Pojedynek: Portugalia vs Hiszpania

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Zobacz poprzedni temat

Post Pojedynek: Portugalia vs Hiszpania
_____________

Witam w Grupie Pojedynkowej turnieju Historyczne Pojedynki i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->

Oraz regulaminem turnieju Historyczne Pojedynki:------->

Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 23. Lutego o 23:59. !

vitoss 2:1 Piotrek89

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Pią 23:22, 22 Lut 2008, w całości zmieniany 12 razy
Pon 9:28, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
kaberlem

Dołączył: 28 Sie 2007
Posty: 114

Skąd: Z daaaaaaaaaleka

kaberlem(Portugalia) - Vitoss(Hiszpania) 4:3

Mecz zaczął się od szybkiego prowadzenia Portugali po bramce Quaresmy. W nie długim czasie po tym Hiszpanie wyrównali. Jednak Portugalczycy wzięli się do pracy i bramkę na 2-1 zdobywa niezawodny Quaresma. Ja dalej atakowałem co zaowocowało bramką na 3-1 strzelcą oczywiście Quaresma. Wyraźnie poddenerwowani takim obrotem spraw Hiszpani atakują i strzelają bramkę na 3-2. Po tej bramce piłkarze Vitossa uwierzyli w swoje siły i zdobywają wyrównójącą bramkę. Fantastyczna akcja Portugalczyków w końcówce meczu owocuje bramką rostrzygającą mecz, strzelcem bramki ...któż by nim mógł zostać? oczywiście Ricardo Quaresma.[/b]

-Raul

Pierwsza bramke trace po strzale Raula z okolo 16 metrów. Piotrek atakuje bardzo często,przeważa i chwile pożniej mogło być nawet 3-0 dla niego ale Casillas wybijał piłki. Co do zmarnowanych sytuacji Piotra dodam ze z 2 razy wybijałem pilke z lini bramkowej badz pola bramkowego. Co do moich bramek to pierwsza padła po nawet ładnej akcji po której w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł sie Garcia i był już remis. Ostatnią bramke strzelam w loss time po nie wykorzystanym sam na sam - bodajze Reina wybija pilke, po strzale w slupek i jescze zamieszaniu na 11 metrze. Po takim biegu wydarzen Raul jakos przejał pilke (juz nawet nieiwem jak to bylo dokladnie) i strzelil gola na wage 3 pkt.

Dzieki za mecz Piotrek i powodzenia dalej.

Pon 22:09, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
kaberlem

Posty: 114

kaberlem(Portugalia) - Piotrek89(Hiszpania) 3:2

Mecz wyrównany chociaż to ja zdobyłem o jedną bramkę więcej.
Pon 22:40, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
EloZiomKonin

Skąd: Konin

EloZiomKonin (Portugal) - Kaberlem (Portugal) 1:1 (1:1)

Mecz zupełnie nie udany z mojej strony (choć ostatnio to norma), po pięknej akcji Kabarlem wychodzi na prowadzenie ok 20 minuty, wtedy wziąłem się za odrabianie strat, nic nie wychodzi tak jakbym zapomniał jak się gra w tą grę, końcówka pierwszej połowy po błędzie przeciwnika zdobywam gola który daje remis. W drugiej połowie nic się nie działo ciekawego. dzięki

Ostatnio zmieniony przez EloZiomKonin dnia Wto 19:49, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:49, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

marky_ramone (Hiszpania) 4:3 (Hiszpania) vitoss

Mecz pod moje dyktando, miałem znaczną przewage o czym może świadczyć liczba strzałów 14:5 na moją korzyść, jednak rywal był strasznie skuteczne no i miał trochę szczęścia, ja pudłowałem strasznie i w końcówce bałem się troche o wynik, udało się jednak dowieśc jednobramkowe zwycięztwo choć wynik powinien być wyższy na moją korzyść

dzienks i powo dalej

Śro 19:20, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora

VITOSS 4-1 CEBULA

strzaly 19-8 [11-7]

Mecz w pierwszej polowie toczyl sie fazami, zaczal atakowac cebula pozniej ja sie obudzilem strzelilem bramke i atakowalem dalej. Pod koniec pierwszej polowy znow cebula atakuje. Druga polowa to juz moja przewaga co widac po strzalach. Bramki strzelam glownie po bledach mojego rywala, ale taki jest fubol. W drugiej polowie strzelam 3 bramki tracac 1 po strzale jakiegos portugalczyka głowa.Dzieki i powo dalej
Śro 20:04, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora
kaberlem

Posty: 114

kaberlem(Portugalia) - Cebula(Portugalia) 3:0

Mecz od 1 do 90 min. pod moją kontrolą dwie bramki w pierwszej połowie i jeszcze jedna po przerwie.

dzięki za mecz

kaberlem(Portugalia) - marky_ramone(Hiszpania) 2:2

W pierwszej polowie mecz był wyrównany, ale to ja wygrywalem 2:1. W 2 połowie przewagę mieli Hiszpanie i udało im się zdobyć bramkę dającą remis.

Ostatnio zmieniony przez kaberlem dnia Śro 20:59, 20 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:30, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora
cebula

Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 140

Skąd: West-Pomerania

cebula(Portugalia) 3:4 (Hiszpania)Piotrek89

Szybki mecz, gol za gola. Gdy już cieszyłem się z honorowego punkciku Hiszpania stzrela zwycięską bramkę w ostatniej akcji meczu.

W strzałach 11-20
Czw 20:08, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 3-2 marky_ramone

Wyrównane spotkanie toczone w lekkich " przycięciach" , które jednak często przeszkadzały w grze.
w 32 min drugiej połowy przegrywałem 1-2 , wystąpił lost. W dogranym czasie strzeliłem 2 bramki i tym sposobem wygrałem, choć szans na awans i tak już nie mam , a szkoda zagubiony

Czw 22:02, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
cebula

Posty: 140

cebula 1:4 EloZiomKonin

Mecz rozgrywany niestety w obrzydliwych lagach. 1 połowa wyrównana, kończy się wynikiem 1:0 dla mnie. Na początku drugiej połowy jeden z moich obrońców (Carvalho) dostaje czerwoną kartkę. Moim zdaniem sędzia powinien pokazać raczej żółć, ale stało się jak się stało. Przy stanie 1:0 miałem jeszce poprzeczkę, a dobitka poszła w trybuny.Po tym incydencie nie mogłem się już pozbierać i dostałem sromotne lanie.

cebula 2:0 Marky_Ramone

Na koniec po serii kompromitujących blamaży uratowałem honor. Mecz całkowicie pod moją kontrolą, przeciwnik nie wiedział co się na boisku dzieje. Jak najbardziej zasłużona wygrana, mogło być zdecydowanie wyżej.

Miałem o tym nie pisać, bo nie jestem jakimś donosicielem, ale Marky po prostu nie potrafi przegrywać i przeinacza fakty w rozmowie na gadu-gadu próbuje mi wmówić, że jestem słaby i tylko fartem bramki strzelam. Tym mnie zdenerwował i dlatego decyduję się na ujawnienie jego karygodnego zachowania. Otóż w 38 minucie meczu uciekł z meczu, oto screen:

Punkt 5. Ogólnego regulaminu Rozgrywek:
5. Zabrania się wychodzenia podczas trwania meczu poprzez wciśnięcie (ESC). Wszelkie tego typu ucieczki z gry będą karane walkowerami i Czarną Listę Graczy. Jeżeli gracz ucieknie z meczu kiedy jego czas płynie (nawet w loss time) wtedy zostaje dodany wynik o 3 bramki wyższy dla przeciwnika. Dopuszcza się wyjątki kiedy wynik nie zostanie dodany, nastąpi to w momencie kiedy gracz zostanie usunięty z danych rozgrywek lub zakończy swoją przygodę z nimi w inny sposób. Karą za ucieczki w czasie meczów jest wpis na Czarną Listę Graczy, co oznacza czasowy lub całkowity zakaz gry w rozgrywkach WEOL.

marku ramone 22:34:43
e ale czemu piszesz że mecz pod kontrolą i twoja dominacja?
marku ramone 22:34:53
przecież ja atakowałem a ty strzeliłeś dwie z dupy
Ja 22:40:44
jasne, to chyba grałeś jakiś inny mecz, oprócz dwóch bram miałem jeszce co najmniej 3 dogodne sytuacje, i nie pisz, że to ty atakowałeś, bo to ja atakowałem, a Ty czasami jakaś kontra
jak dla mnie nic nie grałeś

Zaznaczam, że bym tego nie zgłosił (jakby nie patrzył - wynik jest dla mnie korzystny), ale skoro próbuje mi wmawiać, że dla niego nic nie grałem i to, że on cały czas atakował a ja nic to sorry, ale przecież była jeszcze cała druga połowa i gdyby miał taką przewagę to by nie tchórzył i nie uciekał.

Jeśli na forum panuję sprawiedliwość (a wierzę, że tak), to Marky_Ramone dostanie trochę odpoczynku od grania, co być może sprawi, że nie będzie tak więcej postępował.

Ostatnio zmieniony przez cebula dnia Czw 23:55, 21 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 23:18, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 5-2 EloZiomKonin

12-5 w strzałach. Bardzo dobra dyspozycja napastników i zasłużona wygrana

dzięki i powodzenia dalej
Pią 20:09, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora

vitoss [HISZPANIA] 2-2 [PORTUGALIA] EloZiomKonin

mecz zremisowany nic mi nie daje, zeby awansowac musialem wygrac ale sie tylko udalo zremisowac. EZK przewaza caly mecz, atakuje ma pare slupkow natomiast ja strzelam pierwszy bramke by pozniej stracic 2 i doporowadzic do wyrownania po przejeciu pilki. Powodzenia dalej ;] Aha Strzaly 14-6 dla Portugali
Pią 21:44, 22 Lut 2008 Zobacz profil autora

W meczu EZK - marky ogłaszam bezpunktowy WO. Szkoda, że nawet wyjaśnienia nikt nie dał...
Z tej grupy awans uzyskali: kaberlem, Piotrek89 i vitoss. Gratuluję

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Nie 20:30, 24 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 16:57, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora

sorki kaimada, mecz chieliśmy rozegrać, w czwartek zagadałem do EloZioma, niestety wtedy nie mógł zagrać, spytał czy będę w piątek, ale niestety ja nie mogłem bo mnie cały dzień i noc nie było, przystaliśmy obaj na sobote, byłem wczoraj na gg cały dzień, rywal sie jednak nie odezwał, bezpunktowe WO jest odpowiednim rozwiązaniem raczej, bo obaj wykaza;liśmy jakąś tam inicjatywe rozegrania meczu, ale jakoś nie mogliśmy na siebie trafić, nie można powiedzieć ze olaliśmy tura bo graliśmy o nic, bo ten mecz był w sumie o awans, zwycięzca tego meczu awansowałby z 3 miejsca.

nieważne

marky_ramone zachowałeś się karygodnie... Jednak jako, że do tej pory jesteś nieskazitelnym graczem dostajesz upomnienie słowne, następnym razem będzie już definitywna Czarna Lista Graczy wykrzyknik Ja rozumiem zdenerwowanie, przyznaję, że sam czasami już trzymam palec na Escape, ale trzeba umieć się powstrzymać... Tak kiedyś postąpiłem w przypadku Irasa, dostał szansę, za jakiś czas znowu ktoś napisał o jego ucieczce z meczu i otrzymał przymusowy urlop. Wynik powinien być +3 dla cebuli, jednak widzę, że za późno zareagowałem (brak czasu, kaimada informował mnie od razu), więc zostaje tak jak zostaje.
Pon 1:28, 25 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)