GRUPA C ( I faza grupowa )

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup 2 Zobacz poprzedni temat

Post GRUPA C ( I faza grupowa )
__________

Witam w Grupie C turnieju Holiday Cup 2 i życzę wszystkim powodzenia. Wink Proszę również o umieszczanie opisów do każdego meczu.

Proszę o zapoznanie się z ogólnym regulaminem turniejów:------->
CLICK

Oraz regulaminem turnieju Holiday Cup 2:------->
CLICK

__________________________

Termin na rozgrywanie meczów mija dnia 14 lipca o godzinie 23:59. Jeśli ktoś do 10 lipca do godz.23:59 nie będzie miał rozegranych min. 5 meczy, w jego miejsce wchodzi rezerwowy, a delikwent ten trafia na Czarną Listę Graczy.

boleks 1:1 coyote85

Ostatnio zmieniony przez Przemas dnia Wto 10:59, 15 Lip 2008, w całości zmieniany 70 razy
Pon 19:26, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

Witam,
Na wstępie mam do Was prośbę o umożliwienie mi rozegrania kompletu spotkań do czwartku do gdzies tak do godziny 15. Oczywiscie nie wymagam od Was, żebyście się do minie dostosowywali, prosze jedyne o kontakt na gg i umowienie się na konkretne terminy. Ja dostosuję się do Was. Z góry dziekuje za współpracę.

Pon 20:04, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora
coyote85

Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 709

Skąd: Stargard Szczeciński

Korea ( coyote85 ) - Maroko ( Robbie Keane ) 2:0

Dobry mecz z mojej strony, dobra szczelna obrona i z 2 sytuacje które powinienem wykorzystac ale skuteczności mi brakło.

Korea ( coyote85 ) - Maroko ( Robbie Keane ) 2:1

Zagrałem słabiej, Robbie Keane przycisnął mnie w I połowie, w przerwie zmienilem taktyke co dało mi bramke, Robbie przed końcem odrobił strate ( 1:1 ), a minute poźniej ustaliłem wynik na 2:1 uff.

Chciałbym przeprosic Robbiego za trudności w 2 meczu ( 2 lagi z mojej winy), nie wiem jak to sie stalo ping mały wszystko wykorzystujące neta wyłączone tu lag :/ Dzięki za mecz i powodzenia w dalszej części turnieju Robbie.

Pietri-coyote85 3:1

Dwa szybkie dynamiczne mecze składne akcje ale większość moich bramek po błędzie przeciwnika smutny.Dzięki i Powodzenia dalej.
Pon 22:42, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

totomiX (CHINY) 3-4 (KOREA) coyote85

Starałem się, ale Park Ji Sung strzelal zbyt mocno dla mojego rezerwowego bramkarza, który na dodatek upodobał sobie wypluwanie piłki. Pod koniec meczu miałem jeszcze swoje okazje, jednak brakowalo skutecznosci. Po równym meczu, strzały na koniec 11-13.

totomiX (CHINY) 1-1 (KOREA) coyote85

Jako pierwszy strzelilem bramke, jednak w 60 minucie moj bramkarz znowu wypluł piłke, która do pustej bramki dobił Chun Soo i mielismy remis. Ten mecz równiez był wyrownany, jednak sporo niedokladnosci w moim zespole nie pozwoliło mi na uzyskanie lepszego wyniku.

Dzieki za mecze.

P.S. Słaby start, jutro ogarnę ten tych Chińczyków Wink

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Pon 23:24, 07 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:24, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

Pietri-memlok 2:1

Ojj co ja bym zrobił bez mojego Leona?? Kapitalne 2 brameczki.Z rzutu wolnego oraz zza pola karnego.Bramke na 2-1 strzelam w końcówce meczu. Dzięki.

Tutaj taki sam wynik i taki sam zwrot wydarzeń również było już 1-1 ale w końcówce nikt inny tylko sam Leon wykończył akcje strzałem po długim rogu i wygrywa 4 z rzędu mecz dzięki.

Pietri-andzi 5:1

Jak mówił mój rywal to jego pierwszy mecz w historii WEOL tą drużyną ,dlatego też taki wysoki wynik moim zdaniem.Zacząłem kapitalnie mecz szybko 2 strzelone bramki ,później już tylko kontrolowałem mecz strzelając kolejne bramki przeciwnik strzela jeśli śie niemyle na 4-1 później w ostatnich minutach pakuje mu 5 bramke.Dzięki

Pietri-andzi 2:1

Tutaj już rywal poradził sobie o wiele wiele lepiej.Na początku dostaje czerwoną kartke później karygodny błąd mojego przeciwnika który będąc na swojej połowie podaje do mnie piłke ja wybiegam sam na sam i strzelam bramke.Później dłuższy okres panowania andziego po czym udaje mu się strzelić bramke na remis.Ale pod koniec po ładnej składnej akcji Pavon zdobywa gola i wywoże kolejne 3 pkt.Dzieki za mecze powo dalej radosny

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Wto 12:13, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:52, 07 Lip 2008 Zobacz profil autora

totomiX 5-2 memlok
_____________-______________-_strzały: 13-8

Do 25 minuty prowadzilem 4-0, taki wynik utrzymal sie kona pierwszej polowy. W 55 minucie dostalem czerowna kartke, a memlok rzut karny, bylo 1-4. Do konca meczu strzelilismy jeszcze po jednej bramce i staneło na 5-2.

totomiX 3-0 memlok
_____________-______________-_strzały: 9-7

Pierwsza polowa wyrownana, skonczyła sie wynikiem 0-0. W na poczatku drugiej polowy Sun Jihai strzelil hattricka w 6 minut i tym sposobem zdobył dla mnie 3 punkty.

Dzieki za gre.

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Wto 14:53, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 14:52, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

kaimada 1-0 Robbie Keane
Robbie Keane 1-1 kaimada

w obu meczach wyraźna moja przewaga. Niestety bramkarz przeciwnika to cyborg zdzier. Bronił prawie wszystko miliard sytuacji ratował xD. Szkoda, że Hondurasjanie są słabi fizycznie (Marokańczyki ich po prostu przepychali jak chcieli). No ale ja nie narzekam w PP grałem Wisłą Płock xd.
edit: aha i nadmienie, że w 1. meczu wszyscy pomocnicy szare/białe strzałki w 2. tak mieli obrońcy zdzier. Dobrze, że Costly i Suazo jakoś się trzymali w obliczu tej grypy w drużynie :/ .

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Wto 18:29, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 18:28, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

Posty: 33

hehe fajny opis radosny dorzuce cos od siebie.Zawodnicy Hondurasu sa szybsi i zwrotniejsi przez to stworzyli sobie duzo sytuacji.Na nic zdaly sie moje swietne strzaly z dystansu poniewaz bramkarz ww.Hondurasu bronil jak dziki wink hehe Tak na powaznie to spodziewalem sie duzo trudniejszych spotkan z Kaimada.
Dzieki Kaimada za gre...nareszcie moj przeciwnik nie mial zadnych problemow i nie wylaczal mu sie mecz. radosny Doceniam to.

Robbie Keane 1-2 Boleks
Od poczatku do konca przewaga boleksa.Jakims cudem wyrownalem na 1-1 ale cieszylem sie z remisu tylko minute...
Robbie Keane 0-3 Boleks
To samo tylko tym razem nie mialem tyle szczescia i dostalem niezle w dupe.Trzy piekne bramki boleksa.

Ostatnio zmieniony przez Robbie Keane dnia Wto 19:43, 08 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy

memlok (Polska) 3:7 andzi (Izrael)
Mecz z moją przewagą. Momentami miażdżyłem rywala. Borubar uratował Polskę przed dwucyfrówką szczęśliwy.

andzi (Izrael) 1:2 memlok (Polska)
Także mecz z moją przewagą. Mimo kilkunastu set, nie dałem rady pokonać Borubara. Trafiłem kilka razy w niego, dwa razy w słupek - PECH jak zawsze lool . Przeciwnik miał 3-4 sety, 2 wykorzystał. Innym razem w jednej akcji trafił w słupek, poprzeczkę, bramkarza i chyba znowu w bramkarza lool lool lool . W każdym bądź razie, na porażkę nie zasłużyłem szczęśliwy.

Dzięki i powodzenia dalej.
Wto 19:54, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

totomiX 3-0 Robbie Keane
_____________-_____________-_strzały: 8-2

totomiX 4-1 Robbie Keane
_____________-_____________-_strzały: 13-4

W obu meczach mialem przewage i zasluzenie zdobyłem 6 punktów. Robbie grał skrzydłami liczac na dosrodkowania i strzały głowa, jedna z takich akcji otworzyła drugie spotkanie. Na szczeście do konca tego meczu zdolalem strzelić 4 bramki i w rezultacie wygrac ten mecz.

Dzieki za gre i powodzenia.

Wto 20:20, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora
boleks

Posty: 83

boleks 3 : 2 andzi

andzi 0 : 2 boleks

Dwa wyrównane mecze , ale lepsza skuteczność zapewniła mi wygrane.
Wto 20:44, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

kaimada 2-2 memlok
żal dupe ściska Boruc broni praktycznie wszystko i znowu strzelam gola w 89' a frajer z gwizdkiem zapomina, że nie gra się do 100 min....

kaimada 1-1 boleks
Costly jest ślepy tyle wam powiem zdzier. Oddał 5 strzałów każdy te słynny 27cm obok słupka. Bramka dla mnie niezawodny Suazo dla przeciwinka Nonda. Wynik sprawiedliwy, ale znów Borucolade spotkałem w 85' meczu sam na sam mój Davidek nie pokonał murzyna między słupkami.

Wto 20:53, 08 Lip 2008 Zobacz profil autora

Pietri-Robbie Keane 2:0

Mecz co tu wiele mówić znacznie pod moją kontrolą przeciwnik strzelał głównie z dosyć daleka.Na dodatek grałem większość meczu w 10 radosny
Był to mój 1 mecz z tym graczem w historii WEOL.Dzięki.

Pietri-Robbie Keane 5:1

Tutaj już na samym początku w 8 minucie strzelam bramke później lekko zasypiam przeciwnik groźnie atakuje ale stłumiam ataki i strzelam kolejne bramki na otarcie łez przeciwnik strzela bramke na 4-1 ale dobijam go w loss time dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Pietri dnia Śro 13:17, 09 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 13:01, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora

totomiX 5-0 Pietri
_____________-_____________-_strzały: 16-3

_____________-_____________-_strzały: 12-3

Zagrałem dobre spotkania co widac po wynikach, jednak postawa Pietriego była bardzo kiepska. W ogóle sobie nie radził i przegrał zasłuzenie. Spodziewałem sie wiecej po liderze naszej grupy ;p

P.S. Strzelilem ze dwie ladne bramki, w tym jedną mogę nazwać jak na razie bramką turnieju Wink

BĘDĘ DOSTĘPNY DZISIAJ DO GRY OD MNIEJ WIECEJ GODZINY 21.
JUTRO BEDE OD RANA DO 14

Ostatnio zmieniony przez totomiX dnia Śro 16:00, 09 Lip 2008, w całości zmieniany 3 razy
Śro 15:37, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora

Posty: 33

Robbie 0-5 Andzi
Robbie 1-5 Andzi

Rzez marokanskich niewiniatek.Chyba przejde na judaizm. radosny
Z mojego punktu widzenia a gralem juz ze wszystkimi(w tej grupie),od wszystkich tez dostalem lomot to najtrudniej gralo sie z Andzim.Jak awasnuje to moze to wygrac,tak mysle.

Ostatnio zmieniony przez Robbie Keane dnia Śro 16:44, 09 Lip 2008, w całości zmieniany 2 razy
Śro 16:32, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora

kaimada 2-1 memlok
To co wczoraj straciłem dziś odzyskałem bo przeciwnik już tym razem nie wyrównał po stracie gola w 87'. Najlepsze było :
memlok: (17:50)
zawsze grasz 6 obroncami??

Grałem 4-3-3B z 1 def. pom bez strzałki zawieszonym w środku pola.

Ostatnio zmieniony przez kaimada dnia Śro 17:55, 09 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 17:52, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora

kaimada (Honduras) 1:1 andzi (Izrael)
Przewaga Hondurasu, powinienem przegrać.

andzi (Izrael) 2:2 kaimada (Honduras)

Wyrównane spotkanie. W loss tajmie wyrównuje.

Ostatnio zmieniony przez andzi dnia Śro 20:40, 09 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
Śro 20:38, 09 Lip 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » Archiwum Turniejów Zakończonych / Holiday Cup 2 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)