Grupa H - Argentyna

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Zobacz poprzedni temat

Oraz regulaminem turnieju Historyczne Pojedynki:------->

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 17 Lutego o 23:59. Jeśli 14 Lutego o 23:59 którykolwiek z graczy nie będzie miał rozegranych minimum 3 spotkań, zostanie usunięty z turnieju, a w jego miejsce wchodzi rezerwowy!

Bany 2-2 mALo

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pon 12:45, 18 Lut 2008, w całości zmieniany 7 razy
Pon 21:44, 11 Lut 2008 Zobacz profil autora
Piero

Dołączył: 22 Lis 2007
Posty: 380

Skąd: wuwua

PIERO - MALO 4-2 (2-1)

Mecz na poczatku uklada sie dla mnie tragicznie, nie minely 2 min a moj przeciwnik prowadzil juz 1-0. Chwile potem mial dobra okazje na druga bramke, jednak nie udalo mu sie jej zdobyc i to byl kluczowy moment tego spotkania. Poniewaz kilka minut pozniej strzelam na wyrownanie z okolo 25 metrow, bramkarz niefortunnie odbija pilka, ta z kolei od slupka, a od slupka do sieci. Nie powinna imho pasc ta bramka. Nastepnie ta polowa toczy sie dalej pod moje dyktando, w ostatniej minucie polowy strzelam na 2-1 dobitka Crespo.
Na druga polowe Argentinos boys wychodza bardziej zmotywowani i dokladaja jeszcze dwie bramki, ta na 3-1 to kuriozum: ktos tam strzla do pilki dopada Crespo i ma pustaka ale z niewiadomych celow strzela w slupek, ta wychodzi w pole wzdluz linii i uderza bramkarza, ten zamiast ja zlapac chce wygarnac ja wslizgiem, ta na jego nieszczescie jest juz za linia bramkowa , wtedy wiedzialem ze tego meczu juz nie przegram, troszke za bardzo sie rozluznilem i dalem pograc Malo, on to wykorzystuje i strzela bramke na 2-4, potem ma jeszcze okazje na 3 ale i tak moje zwyciestwo nie bylo ani razu zagrozone, oczywiscie od momentu strzelania przeze mnie 4 bramki.
Dzieki za mecz!

PIERO - MARV 3-1 (0-1)

Znow zaczynam, zle starata bramki i przewaga w polu mojego przeciwnika... Mysle sobie kiedy padnie drugi gol, jednak tak sie nie dzieje, cos staram sie zrobic, jednak bez rezultatow. Przecwinik ma kilka dogonych sytyacji jednak nic z nich nie wynika. Pod koniec pierwszej polowy powinienem zdobyc bramke na 1-1 jednak bramkarz wyciaga sie jak struna i pierwsza polowe koncze -1.
Druga polowa to juz znacznie lepsza gra z mojej strony gra sie wyrownuje, jednak to ja strzelam bramki:
1- rog rozegranie, okno aimara 2 - jakze podobna do strzelonej pierwszej bramki z Malo, rozpedzony Aimar uderza z okolo 30 metrow i bramkarz nie wiadomo czemu nie broni tego strzalu : 3 - bramka to juz majsterszytk z mojej strony, swietne rozegranie Argentinos, kibice zgromedzeni na trybunach tylko krzyczeli "olee" jak pilka krazyla od zawodnika to zawodnika, az dotarla do cruza, ktory najpierw uderza w slupek a potem w pusta bramke, bo bramkarz przeciwnika chyba lapal kreta.
Generalnie uwazam, ze na pewno nie powinienm tego meczu przegrac.
Dzieki i powodzenia!

PIERO - MATI 3-2(1-2)

I znow ten mecz nie uklada sie dla mnie dobrze, przy 0-0 marnuje dwie setki raz zamiast strzelac podaje, a raz swietnie broni bramkarz Matiego. Nastepnie on strzela bramke z rogu, ja odpowiadam na 1-1, jednak przed koncem pierwszej polowki po ladnej akcji i pieknej glowce Crespo od poprzeczki wychodzi na prowadzenie. Wszyscy co znaja gre Piero Aregntinosss boys, wiedza ze gra on zawsze w drugiej polowce i tak sie tez dzieje tym razem, dokladam 2 bramki i wygrywam jedna! Dodam ze sprawiedliwy w tym meczu bylby remis, poniewaz moj rywal stworzyl sobie sporo akcji, jednak zawsze brakowalo ostatniego podania - z reguly za mocne. Dzieki i powodzenia.
Ciesze sie bo juz chyba zapewnilem sobie wyjscie z grupy, przede mna jeszcze 2 mecze i 1 pkt, w 100% zapewni nam przejscie do kolejej fazy rozgrywek.

PIERO - BANY 1-2(O-1)

Zagralem jak niedoswiadczona pipka i zasluzenie przegralem, nic nie wychodzilo moi zawodnicy ruszali sie jak mucha w spermie... W pierwszej polowie 3-9 w strzlach w calym meczu 6-16. Znow trace pierwsza bramke jako pierwszy. Na poczatku drugiej polowy Cufre wyrownuj ladnym strzalem zza pola karnego jednak to wszystko co bylo mnie stac w tym meczu, pozniej karny wykorzystany przez mojego przeciwnika i 2 czerwienie z mojej strony. Reasumujac mecz bez historii w moim wykonaniu. Powodzenia dalej!

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Śro 14:21, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 7 razy
Wto 0:30, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

___________strzały: 21-8

Dobre formy moich zaowodników i mozna grac. Julio Ricardo Cruz strzelil w tym meczu bodajze 7 bramek, w tym jedna bardzo ładna szczęśliwy Bramke dodam wieczorem, bo teraz nie mam czasu. Dzieki za mecz i powodzenia.
Wto 15:05, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
Bany

Dołączył: 31 Mar 2006
Posty: 453

Skąd: że znowu..

Bany 3:0 Mati

Słabe widowski jak na tej klasy druzyny. Do przerwy 1:0. Lagi utrudniły mecz co nie zmienia faktu, że wygrałem zasłużenie. pozdr
Wto 21:46, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

___________strzały: ?-?

Po 45 minutach spokojnie prowadzilem 2-0. Na druga polowe mati daje off co przy moim rozluznieniu wyprowadzilo go na prowadzenie 2-3. Pozniej mati daje mass def, jednak mimo to zdolalem wyrownanc stan meczu. Dzieki za mecz. Statystyki strzałow nie ma, bo mati za szybko wyszedł.

_________strzały: ?-? (lost)

Dosyc szybko strzelam bramke co ustawia troche mecz. Bany starał sie zdobyc bramke wyrownujaca, jednak w tym mecz tylko ja strzelalem gole. W 80 minucie strzelam na 2-0, chwile pozniej z karnego na 3-0 i na 4-0 w ostatniej minucie meczu po bledzie bramkarza Banego. Dzieki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Wto 22:29, 12 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:29, 12 Lut 2008 Zobacz profil autora
Bany

Posty: 453

Bany 2:1 Piero

Przewaga po mojej stronie. Kontrolowałem mecz. Rywal w drugiej połowie nie wytrzymuje nerwowo i obrywa dwa czerwa. Strzały 16-6
Śro 14:19, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
mALo

Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 569

Bany 2 - 2 mALo

Bany miał w tym meczu więcej okazji bramkowych, których nie wykorzystał za sprawą mojego bramkarza dobrze dysponowanego w tym meczu. Przez większą część meczu prowadziłem 1-0. Trzy bramki w tym spotkaniu padły w końcówce meczu. Bany zdoła doprowadzić do remisu, ja zaraz po jego akcji za sprawą Cruza ponownie wyszedłem na prowadzenie. W ostatnich minutach meczu Bany zdobywa gola na wagę remisu Dzięki za grę.

Ostatnio zmieniony przez mALo dnia Śro 15:17, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 15:16, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
Piero

Posty: 380

Skąd: wuwua

PIERO - TOTOMIX 0-2 (0-0)
Ten mecz byl szczegolnie dla mnie wazny, bo jeden punkt gwarantowal mi awans, przez ta przegrana do tej pory nie jestem go pewny. Wracjac do meczu, to pierwsza polowa bez historii, poza jedna godna akcja Toto ktory wcelowal w slupek. Byla generalnie to bezbarwna polowa. Ustawienie moje bylo defensywne W drugiej zmienilem troche ustawienie, przez co rywal mial wieksze pole do popisu z przodu i tak sie tez dzieje. Crespo przepycha dwoch obroncow i szczurkiem pokonuje bramkarza. Od tej pory nie istnieje na boisku a byla to gdzies 65 min, nastepnie po skladnej akcji doklada kolejna bramke. Moglem zdobyc honorwa, no ale bramkarz byl na posterunku. Generalnie zasluzone zwyciestwo mojego przeciwnika.
Gratuluje i pozbawiaj wszystkich punktow, bo musze wyjsc z grupy:)

Ostatnio zmieniony przez Piero dnia Śro 16:22, 13 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 16:21, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
totomiX

Posty: 1635

___________strzały: 12-14

Na poczatku mialem spora przewage, prowadzilem juz 3-0. Pozniej po raz kolejny w tym turnieju za bardzo sie rozluzniłem i rywał prawie doprowadził do remisu. Mecz sie wyrownal, jednak 3 punkty trafiaja do mnie. Dzieki za mecz.
Śro 16:35, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
Marv

Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 1228

Skąd: Lublin

Nie wyrownalem niestety, a bylo blisko bylo 3:0 pozniej 3:2, 4:2 i 4:3 pod koniec moglem jeszcze na 4:4 strzelic no ale niestety sie nie udalo Wink No to chyba po turnieju dla mnie Wink
Śro 16:39, 13 Lut 2008 Zobacz profil autora
mati

Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 374

mati 3:1 marv

Początek wyrównany, pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1, w drugiej udaje mi się strzelić dwa gole chociaż od stanu 2:1 gram w 10.
Dzięki za mecz radosny

Dzieki za mecz

Ostatnio zmieniony przez mati dnia Pią 18:57, 15 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

Osoby zagrożone: brak
(wg. tabeli były, ale to tylko brak aktualizacji wczoraj wieczorem Wink.
Czw 10:21, 14 Lut 2008 Zobacz profil autora
kaimada
Tur Mod

Posty: 2228

Skąd: Łódź

Od dnia dzisiejszego wszystkie mecze gramy na patchu 2.2. Dotyczy to zarówno tych nierozegranych w obecnej fazie, jak i tych w fazie pojedynków i play offach. Przypominam także iż dziś każdy musi mieć rozegranych 5 meczów.
Nie 11:30, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
Marv

Posty: 1228

z mALo sie bez przerwy mijam, a bany ma problemy z netem bedzie mogl grac po 18 a mnie po 18 nie ma wiec proponuje 0:0 WO...
Nie 16:45, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
Bany

Posty: 453

Od 16 moge juz grac ale Marva nie ma takze nie wiem... powiedział mi że wieczorem go nie bedzie.
Nie 18:34, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
Marv

Posty: 1228

Nastapila u mnie mala zmiana planow Wink

Mecz z banym rozegrany no i wygrana na pocieszenie...

Do stanu 4:4 to ja ciagle musialem wyrownywac na szczescie pod koniec szczescie usmiechnelo sie do mnie i udalo mi sie 5 raz pokonac bramkarza. Meczyk ogolnie wyrownany poza pierwszymi minutami gdzie mocno przycisnal bany Wink Dzieki!

Nie mam czasu wiecej pisac
Nie 22:20, 17 Lut 2008 Zobacz profil autora
kaimada
Tur Mod

Posty: 2228

Skąd: Łódź

Tak to jest jak się gra mecze ostatniego dnia.
Mecz Marv vs mALo ma zostać potraktowany jako bezpunktowy walkower. Gratuluje tym, którzy wywalczyli awans i przypominam, że kolejne mecze gramy na patchu 2.2.
Pon 8:25, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)