Grupa F [I faza grupowa]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Hattrick Cup Zobacz poprzedni temat

Post Grupa F [I faza grupowa]
_____

___________________

Termin na rozegranie I fazy grupowej mija we wtorek 26.08.08 o godzinie 23:59!!!
Jeżeli do niedzieli 24.08.08, godzina 23:59 dany gracz nie będzie posiadał rozegranych przynajmniej 3 spotkań, to w jego miejsce zostanie dopuszczony rezerwowy!

Proszę o zapoznanie się z Ogólnym Regulaminem Turniejów :
Kliknij, zeby zobaczyc Ogólny Regulamin Turniejów.
oraz z Regulaminem turnieju :
Kliknij, zeby zobaczyc Regulamin Turnieju.

banan1707 2-3 kksg

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Wto 10:58, 26 Sie 2008, w całości zmieniany 8 razy
Czw 21:16, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora
Banan1707

Dołączył: 03 Cze 2008
Posty: 180

Skąd: KS Piaseczno

Prz3m4s(Bułgaria) - Banan1707(Tunezja) 2-3

Pierwszy mecz w grupie F przyszło mi zagrać z bardzo dobrym zawodnikiem jakim jest Prz3m4s. Ustawiłem taktykę 5-3-2 z jednym defensywnym pomocnikiem Prz3m4s ustawił taktykę 4-2-1-3. Odśpiewaliśmy hymny drużyn i mecz zaczął się. Na początku przewagę miał mój przeciwnik ale nie udokumentował jej strzeleniem bramki potem mecz toczy się w środkowej części boiska. W końcu udaje mi się strzelić bramkę na 1-0 staram się atakować śmielej ale wynik meczu nie zmienia się do przerwy w strzałach 19-15 dla mnie. Druga połowę rozpoczynam bardzo dobrze strzelam bramkę na 2-0 już byłem w siódmym niebie ale mój przeciwnik szybko sprowadził mnie na ziemie doprowadził w krótkim okresie do remisu. Zaczyna się walka o zwycięska bramkę oddaje kilka strzałów ale bramkarz Bułgarii broni albo ratuje go słupek przeciwnik tez przeprowadził kilka składnych akcji w tym okresie gry ale obaj bramkarze spisują się rewelacyjnie. Udaje się mi wyjść sam na sam i takiej okazji nie marnuje i wygrywam 3-2. Mecz obfity w dużą ilość strzałów i pięknych parad bramkarzy. Przeciwnik zaprezentował bardzo wysoki poziom.
Powodzenia w następnych meczach i oczywiście awansu

Ostatnio zmieniony przez Banan1707 dnia Czw 21:45, 21 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 21:39, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora

Prz3m4s (Bułgaria) 3:0 boleks (Egipt)

Od mocnego uderzenia zaczynają ten mecz Bułgarzy. Już w 1 minucie po błędzie obrony Egiptu Berbatov pokonuje mocnym strzałem w lewy róg bramkarza rywali. Szybko zdobyta bramka dodała Bułgarom pewności siebie i zawodnicy poszli za ciosem. Już w 4 minucie mieliśmy 2-0 dla Bułgarów i znowu ze świetnej strony pokazał się Berbatov, który zdobył gola. Na następne 10 minut mecz się wyrównał, jednak w 15 minucie jeden z Bułgarskich napastników nie dał bramkarzowi Egipskiemu żadnych szans i mecz zakończył się.

Prz3m4s (Bułgaria) 3:0 kksg (Mali)

Mecz zakończył by się prawdopodobnie w ciągu pierwszych 15 minut, gdyby nie wspaniała postawa bramkarza Mali. Bułgarzy od początku meczu atakują, jednak nie mogą znaleźć żadnego sposobu na bramkarza rywali. Łącznie w całym meczu bramkarz Mali obronił około 10 akcji sam na sam. Bułgarzy przełamali się dopiero w 30 minucie po strzale z ostrego kąta. Następną bramkę przyniosła dopiero akcja Berbatova w 40 minucie spotkania. Na początku 2 połowy jeszcze kilka razy groźnie zaatakowali Bułgarzy, jednak decydujące uderzenie zadał któryś z Bułgarskich napastników dopiero w 60 minucie. Jedyny groźny strzał zawodnicy Mali oddali w 10 minucie, kiedy piłka trafiła w słupek. W strzałach 27-9 dla Bułgarii.
Czw 22:24, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora

___ totomiX 3:1 Prz3m4s _________________

Tak jak przed każdym meczem w tym turnieju miałem proste założenie, od początku atakować i szlifować czas najszybszego hattricka w turnieju. Po wejściu w formację moje plany zostały lekko pokrzyżowane ponieważ paru czołowych graczy nie było w pełni gotowych do gry, a do tego rywal zdecydował się na mniej nieco defensywną taktykę 4-3-3b.
Początek meczu spokojny, bez groźnych ataków. Dopiero około 5 minuty jeden z Bułgarów dośrodkował piłkę z lewej strony boiska, a rosły napastnik z nazwiskiem Berbatov na plecach otworzył wynik spotkania po strzale głową. Po tej bramce reprezentacja Bułgarii rozluźniła swoje szyki obronne co skrzętnie wykorzystała rozjuszona kadra z RPA. Piłkarze z Afryki zafundowali rywalom 3 szybkie ataki prawą stroną boiska, a wszystkie z nich umiejętnymi strzałami wykańczał Q.Fortune. Mecz zakończył się już w 9 minucie i 21 sekundzie, spodziewałem się cięższej przeprawy.

____________________________ 0:1 -Berbatov
____________________________ 1:1 -Q.Fortune
____________________________ 2:1 -Q.Fortune
____________________________ 3:1 -Q.Fortune

Szkoda tylko, że nie udało mi poprawić wyniku Prz3m4s'a w konkursie "Speed 3 goals", było na prawdę blisko, zabrakło tylko 20 sekund xD

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Czw 23:29, 21 Sie 2008, w całości zmieniany 3 razy
Czw 22:55, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora
kksg

Dołączył: 12 Wrz 2006
Posty: 46

KKSG (Mali) 3:2 BANAN1707(Tunezja)
Pierwsza gwizdek sędziego i rozpoczyna się mecz w pierwszych minutach dominacja Tunezji ale w około 15 min kontra Mali i mamy 1-0 .Przewage osiąga zespół Mali ciągle atakuje i zdobywa 2 gola i mamy wyniki 2-0.Zdesperowni zawodnicy Tunezji biorą się do pracy i tuż przed przerwą doprowadzają do remisu 2-2.W drugiej połowie gra się wyruwnała do chwili gdy czerwoną karte ujrzał grasz Mali.
Nieustanne ataki Tunezji.Jednak to Mali wychodzi z kontrą i mamy 3 decydująca bramke.Spotkanie dosyc wyrównane.

Ostatnio zmieniony przez kksg dnia Czw 23:32, 21 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 23:00, 21 Sie 2008 Zobacz profil autora

___ totomiX 3:0 boleks_________________

Stosunkowo nudny mecz, rywal zdecydował się na grę 4-3-3b i probował swoich sił w kontrach. Ja starałem się przebić defensywę Egipcjan, jednak po raz pierwszy udało mi się to dopiero około 15 minuty spotkania. Świetną indywidualną akcją popisał się niezawodny Q.Fortune. Ten sam zawodnik po raz drugi trafił w 30 minucie, znowu drogę do bramki otworzył sobie kapitalnym dryblingiem. Zawodnicy schodzili do szatni przy wyniku 2-0 dla RPA, w szatni trener RPA zmobilizował swój zespół do zakończenia tego meczu i już w pierwszej akcji drugiej połowy błyskotliwy Q.Fortune zdobył hattricka. Nie muszę już chyba wspominać, że bramka padła również po indywidualnej akcji tego napastnika.

EloZiomKonin (Serbia) - Prz3m4s (Bulgaria) 3:2

Na początku przewaga Przemasa, szybko strzela 2 bramki i jest bliski zwyciestwa, troche się zmobilizowalem i udaje sie strzelic 1 bramke, z minuty na minute moja przewaga jest coraz większa, strzelam drugą i trzecią - zwycięską bramkę. dzięki

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Pią 14:42, 22 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 14:41, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora
Banan1707

Posty: 180

Banan1707(Tunezja) - Boleks(Egipt) 3-0

Ten mecz musiałem wygrac zeby jeszcze powalczyc o awans. Mecz zaczynam ofensywnie 4-3-3. Pierwsze minuty to rozpoznanie przeciwnika co potrafi. W 7 minucie strzelam bramke na 1-0. Na boisku przewazałem ja ale nie mogłem strzelic bramki przeciwnik miał ze dwie sytuacje na strzelenie bramki ale ich nie wykorzystał. Wynik mecz podwyzszam w 25 minucie na 2-0 dalej gram swoje udaje mi sie mecz skonczyc przed przerwo w 44 minucie strzelam bramke na 3-0.
Dzieki za gre powodzenia
Pią 15:19, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora
kksg

Posty: 46

KKSG (Mali) 3:2 totomiX(RPA)
Pierwsze minuty spotkania pod dyktando RPA dość szybko strzelają dwie bramki i mamy 2-0 dla RPA ciągle atakują mają szanse na trzecią decydująca bramke, ale z kontrą wychodzi drużyna Mali i mamy 2-1 gra sie wyruwnała i mamy 2-2 i teraz rozpoczyna się festiwal braku wykończenia akacji 100% obydwu drużyn ale wreszcie decydujący cios zadaje drużyna Mali i wygrywa mysle ze decydujacy mecz.Nikt się nie spodziewał takiego obrotu sprawy......
Pią 16:03, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

___ totomiX 3:1 banan1707 _________________

Bardzo zalezy mi na wygranie tego konkursu na najszybszą wygrana, tym razem postanowilem zaczac już z 3-4-3. Mimo wszystko do 9:01 wygrywałem tylko 1-0. Dopiero okolo 10 minuty McCarthy fantastycznym strzałem "pod ladę" podwyższył na 2-0. Tunezyjczycy zdolali strzelic bramke kontaktowa, jednak McCarthy chwile później zakończyl to spotkanie strzelajac 3 bramke dla RPA.

__________________________ 2:0 -McCarthy
__________________________ 2:1 -Dos Santos
__________________________ 3:1 -McCarthy

Pią 21:54, 22 Sie 2008 Zobacz profil autora

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Serbia) - Boleks (Egipt) 3:0

Mecz raczej z moja przewaga, już na początku udaje się strzelić pierwszą bramkę, moja przewaga z minuty na minute coraz bardziej rośnie, Boleks próbuje grać z kontry ale nawet to mu to nie bardzo wychodzi, po kilku minutach już jest 2:0, szybki rajd prawą stroną boiska, wrzutka w pole karne i gol po strzale z główki, 3 bramka to była tylko kwestia czasu, wystarczyła jedna akcja środkiem i strzał o okienko zza pola karnego i Serbia cieszy się ze zwycięstwa, Dzieki

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Nie 10:21, 24 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 10:20, 24 Sie 2008 Zobacz profil autora

Przypominam że:

W tej grupie zagrożony jest:

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Nie 12:43, 24 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:42, 24 Sie 2008 Zobacz profil autora
Banan1707

Posty: 180

EloZiomKonin (Serbia) - Banan1707 (Tunezja) 3:2

Mecz zaczyna sie pomysli mojego przeciwnika ktory strzela w 6minucie gola ja jednak sie nie poddaje i doprowadzam do wyrownania w 9 minucie 1-1 potem walka w srodku pola, ok 20 minuty wychodze na prowadzenie 2-1 ale znow szybko odpowiada przeciwnik i jest juz 2-2 i decydujaca bramke zdobywa EloZiomKonin i wygrywa mecz 3-2
Chyba to koniec mojego udziału w tym turnieju smutny
Nie 12:46, 24 Sie 2008 Zobacz profil autora

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Serbia) - Kksg (Mali) 3:0

Mecz zaczyna się od szybkiej akcji z prawej strony po której zdobywam rzut rożny, wrzutka w pole karne i wychodze na prowadzenie po głowce jednego z napastników, Kksg próbuje wyrównać ale mu się to nie udaje, bo to ja zdobywam bramkę, jest już 2:0, pomimo dominacji na boisku nie potrafię strzelić gola na wagę zwycięstwa, wspaniała dyspozycja bramkarza Senegalu, mogłem już wygrać ale piłka odbija się od dwóch słupków i nie wpada, 3 gola zdobywam po akcji sam na sam, strzał w drugi róg i bramkarz nie ma szans, dzięki

Nie 13:48, 24 Sie 2008 Zobacz profil autora

___ totomiX 2:3 EloZiomKonin _________________

Na potrzeby konkursu "Speed 3 goals" przestawilem sie tak ustawienie 3-4-3. Standardowo, jednak jakoś od poczatku nie mogłem złapać rytmu gry. Około 10 minuty sprezentowałem Serbom bramkę oddajac rywalowi pilke w swoim polu karny. Na 0-2 strzelił praktycznie moj bramkarz, ktory wepchnal sobie pilke do bramki. Bramke kontakową zdobył dla mnie McCarthy, pieknym dryglingiem zwiazal 3 graczy z Serbii i pokonał bezradnego bramkarza. Bramke dajacą remis w tym meczu strzelił sobie serbski bramkarz, który podobnie jak wczesniej moj goalkeeper wepchnal sobie pilke do bramki. Zwycieska bramka padła po wrzutce z rzutu roznego, była to mniej wiecej 25 minuta spotkania.

Nie 14:18, 24 Sie 2008 Zobacz profil autora
kksg

Posty: 46

KKSG(Mali) 3-2 (Egipt) BOLEKS
To był decydujący mecz dla obu zespołów Mali żeby mieć szanse na awans poprostu ten mecz musiałby wygrac a inna sprawa drużyna Egiptu gra o honor.
Mecz rozpoczyna sie od dominajci zespołu Mali i już dość szybko zdobywają prowadzenie 1-0.Mecz się wyruwnuje i mamy 1-1 do głosu dochodzi drużyna Egiptu , ale po szybkiej kontrze mamy 2-1 dla Mali ,ciągłe ataki Egiptu i mamy 2-2 no i teraz rozpoczyna sie horror dość znacznał przewagę osiąga zespół Egiptu strzał za strzałem bramkarz Mali jednak nie daje się pokonać. Po chwili czerwo na zawodnika Mali. Jeszcze bardziej zaczał dominować Egipt ale to z kontratakiem wychodzi drużyna Mali i mamy 3-2.
Nie 18:36, 24 Sie 2008 Zobacz profil autora

EloZiomKonin - gracz rodem z Konina okazał się bezkonkurencyjny w tej grupie i wygrał ją z kompletem z zwycięstw. EloZiomKonin wystartował nieco później od reszty graczy i ta taktyka okazała się skuteczna, dobrze rozpracowani rywale i do następnej fazy grupowej Serbowie ruszają z mianem niepokonanych.

totomiX - przez wielu uważany za faworyta grupy tym razem nie sprostał oczekiwaniom i zajął 'tylko' drugie miejsce. Chodzą plotki, że tego gracza bardziej pochłonął konkurs "Speed 3 goals" niż grupowe zmagania. Jeśli taka jest też prawda to na pewno w kolejnej fazie turnieju takie granie może okazać się tragiczne w skutkach.

kksg - ten stosunkowo mało znany gracz jest sprawcą małej niespodzianki. Nie tylko zdołał awansować do II fazy grupowej, ale potrafił także wyprzedzić faworyzowanego Prz3m4s'a. Pozostaje nam przyglądać się poczynaniom tego gracza w dalszej części turnieju.

Prz3m4s - postawa tego gracz jest małym zaskoczeniem, stawiany był w gronie trójki pewniaków do awansu tymczasem jego losy ważyły się do ostatnich chwil. Miejmy nadzieję, że Prz3m4s dopiero się rozgrzewał i dalszej fazie turnieju będzie godnie reprezentował grupę F.

banan1717 - był o krok od awansu w swoim pierwszym turnieju na WEOL. Postawa tego gracza może rokować bardzo dobrze na przyszłość, tym razem zabrakło trochę szczęścia. Życzymy powodzenia w następnych turniejach pod banderą WEOL.

boleks - zdecydowanie największe rozczarowanie w grupie F. Gracz ten podczas swojej obecności na WEOL zdołał już udowodnić, że grać w WE potrafi, dlatego bardzo zaskakujące jest okrągłe zero na jego liczniku zdobyczy punktowych. Możliwe, że był to wypadek przy pracy, życzymy powodzenia w kolejnych turniejach.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Śro 0:52, 27 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 0:00, 27 Sie 2008 Zobacz profil autora

Gratulacje dla namiestnika za świetne prowadzenie grupy,a także dla graczy którzy uzyskali awans a są to:
*EloZionKonin
*totomix
*kksg
*Prz3m4s

Powodzenia w II fazie grupowej

Ostatnio zmieniony przez dzidzi dnia Śro 0:28, 27 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 0:28, 27 Sie 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Hattrick Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)