pRoMiL 3-0 WO leon84

Marv 3-0 WO DominiX

leon84 5-1 Marcin_Chelsea

Marcin_Chelsea 3-0 WO DominiX

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 21:07, 09 Mar 2008, w całości zmieniany 13 razy

19Ruch20 0:1cebula
Dodaję wynik mimo iż nie byłem gospodarzem - robie to z tego względu, gdyż przeciwnik napisał mi na gad-gadu, że nie ma czasu i żebym dodał.

Mecz wyrównany, o czym świadczy liczba oddanych strzałów (10-10). W pierwszej połowie mimo kilku wyśmienitych sytuacji zdołałem strzelić tylko jedną bramkę. Jak się okazało - zwycięską. W drugiej połowie Koreańczycy wzięli się do roboty, ale pomimo kilku okazji nie zdołali choćby wyrównać. Finowie też nie grzeszyli skutecznością.

15 kolejka

cebula 1:0 Marcin_Chelsea

Mecz rozegrany pomimo dużych problemów z netem przeciwnika. Po 75 minutach wynik brzmiał 0:0 i niestety lost connection. W dogrywanych 15 minutach udało mi się zdobyć zwycięską bramkę. Bramkarz Izraela obronił pierwszy strzał, ale piłkę odbił tak niefortunnie, że przy dobitce był już bezradny. Zawiódł trenera w tym momencie, ale we wcześniejszych minutach popisał się świetną interwencją wygarniając piłkę z linii bramkowej.
Dzięki i popwodzenia dalej

__

Ostatnio zmieniony przez cebula dnia Pon 20:05, 03 Mar 2008, w całości zmieniany 4 razy
Pon 15:20, 03 Mar 2008 Zobacz profil autora
Marcin_Chelsea

Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 77

Skąd: N-Sól

17 kolejka :

Przyznam , że w pierwszym meczu pomiędzy mną a lookazhem miałem więcej do roboty. Przy prowadzeniu 2-0 lookazh przeprowadza kontrę i pada gol na 2-1. Zdołałem jednak jeszcze się zmobilizować i strzelić 2 gole. W meczu moja przewaga, choć lookazh miał tez swoje sytuacje. Pozdrawiam i powodzenia.

lookazh______4:4______19Ruch20

Cholernie emocjonujący mecz. Goście bardzo szybko strzelili bramkę po zamieszaniu w polu karnym gospodarzy, ale jednak połowa należała do gospodarzy. Dość łatwo poczynali sobie na połowie gości, udało im się nawet strzelić bramkę z narożnika pola karnego, gdy skrzydłowy nie był atakowany przez żadnego obrońcę. Do przerwy 2:1. Po przerwie mecz jeszcze się rozkręcił. Gospodarze noszeni pozytywnymi emocjami strzelili na 3:1. Mądra gra w obronie nie pozwoliła na zbyt dużo przeciwnikowi, jednak i jej przydarzały się błędy i zrobiło sie 3:2. Wtedy to ich trener postanowił postawić wszystko na jedną kartę i ustawił 3 napastników pod bramką gospodarzy i ofensywnych pomocników za ich plecami. Zrobiło się gorąco, trener gospodarzy przesunął dodatkowe siły do defensywnej pomocy. Szaleńcze ataki gości nie przynosiły rezultatu, piłka lądowała w bocznej siatce bramki, natomiast jedna z kontr ggospodarzy skończyła się na słupku. W końcu jednak udało się po wielkim zamieszaniu i 2 obronach bramkarza gospodarzom strzelić na 4:2. Niestety, to nie był czas na triumf. Bardzo szybko goście odrobili bramkę kontaktową, a w praktycznie doliczonym czasie, po wyjściu bramkarza gospodarzy poza pole karne, jakimś magicznym i niespotykanym lobem powstałym po strzale w bramkarza piłka wylądowała w siatce... Remis.

Ostatnio zmieniony przez lookazh dnia Wto 15:03, 04 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz

DominiX 2 - 1 19Ruch20

Korzystając z okazji, że mimo godziny 14 pingi w moim internecie pozwalały na rozgrywanie meczu zdecydowałem się zagrać z 19Ruch20, był to mój pierwszy mecz w WEOL od ostatniego czwartku co raczej nie napawało mnie optymizmem. Mecz rozpoczął się raczej dobrze dla mnie, odbiór piłki w pierwszej akcji i strzał na bramke rywala, niewiele chybiony. Dalsza część pierwszej połowy to mecz walki, dużo strat, dużo gry w środku pola. Zarysowywała się przewaga graczy Korei. Gdybym miał procentowo opisywać posiadanie piłki to powiedziałbym, że było około 60 do 40 na korzyść 19Ruch20. W pierwszej połowie udało mi się jeszcze przeprowadzić kontrę w której strzał jednego z moich napastników niewiele minął słupek bramki azjatów. Druga połowa zaczyna się od faulu zawodników Korei w środkowej części boiska. Moje długie zagranie po ziemi, zamieszanie pod polem karnym, mój środkowy obrońca dopada piłki i strzela nie do obrony. Na zegarze 1 min drugiej połowy i prowadzenie 1-0. Mija niewiele ponad 5 min a Korea rewanżuje się bramką. Prawa strona boiska, bardzo ostry kąt i piękny strzał rywala, piłka po drodze odbija się od słupka i wpada do bramki. Dalsza część pierwszej połowy to znowu mecz walki z przewagą mojego rywala, tzn jego utrzymywanie się przy piłce na mojej połowie i moje nieliczne kontrataki. Gdy na zegarze pojawiała się 85 minuta jedna z moich kontr okazała się skuteczna, długie prostopadłe podanie do napastnika na prawą część pola karnego, bramkarz Korei źle obliczył tor piłki i wyszedł z bramki, mi udało się dośrodkować a jeden z moich napastników bez problemu trafił do pustej bramki. Ostatnie 5 min to szaleńczy atak 19Ruch90 który miał 3 dogodne szanse na strzelenie gola jednak bramka nie padła. Ostatni gwizdek i Gwinea wygrywa z Koreą 2 do 1. Uff cos przydługi mi wyszedł ten opis ale to ze względu na to że długo nie grałem Wink Pozdrowienia dla mojego rywala który przy odrobinie szczęścia i skuteczności mógł wyjść z tego pojedynku zwycięsko.

Leon84 1-2 Dominix
Pierwsza polowa wyrownana 1-1!po przerwie fauluje przed polem karnym i czerwona kartka dla mojego zawodnika!Rywal pewnie strzela z wolnego na 1-2 i taki tez wynik konczy nasz mecz!pozdrawiam
Śro 1:28, 05 Mar 2008 Zobacz profil autora
lookazh

Posty: 68

16 kolejka

lookazh______0:5______Leon84

Twardy mecz, pierwszą połowę gospodarze dzielnie się bronili, w drugiej wpuścili worek bramek i odechciało im się grać. Goście najlepiej czują się w ataku, przepychając się łokciami i barkami gdzie się tylko da. Wystarczy poszanować piłkę i tracili na animuszu. Szkoda, że moich wspaniałych obrońców da się przejść każdą stroną, a bramkarz paruje piłki na słupki. Tyle.

___
Śro 1:50, 05 Mar 2008 Zobacz profil autora

Marv 0 - 2 leon84

Jak pech to pech... 6-2 w strzalach po 1 polowie i 1:0 dla leona. Na poczatku drugiej oddaje drugi celny strzal i jest 2:0 i w strzalach 6-3. Na koniec meczu 10-7 totalnie mi sie odechcialo grac. Wszystkie strzaly albo bramkarz wybranial w nieprawdopodobny sposob albo niczym zaczarowane mijały bramke w sytuacji gdzie powinny wpasc.. No szczescie nie bylo po mojej stronie ;/. Dzieki! Niezla skutecznosc...szkoda, ze denerwujaca, ale trzeba tego pogratulowac..
Śro 18:07, 05 Mar 2008 Zobacz profil autora
leon84

Posty: 54

15 kolejka

Pierwsza polowa praktycznie zadecydowala o calym meczu wygrywam 3-0!natomiast po przerwie wyrownana walka i udaje mi sie strzelic tylko jednego gola!pozdrawiam

___
Śro 20:54, 05 Mar 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 89

nic mi nie szlo a w drugiej polowie bramkarz leona cuda wyprawial, po moim strzale w slupek odpuscilem i dlatego wpadl 4 gol, wyjebke mialem
Śro 21:02, 05 Mar 2008 Zobacz profil autora
leon84

Posty: 54

ZALEGLA KOLEJKA

Kolejka13
Leon84 5-1 Marcin_Chelsea
Pierwsza polowa wyrownana prowadze juz 2-0 jednak rywal strela kontaktowego gola!w drugiej polowie jednak udaje mi sie strxzelic jeszcze 3 bramki i niespodziewanie wygrywam wysoko!!pozdrawiam

Kolejka10
Pierwsza polowa zdecydowanie dla leon84 prowadze juz nawet 3-0!!Jednak Bielu nie daje za wygrana i zaczyna dominowac na boisku!!Doprowadza do stanu 4-3!!!jednak pod koniec meczu strzelam na 5-3 i spokojnie czekam na ostatni gwizdek!w strzalach 15-16 dla Bielu zabraklo skutecznosci!!POZDRAWIAM

Ostatnio zmieniony przez leon84 dnia Czw 16:37, 06 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 16:04, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

19Ruch20 0-4 xxolimpiaxx

Mecz wyrównany w strzalach 9-11 dla xx poprostu jego zawodnicy byli bardziej skuteczni dlatego wygral tak wysoko przy dosc wyrónanym meczu.Tak pozatym ta gra juz nie bawi:P trzeba zrobic dluzsza przerwe.

Kolejka 17

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Czw 17:37, 06 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 17:37, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora
cebula

Posty: 140

17 kolejka

cebula 3:1 Bielu

W strzałach 11-9. Mecz zaczyna się ostrym faulem Kanoute w 15 sekundzie, który dostaje żółtą kartkę i eliminuje ze składu przeciwników Kolkkę. Początek meczu to walka w środku pola. Następnie Kanoute strzele w prawy róg bramki z około 16 metra i gol. Jednak nie skończyli jeszcze świętować a już było wyrównanie. Od tego momentu zarysowała się moja niewielka przewaga i strzeliłem jeszcze 2 bramki. Rewanż za porażkę w 1 rundzie udany szczęśliwy

Dzięki i powodzenia w dalszych rozgrywkach
Czw 23:50, 06 Mar 2008 Zobacz profil autora
DominiX

Posty: 37

17 Kolejka

DominiX 2 - 1 pRoMiL

Późna pora, chłodna noc i właśnie w takim momencie przychodzi czas na spotkanie pomiędzy drużynami Norwegii i Gwinei. Początek spotkania wyrównany, badanie się w środku pola. Oba zespoły z trudem budują akcje ofensywne, obie jedenastki skupione raczej na tym aby nie stracić głupiej bramki. Około 25 minuty pierwszej połowy zawodnicy Gwinei wyprowadzają piłkę, środek boiska i brutalny atak na nogi od tyłu. Sędzia nie wahał się ani chwili i pokazał Norweskiemu defensywnemu pomocnikowi czerwoną kartkę. Sytuacja ta niewątpliwie ułożyła dalszy przebieg spotkania a także nieco skłuciła mnie i mojego rywala w pomeczowej rozmowie. Wg mnie faul był oczywisty i kara słuszna, wg pRoMiL’a faul nie był tak bardzo brutalny i nie zasługiwał na czerwony kartonik. Mój rywal zdecydował się dalszą część spotkania grać 4 obrońcami, 2 defensywnymi pomocnikami, jednym ofensywnym pomocnikiem i 2 napastnikami, ustawienie to sugerowało mi że rywal skupie się raczej na bronieniu 1 punktu w tym meczu i wywiązywał się z tego w pierwszej połowie perfekcyjnie. Nie przeprowadził może jakichś świetnych akcji ofensywnych ale w obronie zagrał bezbłędnie nie dając mi dojść pod swoje pole bramkowe. Pierwsza połowa – wynik 0 do 0. W drugiej połowie uwidocznił się iście wyspiarski styl gry pRoMiL’a. Masa fauli a sędzia tego wieczoru był bardzo nieprzychylny graniu na faul. Praktycznie każde przekroczenie przepisów przez mojego rywala skutkowało pokazaniem żółtej kartki. Jeden z takich fauli miał miejsce około 25 metrów przed barką norwegów. Do rzutu wolnego podszedł Mansre, dobry strzał, piłka odpija się od poprzeczki, wpada pod nogi mojego środkowego obrońcy, który na czas rzutu wolnego znajdował się w polu karnym, ten bez większego problemu z dosłownie kilku metrów umieszcza ja w siatce. Prowadzenie 1 do 0. Następnie staram się kontrolować wydarzenia na boisku czego efektem jest moja 2 bramka (szczerze mówiąc nie wiem jak dokładnie padła Wink ). Po tym trafieniu ożywił się mój rywal, w jednej z jego akcji musiałem posunąć się do faulu. pRoMiL wykonał rzut wolny bardzo chytrze podając po ziemi do swojego napastnika a ten pięknym, mocnym strzałem w długi róg pokonał mojego bramkarza. Dalsza część spotkania to piłkarskie szachy. Mało ciekawych akcji z mojej jak i ze strony mojego rywala. Końcowy gwizdek i wynik 2 do 1 dla piłkarzy Gwinei. Chyba jakoś sobie upodobałem ten wynik, bo w ostatnich moich trzech spotkaniach o punkty w lidze padał wynik 2-1 dla mnie. Pozdrawiam oczywiście mojego rywala i gratuluję naprawdę dobrej postawy, mecz na pewno mógłby wyglądać inaczej gdyby nie ta względnie szybko zdobyta czerwona kartką. Szczerze mówiąc dziwie się że pRoMiL znajduje się przed tym meczem w strefie spadkowej, wg mnie to świetny gracz, ale to chyba tylko pokazuje Nam jak silna i wyrównana jest nasza dywizja Wink

w strzałach 13-7

Już od samego początku zacząłem grać dość ofensywnie, chcąc zdobyć szybko prowadzenie, jednak mając sporo sytuacji nie wykorzystuje ich, rywal też próbuje znaleźć jakiś sposób na rozmontowanie mojej obrony, jednak gra w pierwszej połowie bardziej przypominała wzajemne badanie drużyn i kamuflowanie słabych pkt. i tak to niespodziewanie popełniam jedyny błąd w obronie, co pewnie wykorzystuje rywal, zdenerwowało mnie to i rzuciłem się do ataku w ten sposób zdominowałem swoją przewagą cały dalszy przebieg spotkania jednak gole zdobyłem dopiero pod koniec meczu, tym samym zdobywając w pełni zasłużone 3pkt.

___

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Pią 3:49, 07 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 3:47, 07 Mar 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Posty: 89

KOLEJKA 16

xxolimpiaxx - DominiX 1-2

HEHEHEHE 1-2 wynik przyczepil sie do mojego rywala i tym razem bylo tak samo, pierwsza bramke strzelili pod koniec 1 polowy jamajczycy i do przerwy 0-1, strzaly 3-4,lecz to Gwinea napierala co roż, druga polowa rozpoczela sie od atakow przeciwnika ,Gwinea strzela w roznego( chytre podanie po ziemi) i gggggoooooooooolllllllllllll i zrobilo sie 1-1, nastepne akcje Gwinei i gol na 1-2, i tak sie konczy mecz, powodzenia dalej ,mam nadzieje ze te walkowery nie beda mialy wielkiego wplywu zebys awansowal do 3 ligi, dzieki za meczyk

Ostatnio zmieniony przez xxolimpiaxx dnia Pią 19:43, 07 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 19:42, 07 Mar 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Posty: 89

KOLEJKA 18

xxolimpiaxx - Marv 3-2

mecz z przewaga marva, lecz jamajczycy tez mieli duzo do powiedzenia w tem spotkaniu, szybko strzelony gol przez Marva juz w 3 min ladna wrzutka i strzalem z woleja i bramkarz jamajczykow mogl sie obsrac, pod koniec polowy jamajczycy strzelaja na 1-1 , i tak konczy sie 1 polowa, w strzalach 7-4, druga polowa rozpoczela sie dla jamajczykow fenomenalnie 2 szybko strzelone bramki i stalo sie 3-1 dla xxolimpixx, wsciekle ataki marva nic mu nie dalo,akcje xxolimpiixx byly dobre ale brak skutecznosci moich pilkarzy,w koncowce marv zmienia taktyke i strzela gola i zrobilo sie 2-3, z lekka panika zmienilem rowniez taktyke i do samego konca naciskal marv, w koncowce mial jeszcze szanse ale obrona jamajki spisala sie doskonale,wybijali pilke i koncowy wynik spotkania to 3-2 dla xxolimpixx, dzieki marv za meczyk i nastepnym razemi nie pisz takich glupot "powodzenia" gdyz to ty 2 razu ulegles, nie potrafiles wygrac , masz potencjal do awansu i tego ci zycze jests dobrym zawodnikiem , tylko w przyszlosci nie olewaj innych przeciwnikow jak do ciebie pisza,dzieki i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez xxolimpiaxx dnia Sob 11:34, 08 Mar 2008, w całości zmieniany 3 razy

w strzałach 12-6 dla mnie

W pełni zasłużone 3 pkt., mecz pod moje dyktando jednak rywal też często ładnie i składnie rozgrywał piłkę jednak w większości jego akcje zatrzymywały się na mojej obronie choć popełniłem kilka błędów, po których straciłem bramkę. Okazji na podwyższenie wyniku nie brakowało jednak moja nieskuteczność przyczyniła się do takiego a nie innego wyniku.

dzięki i powo w kolejnych meczach

........................................................................
Brak kontaktu z graczem Bielu mimo że to on jest gospodarzem, nie mogłem już znieść czekania więc sam zagadałem do niego ale bez skutku.
Więc : Kolejka 16 Bielu - promil 0:3 WO

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Pon 1:13, 10 Mar 2008, w całości zmieniany 5 razy
Nie 1:33, 09 Mar 2008 Zobacz profil autora

Posty: 77

Skąd: N-Sól

MarcinChelsea 2-1 Marv

Od początku starałem się kontraatakować, jednak głównie się broniłem. Wreszcie ok. 15 minuty przeprowadzam kontrę, strzał zza pola karnego wpada w prawy róg bramki bronionej przez Boruca. Zmieniam taktykę na bardziej defensywną starając się wyprowadzać kontry przez skrzydłowych, lecz znów moja gra ograniczyła się do obrony. Co się odwlecze to nie uciecze. Ok. 25 minuty wyrównanie ,Marv wykorzystuje fatalny błąd mojej obrony i robi się 1-1. Znów zmieniam taktykę i 5 minut później wygrywam już 2-1. Gol podobny do pierwszego. Powrót do defensywnej taktyki i oblężenie Jerozolimy do końca meczu. Udaje mi się przetrwać i mecz kończy się moim zwycięstwem.
W meczu oddałem 2 strzały radosny, Marv o wiele więcej, ale nie patrzyłem, ile dokładnie.

__

Ostatnio zmieniony przez Marcin_Chelsea dnia Nie 11:22, 09 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 11:21, 09 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / I Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)