GRUPA C [3 Runda]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA C [3 Runda]
______________

Witam w Grupie C turnieju Group Stage Cup i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->

Oraz regulaminem turnieju Group Stage Cup:------->

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 26 Stycznia o 23:59.

Koshalin 2:2 Arturo3H

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Sob 11:38, 26 Sty 2008, w całości zmieniany 17 razy
Pon 13:16, 21 Sty 2008 Zobacz profil autora

...Koshaolin... (Nigeria) 2 - 0 (Turcja) mackal

Pierwszą groźną sytuacje stworzyła sobie drużyna Turcji po dośrodkowaniu z prawej flanki i strzale główką w poprzeczkę któregoś napastnika Turcji. W dalszej części pierwszej połowy 2 bramki strzela drużyna Nigerii. Strzały 3:1 na korzyść Nigerii. W drugiej połowie wynik do końca spotkania się nie zmienia mimo że jedna jak i druga reprezentacja ma swoje okazje ku strzeleniu bramki. Strzały na koniec meczu 8:5 na korzyść Nigerii.

...Koshaolin... (Nigeria) 3 - 1 (Turcja) mackal

Do połowy utrzymuje sie wynik 1:1 mimo iż to drużyna Nigerii ma więcej oraz lepsze sytuacje pod bramką przeciwnika. Strzały 7:2 na korzyść Nigerii. W drugiej połowie drużyna Nigerii strzela 2 bramki i pewnie wygrywa 3-1. Strzały na koniec meczu 14-3 na korzyść Nigerii.

Dzięki za grę i powodzenia dalej.

Wto 15:06, 22 Sty 2008 Zobacz profil autora

Trzech zawodników ofensywnych z Nigerii ma speed 18,a w Turcji ledwie 3-4 ma speeda 17.
Co tu dużo gadać,to jest co najmniej różnica 1 klasy.
Taki utaka zostawia w tyle moich obrońców i ze spokojem wchodzi w pole bramkowe jak w masło.
Nie wiem jak można wrzucać do 1 worka tak różniące się umiejętnościami zespoły.
Moja Turcja na tle Nigerii to jak drugoligowiec na tle pierwszoligowca w lidze Angielskiej.
Starałem się jak mogłem ,ale i tak czułem się bezradny.
Jeśli dobry gracz ma od początku atut w postaci lepszej ekipy to w sumie skazany jest na zwycięstwo,no chyba,że zagrałby fatalnie.Akurat rywal wykorzystał atut swoje drużyny w niemal 100% i nie miałem nic do powodzenia.
Powodzenia w dalszych grach.
P.S. nie wiem czy w realu Turcja jest aż tak słaba na tle Nigerii.Moim zdaniem przesadzono trochę w statsach obu ekip.
Wto 15:20, 22 Sty 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - ...Koshaolin... 2:2

Mecz pod dyktando Koshaolina, po 20min wiedziałem ze remis w tym spotkaniu bedzie dobrym wynikiem ze wzgledu na super sprinterów przeciwnika którymi wjezdzał z boku boiska wink Po pierwszej połowie w strzałach 4:0 dla Koshaolina szczęśliwy W drugiej Nigeryjczycy troszke opadli z sił (nie mozna cały mecz na speedzie grać radosny ) dzieki czemu objełem prowadzenie Schevczenko. Koshaolin szybko odpowiedział, póxniej podwyzszył na 1:2 a w 80min miał słupek. Na 5min przed końcem po raz kolejny ratuje mnie formacja 4-3-3, Wypuszczenie Schevczenki i piekny lob z 16m i wymeczony remis..

Niestety, "Biali nie potrafią skakać" smutny radosny

Strzały 6-12

Arturo3H - ...Koshaolin... 4:1

Spotkanie wyrównane, Koshaolin nadal grał schematem do boku i speed wiec bocznych ustawiłem szerzej. Po 30min prowadziłem 2:0. Na początku II połowy Koshaolin nie wykorzystał dobrej sytuacji i podobnie jak w pierwszym meczu trafił w slupek. W 60min dołozyłem 3 bramke, jednak po wznowieniu zaraz straciłem wink W końcówce Andrzej ustalił wynik

Strzały 6-7

Ostatnio zmieniony przez Arturo3H dnia Śro 3:15, 23 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Wto 18:58, 22 Sty 2008 Zobacz profil autora

Ten screen przedstawia moje formy oraz przeciwnika przed pierwszym meczem lecz niestety nie załapał screen białej strzałki Eto'o którą miał mój rywal. Od razu po tym jak zobaczył formy, gracza zlagowało... wydaje mi się, że było to celowo... :/

Ten screen przedstawia tylko malutki fragment rozmowy przed meczem po tym incydencie.

********************************************************************

Cristi (Kamerun) 0 - 4 (Nigeria) ...Koshaolin...

Gra w 10 przez bodajże 75 minut lecz to ja kontroluje mecz. Do połowy 2-0 dla Nigerii. W drugiej połowie około 75 minuty fauluje Eto'o który doznaje kontuzji. W 85 minucie strzelam 3 bramkę, a chwilę później dokładam 4 gola. Statystyki strzałów nie znam.

Cristi (Kamerun) 3 - 3 (Nigeria) ...Koshaolin...

W tym meczu Cristi pierwszy wychodzi na prowadzenie chociaż to reprezentacja Nigerii stwarza stwarzała sobie lepsze oraz więcej sytuacji. W końcu udaje się drużynie Nigerii wyrównać lecz po chwili znowu na prowadzeniu Kamerunu. Do połowy wynik 2-1 dla Kamerunu. W drugiej połowie Kamerun strzela 3 bramkę ale końcówka meczu należała do drużyny Nigerii która zdołała strzelić 2 bramki. Strzały 10:8 na korzyść Nigerii.

Śro 22:31, 23 Sty 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - Cristi 4:1

Mecz z moja przewaga 15:6 w strzałach... Po stracie bramki na 3:1 na jakies 10min przed koncem Cristi przestał praktycznie grac, kosił i nie wiadomo co odwalał ale nie chodzi o to...
Wkurzaja mnie humory przeciwnika... Pisałem do niego kilka razy przez kilka dni i Cristi odwlekał mecze. W końcu w dzien kiedy grał z koshaolinem przed meczem jeszcze z kosha pisałem do niego i umówilismy sie ze zagramy jak on skonczy mecze z koshaolinem. Po tych spotkaniach napisał ponownie do przeciwnika na co on odpowiedział ze nie ma ochoty juz dzisiaj grac bo "wkurzyły: go mecze z koshaolinem... Po dzisiejszym meczu przeciwnik uciekł i nic nie odpisuje na gg
NAPRAWDE CH** MNIE OBCHODZI CZY MASZ MIESIACZKE CZY NIE JAK SIE ZAPISAŁES TO GRAJ !!
Sob 0:03, 26 Sty 2008 Zobacz profil autora

Czekam do jutra na wyjaśnienia od gracza Cristi, w przeciwnym razie WO dla wszystkich rywali, za przewał z formami, i ucieczki + lekceważenie meczów.

Przypominam również o rozegraniu do jutra meczów:

Arturo3H - mackal
mackal - Arturo3H

Sob 0:54, 26 Sty 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - mackal 1:1
mackal - Arturo3H 1:1

W pierwszym meczu w strzałach 9:3 dla mnie.
W końcówce nie wykorzystuje wielkiej szansy na zwycięstwo.
W tym meczu padła całkiem niezła bramka:
Drugi mecz bardziej wyrównany(w strzałach 10-9 dla rywala).
Sporo nie wykorzystanych szans z obu stron..
Oba mecze były bardzo ,,otwarte'' i żadna z drużyn się nie broniła tylko atakowała.
I to się mogło podobać tak samo jak bezlagowe warunki.

Ostatnio zmieniony przez mackal dnia Pon 16:20, 28 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 1:38, 26 Sty 2008 Zobacz profil autora

Z grupy tej awans uzyskują ...Koshaolin... i Arturo3H. Dzięki za bezproblemowe rozegranie meczy.
Sob 20:08, 26 Sty 2008 Zobacz profil autora
Cristi

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 80

A co ty się Arturo prujesz człowieku? Opanuj trochę emocje, wybacz mi ale oprócz grania w issa z tobą mam ważniejsze sprawy na głowie.
Nie 18:26, 27 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)