, a rywal strzelał groźnie z dystansu. Do 5minuty zdołałem rozegrać dwie dobre akcje i wyszedłem na prowadzenie, ale szybko rywal złapał kontakt później mecz toczony w środku rywal więcej strzelał ale to nic wnosiło. Tuż przed przerwą strzelam 2bramki i 4-1. W drugiej połowie rywal zdołał strzelić na 2-4 ale ja pod koniec ustaliłem wynik Arshavinem na 5-2. Dzięki Wink
Nie 18:11, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
dr_idea

Dołączył: 16 Kwi 2006
Posty: 372

Grupa A vs Grupa B

dr_idea 4:1 bartosz23

Szybko strzelone 2 bramki pozwoliły mi spokojnie rozgrywać piłkę. Później dokładam kolejną. Pod koniec spotkania czerwona kartka dla M. Petrova, co wykorzystuje przeciwniki i strzela honorową bramkę. Natychmiast odpowiadam kolejnym trafieniem.
Nie 18:42, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
Pajujo

Posty: 421

Pajujo BUŁGARIA 2:2 IRAN kris10

Wyrównany mecz, dużo akcji z obu stron. Ja za każdym razem wychodziłem na prowadzenie, a kris10 wyrównywał stan meczu.

Pajujo BUŁGARIA 1:3 AUSTRALIA Sebus93

Pierwszy wyszedłem na prowadzenie po golu Berbatova. Rywal wyrównał jeszcze w 1. połowie po ładnej główce. W drugiej części gry pokonał mojego bramkarza jeszcze dwa razy.

Ostatnio zmieniony przez Pajujo dnia Nie 19:24, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 18:59, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 362

Sebus93 3 - 1 pajujo

Ciezko powiedziec czy ktos mial przewage jednak jesli jzu to chyba Pajujo, jednak ja mialem w skladzie Kennedyego, ktory rozegral swoj meczy zycia i dwa razy strzelil i raz dziwnie przyasystowal.

Nie 19:19, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora

dr_idea 0-4 rymp@lus

Dobrze zacząłem mecz. Szybkie 2 bramki i moja gra się uspokoiła. Dołożyłem 3 bramkę i w drugiej połowie gówno zagrałem ale bramkarz mnie ratował i Arshavin ustrzelił nawet bramkę dzięki swojej szybkości. Oddałem ładny strzał przewrotką ale niestety tuż nad poprzeczką, a oto i on --> [link widoczny dla zalogowanych]. Dzięki Wink
Nie 20:29, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 3:0 pokrzywek

W pierwszej polowie trafiam 2 bramki natomiast w drugiej polowie dokladam jeszcze jedna bramke.Moglo byc wiecej ale na takim wyniku sie zatrzymalo.Strzaly 11:2

Dzieki.
Nie 20:37, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
master212

Posty: 133

Z graczem szamanaldo nie mam kontaktu. Pisze do niego cały dzień i nic. Nie rozumiem takich ludzi, którzy się zapisują a później to olewają. Dłużej nie mogę już na niego czekać.

Posty: 421

To samo gracz juliusz93. Ma opis: ''na meczu'' już od 15.
Nie 21:46, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
Sebus93

Posty: 362

Oni pojechal na jakis mecz koszykowki i zaraz powinni byc.
Nie 22:11, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

kris10 7:2 Adrian1993

Moi byli w bardzo dobrej formie strzeleckiej a na dodatek swietnie bronil mi bramkarz.Do polowy bylo juz 5:0 dla mnie.Pozniej w drugiej polowie podwyszylem na 6:0 a rywal zrewanzowal sie i trafil 2 bramki.Ostatnia bramka nalezala do mnie wink .Strzaly 15:18

Dzieki.

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Nie 22:31, 22 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Nie 22:15, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
Szamanaldo

Dołączył: 26 Gru 2008
Posty: 66

Skąd: Z czerwonego kociołka ;DD RTS !

Sorry za kłopot ale byłem na meczu , wezme prysznic i bede grał.
Nie 22:18, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 - Mater 3:2

Dobry, wyrównany meczyk, ale byłem lepszy o tą jedną bramkę. Dobry mecz Gueye, przy zwycięskim golu pięknie objechał dwóch obrońców.

djmanic

Posty: 14

Skąd: Brzeg

djmanic - rymp@lus 2:1
Strzały 16:8
Dobry mecz dużo strzałów ze strony rymp@lusa 2 słupki w odwecie ja także słupek i poprzeczka dużo strzałów ,a także dużo zmarnowanych sytuacji.Dzieki
Nie 22:32, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora

Adrian1993 - Sebus93 4:2

Mecz wyrównany, kapitalnie zagrał Diouf, strzelec trzech goli. Słabo się u mnie spisywała obrona ale udało się wywieźć 3 pkt.

Nie 22:38, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
pokrzywka

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 284

pokrzywek 3:1 juliusz93
od razu nastawiłem się na wysoką wygraną bo była taka mozliwość i obliczyłem sobie wcześniej że o awansie mogą decydować bramki i świetnie zaczynam mecz w polu karnym "przenikam" przez obrońce i strzelam bramke po 30 minutach było 3:0 w pierwszej połowie nie dopuściłem przeciwnika wogóle do mojej bramki strzały 4:0 dla mnie druga połowa gorsza w moim wykonaniu juliusz oddaje 2 grożne strzały z czego jeden w słupek później strzela jeszcze raz w słupek ale tym razem po dobitce trafia w bramke na 3:1 mimo wyrównanej drugiej połowy wynik więcej się nie zmienił 3:1 wygrywają Ruscy w strzałach 8:5 dla mnie teraz tylko czekać na reszte meczy wszystko w rękach kolegów z grupy
Nie 22:45, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / Group Stage & Clan League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)