Grupa H [2 Runda]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Zobacz poprzedni temat

_______________________________Grupa H

Witam wszystkich w Grupie H. Mam nadzieję, że przebrniemy przez tą fazę turnieju bez żadnych problemów. I awans z grupy uzyskają najlepsi z najlepszych. Umieszczajcie w tym temacie wyniki swoich meczy z obszernymi opisami.
Zapraszam do gry i przypominam, że gramy tylko jeden mecz!

_________

______PROSZĘ O DOKŁADNE ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINAMI :

________OGÓLNY REGULAMIN ROZGRYWEK
_____________ GROUP STAGE CUP

__________

____________________________

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 20 Stycznia o 23:59.

Aros.......................Urugwaj............ [link widoczny dla zalogowanych]
    Iras...........................USA................ [link widoczny dla zalogowanych]

michal697 1-2 kaimada

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Sob 19:47, 28 Cze 2008, w całości zmieniany 10 razy
Czw 14:45, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora

michal697 5:2 Iras

Początek meczu to szybkie i częste ataki ze strony Irasa, które trwały gdzieś do 30 minuty kiedy to udało mi się zdobyć bramkę na 1:0. Potem jakby Iras opadł z sił i gra się wyrównała. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Natomiast po zmianie stron zdobywam szybko gola i jest już 2:0 jednak chwile potem Iras strzela kontaktową bramkę i wtedy sobie pomyślałem, że nie mogę przegrać tego meczu. Co się udało gdyż w przeciągu 15 minut zdobywam 2 bramki i robi sie 4:1 potem Iras zmienia ustawienie co przynosi mu zysk jednej bramki i stratę również jednej bramki radosny
Ogólnie rzecz biorąc po pierwszych 30 minutach to Iras zasługiwał na zwycięstwo, natomiast po 30 minutach gra się wyrównała i sprawiedliwy chyba byłby remis. Takie jest moje zdanie...

Bramka na 4:1 [link widoczny dla zalogowanych]

dzięki za mecz i powodzenia...

michal697 1:1 Aros

Cud!
Przed meczem pad mi się zepsuł i musiałem grac na klawie. Do tej pory zastanawiam sie jak ja tego dokonałem! Aros dominował ja nie istniałem w tym meczu. Grałem bez wypuszczenia bo zapomniałem ustawić i zmiany zawodnika;/
Nawet nie ma co opisywać fart, fart i fart!

P.S. kaimada zagramy jutro jak kupie pada, chyba że chcesz abym Cię myszką pojechał radosny?

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Czw 22:21, 17 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy

Aros (Urugwaj) 3-2 (USA) Iras

Wynik, podobnie jak w poprzednim meczu, nie odzwiedciedla gry.
Tyle, że ten mecz wygrałem.

Pierwszą bramkę strzeliłem pomimo nieustających ataków. Chwilę później Iras, po zmianie taktyki, doprowadził do remisu. Gra się troszeczkę wyrównała, ale dalej przewagę miał Iras.

W pewnym momencie miał niebywałą okazję, ale strzelił w poprzeczkę, a chwilę potem sprawdziła się stara zasada i prowadziłem 2-1. Ta sama zasada nie zadziałała po moim strzale w słupek, gdy bramkarz USA stał jak idiota, a Irasowi jakoś udało się wyprowadzić piłkę za pole karne. Nie sprawdziła się, bo kilka minut później strzeliłem bramkę na 3-1.

Była 40 minuta drugiej połowy, Iras strzelił konaktową bramkę. Zrobiło się nerwowo.

Rozpocząłem od środka, poszedłem lewym skrzydłem, ale moją akcję na wysokości pola karnego Iras zatrzymał i rozpoczął szybki kontratak tą samą stroną.

Strasznie nie lubię takich momentów, łąpy mi się trzęsą, trzeba wytrzymać. Tylko jak, kiedy Iras docisnął jeszcze bardziej?

W tej ostatniej akcji udało mi się wywalić piłkę obrońcą, przed siebie, na oślep, a sędzia, po kilku sekundach lotu piłki ponad stadionem, zakończył mecz.

Niezasłużenie wygrany mecz...

Poniżej statsy:

Ostatnio zmieniony przez Aros dnia Czw 23:14, 17 Sty 2008, w całości zmieniany 5 razy
Czw 23:03, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora

W początkowych patchach na weol-u USA było najbardziej porządaną drużyną... Każdy chciał nimi grać do ranku i każdy uważał, że jest za dobra, a Donovan jest robotem... No i niestety teraz USA jest dużo gorsze niż wcześniej... szkoda, że akurat ja na nich trafiłem, ale często mam takie szczęście tak jak np. w turze przeciwko wini online dostałem WKS i miałem powstrzymać np. Francje zdzier

Ostatnio zmieniony przez Iras dnia Czw 23:15, 17 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 23:14, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora

kaimada 2-1 michal697
Mecz zaczął się od moich intensywnych ataków. Bramkarz Ukrainy bronił wszystkie strzały z dystansu i sytuację sam na sam z Forlanem. W 40. minucie meczu w zamieszaniu podbramkowym najlepiej odnalazł się Recoba i skierował piłkę do siatki. Do przerwy 7-2 w strzałach. Urugwaj przeszedł do ustawienia defensywnego i się to na nim zemściło. W 70. minucie przypadkowo odbita piłka od obrońcy spowodowała iż Ukrainiec znalazł się sam na sam z GK i zdobył gola. W 80 minucie Urugwaj przeprowadza ładną akcje. Forlan dostaje górną piłkę za plecy obrońców tuż za połową ciągnie ciągnie ciągnie aż do lini pola karnego wrzuca i tam Zalayeta - mocna głowa - słupek - tyłek bramkarza - gol.

kaimada 0% 0% [ 0 ]
Eksperci forumowi się nie popisali zdzier Wobec 2 obrońców Arosa zagrałem 5-3-2 kristo mode on. 1. akcja podanie prostopadłe do Forlana i gooooooool. Później lost. Gramy dalej. Aros strzelił bramke. Około 75 minuty zacząłem atakować. Były 3 akcje:
1) Recoba sam na sam po przerzucie Zalayety w bramkarza.
2) Zalayeta po zbiciu Recoby gol
3) Zalayeta po podaniu Recoby sam na sam słupek słupek 3 zawodników na lini próbowało coś zrobić ale złapał bramkarz.