Pojedynek: Niemcy vs Anglia

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Zobacz poprzedni temat

____________________________ Niemcy vs Anglia

Witam wszystkich. Umieszczajcie w tym temacie wyniki swoich meczy. Mile widziane są bramki, oraz opisy spotkań. Zapraszam do gry i przypominam, że TYLKO JEDEN MECZ. Zycze powodzenia.

Uwaga:
Termin na rozegranie wszystkich spotkań grupowych mija 23. Lutego o 23:59. !

Machel 1-2 Koshaolin

Ostatnio zmieniony przez bushmen dnia Nie 17:30, 24 Lut 2008, w całości zmieniany 20 razy
Pon 16:52, 18 Lut 2008 Zobacz profil autora
...Koshaolin...

Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 773

...Koshaolin... (Anglia) 2 - 0 (Niemcy) Pietri

Mecz wyrównany z małą ilością strzałów na bramkę z obu stron. W pierwsze połowie udało mi sie strzelić bramkę po dośrodkowaniu z prawej flanki wprost pod nogi mojego napastnika który przyjął piłkę, a później uderzył do bramki z 5 metra. W drugiej połowie rywal zmienia ustawienie na bardziej ofensywne. Po tej zmianie strzelam 2 bramkę. W tym meczu zadecydowała skuteczność.

Giuly 0-0 ...Koshaolin...

Przez większość czasu wyrównany mecz z małą ilością strzałów. W pierwszej połowie udało mi się strzelić w słupek z wolnego, a poza tym nic ciekawego się nie wydarzyło. W 2 połowie p o czerwonej kartce dla mojego Ferdinanda, Koshaolin przejął inicjatywę, lecz nie udało mu się zdobyć gola.

Giuly 4-1 machel

Cały mecz miałem dużą przewagę. machel strzela gola w ostatnich minutach meczu. W strzałach 20-6.

Przez większość meczu miałem przewagę. Na prowadzenie wyszedłem po ładnym golu Beckhama z wolnego. Niestety Pietri szybko wyrównał. Na szczęście później sprawy przybrały już właściwy obrót i rywal nie miał za wiele do powiedzenia Wink

Ostatnio zmieniony przez Giuly dnia Wto 0:29, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 0:27, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
karol_pomarancza

Posty: 1173

Skąd: okolice krk

karol_p 1-1 Giuly

Mecz z przewagą Giulego. 1 połowa to kilka dobrych akcji ze strony Anglikow, jak i Niemców, z tym że Anglicy dokumentują swoje akcje jednym trafieniem. Druga połowa podobna, tylko że ja strzelam gola i przy dużym farcie nie tracę radosny. W strzałach 15-10 dla Giulego.
Wto 1:27, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
Giuly

Posty: 1069

Skąd: Krk

Giuly 1-0 kemocik

Wyrównany mecz z dużą ilością sytuacji. Jedyną bramkę spotkania zdobył Rooney po prostopadłym podaniu od Downinga. Pod koniec meczu obrońca kemocika dostaje czerwoną kartkę za jakiś śmieszny faul ale nic to już nie zmienia.
Wto 2:04, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1173

karol_p 3-2 kemocik

Mecz z moją przewagą, dużą, strzelam na 1-0, później kemek wyrównuje po czym zdobywam prowadzenie. Oddaje je na jakieś 8 minut przed końcem meczu. Całe szczęście ostatnia akcja wychodzi, ładny gol Poldiego i 3-2 dla mnie. W strzałach 20-5 dla mnie, rywal podczas gry miał problemy z padem.

karol_p 1-1 Kosh

Mecz wyrównany, z średnia liczbą sytuacji. Wychodzę 1 na prowadzenie po strzale Ballacka głową, w drugiej części Kosh zdobywa gola Ronejem strzałem z kąta, z okolic 9-10 metra. No i wynik się nie zmienia, choć pod koniec troszkę przycisnąłem, miałem sam na sam ale sprytna głowa Kosha w odpowiednim momencie nakazała paląc nacisną kołko, co za tym idzie sprzedać mojemu napadalcowi kose, najlepsze że bez konsekwencji kartowej był to faul szczęśliwy. No i chyba tyle. W strzałach dokładnie nie nie wiem ale na oko gdzieś po równo koło 9-10 na łebka zdzier.

Pietr 2i-4 karol

Mimo,że prowadziłem 1-0 i 2-1 niepotrafiłem dotrzymać wyniku doońca..O wyniku przesądziła również czerwona kartka która dostałem w około 50min. później grająć w 10 traciłem tylko bramki..Ale niemożna powiedzieć ,że KArol dominował w meczu bo to jest nieprawda.Toczyliśmy równą walkę tylko,że on bł skuteczniejszy.Dzięki za mecz.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Wto 19:07, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 2 razy

kemocik 2 - 1 ...Koshaolin...

No i udało się wygrać. Grałem na zmodyfikowanym (w porównaniu z tym, którym grałem wcześniej) 442B i opłaciło się. ...Koshaolin... grał głównie na rajdy po linii i próby zejścia do środka lub wrzutki na Croucha i właśnie po główce giganta wpadł jedyny dla Anglików gol. Ogólnie mecz wyrównany choć to raczej ja miałem więcej bramkowych okazji.

Pozdrawiam.
Wto 19:31, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 773

O_o

11.
Pisząc opis meczu pamiętaj o tym, iż Twój przeciwnik również będzie go czytał i oczekiwał obiektywnego opisu danych sytuacji. W opisie nie obrażaj, nie wyśmiewaj, ani nie kpij ze swojego przeciwnika.

Przecież to ja przegrałem wygrany mecz ale widzę, że opisywałeś jakieś zupełnie inne spotkanie. wink

Dzięki za grę i powodzenia dalej

Ostatnio zmieniony przez ...Koshaolin... dnia Wto 19:43, 19 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 19:33, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora
kemocik

Posty: 355

No nie wiem - napisałem, że równy mecz, ale nie miałeś tylu klarownych sytacji, co ja... (np jak strzeliłem po ziemii właściwie na pustą bramkę, kiedy bramkarz wyszedł na 25 metr i go uprzedziłem; albo 3 razy dobijałem piłkę i nie wpadła).
W paru sytiacjach miałem szczęście, ale tak jak napisałem Twoja gra opierała się głównie na rajdach bokami, więc jeśli po wrzutce nie było strzału, to raczej nie było wielkiego zagrożenia. Mogłeś sam wpisać wynik i byłoby z głowy :p
_________________

kemocik 4 - 0 machel
Mecz grany w dwóch fragmentach (lost). Po pierwszym - bardziej wyrównanym - 1-0 dla mnie. W drugim dosyć łatwo pakuję trzy bramki i mam nadal szanse na awans [;
Wto 22:57, 19 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 773

...Koshaolin... (Anglia) 2 - 1 (Anglia) machel

Od samego początku meczu zacząłem atakować bo wiedziałem że jeśli chce przejść do kolejnego etapu to muszę wygrać ostatni mecz za wszelką ceną. W pierwsze połowie bezapelacyjnie przeważałem lecz to ja schodziłem do szatni przegrywając 1:0. Sporo dobrych sytuacji w tej części meczu zmarnowałem, a raz ratował mojego rywala słupek. Machel w bodajże 43 minucie strzelił bramkę po dośrodkowaniu z lewej flanki wprost na głowę Croucha. Był to jego pierwszy i ostatni strzał w pierwszej połowie. Strzały na koniec połowy 6:1 na korzyść Anglii prowadzonej przez moją osobą. W drugiej połowie ustawiłem swój zespół bardzo ofensywnie. Jedynie 2 obrońców na własnej połowie reszta graczy na połowie przeciwnika, wszyscy gracze mieli strzałki ofensywne. W 60 minucie strzelam bramkę wyrównującą, a chwilę po tym strzelam 2 bramkę. W między czasie machel miał 2 dobre okazje lecz dobrze wyszedłem bramkarzem i zdołałem obronić strzały. Później zmieniam ustawienie na te z początku meczu. Pod koniec spotkania obie ekipy mają dobre okazje do strzelenia bramki lecz żadnej z nich nie udaje się ta sztuka. Strzały 11:3 dla mnie. Ogólnie wydaje mi się że zasłużenie wygrałem choć po pierwszej połowie myślałem, że przegram tak samo pechowo jak z kemocikiem.

Dzięki za grę.

Śro 19:32, 20 Lut 2008 Zobacz profil autora
kemocik

Posty: 355

kemocik 6 - 1 Pietri

Zdecydowana moja przewaga, do tego na początku Pietri dostał czerwo (;
Jak już miałem wysokie prowadzenie to próbowałem strzelić jakiegoś ładnego gola z dystansu, ale nie wyszło szczęśliwy
Czw 20:17, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora
Pietri

Posty: 1220

No tak..Odpuściłem sobie ten mecz,bo i tak już przed nim niemiałem szans na żaden kolwiek awans...
Czw 22:13, 21 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 1173

karol_p 7-1 machel

Mecz dla mnie, zaczynam od gola, później gol machla i moje, moje, moje kolejne bramki radosny. W strzałach 18-5 dla moich, machel w dołku formy widać, z nie off. źródeł wiadomo, że gracz ten uzależnił się od hazardu szczęśliwyzdzier.

Skąd: Łódź

Proszę o jakieś wyjaśnienia w sprawie nierozegranych meczów machela.
Nie 16:56, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora
machel

Posty: 369

Skąd: krk

Jednego meczu jak już, nie mogliśmy się zgadać z Pietrim i mecz nie doszedł do skutku, jednak nie ma on już żadnego znaczenia dla sytuacji w tabeli więc nie powinny z tego wyniknąć żadne problemy.
Nie 17:18, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora
kaimada
Tur Mod

Posty: 2228

Skąd: Łódź

W meczu machel-Pietri ogłaszam bezpunktowy WO. Jak dla mnie jest to co prawda olanie turnieju, ale....
Z tej grupy awans uzyskali: Karol_p, Giuly, Kemocik i Koshaolin. Gratuluje

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Nie 20:39, 24 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 20:28, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Historyczne Pojedynki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)