Eliminacje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Hattrick Cup Zobacz poprzedni temat
Eliminacje

Inko : 19kowal20

Po 1. Kolega grał Turcja, a nie wylosowana mu Kolumbia ( pograł nią tylko niecałe 6 minut )

Po 2. Chwilę po straconej bramce uciekł ...

Po 3. Nawet nie miał zamiaru kontynuować gry, nawet nie wiem po co mnie zwodził 2 dni, że bedzie grac...

Eh... zawodnicy typu 19xxxx20 nie maja za nic honoru ;/

Ostatnio zmieniony przez Inko dnia Śro 21:54, 20 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 21:53, 20 Sie 2008 Zobacz profil autora

19kowal20 dostaje 1 miesiąc spędzenia na Czarnej Liście Graczy. za ucieczke z meczu eliminacyjnego Hattrick Cup.
Dostaje również ostrzeżenie!

Mecz Inko-19kowal20 zostaje zweryfikowany jako walkower 3:0.

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Śro 21:58, 20 Sie 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 21:57, 20 Sie 2008 Zobacz profil autora

_____smoluch 3-1 wolek_88_______

Już około 5 minuty po składnej akcji wychodzę na prowadzenie, chwile potem ładną kiwką popisuje się rywal i mamy 1-1. była to około 10 minuta meczu. Nie zmartwiłem się zbyt mocno bo ogólnie widziałem, że kontroluje sytuacje na boisku. W ciągu kolejnych 12 minut dwa razy podaje piłkę na dobrą pozycję do Frei'a, ten nie zawodzi i w 22 minucie zgodnie z regulaminem mecz zostaje przerwany.

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Śro 22:08, 20 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 22:07, 20 Sie 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 202

Maniek23 3-1 Biszkopt
Mecz dość wyrównany od początku ostra walka o środek pola. Ani Ja ani mój przeciwnik nie mogliśmy przejąć inicjatywy. Biszkopt zagroził kilkakrotnie mojej bramce ale nie udało mu się pokonać mojego bramkarza. Moja gra za to była bardzo nerwowa i pod bramką traciłem głowę. Na szczęście to ja strzelam na 1-0 w doliczonym czasie 1 połowy strzałem z odległości około 20m. W drugiej połowie Biszkopt rzucił się do odrabiania strat. Po jednym z rzutów rożnych piłkę odbitą przejmuje Diuof i strzela bramkę po rękach bramkarza. Po stracie bramki próbuję opanować nerwy i udaje się strzelić na 2-1 była to 16min 2 połowy. Dopiero około 30 min udało mi się skonstruować akcję na wagę zwycięstwa, podałem do swojego napastnika który minął dwóch rywali i z narożnika pola karnego dał mi awans podwyższając prowadzenie na 3-1. Dzięki pozdro.
Śro 22:13, 20 Sie 2008 Zobacz profil autora
ubywatel

Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 6

Skąd: RYBNIK

kajorek17(korea płd.)-ubywatel(korea płd.) 3-1
mecz tych dwoch teamow miał znaczenie dla całego świata piłkarskiego, gdyż trener pochodzenia brazylijskiego(ubywatel) zapowiadal nie tylko walke o przepustke do dalszej fazy turnieju ale takze bilet do swiata gdzie malo znani gracze beda mogli isc sladami tych z wielkich klubow europejskich takich jak park ji s. z <MAN. UTD> zespoly mialy ustawienia ofensywne 443a. zespól kajorka17 byl lepiej ustawiony taktycznie objqawilo sie to szybko strzelonym golem i widoczną przewagą w dalszej fazie gry. defensywa trenera z kraju kawy(ubywatel) byla ustawiona zbyt wysoko i kontynuacja szybkiej lekcji miala miejsce niedlugo po pierwszym trafieni. 2-0 wielkie nadzieje stawaly sie odlegle jedna bramka dzielila kajorka17 od promocji do dalszej walki o tytyl mistrzowski jakze ciekawego i prestizowego turnieju. wtedy ekipa ubywatela jakby nawiazuje walke i stawia wszystko na jedna karte odkrywa sie atakuje ale co za tym idzie przezywa chwile grozy przy groznych kontrach"...jest udalo sie..." jest bramka na 2-1 ławka rezerwowych ppoderwala sie z radosnego faktu udanej akcji, trener sklada rece i kieruje je w gore w gescie (jaki prawie kazda brazylijska postac zwiazana z pilka kopana)dziekujac Bogu jak i swoim gracza. walka trwa ale gra skrzydlami przez ubywatela kore karci po raz trzeci ....to juz jest koniec... 3-1 wymiana koszulek podziekowania i szybkie zejscie z murawy ze wzrokiem wbitym w zielony dywan stadionu z jednej strony a z drugiej podziekowania przy sektorach kibicow i brawa za skuteczna gre.

ten mecz dla brazylijskiego szkoleniowca mial byc takze szansa na przedluzenie kontraktu z druzyna narodową ale nie udalo sie zostal zwolniony za brak efektow. sam couch mowi cieplo o juz bylym swoim zespole ale zapowiada powrot z innym teamem, jakim tego niechcial zdradzic. wiadomo tylko tyle ze ma kilka propozycji.

"Pewna wygrana faworyta" tak pisaly gazety po tym meczu"
Śro 22:26, 20 Sie 2008 Zobacz profil autora
KAMIL_B_KNAJFELD

Posty: 551

KAMIL_B_KNAJFELD 3-0 Rooony99

Mecz zaczynam od badania możliwości przeciwnika, myślałem że nic wielkiego toteż przeciwnik nie potrafi, ponieważ widze go pierwszy raz na scenie, myliłem się dlatego że przeciwnik całkiem dobrze radził sobie z rozgrywaniem piłki, ponadto potrafił wykonać wiele zagrań związanych z WE... Ja grałem swoje tzn. dużo podań i starałem się zakładać tzw. "zamek" przeciwnikowi pod jego własną bramką co przyniosło dość szybkie efekty w postaci trzech bramek choć przeciwni walczył dzielnie...

Czw 8:12, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora

Reksul - martin86 3:0

Przewaga w 1 mym meczu od trzeciego sierpnia byla zdecydowana;] Gdyby nie słaba skutecznośc mych napadziorów,możliwe,że poprawiłbym rekord Prz3masa;] Niewazne,ważne ze wygrałem zasłużenie majac mnóstwo bramkowych szans,przy właściwie jednym groźnym strzale Martina. Myśłałem ,ze zapomne,jak się gra-nic z tych rzeczy ,choc był to narazie mój pierwszy mecz;]
Czw 12:23, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora

adek4 3-1 ekOnOm

Mecz zaczynam spokojnie, ponieważ kompletnie nie znałem umiejętności przeciwnika.Przez pierwsze minuty rozgrywam piłkę ale nie potrafię dojść do branki przeciwnika.ekOnOm też odpowiadał atakami i jedna z kontr skończyła się świetnym uderzeniem zza pola karnego co dało efekt w postaci bramki.Od tej pory wiedziałem, że musze przejąć inicjatywę i zdobyć kontaktową bramkę.Ta sztuka udaje mi się już w około 20 minucie gdzie po akcji prawą stroną piłka trafia na głowę jednego z napastników Greckich, a on spokojnie wykorzystuje tą centre.Teraz mogłem grac już spokojniej i rozprowadzać pilkę od tyłu.Chwilę poźniej jednak moja obrona została uśpiona i przeciwnik wyszedł na dogodną sytuację lecz jej nie wykorzystał.Ja natomiast szybko odpowiadam składną akcją i kolejne dobre wykończenie akcji przez Greka.Teraz brakowała mi juz tylko jedna bramka, aby zakończyć tę rywalizację.Po akcjach z obu stron to ja wychodze na sam na sam i spokojnie pakuje piłkę do bramki.

Dzięki za dobry mecz i powodzenia w kolejnym turze.
Czw 12:43, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora
KpMan

Posty: 2

EloZiomKonin -KpMan 3-1
Mecz przeciwnik zaczął bardzo dobrze ja grałem bardzo monotonnie.Przez pierwsze 90min było 2-0. Po jakimś czasie udało mi się zdobyć honorowego gola, lecz przeciwnik przypieczętował zwycięstwo trzecią bramką.
Czw 17:22, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Hattrick Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)