Grupa C [II faza grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Hattrick Cup Zobacz poprzedni temat

_____się do dalszego etapu rozgrywek. Mile widziane ładne i estetyczne opisy,
_____oraz piękne bramki, które możecie zapodawać w opisie meczu!
_____Powodzenia w rozgrywkach i niech wygra najlepszy.

________________________Ważna Informacja
_________________________
_____Termin na rozegranie II fazy grupowej mija w poniedziałek
________________1.09.08 o godzinie 23:59!!!

________________[link widoczny dla zalogowanych]

Ostatnio zmieniony przez rymp@lus dnia Pon 13:08, 01 Wrz 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pią 13:11, 29 Sie 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch (Szwajcaria) 3-1 sito1313 (Peru)

Spotkanie rozpoczyna się od dyskusyjnej decyzji arbitra. 7 minuta meczu, piłkę rozgrywają w środkowej strefie boiska szwajcarzy. Akcję przerywa defensywny pomocnik Peru brzydkim wślizgiem w tył nóg Szwajcara. Sędzia podbiega do winowajcy i bez wahania wyciąga czerwony kartonik. Do dziś trwają dyskusje między kibicami, czy tak ostra kara, była słuszna, być może wystarczyłaby w tej sytuacji żółta kartka, w końcu faul był w środkowej strefie boiska. Jednak czasu, ani decyzji sędziego cofnąć się nie da. Trener Peru szybko reaguje na to co się stało i przeprowadza korektę w ustawieniu swojej drużyny. Po tym incydencie na boisku przez bardzo długi czas rządzą szwajcarzy. Szybko zdobywają bramkę, po wrzutce nie zawodzi Frei. Mijają kolejne minuty przewaga Szwajcarii nie maleje owocem tego jest druga bramka. Szwajcarzy chcieli strzelić trzecią bramkę i zakończyć mecz przed upływem 45 minut. Usilnie szturmowali bramkę rywali, ale efektem tego był tylko słupek ustrzelony przez Frei'a. Jak mówi stare piłkarskie porzekadło niewykorzystane sytuacje się mszczą. Tak było i tym razem: szybka kontra Peru i geniuszem błysnął Pizarro, który obraca się z dwoma obrońcami "na plecach" i precyzyjnym strzałem pod poprzeczkę zdobywa kontaktowego gola. Bardzo mocno zszokowało to i wstrząsnęło drużyna Szwajcarii. Na szczęście moi zawodnicy w momencie otrząsnęli się i dalej grali swoje. Ta długo wyczekiwane 3 trafienie przyszło w 20 minucie meczu. KONIEC !! Wielka radość wśród moich zawodników jak i całego sztabu szkoleniowego. Cel osiągnięty 3 punkty zdobyte.
Pią 23:56, 29 Sie 2008 Zobacz profil autora

50ml-sito1313 3:1
mecz zdominowany przez moich graczy,dokladnie nie pamietam czy bylo 3:0 czy 3:1 szczęśliwy gralismy wczoraj i cos mi chodzi po glowie ze sito mogl strzelic,juz na poczatku Ben Sada strzela po dlugim slupku,sito oddal chyba 2 celne strzaly i chyba jeden wpadl szczęśliwy (zagadam na gg i jak cos poprawie),nadal gralem swoje i w ok.6 minucie strzelilem 2 bramke,znow bylem blisko zeby zakonczyc spotkanie w 7 minucie,ale Gamandia trafil w poprzeczke bardzo zły diabeł ,pozniej sito dostal czerwo,troche sie meczylem bo nic nie chcialo wpasc,ale w 24 minucie Dos Santos przypieczetowal zwyciestwo strzalem od slupka,
thx,powo

50ml-Kicek 3:1
hohoho coz za mecz,zagralismy jeden caly i 9 minut nastepnego,poczatkowo mialem przewage i przy odrobinie szczescia moglo skonczyc sie w pierwszych 10 minutach szczęśliwy juz w 2 minucie sam na sam z bulgarskim bramkarzem znalazl sie Dos Santos i pewnie umieslil pilke w siatce po strzale w dlugi rog,chwile pozniej po strzale Gamandi pilka o milimetry minela lewy slupek,po paru moich akcjach Kicek doszedl do glosu,glownie gral na wrzutki ale moi stoperzy nie dali Berbatowowi i spolce dojsc do sytuacji strzeleckich,a jesli juz to napastnicy Kicka strzelali glownie prosto w bramkarza lub nad poprzeczka,ogolnie caly mecz to cios za cios i duza nieslutecznosc z obu stron,do przerwy w strzalach 16:15,2 polowa taka sama jak pierwsza,10 minut przed koncem Dos Santos dostal pilke w polu karnym i jescze w biegu strzelil pod bezradnym bramkarzem Bulgarii,w Loss Time Berbatow uderzyl po wrzutce z glowy prosto w bramkarza,pilka poleciala do gory,moj golkiper w dol radosny i gracz Totenhamu wbiegl z pilka do siatki,chwile pozniej sedzia zakonczyl mecz,Kicek chyba mial wczesniej slupek i poprzeczke,ja raz trafilem w poprzeczke,w strzalach 28:27,zaczelismy 2 mecz,juz na poczatku moglem zakonczyc spotkanie,po wrzutce z rzutu roznego Haghi o milimetry uderzyl pilke nad poprzeczka,jednak w 9 minucie niezawodny Dos Santos strzela podobna bramke do 2 i konczy to "meczarnie" szczęśliwy ,
tak jak wytypowalem w Weol Bet wygralem 3:1 radosny ,
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Sob 14:36, 30 Sie 2008, w całości zmieniany 3 razy
Sob 0:15, 30 Sie 2008 Zobacz profil autora

s-m-o-l-u-ch (Szwajcaria) 3-0 50ml (Tunezja)
Dobry mecz, bardzo wyrównany, praktycznie od pierwszych minut gramy dosłownie akcja za akcje. Gra bardzo otwarta co chwile groźne strzały na bramkę po obydwu stronach. W końcu po jakiś 15 minutach czasu gry strzelają moi podopieczni, dodatkowo chwile potem mam farta w obronie, głową w słupek trafia Tunezyjczyk, a dobitkę intuicyjnie broni mój bramkarz. Mijają kolejne minuty, tempo meczu można wręcz powiedzieć cały czas rośnie szczęśliwy aż w końcu udaje mi się trafić na 2-0. To doprowadza graczy Tunezji do szczytowych emocji zdzier. Grają bardzo dobrze efektem tego jest akcja prawie sam na sam z bramkarzem. Mój GK wychodzi z bramki i obserwuje jak piłka szybko przelatuje koło jego rąk, jednak na linii bramki stoi Senderos, piłka leci wprost na niego, a ten wykopuje ją w stronę środkowej części boiska. LOST. Szybko wznawiamy, nie mija 10 minut, a niezawodny Frei daje mi zwycięstwo.

edit: z opisów 50ml wynika, że miał do tej pory 2 bramki w plecy, a nawet jak miał jedną to i tak chyba mam awans nawet jak z Kickiem 0-3 przegram :E szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez s-m-o-l-u-ch dnia Sob 15:57, 30 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 15:54, 30 Sie 2008 Zobacz profil autora

Kicek 3 - 1 sito1313

Parodia łączona z żenującym poziomem gry Bułgarów. Mecz skończył się dopiero w 80 minucie, mimo iż przeciwnik grał od 20 minuty w 8-mke i prowadziłem już 2-0. Tego sie nie da nawet opisać, to co wyprawiali reprezentanci Bułgarii niszczy piękno tej gry. Ogromne męczarnie, mega męczarnie, obym nie musiał nigdy więcej grać tą drużyną.

Kicek 3 - 1 s-m-o-l-u-ch

Warunki dość słabe do gry. Od początku do końca moja przewaga. Mecz skończył się bodajże w 30 minucie. Najpierw strzelam na 1-0. Potem nerwowo, bo rywal wyrównał. Na szczęście udało się strzelić kolejne 2 bramki i wywalczyć w ten sposób awans do dalszej fazy rozgrywek.

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Nie 20:11, 31 Sie 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 15:57, 31 Sie 2008 Zobacz profil autora
sito1313

Dołączył: 07 Cze 2008
Posty: 115

Skąd: Wyszków

SPROSTOWANIE: Tak jak było do przewidzenia w tej grupie nie wiele miałem do powiedzenia ale potrfie pogodzic sie z porażka.... Debiutuje w tak duzym turnieju i nie wiem czy to jest norma ale osobiscie jestem lekko zazenowany cala sytuacja.... Najpierw 50ml zle wpisuje wynik meczu ze mna-ostatecznie wynik poprawiony ale w tabeli nadal poprawek nie ma, a teraz kicek zle wpisal wynik bo przegralem z nim 1:3 a nie jak wpisal 0:3 - mysle ze takim graczom nie przystoja takie bledy. Dla mnie sa to tylko honorowe trafienia ale w tabeli te bramki decyduja o awansie.... Rozstrzygniecie sprawy pozostawiam namiestnikowi grupy i organizatorom turnieju

Nie 18:11, 31 Sie 2008 Zobacz profil autora

Ja ze swojej strony przepraszam. Napisałeś mi o tym na gg, dopiero odczytałem i miałem poprawić radosny I tak przy wyniku 3-1 mam awans, więc nie zrobiłem tego specjalnie wink

Sorry za ten bład i nie zrażaj się tym zdzier

Tu się gra do 3 bramek i dzień później można zapomnieć ile wbił przeciwnik zdzier
W normalnych turniejach wpisuje sie normalne wyniki i tam raczej takich pomyłek na bank nie będzie szczęśliwy
Nie 20:09, 31 Sie 2008 Zobacz profil autora

to czyli ja nie awansuje ale lipa,ze smoluchem wystarczylo 1 bramke wbic ale jak nic nie chce wpasc smutny
Nie 22:00, 31 Sie 2008 Zobacz profil autora

Dziękuje za rozegranie meczy w terminie.
Dziękuje również namiestnikowi za b.dobre prowadzenie grupy.

Awans z tej grupy uzyskali:
*s-m-o-l-u-ch
*Kicek

Gratulacje.

-------------------------------------

Grupy nie zamykam,czekam na twoje piękne podsumowanie rymp@lus13 Wink

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Wto 1:06, 02 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 1:05, 02 Wrz 2008 Zobacz profil autora

Witam Drodzy Użytkownicy! I Zapraszam na łyk statystyk ze zmagań w grupie C - II Fazy Grupowej turnieju Hattrick Cup.

Ofensywność Grupy

Defensywność Grupy

Po zobaczeniu grupy można było stwierdzić że walka będzie pomiędzy trzema zawodnikami: Kicek, 50ml i s-m-o-l-u-ch. Tak też zaczęła się walka o awans do Fazy Pucharowej. Każdy z tej trójki ograł outsidera Grupy 3-1. Walka odbyła się pomiędzy nimi trzema. Grupę wygrał s-m-o-l-u-ch ze swoimi środkami dopingowymi. Spożywa wszystko własnej roboty i teraz mu to wyszło na dobre. Może w przyszłości na jakimś zlocie, poczęstuje wszystkich swoimi trunkami? Tego dowiemy się w przyszłości. Ten oto gracz lubiący smaczne napoje zgromadził 6oczek, przegrywając aby z Kickiem, który zajął drugą, a zarazem ostatnią pozycję premiowaną awansem. Kicek jest utalentowanym graczem i dzięki tylko jednej strzelonej bramce więcej zapewnił sobie awans. 50ml wygrał pierwsze dwa mecze i już myślał u jakiejś imprezie a tu nagle przegrał ostatni mecz i stracił awans na rzecz smolucha i Kicka. Mówi się trudno i nie poddawaj się, są przecież inne turnieje na WEOL, które też masz szanse wygrać. sito przeszedł Eliminacje i I Fazę Grupową, ale w drugiej już tylko strzelał w każdym meczu "honorówki" i żegna się z turniejem. Kicek, a także s-m-o-l-u-ch powalczą o czołowe lokaty w tym turnieju, i mam nadzieję że dobrze będą reprezentować Grupę C. Życzę Wam powodzenia w kolejnym/kolejnych etapach rozgrywek.
Wto 16:30, 02 Wrz 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Hattrick Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)