Pojedynek: Holandia vs Czechy

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Zobacz poprzedni temat

Post Pojedynek: Holandia vs Czechy
Holandia vs Czechy

Witam wszystkich w grupie, chcę wszystkim życzyć powodzenia, prosiłbym
jeszcze o umieszczanie wyników meczy wraz z opisami. Mile widziane są bramki.
Jeszcze tylko przypomnę że gramy tylko "jeden mecz".

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:-------> Klik!!!
Proszę o zapoznanie się regulaminem turnieju Historyczne Pojedynki:-------> Klik!!!

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 23 lutego o 23:59 wykrzyknik

Powodzenia radosny

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Pią 22:37, 22 Lut 2008, w całości zmieniany 11 razy
Pon 17:52, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora

rogas 2-2 Arturo3H

Mecz bardzo dobry, pierwsza połowa zdecydowanie pod moje dyktando. Pierwsza bramka pada dosyć szybko bo w 15 minucie, z lewej nogi prawie że w okno Lokvenc. Druga bramka to już błąd obrońców rywala, Koller przejmuje jest sam na sam i pewny strzał. Kontaktowa bramka wpada po dość dziwnym faulu na 16 metrze i Jankulovski ładny strzał i tez prawie że w okno zdzier . W strzałach na koniec 7-3 dla mnie. Druga połowa to zamiana ról grę prowadził Artuto ale na szczęście zdołał wbić tylko 1 bramkę a okazji nie brakowało. W strzałach na koniec 13-7 na moja korzyść. Dzięki radosny

**************************

rogas 2-0 michu

Mecz bardzo trudny, do pierwszej bramki, która wpadła to ja miałem przewagę, później to już dobra gra rywala, ale lepsza mojej brony, strzały niektóre groźne, ale mimo niebieskiej strzałki dobre interwencje Cecha. Druga bramka wpada w ok. 60 minucie i później już mogłem tylko podwyższyć, ale zabrakło szczęścia, a sytuacje były. Dzięki radosny

rogas 2-1 szyma

mecz wyrównany, pierwszą bramkę strzela rywal, potem ja dwie z kolei, do 70 minuty warunki idealne a reszat masakra... zagubiony ocb?

Dzięki radosny

Ostatnio zmieniony przez rogas dnia Śro 16:09, 20 Lut 2008, w całości zmieniany 3 razy
Wto 0:23, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kicek 3 - 0 rogas

Meczyk wyrównany. Na początku spotkania przewage ma rogas,ale nie potrafił umieścić piłki w siatce. Przebudziłem się dopiero w ostatnim kwadransie i oddałem kilka groźnych strzałów. Wtedy też padła pierwsza bramka,gdy po ładnej wymianie piłki obrona Czechów się rozbiegała i zapomniała o prawym skrzydle. Tam Robben dostaje piłke i biegnie sam na sam z GK - oczywiście wykorzystuje. Na początku drugiej połowy po pierwszej akcji strzelam bramke na 2-0. Wrzutke wykorzystuje RvN. Później skupiłem się na obronie bardziej i dopuszczałem jedynie do strzałów z dystansu. Wiedziałem ,że na tyłach jest VDS więc nie miałem co sie bać. W samej końcówce dokładam 3 bramke po błędzie jednego z defensorów rogasa.

w strzałach: po 13

dzieki i powodzenia w następnych
Wto 2:27, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

Ciekawe wyrównane mecze.
Śro 0:35, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - michu 2:1

Mecz bardzo wyrównany, michu po wrzutce obejmuje prowadzenie ja 3min później golem sionko odpowiadam po ładnej kiwce. Do przerwy 1:1 w strzałach i 1:1 w bramkacg zdzier Gola na wage 3pkt strzelam w Loss Time Barosem który wszedł z szarą strzałka i w pierwszym kontakcie z piłka trafił w okno wink
Czw 0:20, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kicek 7 - 2 michu

Udany rewanż za 1 etap turnieju kiedy to przegrałem 2-3.
Tym razem mecz w idealnych warunkach - 0 lagów! (przynajmniej u mnie zdzier )
A że lubie grać jak jest płynnie i można zagrać każdą kombinacje to wypracowałem sobie przewage od 1 do 90 minuty. Strzeliłem 8 na 9 bramek ,bo jeden samobój przypadkowy.

dzięki za mecz i powo dalej

____________________________

Kicek 0 - 0 Arturo3H

Pierwsza połowa wyrównana,druga dla mnie. Powinienem w końcówce strzelić bramke bo miałem do tego ze 3 może 4 sytuacje. Ale niestety..

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Czw 1:30, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 0:41, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora

Nie pamiętam już jak padła bramka na 1-0 bo graliśmy mecz na raty pierwszą część wczoraj i drugą dziś. Zaraz po rozpoczęciu podwyższyłem na 2-0. Odpowiedz Arturo była natychmiastowa i zrobiło się 2-1. W kilku sytuacjach miałem szczęście lub też Cech bronił bdb. Pod koniec mogłem strzelić na 3-1 jednak Rosicky mając przed sobą pustą bramkę trafia w słupek...

Pią 0:34, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora

Miałem troche szcześcia zwłaszcza na początku spotkania bo po kilku minutach mogłem przegrywać już 0-2 jednak podniosłem się i udało się wygrać to spotkanie.

Pią 19:07, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora

brak slow wkurzony tak samo jak pierwszy mecz(przewaga w strzalach ale nie chce wpadac)

rogas-50ml 1:3(12:10)
wreszcie po 2 pechowych wtopach dopisalo mi szczescie,ogolnie wyrownany mecz
thx,powo

Ostatnio zmieniony przez 50ml dnia Sob 0:27, 23 Lut 2008, w całości zmieniany 5 razy
Pią 19:12, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora

Arturo3H - 50ml 2:1

Mecz bardzo wyrównany. W strzałach 7-11 dla 50ml. W pierwszej połowie na poczatku miałem 2 praktycznie 100% sytuacje ale Janek walił w srodek. W 30 i 50min jednak sie udało i prowadziełm 2:0 ale po zdobyciu drugiej bramki popełniłem bład na polu karnym wchodzac w napastnika 50ml i 2:1 sie zrobiło. 50ml w końcówce miał dobra okazje ale najpierw trafił w słupek a póxniej w mojego bramkarza.

Sob 14:18, 23 Lut 2008 Zobacz profil autora

Kicek 2 - 2 50ml

Najpierw przewage miał 50ml,oddał kilka strzałów na moją bramke - niektóre groźne. Jednak to ja jeszcze w pierwszej połowie wychodze na 2-0. Rozluźniłem się i przeciwnik strzela z dystansu kontaktową bramke. Potem miałem ze dwie,moze trzy sytuacje na podwyższenie ale niestety nie wykorzystalem a 50ml zdołał wyrównać. W końcówce gra sie wyrównała i remis się utrzymał. I tak dzięki temu meczowi mam już awans w najgorszym wypadku z 2 miejsca,wiec mam powody by sie cieszyć radosny

Sob 20:20, 23 Lut 2008 Zobacz profil autora

Pisałem dziś do micha popołudniu jednak do tej pory nie odpisał.
Sob 23:47, 23 Lut 2008 Zobacz profil autora

Proszę o szersze wyjaśnienia na temat meczu szyma - michu
Nie 16:55, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora

Michu pisał do mnie wcześniej tj. 20 albo 19 (nie pamiętam bo archiwum z gg usuwałem) wczoraj napisałem do niego jednak nie odpisał. Przed chwilą napisałem ponownie:

szyma: (15:52)
siema zagramy do HP ?
michu: (15:53)
nie mam czasu teraz

Ja teraz wychodzę i będę dopiero tak po 20.
Nie 17:03, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora

Czekamy na wyjaśnienie micha. Jak wam się uda to rozegrajcie ten mecz.
Nie 20:47, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora

Niestety po moim powrocie rywala nie było już na gg. Zależy mi by rozegrać ten mecz bo jest to spotkanie o awans i nie chce dostać bezbramkowego remisu...
Nie 23:11, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora

W tej sytuacji to Ty byś za pewne dostał 3 pkt, bo chcesz go rozegrać, a rywal nie daje oznak życia, no ale oczywiście ostatnie słowo należy do organizatora.

Ps. I przez takiego gracza jak michu, który wie że już nie ma szans na awans, po prostu olał ten ostatni mecz, a gdyby wywalczył zwycięstwo lub nawet remis z szymą, to ja byłbym w następnej rundzie.
Nie 23:19, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora

Jestem postawą micha oburzony.......... ja bym takich graczy banował neutralny. Ale sry rogas, ale mogę zrobić tylko tyle:
Mecz szyma michu proszę potraktować jako 3-0 dla szymy. Z tej grupy awansowali: Kicek, szyma i Arturo3H. Gratuluję
Pon 8:00, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)