Grupa G [I Runda]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Zobacz poprzedni temat

Post Grupa G [I Runda]

Grupa G (I Runda)

Witam was kochani w turnieju Group Stage Cup.
Los chciał że trafiliscie do jednej grupy której będę przewodniczył.
W tym temacie piszcie swoje wyniki oby tylko zwycięskich meczy,opisy,nagrane bramki,screnny,jednym słowem wszystko co ważne..
Mam nadzieje że w tej grupie nie będzie problemów z meczami,graczami itd..
I tego sie trzymajmy Wink
Pozdrawiam i powodzenia.

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 16 Stycznia o 23:59. Jeśli 13 Stycznia o 23:59 którykolwiek z graczy nie będzie miał zagranych mniej niż 2 spotkań, zostaje usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

Zanim zaczniecie grac proszę obeznac sie z regulaminem ogólnym turniejów:------->

Tabela:

-----------------------------------------------------------------------------------------
Zawodnik-----------------M---MW--R--MP------BrZ-BrS----pkt

1.Kicek..............................05...04....00...01......14-06........12 Awans!
2.Cristi..............................05...03....00...02......16-10........09 Awans!
3.Adrian1993....................05...02....01...02......09-11........07 Awans!
4.19Ruch20.......................05...02....00...03......10-15........06 Awans!

Powodzenia życzę Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Śro 21:33, 16 Sty 2008, w całości zmieniany 14 razy
Sob 0:04, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

Adrian - 19Ruch20 1:5 smutny

Co tu dużo mówić byłem 100 razy słabszy bramka zdobyta po rykoszecie z rzutu wolnego :/
Sob 12:44, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

Meksyk Adrian1993 1-5 19Ruch20 Irlandia

Pierwsza połowa wyrównana 5-3 w strzałach dla mnie 1-0 do przerwy.
Druga to już tylko moja przewaga i posypał się worek z bramkami dla mnie na 6 strzałów 4 gole miałem szanse na 6 bramkę ale uderzyłem w poprzeczkę przeciwnik zdobywa jedynego gola z rzutu wolnego, piłka wpadła do siatki po odbiciu sie od mojego obrońcy ,który stał murze.
Strzały 11-5 dla mnie zdzier

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Sob 12:50, 12 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 12:48, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

Adrian - Wasiak 1:1

Miałem dużo szczęścia w tym meczu. Od początku zmasowane ataki Wasiaka, ale gola strzelił dopiero na początku drugiej połowy. Po strzelonym golu Wasiak trochę zwolnił z tempa i wykorzystałem to w 85 minucie meczu strzelając po błędzie obrony na pustą bramkę. Niemniej gratuluje Wasiakowi za dobry mecz radosny
Sob 13:04, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Wasiak 3-1 19Ruch20

Żałuje że nie wykorzystałem z 3 sytuacji 100% mogłem wyjść na prowadzenie a przegrałem 3-1.W strzałach 12-10 dla mnie!
Sob 13:21, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

wasiak(Rumunia) 3 : 1 (Irlandia) 19Ruch20

Mecz wyrownany, duzo strzalow z obu stron. 19Ruch20 caly czas zmienial taktyke szukajac optymalnej. Niestety dla niego w tym meczu Rumuni byli swietnie dysponowani. W koncu 3 pkt na koncie Rumunow. Mala szansa na awans ale trzeba walczyc do konca.
Sob 13:23, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993 (Meksyk) - Cristi (Kamerun) 3:2

Początek meczu należał do mnie ale gola strzeliłem około 30 minuty. Minutę później było 1:1. Bardzo szybko wyprowadziłem na 2:1. Na samym początku 2 połowy po fatalnym błędzie obrony udaje mi się strzelić gola na 3:1. Później dominował na Boisku Cristi, ale jego gwiazda Eto'o nie mogła się znaleźć na Boisku. Cristi wyrównał w 90 minucie po golu Eto'o który świetnie minął moją obrone. Ale już było za późno na wyrównanie. Dzięki Cristi za dobry mecz radosny
Sob 13:59, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Irlandia 19Ruch20 2 - 1 Pudel88 Irlandia

Pierwsza połowa wyrównana chociaz przewaga pudla88 w strzałach zdobył też pierwszą bramkę.
Później zmieniłem formacje na bardziej ofensywną 3-4-3 i strzeliłem na 1-1 pozniej wróciłem do 4-4-2 i strzeliłem 2 bramkę! 13-7 dla mnie w strzałach!

narazie 3 mecze zagrałem 2 wygrane 1 porażka zdzier

19Ruch20 2-5 Cristi

żałuje tylko że nie zmieniłem formacji po strzelonym golu na 2-2 i nadal gralem 3-4-3 zamiast 4-4-2 i Cristi mnie ukarał bardzo zły diabeł

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Sob 19:47, 12 Sty 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 17:38, 12 Sty 2008 Zobacz profil autora
pudel88

Posty: 353

Dosyć wyrównany meczyk. Pierwszy tracę bramkę, ale szybko udaje mi się odrobić straty i dorzucić jeszcze dwie bramki. Generalnie moim zdaniem odniosłem zasłużone zwycięstwo. Dzięki za mecz.

Spieszy Ci się gdzieś ?
Co to za różnica czy podsumowanie będzie dzisiaj czy jutro rano ??? punkty Ci nie uciekną.
A namiestnik nie ma obowiązku po każdym rozegranym meczu aktualizować grupy.

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Sob 23:16, 12 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

Cristi - wasiak 3-1

Mecz rozegrany już wczoraj ale ze względu na WEOL bet wynik był owiany tajemnicą. Wink

Pierwszy strzelam bramkę i mecz się wyrównuję. Jednak decydująca sytuacja to faul na Etoo w polu karnym gdy ten znajdował się przed pustą bramką. Oczywista czerwona kartka dla Niculae i Rumuni w 10 od 25 minuty meczu. Etoo z karnego na 2-0, kilka minut później znów Etoo urywa się obrońcą i lobem pokonuje rumuńskiego bramkarza. 3-0 do przerwy. Po przerwie Kamerun spuścił z tonu a Rumunia dokłada honorową bramkę. 3-1.

Dzięki za mecz i powodzenia.
Nie 11:25, 13 Sty 2008 Zobacz profil autora

Adrian1993(Meksyk) - Pudel88(Irlandia) 3:1

Mecz z koszmarnymi lagami z obu stron. Dominowałem całą pierwszą połowę strzelając gola w 20 minucie. Do przerwy strzały: 8 do 4 dla mnie. Po przerwie mecz był wyraźnie lepszy, strzeliłem gola na 2:0 na samym początku. Chwilę później czerwoną kartkę obejrzał Kilbane. Mimo to Pudel zdobył kontaktową bramkę na 10 minut przed końcem. Ale 2 minuty po tym golu na 3:1 strzelił Jared Borgetthi. Po meczu strzały były 16-11 dla Meksyku. Powodzenia dalej Pudel!!
Nie 16:16, 13 Sty 2008 Zobacz profil autora
wasiak

Skąd: MMz

wasiak 3 : 3 Pudel88

Tragiczny mecz w moim wykonaniu... Tym meczem zamykam chyba juz sobie droge do wyjscia z grupy.
Nie 17:32, 13 Sty 2008 Zobacz profil autora

Kicek 3 - 0 wasiak

Lagi,lagi i jeszcze raz lagi zagubiony
A tak poza tym to wasiak powinien strzelić jakieś bramki i ja też powinienem mieć ich wiecej na koncie. W dwóch sytuacjach miałem mega farta.

W strzałach 22-9.

Dzięki!

_________________________

Kicek 2 - 1 Adrian1993

Wyrównany meczyk.Sporo sytuacji podbramkowych. Wynik powinien być dużo wyższy np: 5-4 zdzier

W strzałach 7-10.

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Nie 19:02, 13 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 17:53, 13 Sty 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

19Ruch20 0-5 Kicek

żenada smutny w strzałach 1-19. oops zdzier hehe totalna dominacja kicka w tym meczu tylko raz udalo mi sie strzelic zły diabeł zszokowany

Kicek licze na ciebie wink

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Pon 14:00, 14 Sty 2008, w całości zmieniany 1 raz

Cristi napisał:

Tak jakby to powiedział lukasso lub Arturo szczęśliwy - ŻAL!
Znowu to ja cały mecz atakuje,rozgrywam piłke na połowie rywala i dochodze do idealnych sytuacji strzeleckich ,a przegrywam mecz. Dlaczego? Bramkarz wyciągał każdą piłke. Ja atakuje a przeciwnik strzela bramki. Na 7 strzałów 5 bramek,mogło być na 8 strzałów 6 bramek ,ale gdy wyszedłem bramkarzem w ostatniej akcji do Etoo nie trafił na pustą. Skuteczność PERFEKT.
A ja co? na 15 strzałów tylko 1 bramka i dostałem bęcki w meczu który powinienem gładko wygrać. Bywa...

W strzałach 8 - 15.

dzięki..
Śro 15:58, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora
Cristi

Posty: 80

Chyba jednak trochę przesadzasz. No ale coź, każdy ma prawo do własnego zdania.

Podałem tylko suche FAKTY. To,że prawie każda Twoja akcja kończyła się bramką nie oznacza,że mecz był wyrównany. No chyba,że uważasz wygraną 5-1 jako zasłużoną i odzwierciedlającą przebieg całego meczu to sorry. Grałem chyba w ogóle inny mecz.
edit by Kicek
Śro 16:07, 16 Sty 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Group Stage Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)