Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / Group Stage & Clan League Zobacz poprzedni temat

Dołączył: 02 Lis 2007
Posty: 930

Skąd: Kalisz

Adrian1993 - juliusz93 2:0

Na początku zobaczyłem słabą formę i wiedziałem że będą problemy ze zdobyciem goli. Ale jakoś udało się te dwie bramki uciułać zdzier

Dzięki.
Nie 23:01, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
kris10

Dołączył: 17 Kwi 2008
Posty: 511

kris10 4:0 szamanaldo

W obu polowach trafiam po dwie bramki.W pierwszej polowie trafiam w ok.25 i 30 minucie , natomiast w drugiej polowie to na 3:0 gdzies na poczatku a ostatnia na 4:0 w loss time strzelajac lobem.

dzieki.
Nie 23:05, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
Pajujo

Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 421

Pajujo 5:1 juliusz93

Duuuża moja przewaga, rywal strzelił tylko raz - po błędzie.
Nie 23:19, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
master212

Dołączył: 10 Lip 2007
Posty: 133

Mater 3:1 szamanaldo

Rywal oddał jeden strzał na bramke z około 25 metrów i objął prowadzenie. Zmieniłem formacje na 3-4-3 i zacząłem coś grać. W strzałach 14:1 na moją korzyść. Dzięki za mecz.
Nie 23:20, 22 Lut 2009 Zobacz profil autora
juliusz93

Dołączył: 29 Lut 2008
Posty: 231

juliusz93 1-0 szamanaldo

Cały mecz z przewagą przeciwnika ja w 8 minucie obejmuje prowadzenie i nie oddaje go do końca spotkania.W drugiej połowie dostaje jeszcze czerwoną i od tego momentu zaczyna się stres ale kiedy przeciwnik dostał drugą żółtą to już wiedziałem że nie oddam tego prowadzenia

Dzieki

Ostatnio zmieniony przez Sebus93 dnia Pon 1:23, 23 Lut 2009, w całości zmieniany 1 raz
Pon 0:49, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

kris10 3:2 Ben_ass

Prowadzilem juz 3:0 w tym meczu ale wtedy przeciwnik doszedl do glosu i strzelil 2 bramki.Taa 2 bramka byla z karnego po czym gralem od tego momentu w 10.

Sebus93 (Australia) 1:0 (USA) Ben_Ass
Lagi plus szybkie czerwo Donovana i już było ciężko sie przebić przez 6-ciu.

juliusz93 (Senegal) 1:3 (USA) Ben_Ass
Dobrze, że Beasley uratował 3 pkt. Strzały 2:18.

kris10 (Iran) 3:2 (USA) Ben_Ass
Jeszcze z 10 minut i bym wyrównał radosny

Dzięki. Z Mater nie zagrałem i do 17 też nie dam rady. Wracam z uczelni trochę później.

Ostatnio zmieniony przez Ben_Ass dnia Pon 18:20, 23 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pon 1:30, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
LuCkYkbk

Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 291

LuCkYkbk 3-0 Mater

Początek meczu to przepychanki na środku boiska. Potem po jednej z akcji Pogrebnyak urywając się od obrońcy strzela bramkę. Następnie dobra asekuracja w obronie i dokładałem kolejne bramki : Arshawin ( szczupak), Pogrebnyak również z głowy.
Pon 1:46, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
rymp@lus
Helper

Posty: 1551

rymp@lus 3-0 juliusz93

Ale się męczyłem. Po bramce na 2-0 lekkie rozluźnienie i niegrałem zbyt dobrze ale pod koniec szybkość Pavlyuchenki i 3-0. Dzięki Wink
Pon 16:10, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
juliusz93

Posty: 231

juliusz93 3-2 Luckykbk

Mecz z lekką przewagą przeciwnika ale to mi udaje się strzelić pierwszą bramkę po czym przeciwnik jeszcze bardziej przycisną i wyszedł na prowadzenie 2-1.W 40 minucie 1 połowy wyrównuje.W drugiej połowie jakimś cudem udaje się strzelić gola

Pon 16:12, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
LuCkYkbk

Posty: 291

juliusz93 napisał:

Niestety pomyliłem tury i zagrałem Norwegią zamiast Rosją.... Juliusz nie zgodził się rozegrać 2 meczu... no ale cóż mój błąd... ale w sumie mógł powiedzieć wcześniej wybierając swoją drużyną że wziałem nie tą co trzeba :]
Pon 16:14, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
rymp@lus
Helper

Posty: 1551

rymp@lus 5-2 Sebus93

Dość sprawnie wyszedłem na 3 bramkowe prowadzenie potem rywal wbił bramę ale w loss timie pierwszej połowy dokładam na 4-1. Tuż po rozpoczęciu drugiej części rywal strzela na 4-2. Później się broniłem tylko ale pod koniec udało się wbić jeszcze jedną bramkę i wygrać 5-2. Mecz na remis. Dzięki Wink
Pon 16:48, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
LuCkYkbk

Posty: 291

LuCkYkbk 2-1 kris10

Tutaj zagrałem dobrą drużyną czyli Rosją... i od razu inaczej się grało. Przeciwnik zaczął mecz od ataków na moją bramkę a ja w pierwszej mojej akcji strzelam bramkę z głowy. Potem dokładam jeszcze drugą. Pod koniec meczu Kris10 strzela bramkę kontaktową i zrobiła się nerwówka... naszczęście w LOSS TIME bramkarz wyjmuje strzał Irańczyka.
Pon 16:51, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
rymp@lus
Helper

Posty: 1551

rymp@lus 4-1 Mater

Znowu szybko udaje mi się wyjść na prowadzenie i wychodze z tego pojedynku zwycięsko. Dzięki Wink
Pon 17:11, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

kris10 7:0 bartosz23

Od stanu 6:0 gracz pozniej dostaje dwie czerwone i gra do konca w 9.W pierwszej polowie trafiam 3 gole natomiast w 2 czesci 4 gole i wygrywam cale spotkanie 7:0.
Dzieki.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

kris10 4:1 rymp@lus

Do polowy 2:0 dla mnie.Pozniej w drugiej polowie rywal trafia na 2:1 ale ja jeszcze pozniej trafiam kolejne 2 bramki i mecz sie konczy moim zwyciestwem 4:1.Strzaly 14:4
Dzieki.

p.s.Mamy tyle samo punktow co grupa przeciwna.Udalo mi sie w bramkach nadrobic 10 bramek:Dszczęśliwy.Panowie nie skopcie tego! wink

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Pon 18:26, 23 Lut 2009, w całości zmieniany 2 razy
Pon 17:29, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
rymp@lus
Helper

Posty: 1551

Czas wydłużam do 20... Mam nadzieje że rozegracie reszte spotkań...

PS. Klawe dla grupy rozwaliłem xD
Pon 18:31, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
juliusz93

Posty: 231

juliusz93 1-1 bartosz23

Całe spotkanie przeważał przeciwnik ja sporadycznie atakuje.Przeciwnik pierwszy wyszedł na prowadzenie.Wynik ten utrzymywał się do 75 minuty w której Kamara strzela bramkę

Pon 19:04, 23 Lut 2009 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » WEOL Express Party Tournaments / DR LOEW / Group Stage & Clan League Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)