Faza Pucharowa

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup 2 Zobacz poprzedni temat

AWANS: Inko

Termin na rozgrywanie meczów mija dnia 28 lipca o godzinie 23:59.

Przypominam, że gramy mecz i rewanż. A w przypadku remisu gramy trzeci decydujący mecz z włączoną dogrywką i karnymi.

Ostatnio zmieniony przez michal697 dnia Śro 13:36, 30 Lip 2008, w całości zmieniany 12 razy
Wto 18:02, 22 Lip 2008 Zobacz profil autora

Inko 3:2 Michu
Inko 4:0 Michu

W obu meczach miałem przewagę, w pierwszym meczu nie zagrał Mansare i niestety prawa strona nie istniała :/ Na szczescie w drugim meczu już sie pojawił i w 34 minucie skompletował Hattricka ;]

Śro 16:55, 23 Lip 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 2-0 Arturo3H
Piotrek89 2-4 Arturo3H
Piotrek89 2-1 Arturo3H

awans: Piotrek89

Mecz cholernie wyrównane ( no może oprócz pierwszego ), akcja za akcje, mnóstwo sytuacji bramkowych. Jedyne co może martwić to uroda bramek, nie były one najwyższej klasy.

dzięki za mecz.
Śro 22:55, 23 Lip 2008 Zobacz profil autora

lincoln 3-0 DR_Man

lincoln 1-0 DR_Man

Obydwa spotkania mocno wyrównane. W pierwszym obejmuje prowadzenie a za chwile rywal popełnia katastrofalny błąd i jest 2-0. W drugiej połowie strzelam jeszcze na 3-0 i tak kończy się spotkanie. W drugim rywal ustawia się ofensywnie jednak to ja w pierwszej akcji trafiam w poprzeczke. Poźniej jednak groźniejsze sytuacje ma rywal ale nic do mojej siatki nie wpada. W drugiej połowie rywal zmienia taktyke na 3 obrońców i w 81 minucie zdobywam bramkę. Chwilę potem mam sytuacje sam na sam jednak ostemplowałem słupek. W strzałach 5-4 ( 1 mecz ) i 7-6 ( 2 mecz). Dzięki za gre. Drugi raz pod rząd jestem w 1/4 i mam nadzieje ze tym razem na tym sie nie skończy zdzier

Ostatnio zmieniony przez lincoln dnia Czw 14:12, 24 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 14:11, 24 Lip 2008 Zobacz profil autora

[link widoczny dla zalogowanych] 0-3 [link widoczny dla zalogowanych]

Takich meczów sie nie wygrywa i w rezultacie sie nie awansuje.
Praktycznie od poczatku walka w srodku pola. Około 15 KAMIL dwukrotnie wrzuca pilke z lewej strony w pole karne i dwukrotnie jego napastnicy wpychaja gdzies nogi i strzelaja bramki. Około 35 minuty moj bramkarz wpycha sobie pilke do bramki po strzale Fletchera z dystansu i jest 0-3. Po tej bramce zalała mnie krew...
W drugiej polowie mialem przewage, jednak brakowało szczescia. Odrobienie trzech bramek straty przy tak defensywnym ustawieniu jakim grał KAMIL (4-3-3b) było bardzo mało prawdopodobne. Strzały na koniec: 6-9.

[link widoczny dla zalogowanych] 1-2 [link widoczny dla zalogowanych]

Mialem jeszcze mała nadzieje, ze cos zdziałam w tym mecz. Atakowalem od poczatku, jednak w 11 minucie KAMIL przeprowadza pierwsza kontre, bramkarz wypluwa pilke, dobitka i 0-1. Dosłownie pare chwil pozniej KAMIL dosrodkowuje, strzał głowa i jest 0-2... Własnie w takich momentach ma sie ochote nacisnac ESC. Pozniej juz mecz bez emocji, w 70 minucie tylko udalo mi sie strzelic bramke honorowa po jakims przypadkowym wykopie pilki.

Dzieki za gre i życzę powodzenia w dalszej fazie.

Wez1 1-2 michal697

Obydwa mecze były podobne. michal697 atakował, a ja starałem się wyprowadzać kontry, niestety mało skutecznie. Zawsze mam duże problemy z tym graczem, tak więc jakoś nie liczyłem na wygraną. 1/8 finału, to i tak fajnie radosny Dzięki za meczyki i powo dalej.
Czw 16:50, 24 Lip 2008 Zobacz profil autora

Reksul - dukekubas 2 : 1

Reksul - dukekubas 3 : 2

Obydwa mecze podobne ,bardzo wyrównane,okazje bramkowe miały obie strony. Ja wykorzystałem więcej i przechodze dalej. Nie spodziewalem się ,ze rywal narzuci tak trudne warunki gry.

Bushmen 0-2 Kakaesiak

Od poczatku gralem bardzo nerowo, nie mialem czasu, nie moglem skupic sie na grze. Bushmen ma inicjatywe, cisnie mnie ale jakos udaje mi sie zmniejszyc rozmiar porazki na 1-2. W drugim meczu Bushmen lapie na poczatku czerwona kartke i to ustawia mecz. Jego ataki nie sa az tak grozne. Ja ciagle nie potrafie skonstruowac skladnej akcji i zdobywam dwie fartowne bramki. Jedna po rzucie z autu, druga po odebraniu pilki w polu karnym. Ogolnie w tych meczach dopisalo mi szczescie.

Skąd: Opole

Pisz jak było, a nie leć w kulki... Dwa mecze na ciągłym lagu/opóźnieniu, nie zmieniałem servera bo kolega pisał, ze nie ma czasu. Opis meczu:
1 mecz, strzelam szybko dwie bramki. Następnie obrońca zamiast wrzucić piłkę do przodu, podaje do tyłu do Frei 2-1 szczęśliwy Drugi mecz, 10 minuta, pozorny nie groźny wślizg z opóźnieniem około 2 sekundy - czerwona.. szczęśliwy W 45 minucie, mój obrońca chce wybić piłkę, ale niestety nie zdaza bo napastnik zabiera mu piłkę ;D 2 bramka nie pamiętam jak wpadła bo juz miałem dosyć... Wiadomo równe warunki itd, ale bądźmy poważni, bez komedii.

Elo
Czw 23:10, 24 Lip 2008 Zobacz profil autora
kris10

Posty: 511

nie bede tego komentowal ale powiem jedno.Nie mam radiowki.

kris10 2:1 Iras

Niewiele pamietam z tego spotkania bo bylo grane pare godzin wczesniej.na poczatku dominowal Iras i prowadzil 1:0.Pozniej ja przejalem inicjatywe i zdolalem trafic 2 gole.Od polowy 2 polowy Iras tak cisnal ze niedawalem rady nadazyc ale bramkarz spisywal sie doskonale.

kris10 1:1 Iras

Przed meczem mialem jeden cel... by zremisowac to spotkanie.I jak widac sie udalo.Pierwszy akcje mial Iras ale jej niewykorzystal.Pozniej mialem 4 wielkie szanse na zdobycie bramki ale zaden ze strzalow nie wpadl do bramki tylko byla broniona przez bramkarza.Po prostu strzal obroniony i 3 dobitki tez obronione.W 2 polowie po celnej centrze Iras wyszedl na prowadzenie.Jednak w 87 minucie moj zawodnik oddaje strzal ktory jest broniony przez bramkarza ale na miejscu byl inny zawodnik ktory od slupka trafil bramke.Do konca sie nic
niewydarzylo.

Mozesz miec nawet lacze swiatlo-wodowe nie obchodzi nas to. Liczy sie to ze masz lagii jestes nabijaczem w ranku. Nie za duzo tego dobrego?
edit by rosja

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Pią 0:14, 25 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 0:12, 25 Lip 2008 Zobacz profil autora
Kakaesiak

Posty: 183

bushmen napisał:

Elo

Nie przesadzaj z tymi lagami. Stary chłop jesteś a biadolisz jak baba. W pierwszym meczu lagi były niezauważalne, w drugim było nieco gorzej, lecz nie był to żaden wielki lag, który uniemożliwiał grę. Raz na kilkanaście minut po prostu gra się zatrzymywała i po chwili ruszała. Na szczęście lag wyskakiwał gdy gra toczyła się w środku pola i żadnej akcji nie przeszkodziła.
Pią 2:10, 25 Lip 2008 Zobacz profil autora

Można już rozgrywać mecze 1/4 Finału Wink
Pią 15:43, 25 Lip 2008 Zobacz profil autora

Piotrek89 2-2 michal697
Piotrek89 4-4 michal697
Piotrek89 2-1 michal697

uffff co tu dużo mówić, cholernie ciężkie, zajebiście wyrównane mecze, różnice w strzałach w poszczególnych meczach max 2. Bramka za bramkę, można było się tego jednak spodziewać z uwagi na bardzo zbliżony jak nie prawie identyczny poziom naszej gry. Według mnie zdecydował przede wszystkim jeden czynnik -> a mianowicie drużyny, Michał grał Kanadą, wiadomo zespół "średni" , ja grałem Ekwadorem, nie ma się co oszukiwać to dużo lepszy team. Jedno jest pewne , gdyby awansował Michał nie mógłbym napisać, że miałem pecha a on farta. Mogło to się zakończyć równie dobrze wygraną Michała.

Pią 17:57, 25 Lip 2008 Zobacz profil autora
KAMIL_B_KNAJFELD

Posty: 551

1 MECZ

KAMIL_B_KNAJFELD 2-1 Lincoln

Niepamiętam jak grałem, kape mam jeszcze z leksza, strzały tylko se zapisałem radosny

Strzały 8-3

2 MECZ

KAMIL_B_KNAJFELD 1-0 Lincoln

Tu pamiętam tylko zajebiste podanie jakiegoś typa chyba fedena(jakos tak mu szło) i po krótkim poszło...

Strzały 7-2

Ostatnio zmieniony przez KAMIL_B_KNAJFELD dnia Sob 16:19, 26 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 16:18, 26 Lip 2008 Zobacz profil autora

Inko 0:0 Kakaesiak

Inko 3:2 Kakaesiak

Pierwszy mecz powinienem spokojnie wygrać, ale Gwinee cechują dwie rzeczy, bardzo słaba skuteczność i słabi bramkarze... ta pierwsza cecha ujawniła sie w I polowie I meczu kiedy to nie udało mi się strzelić trzech sam na sam... Druga cecha objawiła sie w II meczu kiedy to straciłem dwa gole po błedach bramkarza ;/ Na szczescie w tym meczu dobrze dysponowany był Feindouno, ktory strzelił 2 gole ( drugi jego gol to prawdziwy majstersztyk - wolej ).

Kris10 2:3 Reksul

Nie pamietam co sie dzialo w tych spotkaniach wiec dalej juz nic nie napisze szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez kris10 dnia Nie 2:55, 27 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 2:53, 27 Lip 2008 Zobacz profil autora

Można już rozgrywać mecze 1/2 Finału Wink
Nie 11:30, 27 Lip 2008 Zobacz profil autora

Posty: 551

Niestety musze zrezygnować z tego turnieju, powodem jest nieplanowany wyjazd na wakacje na który wybieram się jutro rano z rodzinką, tym samym daje WO Reksulowi, z góry przepraszam za kłopot, powodzenia w walce o pas wink

Nie 19:33, 27 Lip 2008 Zobacz profil autora

Za gracz KAMIL_B_KNAJFELD do gry wchodzi lincoln. Życzę powodzenia.
Pon 17:15, 28 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)