GRUPA A [4 Runda]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA A [4 Runda]
______________

Witam w Grupie A turnieju Group Stage Cup i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->

Oraz regulaminem turnieju Group Stage Cup:------->

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 31 Stycznia o 23:59.

Arturo3H 0:1 Koshaolin

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Śro 23:01, 30 Sty 2008, w całości zmieniany 5 razy
Nie 14:12, 27 Sty 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... (Nigeria) 4 - 1 (Kamerun) spox

Pierwsze 35 minut było bardzo słabe w wykonaniu obu ekip. W 40 minucie gracze Nigerii obejmują a w 43 strzelają kolejną bramkę. Strzały na koniec połowy wyglądały następująco: 3-0 na korzyść Nigerii. W drugiej połowie gra się trochę ożywiła czego efektem była 3 bramka strzelona przez Utake. Później Kamerun strzela bramkę na 3:1 lecz ostatnie słowo należało do reprezentacji Nigerii która strzela bramkę na 4:1. Strzały 12:3 na korzyść Nigerii. Wydaje mi się, że w pełni zasłużone zwycięstwo.

spox (Kamerun) 4 - 3 (Nigeria) ...Koshaolin...

Ten mecz układa się bardzo dobrze dla drużyny Kamerunu ponieważ w 10 minucie Eto'o strzela bramkę z około 23 metrów z rzutu wolnego. Później atakuje Nigeria lecz to Kamerun strzela bramkę na 2:0. Wydawało się że do szatni gola strzela drużyna Nigerii na 2:1 lecz od razu po rozpoczęciu ze środka drużyna Kamerunu przeprowadza składną akcję i strzela na 3:1. Bardzo dobra skuteczność zawodników Kamerunu w tej połowie ponieważ strzały wyglądały następująco: 5-5. W drugiej połowie do ataku rusza Nigeria co zaowocowało bramką na 3-2 lecz po chwili zawodnicy Kamerunu nie dają złudzeń drużynie Nigerii że może jeszcze wywieść korzystny wynik i strzelają bramkę na 4:2. Dalsza część meczu należała do drużyny Nigerii która starała sie odrobić straty lecz udało się odrobić tylko jedną bramkę. W 90 minucie gracz Kamerunu dostaje czerwoną kartkę. Strzały 11:10 na korzyść Nigerii. Ostateczny wynik to 4:3 dla Kamerunu. Ogólnie wydaje mi się, że sprawiedliwszy byłby remis.

Dzięki za grę i powodzenia dalej.

Nie 15:46, 27 Sty 2008 Zobacz profil autora
spox

Dołączył: 26 Mar 2007
Posty: 459

Skąd: Kielce

Dzieki również ale nie zapominaj że Doulala 2 sam na sam w ostatnich minutach zrabal ale na szczescie Eto'o wykazal sie x4 szczęśliwy

Powo dalej
Nie 15:57, 27 Sty 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - spox 2:1

Mecz z lekka moja przewagą, większa w pierwszej połowie w której porwadziłęm 2:0. W drugiej czesci spox walnał w okno etoooooo zagubiony

Arturo3H - spox 2:2

Mecz z całkowitą moją przewaga, spox nie miał za duzo do powiedzenia za to mił eto.... 2x okno
W tym spotkaniu szevczenko biała strzałka i musiałzostac u mnie na ławie... ale jego koledzy powinni miec lepsza skutecznosc, słupki sam na sam juz nawet nie wiem ile
strzały: 16:5

Nie wiedziałem za bardzo dlaczego spox doszedł tak daleko.... teraz juz wiem... ETO zagubiony

Nie 23:48, 27 Sty 2008 Zobacz profil autora
spox

Posty: 459

Wyobraź sobie że nie zawsze Eto'o gra (chodzi o forme - czasem nawet z szarą strzałką go daje) ale zawsze strzela i dzięki temu repra Kamerunu jest taka silna. Acha jeszcze trochę mi umiejętności pomogły w tym że zaszedłem aż tak daleko bo wyobraź sobie że nie jestem aż tak słaby.....

bramki dam jutro...

Ostatnio zmieniony przez spox dnia Pon 0:03, 28 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 0:02, 28 Sty 2008 Zobacz profil autora

karol_p - spox
m1: 3-2
m2: 1-2

Mecze pierwszy dla mnie, przewaga ostra, spoxowi wychodzą 2 akcje po których strzela gole, a ja nieskutecznością raziłem. W strzałach 16-4 dla mnie, zasłużona wygrana.
Drugi mecz inny gram prawie cały mecz w 10. Mimo to strzelam bramkę w drugiej części na 1-0, ale później spox wbija mi dwa gole i mimo starań porażka. Remis na moje oko sprawiedliwszy ale cóż Wink. W strzałach 7-5 dla mnie.

karol_p - Kosh
m1: 1-1
m2. 1-3

Oba mecze ciężkie, Kosha spidowcy mnie załatwiali radosny, w 1 prowadził 1-0 ale tuż przed końcem wyrównuje. Drugi - obejmuje 1 prowadzenie a później jest już gorzej, Kosh wbija 3 gole a ja już na żadną bramkę nie zdołałem odpowiedzieć.

Dzięki za mecze Wam, pozdrawiam.
Pon 22:55, 28 Sty 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... (Nigeria) 2 - 3 (Ukraina) Arturo3H

Do połowy wynik 1:0 dla Nigerii. Strzały raptem 2:1 na moją korzyść. W drugiej połowie Ukraina wyrównuje po moim fatalnym błędzie ponieważ w zamieszaniu na polu karnym podaje do bramkarza i niestety on podaje wprost do napastnika rywala mimo iż chciałem wybić. Po chwili strzelam bramkę na 2:1. Przy kolejne bramce Ukrainy mój bramkarz się nie popisał ponieważ powinien z łatwością wyłapać piłkę którą dośrodkował z prawej flanki gracz rywala, a tak się nie dzieje i napastnik Ukrainy strzela bramkę z głowy. Zwycięską bramkę w 90 minucie strzela oczywiście Shevchenko. Strzały 6:5 na korzyść Nigerii.

Arturo (Ukraina) 0 - 1 (Nigeria) ...Koshaolin...

Na samym początku meczu strzelam bramkę po czym biorę przykład z Arturo3H i zmieniam ustawienie na bardziej defensywne i dotrzymuje wynik do końca. Strzały 8:3 na korzyść Nigerii.

Mimo wszystko dzięki za mecze
lool
Śro 19:52, 30 Sty 2008 Zobacz profil autora

karol_p - Arturo3h
m1. 2-1
m2. 0-3

Mecze bardzo wyrównane, w obu zadecydowała skuteczność napadalców, a okazji nie brakowało, choć nie było ich też bardzo dużo radosny. W pierwszym moi pokazali się z dobrej strony, w drugim Artura. Wynik drugiego meczu trochę za wyskoki jak na przebieg meczu. Tuż przed mecze rew. zerknąłem w formacji na formy zawodników rywala, postrach wszystkich postrachów, Sheva niestety jak dla mnie miał max. zwyżkę, wiedziałem już, że będzie przerąbane go powstrzymać. Mimo, że nie strzelił jako pierwszy bramki, zdobył bramkę nr 2 która odebrała mnie nieco zapał do gry, by później trafić bramkę nr 3, która na dobre dobiła mnie.
W strzałach w pierwszym 8-7 dla mnie, w drugim 6-5 dla Artura.

Dzięki za mecze

Ostatnio zmieniony przez karol_pomarancza dnia Śro 22:28, 30 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 22:28, 30 Sty 2008 Zobacz profil autora

Dzięki za sprawne, i bez problemowe rozegranie meczy. Wink Awans z grupy uzyskują ...Koshaolin... i Arturo3H.
Śro 23:02, 30 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)