Grupa A - Mniejsza

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup Zobacz poprzedni temat

Seyd.Keita53

Mecz ogólnie rozgrywany w szybkim tempie. Zacząłem od ataków i już w 17 minucie doszło do zamieszania w polu karnym - Bagayoko wycofał piłkę do Kanoute przed pole karne a on uderzył mocno w lewy dolny róg bramki. Było 1-0. W 26 minucie sfaulowałem Charisteasa przed polem karnym a Basinas pewnie wykorzystał wolnego z ok.20 metrów. Było 1-1. Tuż przed przerwą doszło do kolejnego zamieszania pod polem karnym Grecji i wywalczyłem rzut rożny. Rozegrałem go krótko Sisoko podał na środek pola karnego do Traore a on strzelił bramkę 'do szatni' Grecji. Tuż po przerwie Karagounis strzelił zza 16 piłka odbiła się od słupka, od mojego bramkarza i wpadła do bramki (coś ale bramka Krzynówka z Realem Madryt w 2005 roku chyba). Co to był za pech. Ale szybko się pozbierałem i znowu wyszedłem na prowadzenie w 53 minucie Sayd.Keita umieścił piłkę w siatce i było 3-2. Udało mi się utrzymać do końca ten wynik i z 3ema zwycięstwami na 3 mecze udało mi się wywalczyć awans do dalszej fazy pucharowej turnieju. szczęśliwy
Dzięki i Pozdrawiam szczęśliwyradosny
Czw 11:15, 16 Sie 2007 Zobacz profil autora
maverick744

Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 56

Pisałem do chłopaków a oni się w ogóle nie odzywają na gg. Ja nie jestem na kompie 24h bo nie mam na to czasu, ale przyjnajmniej pisze kiedy bede i kiedy moge zagrać a oni nic....

maverick744 7-2 pele22
mecz o pietruszke... do przerwy 2-1...a pozniej...... co tu duzo mowic...ach ta zwinnosc obroncow greckich...
Pią 12:19, 17 Sie 2007 Zobacz profil autora
pele22

Posty: 91

pele22(GRECJA) 2-1 pietri(SENEGAL)
1 polowa-wyrownana szybkie akcje i po 10 min juz 1-1 pozniej gra w srodkowej czesci boiska
2 polowa- mniej atrakcyjna polowa w 70 min gol Charisteasa przesadzil o wygranej Greków
Pią 13:59, 17 Sie 2007 Zobacz profil autora

Przyznane walkowery:

maverick744 3-0 Pietri
Sob 0:23, 18 Sie 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)