GRUPA C ( I faza grupowa )

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup 2 Zobacz poprzedni temat

totomiX (CHINY) 0-0 (TOGO) boleks

Do przerwy wyrownany mecz, w strzałach 4-4. W drugiej polowie uzyskalem przewage, jednak nie chciało nic wpaść. Statystyki strzałów na koniec nie pamietam.

totomiX (CHINY) 3-1 (TOGO) boleks

Tutaj już troche ciekawsze spotkanie, prowadziłem 2-0, jednak jescze przed przerwa boleks strzelił bramke kontakową. W drugiej połowie podwyższyłem jeszcze na 3-1. Strzały na koniec 13-7.

totomiX (CHINY) 3-2 (IZRAEL) andzi

totomiX (CHINY) 5-2 (IZRAEL) andzi

Jak to przeważnie, gdy gram z andzim mecze byly wyrownane i bardzo otwarte. Pokaz ofensywnej pilki i akcję w jedna w druga strona przez pelne 90 minut. Strzały na koniec pierwszego meczu 10-12 dla andziego, a w drugim 13-6 dla mnie.

Dzieki za gre.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Śro 22:23, 09 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

Korea (coyote85) 1-3 Memlok ( Polska )

Świetna skuteczność Memloka, ja miałem swoje okazje ale na mojej drodze stał Artur Boruc. Troche centymetrów brakowalo mi do zdobycia bramek. Gdzie był Howard Webb ?? szczęśliwy

strzały 16 -6

Gratulacje Memlok, powodzenia dalej, dzięki za fajne mecze, obaj bylismy nastawieni ofensywnie wiec emocje były szczęśliwy
Śro 23:35, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora

Niestety nie udało mi się zagrać z kaimada, reszte spotkań mam rozegraną.
Próbowałem sie ustawic z kaimada, jednak on nie potrafił mi podać konkretnej godziny o ktorej chciałby zagrac pomimo, że prosilem oto już na samym poczatku. Zdaję sobie sprawe, że to ja nie wyjezdzam, a on bedzie teraz dostepny do gry do konca terminu, jednak z reszta udało mi sie jakos ustawić. Nie osadzam oczywiście tutaj, że celowo unikał gry ze mna, żeby pozniej dostać WO na swoja korzysc. Decyzję pozostawiam do rostrzygniecia organizatorom. Oto nasze rozmowy

Ja (7-07-2008 20:30)
siema, jestes ??

Ja (8-07-2008 13:06)
siema, totomiX z tej strony. napisz mi kiedy mozesz grac do HC2, ja bede od teraz jeszcze z 2,5 h, totomiX

kaimada (8-07-2008 15:34)
cze
Ja (8-07-2008 19:1cool
siema, jak mozesz to podaj mi konkretne godziny w jakich bedziesz, bo inaczej to sie nie dogadamy ;/

kaimada (8-07-2008 18:21)
cze
teraz
xD
kaimada (9-07-2008 6:47)
cze teraz możesz? zdzier
będe teraz jakąś godzinę, a później nie wiem....
Ja (9-07-2008 12:35)
hmmm, a wiec tak. ja jestem teraz i moge zagrac przez pare najblizszych godzin, ale chciałbym tez sie troche przespac. poczekam na info od Ciebie. Bede tez od 21 gotowy i zwarty do gry. pzdr

kaimada (9-07-2008 17:2cool
cze teraz jestem
po 21 nie da rady :/
kaimada (9-07-2008 17:29)
jak coś to będe jutro ok 20
Ja (9-07-2008 20:4cool
siema, ja jutro jestem tylko do 14, tak jak pisałem wczesniej. moze dałbys rade rano sie zjawic ? tak jak np. dzisiaj, albo wczoraj ?

kaimada 7:02:06
dobra szkoda. ze cię nie było ja zaraz wychodzę jeszcze raz dobrej pogody i fajnego wyjazdu życzę
kaimada 7:14:31
dobra ostatecznie się poddaje wychodzę na autobus papa
Ja 10:34:15
ok, cześć Wink no byłbym rano, ale musiałbys mi wczesniej o tym powiedziec. Pisałem Ci, że chce sie umowić na konkretne godzine ;/ no nic, cześć.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Czw 14:19, 10 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 14:19, 10 Lip 2008 Zobacz profil autora

Gratulacje. Wszyscy zmieściliście w półmetku rozgrywania meczy Wink
Brak zagrożeń usunięcia.

Czw 16:28, 10 Lip 2008 Zobacz profil autora

jesteś teraz? \
od tej wiadomości wszystkie moje wiadomości należy przestawić na +2h bo coś się gg toto chyba sypło tak, więc tą wiadomość wysłałem toto o 21.13.
Teraz parę wyjasnień:
1) nie mogłem się umówić na dany termin bo go nie znałem. Mam teraz nienormowany czas pracy dla WEOL (michal wie o co chodzi) no i wariują ci od neta (pozdrawiam pracowników TOYI) a nie chciałem głupiej sytuacji
2) dziś rano myślałem, że nie będę mógł grać, ale jednak nie pojechałem z mamą do pracy (miałem jechać tam na 8 i pomóc cośtam przy kompie), więc przed wyjściem do Leszcza próbowałem się z tobą toto skontaktować
3) prawda jest taka, że sry ale termin jest do 14 imo jak się wyjeżdża to się do turów nie zapisuje....
Czw 17:11, 10 Lip 2008 Zobacz profil autora
memlok

Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 306

Skąd: Łaskarzew

memlok 3-1 Boleks
Przewaga Boleksa jednak ja wychodze na prowadzenie po moim pierwszym strzale. W drugiej polowie przeciwnikowi udaje sie wyrownac. Po chwili jednak strzelam bramke na 2:1. Pózniej czerwona kartka dla druzyny Togo i rzut karny który pewnie zamieniam na bramke.

memlok 2-2 boleks

Spotkanie na dobrym poziomie. Ataki z obu stron. Prowadzenie Boleksa 1:0. Udaje mi sie wyrownac lecz w niedlugim czasie Boleks znow wychodz na prowadzenie. Jednak wyrownuje i mecz konczy sie wynikiem 2:2

Ostatnio zmieniony przez memlok dnia Czw 19:05, 10 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 19:05, 10 Lip 2008 Zobacz profil autora
Robbie Keane

Dołączył: 05 Lip 2008
Posty: 33

Rozegralem juz wszystkie mecze.Dzieki za turniej panowie. radosny Dzieki za zlojenie dupska radosny

Ostatnio zmieniony przez Robbie Keane dnia Czw 19:46, 10 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 19:46, 10 Lip 2008 Zobacz profil autora
memlok

Posty: 306

memlok 1-1 Robbie Keane

Mecz z moja przewaga, ale bardzo slabo radzilem sobie w ofensywie. Robbie postawil poprzeczke bardzo wysoko. Nie spodziewalem sie tak dobrej gry z jego strony.

memlok 1-0 Robbie Keane

Szybko strzelam bramke i przez reszte meczu bronie sie.

Ostatnio zmieniony przez memlok dnia Czw 20:06, 10 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 19:52, 10 Lip 2008 Zobacz profil autora
boleks

Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 83

boleks 1 : 0 kaimada

Wyrównany mecz ,chociaż kaimada po meczu napisał , że wygrana należała się
jemu. Być może i tak ,ale kto powiedział że piłka jest sprawiedliwa.

Dzięki za wyrównany mecz.
Czw 20:07, 10 Lip 2008 Zobacz profil autora

kaimada 3-1 coyote85
Znowu nie zagrał Suazo. Costly no cóż na tym piłkarzu ciąży fatum zdzier. Nic nie trafił ale przynajmniej trochę porozgrywał. Wynik w 40' otworzył niezawodny J. C. Leon strzałem z jakiś 30 m. W 2. połowie gra się wyrównała. W okolicach 70' zmiany w zespole Hondurasu. Costlyego zmienia Suazo a na środek ataku wchodzi Pavon. 1. akcja zespołu J.C. Leon mija piłkarzy na skrzydle i strzela w taki sposób że piłka jest idealnym dośrodkowaniem do Pavona. Chwilę później honorowego gola zdobywa bodajże Ji Sung. Nastroje w ekipie gospodarzy uspokoił Alvarez który wpierw wygrał pojedynek biegowy z jakimś tam obrońcą, minął kolejnego zwodem, a 3. wymanewrował sprytnym podaniem do Pavona, który ustalił wynik na 3-1.
THX
Czw 21:16, 10 Lip 2008 Zobacz profil autora

coyote85 (Korea) 0:1 andzi (Izrael)

andzi (Izrael) 1:1 coyote85 (Korea)

Oba mecze wyrównane. O ile w pierwszym mecz powinien paść remis, to w drugim ja powinienem wygrać.

Czw 22:40, 10 Lip 2008 Zobacz profil autora

Gratuluje!

Wszyscy rozegrali obowiązkową liczbę meczy w wyznaczonym terminie.

Pozdrawiam!

Pią 13:21, 11 Lip 2008 Zobacz profil autora

kaimada 1-0 coyote85
Absolutna przewaga - Koreańczycy nie oddali nawet jednego strzału na moją bramkę. Tradycyjnie bramki nie strzelił Costly zdzier. Jednakże najbardziej nieskutecznym zawodnikiem na boisku był Suazo, który przegrał jakieś 4 pojedynki z bramkarzem (co prawda ostry kąt, ale jednak). W połowie Costly'ego znowu zmienił Pavon. W 75 kolejny rajd Alvareza zakończony faulem przed końcową linią. Alvarez zszedł, a za niego wszedł Martinez. J.C. Leon wykonał wolny główkował jeden z moich obrońców znów genialnie broni bramkarz, ale Leon dochodzi do piłki podaje równolegle do lini i znowu Pavon z 3m. wykańcza Koree. Do końca już trzymałem wynik.

ps. awans jest nasz.
ps2. no ale absolutna przewaga była, a że wynikała z twoich problemów z padem to... zdzier

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Pią 18:03, 11 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 17:34, 11 Lip 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Posty: 709

no tak przewaga szczęśliwy ale kaimada nie bądz taki chop siup szczęśliwy wyjasniam pad mi padł szczęśliwy i musialem kupic nowego dzis kupilem ( dobrze ze mam sklep pod domem ) ale problem byl taki ze krzyzak byl inny zupelnie niz standardowy ( zasłonięty na opakowaniu, wiec nie wiedzialem ze bedzie bubelek ) była dosłownie tragedia kaimada sam widziales jak dziko biegałem zdzier jakby skosnoocy sie uchlali zdzier całe szczescie mialem prawo wymienic szczęśliwy gratulacje kaimada szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez coyote85 dnia Pią 18:02, 11 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 18:01, 11 Lip 2008 Zobacz profil autora

Pietri-kaimada 1:0

Mecz bardzo wyrównany w jednej akcji miałem 2 słupki.Przeciwnik również marnował doskonałe sytuacje.Ale to ja strzeliłem zwycieska bramke.Dzięki.

2 mecz jutro.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Pią 21:31, 11 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz

Sob 15:00, 12 Lip 2008 Zobacz profil autora

Nie musiałem aktualizować, bo tabela zaktualizowana zdzier !

Proszę o sprawne dogranie pozostałych spotkań, bo termin mija już w poniedziałek o 23:59. Jest to jedna z lepszych grup w tym turnieju jesli chodzi o szybkość rozgrywania swoich meczów. Nie zepsujcie tego i dograjcie wszystko w terminie.

Pozdrawiam!

Dziękuje namiestnikowi za częstą aktualizacje.

Sob 15:59, 12 Lip 2008 Zobacz profil autora

I połowa zdecydowanie dla mnie ,natomiast II połowa dla kaimady.Mecz równy.
Bramke strzelam po pieknym strzale zza pola karnego błodajże Leona.Dzięki.

Pietri-boleks 2:0

Mecz raczej z moją przewagą pare dogodnych sytuacjii boleksa ale nic mu nie wpadło radosny raczej zasłużone zwycięstwo.Dzięki.

Pietri-boleks 1:1

Trace bramke odrazu na rozpoczeciu meczu później już ciągle atakuje lecz nie daje mi to efektów.W strzałach 3-1 do Boleksa.Druga połowa to już moja mocniejsze ataki tylko,że brakowało znacznie skuteczności .Strzelam gola pod koniec meczu .W 90 minucie miałem sytuacje sam na sam z bramkarzem lecz wspaniale się spisał.w strzałach 7-4 dla mnie chyba.Dzięki

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Sob 18:48, 12 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 18:15, 12 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)