Grupa D [ 2 Runda ]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Zobacz poprzedni temat

Post Grupa D [ 2 Runda ]
________________

____________________TURNIEJ GROUP STAGE CUP______________________
_____________________GRUPA D (II faza grupowa)____________________

Witam wszystkich, którzy trafili do grupy D drugiej rundy Turnieju Group Stage Cup. W tym temacie podajecie wyniki meczy, wraz z ich opisami, które są koniecznością, screeny oraz wszelkie inne smaczki, ja na podstawie tego co tu napiszecie sporządzę podsumowanie, więc proszę o jak najbarwniejsze relacje. Jeżeli zdobędziecie jakieś bramki godne uwagi zamieśćcie je w TYM temacie.
Jeżeli zaistnieje jakiś problem dotyczący rozegrania meczu, bądź braku kontaktu z rywalem zgłaszacie to w tym temacie lub bezpośrednio na moje [link widoczny dla zalogowanych]

Proszę wszystkich o dokładne zapoznanie się z poniższymi linkami:

Regulamin Group Stage Cup

Ogólny regulamin rozgrywek

Uwaga !

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 20 Stycznia o 23:59.

Crsiti 3-0 Adrian1993

Ostatnio zmieniony przez marky_ramone dnia Nie 22:31, 20 Sty 2008, w całości zmieniany 42 razy
Czw 16:14, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
Cristi

Dołączył: 12 Paź 2007
Posty: 80

Cristi 3-0 Adrian1993

Z Adrianem spotkałem się już w 1 fazie grupowej turnieju i przegrałem 1-3. Teraz miałem nadzieje odegrać się za tamtą porażkę.

Już na początku meczu strzelam bramkę i stwarzam sobie kolejne sytuacje jednak przy prowadzeniu 1-0 nie mogę podwyższyć wyniku mimo wielu sytuacji. Adrian mądrze się bronił i starał się wyprowadzać kontrataki, jednak dziś obrona Kamerunu nie była już tak dziurawa jak podczas ostatniego meczu i gracze Meksyku w 1 połowie nie mieli żadnej 100% sytuacji na zdobycie gola. W drugiej połowie sytuacja nie zmieniła się, Kamerun marnował, Meksyk walił głową w mur, próbując wyrównać jednak ataki te kończyły zazwyczaj się na 25 metrze boiska bądź na wyższych i silniejszych graczach z Czarnego Lądu. Na 15 minut przed końcem Etoo urywa się Rodriguezowi i wykańcza akcje sam na sam a na kilka minut przed końcem Webo strzela na 3-0.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dość wyrównane spotkanie, do przerwy prowadzę 1-0, po przerwie tracę bramkę z głowy ale od razu odpowiadam bramką. Mecz kończy się wynikiem 2-1 i tym zwycięstwem zapewniam sobie awans do dalszego etapu turnieju.

Ostatnio zmieniony przez Cristi dnia Czw 21:12, 17 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 19:49, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Dołączył: 06 Paź 2007

Skąd: Tychy

Krystiaan 4:1 Adrian1993
W tym meczu miałem przewagę, co widać było na samym początku Adrian troche się gubił i wbiegał w moich graczy. W ciągu pierwszych 30 minut strzeliłem 3 bramki, Meksyk nie miał dogodnej sytuacji w pierwszej połowie. W drugiej połowie również zacząłem dobrze bo po kilkunastu minutach było już 4:0, dalsze ataki nie przynosiły skutku, wręcz przeciwnie były zagrożeniem i z jednej kontry padła bramka dla Meksyku. Wolałem kontrolować gre i powoli dążyć do strzelenia następnych goli, a Adrian starał się jeszcze coś ustrzelić. W ostatniej akcji z 7 metrów strzelam nad bramką.
Powodzenia dalej
Czw 21:59, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora

_______________-_strzały: 13-9

Jako pierwszy wyszedlem na prowadzenie, jezscze przed koncem pierwszej polowy Krystiaan wyrownał. W drugiej czesci gry zdolalem strzelic jeszcze dwie bramki co zadecydowało o moim zwyciestwie. Krystiaan nie grał zle, jednak nie był sie dzisiaj w stanie przeciwstawic mojej Turcji.

Dzieki za mecz i powodzenia.

Czw 22:29, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
Krystiaan

Skąd: Tychy

I jeszcze długo nie będe mógł się Tobie przeciwstawić. Grałem mecz o wszystko, ale po Twoich 2 bramkach w 2 połowie, zastanawiam się po co zajmować miejsce w prestiżu. (Chilowe załamanie xD xD zdzier)
wink
Czw 22:35, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora

_______________-_strzały: 12-1

Adrian zaczal bardzo asekuracyjnie, ustawiajac swoj zespoł w formacji 4-5-1. Mimo to podczas pierwszej polowy zdolalem strzelic bramke, jej autorem był Halil Altintop. Na druga polowe Adrian wyszedl w ustawieniu 4-3-3, jednak nawet to mu nie pomoglo. Turcy tego dnia nie potrafili juz podwyzszyc wyniku.

Dzieki za mecz.

**********************************************
_______________-_strzały: 10-9

Cristi fatalnie rozpoczał to spotkanie, jego obrona podczas rozgrywania pilki we wlasnym polu karnym troche sie pogubiła, a Sanli Tuncay nie zwykł marnowac takich prezentów, od 10 minuty 1-0. Szybko strzelona bramka dodała mi skrzydeł, do przerwy było juz 3-0. W drugiej polowie mecz sie wyrownał, jednak Kamerunczycy byli bardzo nieskuteczni i nie zdolali strzelic ani jednek bramki w tym meczu. Co innego Turcy i ich napastnik Nihat, który bardzo ladnie uderzył z rzutu wolnego i ustalil wynik spotkania na 4-0.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pią 15:18, 18 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 22:54, 17 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)