Faza Pucharowa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup 2 Zobacz poprzedni temat

lincoln 2-0 Reksul

Reksul 3-1 lincoln

W pierwszym meczu dużo szczęścia, w drugim już mnie opuściło. Prowadziłem 1-0 i przy stanie 1-2 mam 100% sytuacje jednak trafiam w bramkarza, chwile poźniej trace gola. Rozpoczynam od srodka i mam druga setke i znow w bramkarza.

Decydujący mecz w innym terminie bo Reksul musiał iść do pracy. Jutro z kolei ja jestem 12h w pracy ale moze uda sie zagrac.
Pon 18:14, 28 Lip 2008 Zobacz profil autora

Inko 2:1 Piotrek89

Inko 2:0 Piotrek89

Pierwszy mecz dość wyrównany. Piotrek wychodzi na prowadzenie ok. 20 minuty. 5 minut później Feindouno podaje do niekrytego Mansare, a ten lekkim strzałem pokonuje bramkarza. W 66 minucie meczu Feindouno mija jednego obronce, wychodzi sam na sam z bramkarzem i spokojnie strzela gola.Do końca meczu gra toczy się głównie w środkowej części boiska.

Drugi mecz to przewaga Piotrka i jego Ekwadoru. W pierwszej częsci meczu nie mogłem wyjść z własnej polowy. Piotrek co chwile zagrażał mojej bramce, ale swietnie spisywał sie blok defensywny Gwinei. W 43 minucie meczu pierwsza moja groźna akcja i Mansare strzela gola ( przy tej sytuacji nie popisał się bramkarz Ekwadoru ). Po przerwie Piotrek daje bardziej ofensywna taktyke, a ja tylko sie bronie. Ekwador atakuje, Gwinea się broni i tak przez całe 45 minut. W 87 minucie wychodzę z kontrą i strzelam gola na 2:0.

Dzieki za mecze
Pon 18:35, 28 Lip 2008 Zobacz profil autora

To teraz czekamy na mecz lincolna z Reksulem.
Mają oni termin dzień dłużej ze względu na rezygnacje Kamila_B_K.

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Pon 18:43, 28 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

lincoln 2-2 (3-3 ET) 8-7PK Reksul

Reksul gral a ja strzelalem bramki, był lepszy ale odpadł. Ogólnie kupa szczęścia.

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Wto 22:36, 29 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:33, 29 Lip 2008 Zobacz profil autora

lincoln napisał:

Pierd****** wielka kupa szczescia!!!!! Musialem coś dodać!! Cisnienie mnie prawie wynioslo przez balkon! Nienawidze czegoś takiego! Apropo ,zmieńcie zasady z wykonywaniem rzutow wolnych;/;/;/;/ Rozumiem linca ,ze jakos musial wyrównać ,ale troche poje****,ze czeka sie jakies 20 sec ,zeby zawodnik wyszedl na czysta pozycje ,oddał strzał( bramkarz nie ma szans) i po ptokach!! Ile było szcześcia ,począwszy od 1 połowy (1:0 dla Linca ,oddał 1 strzał na mych 5),2 poowy (cisne jak moge,trace bramke ,po wślizgu mego obrońcy ktory podaje napastnikowi;/),dogrywce ,prowadzenie 3:2-wolny lincolna po odepchnieciu z barka(!) ok 21 metrów;/ i NAWET KARNYCH( w 1 karnym piłka zanim wpadła do bramki to mineło czasu,bo ,troche czekalismy jak toczyła się po lini bramkowej!)

Ogólnie w strzałach 14-6 ,a mimo tpo ******ałem, nie byłbym az tak zły gdyby nie AZ TYLE TEGO SZCZESCIA(no ***wa bez przesady;/;/;/

Ostrzeżenie!
Rozumiem emocje, ale niestety nie usprawiedliwiają one w żaden sposób użytych przez Ciebie przekleństw.
edited by totomiX

Ostatnio zmieniony przez Reksul dnia Wto 22:56, 29 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 22:51, 29 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)