Grupa A - Mniejsza

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup Zobacz poprzedni temat

Post Grupa A - Mniejsza

Turniej: Holiday Cup
Grupa A - Mniejsza.

Zapraszam do podawania wyników meczów Grupy A (mniejszej) Turnieju Holiday Cup. Mile widziane opisy meczy (czytaj wymagane), relacje, screeny, bramki itd. Im więcej włożycie wysiłku w przedstawienie swoich spotkań, tym precyzyjniej napiszę podsumowanie, więc proszę o współprace. Jeżeli jest jakiś problem z rozegraniem meczów z danym użytkownikiem, proszę to zgłaszać w tym temacie, bądź bezpośrednio do mnie na gg.

Proszę o dokładne zapoznanie się z poniższymi linkami:

Regulamin Turnieju Holiday Cup
OGÓLNY REGULAMIN ROZGRYWEK

Termin na rozegranie II Fazy Grupowej mija 17 sierpnia o godz. 23:59!!!

pele22 2-3 spox

Powodzenia, życzę samych pozytywnych emocji i cudownych bramek.

M.Diallo 88'

Mecz ogólnie wyrównany po za strzałami Pietri miał ich 15 ja tylko 9 w całym meczu. Zaprocentowało to że szybko objąłem prowadzenie bo w 9 minucie. W 15 już było 2-0 po bardzo ładnym uderzeniu Konoute z narożnika pola karnego. Później Pietri strzelił bramkę kontaktową zza pola karnego. Następnie dążył od wyrównania tuż przed przerwą jednak drużyna Mali skutecznie skontrowała i Bagayoko podwyższył na 3-1. Koniec 1szej połowy. W drugiej Pietri cały czas cisnął i szybko bo chyba w 55 minucie (o ile sie nie mylę) strzlił piękną bramkę zza pola karnego od słupka. Było 3-2 a on nie przestawał cisnąć ja natomiast próbowałem kontrować ale nie miałem już tyle okazji co w 1szej połowie. Miałem za to odrobinę szczęścia, które ponoć sprzyja lepszym, bo Pietri fenomenalnie uderzał z ok 20m i piłka odbiła się od słupka. Cały czas napierał ale w pewnym momencie zabrakło mu sił, aby się wrócić i wyszedłem 3ema napastnikami na jednego obrońcę i bramkarza. M.Diallo nie zmarnował tej sytuacji i w 88 minucie spotkania rozwiał wszelkie wątpliwości kto wygrał ten mecz.

mam nadzieje że mój wyczerpujący opis wam się podoba, bo trochę się nad nim męczyłem żebyście mieli troche wrażeń jakich ja miałem bo mecz był prowadzony na dosyć wysokim poziomie szczęśliwy Sory że nie ma bramek zapisanych ani nic ale następnym razem bardziej się postaram. Mam nadzieje że o taki opis Ci chodzi Adam.

6 - 2

Mecz rozpoczął od prowadzenia Adama pozniej wyrownalem i na 2-1 strzelilem a pozniej juz tylko kontry szly po wspaniałych prostopadlych podaniach i bylo kolejno 3-1 4-1 4-2 5-2 i 6-2 (a szczególnie ladna brama na 5-2 bo w samo okno
dzieki i pozdrawiam
Wto 12:10, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

Gdy strzeliłem gola, spox za pauzował grę gdy płynął jej czas:
Po tym zdarzeniu postanowiłem tylko dograć mecz i zgłosić to. Przepraszam, ale takie sytuacje całkowicie mnie rozstrajają i jestem zdekoncentrowany. Nie wyszedłem z gry, by nie być posądzonym o ucieczkę.
Proszę organizatora lub kogoś z redakcji o rozstrzygnięcie sporu.
P.S.: W końcówce kolejna pauza ocb? [link widoczny dla zalogowanych]
Wto 12:34, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora
spox

Posty: 459

Pauza była spowodowana ważnym telefonem dwa razy do mnie dzwonili wystarczyło mi o tym napisać jak jeszcze graliśmy a ty grałeś dalej i to dobrze a ze przegrałeś to już twoja po za tym co nie można gry przerwać na chwile jak jest jakaś ważna sprawa bo Cię to dekoncentruje ? Weź człowieku to jest jakaś śmieszna sprawa, po za tym jakbym po każdej pauzie miał zgłaszać problemy takie to już by było ze 100 takich skarg ode mnie czasami tak sie zdarzy ze telefon zadzwoni i to jest normalka każdy to rozumie tylko ty tego nie pojąłeś bo jakbyś wygrał to na pewno byś o tym nie napisał a tak przegrałeś i teraz masz powód dlaczego. A i tak w ogole tyle wygrać mogłem bo jakoś lidera rozgrywek mr opykałem 4-2 to z Adam.zip też taka forma sie mogła trafić.

Ale niech władze wyższe o tym zadecydują czyje słowo jest ważniejsze czy jakiegoś głupiego użytkownika co ma jedno ostrzeżenie czy szanowanego moderatora, który zawsze jest niezkazitelnie czysty i nie ma prawa popełnić błędu.

I jest takie mądre przysłowie: Jak żyd nie umie pływać, to mówi że woda za rzadka.

tylko mnie za to przysłowie nie banujcie bo uważam ze doskonale pasuje do sytuacji.
Wto 12:40, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

Podobna sytuacja miała miejsce w MR Surprise Cup, miedzy Irasem i justynem wtedy mecz został unieważniony.
spox napisał:

Ale niech władze wyższe o tym zadecydują czyje słowo jest ważniejsze czy jakiegoś głupiego użytkownika co ma jedno ostrzeżenie czy szanowanego moderatora, który zawsze jest nieskazitelnie czysty i nie ma prawa popełnić błędu.
Nie jestem moderatorem Wink. Tak, ja nie mam prawa popełnić błędu, bo byłbym dwa razy surowiej traktowany, ponieważ ciąży na mnie obowiązek dbania o zasady.
Jak żyd nie umie plywać to mówi że woda za rzadka.
Nigdy nie ukrywałem, że jestem "rzadki", ale jak już napisałem, postanowiłem tylko dograć mecz, a czy grałem dobrze jak to ująłeś? Sądząc po wyniku, chyba nie lool.
P.S.: Za pauzować grę zawsze można po wybiciu piłki za linie końcową, nie widzę w tym żadnego problemu. ocb?
Wto 13:00, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

Ile razy to ja miałem taką sytuację podczas turnieji ,że rywal mi pauzował,ale doskonale wiedziałem,że bez powodu tego nie robił.Oczywiście taka pauza jest wybaczalna jak akcja toczy się na środku boiska,gorzej jak rywal robi pauze gdy np. szykujesz się do strzału.Oczywiście po takiej pauzie wypada przejśc do formacji,zeby rywal był gotów do kontynuacji gry,a są tacy ,którzy tego nie robią i należy to zwalczać.Dla mnie takie pauzy w ogóle mi nie przeszkadzają i każdemu moze nagle coś wypaść.
Wto 13:02, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora
spox

Posty: 459

No to Adam było napisać ze tak sobie życzysz podczas gry ja dawałem w grze z siebie wszystko i nie chce tak tego stracić. Telefon przy pierwszej pauzie długo dzwonił wiec musiałem odebrać aby nie tłumaczyć sie później. To trwało 10-20sekund a i tak wszedłem w formacje a potem Adam.zip miał piłkę na swojej połowie i ją spokojnie rozgrywał bo żaden mój go nie atakował jak się skończyła pauza dopiero ok 5sekund to już chyba zdążył załapać rytm jak się gra. A druga pauza miała miejsce już jak losy meczu były rozstrzygnięte a Adam.zip miał swoje sytuacje w meczu tylko nie umiał ich wykorzystać. Ja bym poprosił od niego statystyki pomeczowe (screen) i by sie okazało kto przeważał w strzałach itp bo ja przeważałem tylko w skuteczności. I co taka mała sprawa przerodziła się w taki skandal po co to komu Adam skoro nie widzisz problemu to nie powinieneś go widzieć także przy tym, że ludzką rzeczą jest to że telefon komuś zadzwoni. Szczególnie Adam prosiłbym o te staty pomeczowe, bo nie zawsze wynik odzwierciedla przebieg gry.
i dodam jeszcze ,że obie przerwy były w okolicach środka boiska i przy obu wszedłem w formacje
Wto 13:22, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

Pozwolę sobie przytoczyc pewien punkt regulaminu :

Pauzowanie meczu dozwolene jest jedynie gdy:
- piłka wyjdzie za linię boczną boiska,
- grę zatrzyma sędzia
- bramkarz złapie piłkę
- siła wyższa, np. telefon (przypadek jednorazowy i unikany)

Akcja z 15 minuty wydaje mi sie tym przypadkiem "jednorazowym" , wiec nie ma tu raczej mowy o tym że Spox złamał regulamin ... poza tym Spox napisał , że przed kontynuowaniem meczu po pauzie wszedł do formacji , wiec rowniez wszystko zgodnie z postawą fair ... a co do pauzy w 90 minucie , to i tak ona nic nie zmieniła w losach spotkania , bo watpie abyś Ty w 3 minuty strzelił 5 goli aby wygrac mecz szczęśliwy Sry za OT w tym temacie , ale wydaje mi sie ze Spox nie zrobił nic złego ...
Wto 13:32, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora
pmcsp

Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 877

Jak zwykle w takich sytuacjach sędziów na forum będzie tyle co expertów piłkarskich po każdej porażce naszych piłkarzy.
Po zapoznaniu się ze sprawą widzę, że nie ma sensu robić z tego afery. Myślę, że spox nie zrobił nic celowo, a po za tym na sreenach widać, że zagrożenia akcją podbramkową nie było. Pozdrawiam.
------------
Edit:

Wynik oczywiście pozostaje bez zmian.
Wto 14:01, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

pmcsp napisał:
Edit:

Rezygnuje z Turnieju. Oprócz wiadomych względów, mam pewne problem techniczne, ale nie będę nawet o nich wspominać, by nie popaść w śmieszność. Sam dodałem się do Czarnej Listy Graczy, a co za tym idzie, właśnie utraciłem swoją rangę na forum.
Pozdrawiam, 3majcie się ciepło.

P.S.: Postaram się poprowadzić grupę do końca, proszę organizatora o wprowadzenie za mnie zawodnika z 6miejsca mojej byłej grupy.
Wto 15:08, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora
spox

Posty: 459

Ej ale co ze mna ja wygralem juz z Adam.zip niech dogra z kazdym mecze bo ja sie męcze a inni dostaną walkowery albo bede grac od nowa niech adam juz dogra 2 mecze co to za roznica
Wto 15:30, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

Za Adama.zip do gry wchodzi pele22. Prosze namiestnika o wprowadzenie go do tabeli.
P.S wszystkie mecze Adama nie liczą się

Ostatnio zmieniony przez Piotrek89 dnia Wto 15:57, 14 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 15:51, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

WAŻNA INFORMACJA

Adam.zip poprosił mnie o przejęcie grupy gdyż udaje się na dłuższy urlop, wszystkie problemy związane z grupą proszę kierować do mnie.

Spox Twoje użalanie się nic nie da mecz z Adamem zostaje anulowany.

PS. Proszę już nie komentować zaistniałej sytuacji tylko zabrać się za grę.

Ostatnio zmieniony przez szyma dnia Wto 16:26, 14 Sie 2007, w całości zmieniany 2 razy
Wto 16:21, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora
spox

Posty: 459

ok tylko jedno pytanie kiedy wprowadzasz wyniki na bieząco czy np codziennie o 22

Tabele aktualizuje dość często.
edit by szyma

Wto 16:22, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

Tak,na bieżąco. Siedzi 24/h przed komputerem i ciągle odświeża ten temat ,czekając aż pojawi się jakiś nowy wynik,po czym w niecałą minute wprowadza go do terminarza równocześnie aktualizując tabele. wink Szyma potraaafi...nie martw się.

Ostatnio zmieniony przez Kicek dnia Wto 16:32, 14 Sie 2007, w całości zmieniany 1 raz
Wto 16:31, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora
spox

Posty: 459

Spox vs Maverick744
3 - 1

Mecz rozpoczął mój przeciwnik po zamieszaniu w polu karnym w chyba 10minucie strzelił na 1-0 ja już w 20 odpowiedziałem i wyrównałem po wypuszczeniu Bagayoko w uliczkę. Później obie ekipy dążyły do strzelenia bramki jeszcze przed przerwą. W 44 minucie skontrowałem wypuściłem Kanoute w uliczkę a on uderzył w bramkarza od którego piłka się odbiła i spadła wprost pod nogi mojego zawodnika (chyba M.Diallo) on dopełnił formalności i było 2-1 dla w 45 minucie. W drugiej połowie przeciwnik atakował ale to ja w 60minucie strzeliłem bramkę zza pola karnego (M.Diallo) po ziemi w sam dolny róg bramki (często takie bramki padają). Miałem sporo szczęścia, ale wynik się utrzymał do 90 minuty i zgarnąłem 3pkt.

W gwoli wyjaśnienia.
Ostatnio nie jestem w najlepszej formie psycho-fizycznej, sprawy osobiste. Do tego doszła irytacja na WEOL zbierająca się od dłuższego czasu. Już od pewnego okresu zbierałem się na urlop od WEOL, ale ciągle to przeciągałem na następny termin, jednak to był błąd. Wink
Przepraszam, jeżeli ktoś uważa, że zachowałem się niestosownie, chociaż swoje racje zachowam dla siebie.

Oprócz wiadomych względów, mam pewne problem techniczne, ale nie będę nawet o nich wspominać, by nie popaść w śmieszność.
Czarny poprosił mnie o rozwinięcie tego.
otóż, mam uszkodzonego pada i "x" zaskakuje mi raz na jakiś czas, gra w ten sposób jest niemiłosiernie niemiłym doświadczeniem, chcąc coś zrobić, musiałem kombinować (w sensie zagrań). Wiem, że takie coś może u niektórych sprowokować śmiech... bynajmniej ja bym pewnie tak zareagował na takie wyjaśnienia po tej całej "sprawie". By nie być gołosłownym o to moje rozmowy z wczorajszej nocy:

Dziękuje za uwagę, a teraz z czystym sumieniem udaje sie na urlop, doglądać będę tylko tematu zjazdu WEOL.
Wto 22:04, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora

Wycofuję Czarną Listę Graczy dla Adama.zipa.
Osobiście uważam, że poniosło go w sprawie ze spoxem. Cieszę się, że sprawa została pomyślnie wyjaśniona i chyba nie krzywdzi nikogo. Głębsze wyjaśnienia i przemyślenia znajdują się na VIP Forum i myślę, że nie muszę się nikomu z tego tłumaczyć.
Wto 22:05, 14 Sie 2007 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)