19Ruch20 1-0 leon84
xxolimpiaxx 3-5 pRoMiL
lookazh 2-2 Bielu
cebula 0-1 Marv

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 8:37, 03 Mar 2008, w całości zmieniany 13 razy
Nie 20:43, 24 Lut 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 374

Skąd: Niebieskie Katowice

Nie ma co dużo pisać mecz wyrównany z obu stron. wynik wysoki każdy mogł strzelic co najmniej jeszcze po 3 bramki obrona dziurowa zdzier

Czytałeś Regulamin?? Prosze podać numer kolejki!!!

lookazh______2:2______Bielu

Bardzo fajny mecz. W pierwszej połowie gospodarze dominowali, w ciągu 30 minut strzelili 2 bramki, po czym stworzyli jeszcze kilka niebezpiecznych sytuacji pod polem karnym rywali. Pachniało pierwszym zwycięstwem, ponieważ goście sprawiali wrażenie zaskoczonych tą sytuacją. Natomiast druga połowa to już całkowita dominacja gości, którzy robili wszystko, aby strzelić bramki, co im się zresztą udało. Gospodarzom nie udało się wyprowadzić nawet kontry, a obrona wyczyniała cuda. Los także dopomógł, bo piłka raz przetoczyła się koło słupka, a raz odbiła się od poprzeczki w narożniku bramki.

Sprawiedliwy remis z lekkim wskazaniem na gości.

leon84

W strzałach 8:5. Leon84 ma jakieś problemy z netem i dlatego mecz był rozgrywany w lagach. Przegrywałem już 2:0, ale zdołałem się przebudzić i strzeliłem 2 bramki.

DominiX 0 - 3 Cebula

Jeśli chodzi o mnie mecz bez historii, mój rywal umiejętnie uwidocznił wszystkie moje braki punktując je tylko w odpowiednich momentach. W pierwszej połowie całkowita dominacja reprezentantów Finlandii którzy strzelają na 1-0. Potem czerwona kartka dla mojego rywala która nie zmienia jednak obrazu gry. Druga połowa to ciekawe akcje Cebuli które dają mu 2 i 3 bramkę. Potem mój rywal skupił się na defensywie i bezpiecznie dowiózł zwycięstwo do końca.

Gratuluję zwycięstwa i pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez DominiX dnia Czw 17:16, 28 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz

lookazh______1:3______Cebula

Zacięty mecz, dużo walki, jednak goście znów górlowali pod każdym względem techniką i innymi paskami na ekranie wyboru drużyn nad gospodarzami. Druga połowa, kiedy gospodarze strzelili bramkę kontaktową była dość nerwowa, mam nadzieję, że goście najedli się trochę strachu i adrenaliny, bo momentami mieli ciężko. W każdym razie przewaga Finlandii jest miażdżąca. Jeszcze raz dziękuję maszynie losującej za taki przydział.

Ostatnio zmieniony przez lookazh dnia Pią 14:41, 29 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 14:37, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 89

III Kolejka

xxolimpiaxx - lookazh 3-1

mecz wyrownany,lecz to xxolimpiaxx wyszedlz tego zwyciestwo...

__
Pią 15:09, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora
cebula

Posty: 140

I kolejka

cebula 5:4 xxolimpiaxx

W strzałach 13-7 dla mnie. Pierwsza połowa to wręcz miażdżąca przewaga Finów i kończy się wynikiem 5-1. Miedzy czasie zmarnowałem chyba z 3 setki i miałem słupek. Do ok. 30 minuty drugiej połowy utrzymywało się 3-bramkowe prowadzenie. Ale właśnie wtedy nastąpił zwrot o 360 stopni wydarzeń na boisku. Co akcja Jamajczyków to gol. Pierwsza bramka - myślę sobie - nie ma się co przejmować, nagle druga, po chwili trzecia. Nagle zrobiłem się blady, na szczęście sędzia zakończył mecz.
Nigdy mi się nie zdarzyło, aby roztwonić czterobramkowe prowadzenie, ale tym razem było blisko. Nie wiem czy to rozluźnienie czy taka mobilizacja przeciwnika, ale byłem blisko tragedii:o
Uff, myślę, że mecz może śmiało kandydować do meczy rundy w naszej grupie.

___
Pią 20:22, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Posty: 89

KOLEJKA II
xxolimpiaxx - Marcin_Chelsea 1-2
ZAL opisywac ten meczt tak cielo ze nic nie moglem zrobic strzelileem 1 gola ale marcin strzelil 2 i chu.. moglem zrobic tak cielo strasznie ,poprostu ZALLLLL
Pią 20:38, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora
Marcin_Chelsea

Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 77

Skąd: N-Sól

MarcinChelsea 2-1 xxolimpiaxx

To prawda mecz był rozgrywany trochę z lagami, ale bez przesady, normalnie dało się grać, szczerze mówiąc obydwaj mieliśmy swoje sytuacje i mecz był zacięty. Graliśmy w tych samych warunkach, nie bardzo złych jak to mówi xxolimpiaxx radosny ale oczywiście nie takich, które mogłyby całkowicie nas zadowolić. Mimo to jednak akcje były składne, moja obrona dzisiaj była bardzo dobrze ustawiona, akcje xxolimpiaxx zatrzymywały się często ( zwłaszcza w 2 połowie ) na niej. Mecz rozpocząłem od taktyki 4-4-2. Mój rywal szybko osiągnął przewagę, miał 2 akcje jednak zarówno pierwsza jak i druga kończyły się na bramkarzu. Do trzech razy sztuka jak to się mawia. Przeciwnik konstruuje akcję, błąd bramkarza,który nie łapie piłki , dobiega jakiś Jamajczyk i gol pod poprzekę. Przegrywam 0-1. Jeszcze w pierwszej połowie schematycznie jednak konstruuje swoją akcję i pada gol wyrównujący. W drugiej połowie za wszelką cenę chciałem strzelić gola , bo czułem , że mogę dziś wygrać. Pierwsza akcja - nieudana, druga próba - nieudana, wreszcie ni stąd ni zowąd dostaję piłkę przed polem karnym olimpii, podanie do znajdującego się obok napastnika, a ten lekkim uderzeniem pakuje piłkę do siatki. Do końca spotkania walka o gole z obydwu stron. 20 min przed końcem zmieniam taktykę na 5-4-1 i to był gwóźdź do trumny olimpii. Obrona spisała się na piątke. Dzieki za mecz i powodzenia.

Bielu 1 - 4 xxolimpiaxx

coz tu duzo mowic xxolimiaxx wykorzystal wszystke moje błedy radosny rozpracowal mnie doskonale..mecz napcozatku z przewaga xxolimpiaxx sporadyczne moje kontry raz słupek... pozniej wolny minimalnie nad poprzeczka pare ladnych parad bramkarza jamajki...w 2 polowie...mecz sie wyrownal momentami to ja mialem przewage lecz wiekszosc akcji palila na obroncach rywala. Warto odnotowac moje honorowe trafienie z ponad 30 metrów z rzutu wolnego pod poprzeczke:D bramkarz prawie wpadl z pilka do bramki. Dzieki za mecz i gratulacje..radosny

__

Ostatnio zmieniony przez bielumistrzu dnia Pią 21:55, 29 Lut 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 21:41, 29 Lut 2008 Zobacz profil autora

Posty: 77

Skąd: N-Sól

10 kolejka:

MarcinChelsea 0-3 19Ruch20

Mecz nudny jak flaki z olejem. Korea miała kolosalną przewagę w posiadaniu piłki, praktycznie cały czas trzymała się na mojej połowie, ja nic nie mogłem temu poradzić, więc tylko skupiłem się na grze obronnej i kontraatakach. Zarówno w tym jak i w tym okazałem się dziś za słaby na mojego rywala , który zasłużenie zdobył 3 pkt.
Już po pierwszym gwizdku 19Ruch20 zdołał opanować praktycznie moją połowę ku mojej bezradności. Pierwsze akcje rywalowi nie wychodziły, kończyły się głównie na mojej obronie lub na golkiperze. Wreszcie ok. 25 minuty padł pierwszy gol dla Korei. Dośrodkowanie któregoś z graczy ( ciężkie nazwy mają ci zawodnicy radosny ) , strzał z główki w poprzeczkę i dobitka z woleja. Bez szans.
Drugi gol był prawie odzwierciedleniem pierwszego. Dośrodkowanie, obrońcy minęli się z piłką w trakcie lotu, piękny wolej , strzał w środek bramki, golkiper bez szans. Na przerwę moi zawodnicy schodzili z 2 bramkową stratą. Zmieniłem taktykę na 4-3-3, jednak jak już wspomniałem bezradność moich graczy również i w tym stylu gry przejawiła się. Kontraataki były fatalne, 19Ruch20 znów przejął inicjatywę i miałem wrażenie , że się ze mną bawi. Do ok.85 minuty mecz = nuda, mi już nie zależało na wyniku, czego rezultatem było zaspanie obrońców, prostopadłe podanie no i ładny strzał w okienko bramki Izraela. Do końca meczu nic już się więcej nie działo.
W strzałach 18-2 dla rywala.
Dzieki i powodzenia.

Ostatnio zmieniony przez Marcin_Chelsea dnia Sob 16:08, 01 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 14:04, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Posty: 374

Mecz bardzo wyrównany.Do 30 minuty atakuje i jestem lepszy.Marv w 30minucie zatrzymuje gre i idzie na obiad takich rzeczy sie nie robi ;/.pozniej gra mi sie nie kleila.Została przerwana moja wspanial passa 6 zwyciestw w lidze smutny hehe

Kolejka 11

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Sob 14:53, 01 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 14:53, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora
cebula

Posty: 140

14 kolejka

cebula 0:1 Marv

Strata bramki w loss time... i tyle można o tym meczu napisać

Ostatnio zmieniony przez cebula dnia Sob 18:14, 01 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

Marv 1 - 1 lookazh

Mialem w kij akcji, ale nie potrafilem ich wykorzystac. loozkah mial 2 z czego jedna wykorzystal. Mogla pasc jedna kuriozalna bramka po przypadkowym odegraniu loozakha do bramkarza lobem moj pilkarz tylem glowy lekko ja traca i ta trafia w slupek. loozakh ustawienie od poczatku do konca 9-2...Dzieki..

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Sob 21:02, 01 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Sob 18:40, 01 Mar 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Posty: 89

KOLEJKA 14

xxolimpiaxx-promil 3-5

Meczyk zaciety na poczatku neczu PROMIL strzelil 2 gole (do 10 min 0-2) w 20min bylo juz 2-2 a w 30min 3-2 dla jamajki, pozniej norwegia na 3-3 i w koncowce prezencik 3-4, 2 polowa to ciagle ataki z jednej i drugiej strony troszke szkoda bo OOS przeszkodzil, ale to nie przeszkodzilo w zajebistym meczyku,Promil strzela na 3-5 jamajczycy ruszyli do ataku lecz ataki konczyly sie na obroncach , ogolnie mecz wyrownany i zajebisty, POZDRO I POWODZENIA DALEJ, oby wiecej takich meczykow

_

Ostatnio zmieniony przez xxolimpiaxx dnia Sob 21:33, 01 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

promil - 19Ruch20 1:2

Mecz z lekką przewagą rywala, statystyki strzałów na to wskazywały, jednak większość z nich nie była na tyle groźna by wpłynąć na wynik, dopiero po głupich błędach w obronie (nie zmienił się mój zawodnik) i tak z bliskiej odległości straciłem obie bramki :/. Sam trafiłem tylko jedną niestety.

dzięki i powo w kolejnych maczach!!!

..............................................................................................

Brak kontaktu ze strony leona84. Pisałem do niego na gg jednak brak odzewu. Zgłosiłem ten fakt w temacie o WO z racji tego że jestem gospodarzem.
Kolejka11 promil-leon84 3-0WO

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Pon 11:42, 03 Mar 2008, w całości zmieniany 11 razy
Nie 1:53, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
Marv

Posty: 1228

12 KOLEJKA

Marv 3 - 0 DominiX

Mecz sie nie odbyl..DominiX kazal wpisac WO wiecej w Wyjasnienia dotyczace Walkowerów. Click!

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Nie 14:32, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 14:25, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora

Posty: 77

Skąd: N-Sól

12 kolejka :

Mecz rozpoczął się od lagów, 5 min spędziliśmy z promilem na rozmowie na temat lagów. Po wznowieniu gry było już dobrze, jak twierdzi mój rywal, więc dokończyliśmy grę. Mecz toczył się głównie pod moje dyktando, dobry wynik zawdzięczam głównie mojej obronie, która była świetnie dysponowana dnia dzisiejszego. Do połowy prowadziłem 2-0, po przerwie ok . 10-15 minut przed końcem pada 3 gol dla Izraela i mecz kończy się rezultatem 3-0. Rywalowi życzę powodzenia w kolejnych meczach!

__

14 kolejka :

Szkoda mi rywala. Bardzo dobry gracz, jeden z liczących się kandydatów do awansu do Regular League a tu taki psikus , duży ping, duże lagi no i nie ma możliwości zagrania meczów. Mam nadzieję, że DominiX jeszcze wróci radosny

__________________

Z Leonem kontaktuję się od paru dni i nie mogę doczekać się odpowiedzi. Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez Marcin_Chelsea dnia Nie 18:23, 02 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 18:23, 02 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / I Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)