Walkowery z możliwością odrobienia

Marv 3:2 Bielu

Bielu 0:3 WO pRoMiL

Bielu 0:3 WO Marcin_Chelsea

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pon 19:50, 17 Mar 2008, w całości zmieniany 14 razy
Nie 21:04, 09 Mar 2008 Zobacz profil autora
Marcin_Chelsea

Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 77

Skąd: N-Sól

Marcin_Chelsea 1-1 Leon84

Mecz rozpoczął się wzajemnego badania się drużyn. Już w 10 minucie pierwszy odważny atak Izraela mógł zakończyć się golem, jednak Benayoun będac w sytuacji sam na sam spudłował. Do końca połowy nie działo się już nic więcej ciekawego.
Na drugą połowę moi piłkarze wyszli bardziej skoncentrowani i z większym zapałem do gry. W pierwszych minutach zarysowała się niewielka przewaga Izraela. Ok. 60 minuty pada pierwszy gol w meczu, a strzelcem gola młody napastnik LFC. Izrael 1-0. Długo jednak Izraelici nie cieszyli się z korzystnego rezultatu. Taktyka 5-4-1, która b.dobrze sprawdzała się na Marvie, na Leona nie działała. Chwilę później ładna akcja, rozpracowana obrona Izraela, lekki strzał na długi słupek i znów remis. Do końca spotkania nie działo się nic więcej ciekawego.
Szczerze mówiąc nie jestem zadowolony z rezultatu, ale w porównaniu do ostatniego spotkania między mną a Leonem ( 1-5 ) to wynik 1-1 daje mi chociaż 1 pkt . Pozdrawiam i życzę powodzenia.

lookazh______0:5______xxolimpiaxx

Irakijczyczy mieli problemy żołądkowe i postanowili nie męczyć się ani przy obronie ani w ataku, chociaż przeciwnikowi nie był zbyt wymagający, a wpadało praktycznie wszystko, co uderzył w kierunku bramki.
Pon 20:09, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 89

KOLEJKA 19

xxolimpiaxx - cebula 0-2

Mecz zaciety , od poczatku do konca lecz to zawodnicy cebuli wykorzystali wszystko co mieli rowniez moje bledy, wynik moglby byc w druga strone ale nie bylo szczescia po stronie jamajki, fenomenalna gra bramkarzai obroncow cebuli bramkarz tam cuda wyprawiał, pierwsza polowa to ciagle akcje z jednej i drugiej strony na nastopie tu nie wykorzystana tam niewykorzystana az w koncowce doliczonym czasie 45+5 kontra cebuli i cudne podanie do napastnika ktory mi uciekl nie bylo przy nim nikogo i lekkim strzalem w prawy rog posyla piklke i ggggooooooooollllllllllllllllll i robi sie 0-1, druga polowa wyglada tak samo jak pierwsza tylko w 2 polowie cebula wykorzystal moj blad i odebral mi pilke w polu karnym, i bramkarz jamajki skapitulowal po raz 2 , zycie, nieustanne akcje z jednej i drugiej strony do samego konca ,slupek jamajki w koncowcw chcieli zdobyc honorowke ale se nie dalo mecz zajebisty,zaciety , to tylko zabawa , dzieki za meczyk i powo dalej.

W strzałach 12-4.

Pierwsza połowa wyrównana. Dopiero w końcówce tej części gry udaje mi się wyjść na prowadzenie. W drugiej połowie dołożyłem 2 bramki. Przeciwnik zdołał odpowiedzieć 1 trafieniem - oddał piękny strzał zza pola karnego.
Gdyby przeciwnik uważniej wyprowadzał kontrataki mógłby się pokusić o niespodziankę. Myślę, że gdyby nie wylosowano mu najsłabszej drużyny radziłby sobie lepiej w tych rozgrywkach.
Pon 20:49, 10 Mar 2008 Zobacz profil autora

Posty: 77

Skąd: N-Sól

Początkowo mieliśmy problem z rozegraniem meczu, ponieważ wysoki ping powodował wywalanie któregos z nas chwilę po włączeniu gry. Jednak udało nam się wreszcie złapać ten moment, w którym zagramy mecz więc zagraliśmy.
Byłem lekko poddenerwowany, ponieważ pamiętałem ostatni mój pojedynek z Dominikiem, w którym to otrzymałem wielkie lanie ( 0-3 ) od mojego rywala, więc adrenalina wymusiła we mnie dodatkową mobilizację. Sytuacje Izraela przeplatały się z sytuacjami Gwinei, choć i tak było ich jak na lekarstwo. Taktyka 4-4-2 przez całą pierwszą połowę nie spełniała moich oczekiwań, więc na drugą połowę zdecydowałem się zmienić taktykę na 4-3-3. To poskutkowało szybkim golem po wznowieniu gry. Strzał Benayouna obronił bramkarz Gwinei, jednak przy dobitce z woleja Bena Sahara był już bezradny. Chwilę potem Benayoun stanął przed dogodną sytuacją podwyższenia rezultatu na 2-0 , jednak świetnie spisał się bramkarz i obrońcy rywala.
65 minuta i LOST.
Wznawiamy grę na innym serverze. Zaraz po wznowieniu, sytuacja Dominika, która mogła zakończyć się bramką, ale obrońcy w ostatniej chwili wybili piłkę spod nóg..kogoś tam:)
Dosłownie chwilę potem pada 2 gol dla Izraela, obrońcy Gwinei nie zdołali wybić piłki z pola karnego, futbolówkę przejął więc któryś z moich zawodników i strzałem z 10 m nie dał szans golkiperowi rywalowi. Nie długo jednak cieszyłem się z 2 bramkowego prowadzenia. Chwilę potem wspaniały kontraatak Dominika, wrzutka , główka , poprzeczka, dobitka, 2-1. Od tego momentu zaczęła się zażarta walka : moja o zachowanie wyniku, Dominika o zdobycie wyrównującego gola. Długo by mówić co się działo jeszcze na boisku , ale wynik nie uległ zmianie. Pozdrawiam rywala i życzę powodzenia w next meczach.

DominiX napisał:

Ciąży nade mną jakieś fatum wyniku 2-1 tym razem jednak dla mojego rywala ale wszystko po kolei… Mecz rozpoczęliśmy w podobnych ustawieniach. Pierwsza połowa to bardzo wyrównana walka oba zespoły skupione raczej na środku boiska. Posiadanie piłki raczej wyrównane. Czasem wrzutka mojego rywala czasem moja ale jakiegoś specjalnego zagrożenia bramkowego nie było. Marcin_Chelsea postawił bardzo trudne warunki w obronie które praktycznie uniemożliwiały przeprowadzenie skutecznej akcji ofensywnej. Wielkie słowa uznania i pochwały dla niego. Przed drugą połową mój rywal zmienił taktykę jak się 2 minuty po wznowieniu gry okazało był to strzał w dziesiątkę. Bardzo umiejętnie i ładnie rozklepał moją obronę, znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i z zimną krwią wykorzystał sytuacje 1 do 0 dla reprezentacji Izraela. W dalszej części meczu starałem się przedrzeć przez obronę Izraelczyków lecz tego wieczora było to rzeczą niemożliwą, obrońcy drużyny przeciwnej spisywali się wprost doskonale. Około 20 minuty mecz został przerwany ze względu na moje rozłączenie z Internetem (Boże jak jak kocham moją neostrade…, zastanawiam się czy ktoś mi zwróci z tp za straty moralne wyrządzone przez 4 walkowery ale to tak poza tematem…) Dogrywamy z Marcinem_Chelsea 25 minut. Chciałem w tych 25 minutach skoncentrować się na ataku, tutaj popełniłem ogromny błąd gdyż zupełnie zapomniałem o obronie… nonszalanckie wyprowadzanie piłki z własnej połowy zaowocowało kolejną akcja sam na sam z moim bramkarzem, i bym razem Izraelscy piłkarze byli bezwzględni i wykorzystali prezent który im podarowałem. Wynik 2 do 0. Niewiele później udało mi się strzelić kontaktowego gola, dośrodkowanie z prawej strony, strzał głową mojego napastnika, bramkarz rywali rzuca się do piłki która trafia w poprzeczkę, odbija się od niej i trafia wprost pod nogi mojego drugiego napastnika który umieszcza piłkę w siatce z najbliższej odległości. Niestety było za późno, zbyt mało czasu na odrobienie strat i doprowadzenie choćby do remisu. Izraelscy obrońcy pod koniec nastawili się tylko na dalekie wykopy a pomocnicy na długie i umiejętne przetrzymywanie piłki które dało im zwycięstwo w tym meczu. Gratulacje i pozdrowienia dla mojego rywala za bardzo dobry mecz. Szczególnie chciałbym podkreślić postawę w obronie którą bardzo mi zaimponował Marcin_Chelsea.

leon84 1 - 1 cebula
Mecz wyrownany pierwszy strzelilem gola ale niestety juz w doliczonym czasie gry cebula wyrownuje!Pozdrawiam

Bielu 1-4 Marcin_Chelsea

Wreszcie udało nam się rozegrać zaległe spotkanie. Pojedynek Malijczyków z Izraelitami zapowiadał się bardzo ciekawie. Kibice będący na stadionie nie mogli narzekać na brak emocji. Od pierwszych minut trwała zażarta walka o pierwszego gola. Pierwszą akcję miał Bielu i jego Mali, strzał z kąta obronił bramkarz, przy dobitce wykazał się intuicją bramkarską i obronił strzał znów wybijając piłkę przed siebie, kolejna dobitka poleciała już wysoko nad bramką. Odpowiedź była natychmiastowa, prostopadłe podanie, Balili wychodzi na pozycję dogodną do oddania dobrego strzału, ale piłka zamiast w bramkę to leci wzdłuż linii kończącej boisko i nic nie wyszło z tego strzału. Ok. 38 minuty pierwszy gol!!! do siatki piłkę pakują Malijczycy. Strzał nie za mocny, jednak na długi słupek zaskoczył bramkarza, który z niedowierzaniem patrzył jak piłka wpada do bramki. Mali 1-0. Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. 4 minuty później , w 42 minucie bezmyślny faul obrońcy Mali ok. 19 metrów przed bramką, w konsekwencji czerwona kartka dla Malijczyka, a piłkę do bramki z rzutu wolnego w ładny sposób pakuje Benayoun. 1-1, Mali gra w 10, jeszcze jest druga połowa
Druga połowa to spektakl moich zawodników. Od 45 minuty staram się przetrzymywać rywala na jego połowie i niszczyć pojedyncze kontraataki. Sytuacja sam na sam iiiii...nie ma gola. Jednak chwilę potem kibice Izraela wpadają w radość. 2-1 dla IZRAELA!!! Czyżby 3 pkt? No zobaczymy. Dosłownie 3-4 minuty później kontra, Balili wychodzi sam na sam iiii. GOOOOOOOOOOL. 3 do 1 !! Już raczej Malijczycy nie wydrą 3 pkt z łapsk Izraelitów. 5-10 minut później Benayoun biegnie skrzydłem, schodzi do środka, jest już w polu karnym iiii...FAUL!! CZERWONA KARTKA!! RZUT KARNY DLA IZRAELA!! Malijczycy grają w 9, do karnego podchodzi sam poszkodowany , strzela w lewy górny róg i nie daje szans bramkarzowi drużyny przeciwnej drużyny.
Do końca meczu nic ciekawego więcej się nie działo.

Lookazh 1 - 1 DominiX

Widzę ze Lookazh nie dodał jeszcze naszego meczu więc może ja to zrobię.

Mecz odbywał się przerwczoraj więc jego przebieg troszkę mi umknął z pamięci, tym razem tylko taki ogólny opis. Był to mecz bardzo wyrównany, mój rywal postawił bardzo trudne warunki i gratulacje dla niego. W pierwszych kolejkach nie miałem z nim większego problemu a teraz widać, że się zmobilizował i pokazał naprawdę dobrą formę. Lookazh strzelił pierwszego gola w tym meczu po moim bardzo dużym błędzie w obronie przy wyprowadzaniu piłki. W późniejszej części spotkania starałem się wyrównać co było bardzo trudne tego wieczora, jednak udało się w samej końcówce meczu. Mogę być zadowolony z wyniku bo z tak grającym Lookazeh’em bardzo ciężko by było wygrać komukolwiek Wink Gratuluję i pozdrawiam. Życzę więcej takich spotkań radosny

...
Śro 2:10, 12 Mar 2008 Zobacz profil autora

Posty: 77

Skąd: N-Sól

19 kolejka:

Od razu usprawiedliwiam rywala z tego powodu, że nie mógł on zapisać wyniku , ponieważ nie miał wczoraj już czasu, więc zrobie to za niego, mając nadzieję, że rezultat zostanie uwzględniony w tabeli radosny
Przejdźmy do konkretów. Mecz pomiędzy mną a 19Ruchem20 był dla mnie szczególnie ważny , ponieważ w dwóch pojedynkach mojego Izraela i Korei Południowej mojego przeciwnika nie miałem sposobu na zdobycie chociażby 1 pkt. Teraz chciałem wreszcie ugrać choć 1 pkt i udało się! Mogłem pokusić się nawet o 3 pkt ale o tym zaraz. Pierwsza połowa toczyła się głównie pod dyktando Korei, ja nie mialem za dużo do gadania, moje kontraataki kończyły się na obronie rywala, więc starałem się chociaż nie wpuścić bramki. I udało się to. 0-0 do przerwy.
Początek drugiej połowy , mój kontraatak i 1-0 dla Izraela . Euforia, nikt się tego nie spodziewał. Radość nie trwała jednak długo, ponieważ pierwsza akcja po wznowieniu gry przez 19Rucha20 zakończyła się już wyrównującą bramką. Rywal nie dał szans mojemu bramkarzowi strzelając prawie w okienko na krótki słupek. 1-1. Do końca meczu miałem jeszcze 2-3 dogodne sytuacje, głównie z główki ale wszystkie strzały jakimś cudem bronił golkiper. Ostatnia akcja, strzał rywala poszybował niewiele nad poprzeczką i sędzia kończy to spotkanie. Nie wiem jak rywal ale ja się cieszę
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Czw 16:02, 13 Mar 2008 Zobacz profil autora
cebula

Posty: 140

22 kolejka

cebula 2:3 DominiX

Cały mecz z przewagą DominiXa. grałem słabo. Inna sprawa, że mój bramkarz wszystkie bramki po rękach puszczał. Po pierwszej połowie 3:1. W drugiej zdobywam tylko kontaktową bramkę.

Ostatnio zmieniony przez cebula dnia Czw 17:06, 13 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 17:04, 13 Mar 2008 Zobacz profil autora

Posty: 77

Skąd: N-Sól

8-0. Wynik mówi sam za siebie. Mam tylko nadzieję, że mój rywal nie załamie się tym wynikiem i kolejne mecze w jego wykonaniu będą już o niebo lepsze. Tak więc powodzenia dalej.

__-
Czw 18:29, 13 Mar 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Posty: 89

hehehe ja sie nie zalamie, wynik jest zajeb..... bardzo sie ciesze z takiego wyniku, szkoda ze nie wyzszy, powo dalej. Jak juz napisalem konczy mi sie umowa i niestety po I sezonie bede musial z rezygomowac z z gry ale narazie pykam bo pykam dla przyjemnosci.

Ostatnio zmieniony przez xxolimpiaxx dnia Czw 19:25, 13 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 19:23, 13 Mar 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Posty: 89

Kolejka 22
xxolimpiaxx - Bielu 6-1

mecz pod calkowita kontrola i przewaga xxolimpixx, pierwsza polowa to nie skutecznosc xxolimpixx dopiero w 45min pierwszy gol na 1-0 i tak sie konczy 1 polowa , 2 polowa to dominacja, bielu tylko wykopywal i faulowal na nonstopie dziwilem sie czemu sedzia nie dal mu czerwonej kartki chyba byl przekupiony hahahahah, bielu oddal wiele stzrzalow ale nie zagrazajacych pa pale, miel jedna grozna akcje w 1 polowie gdzie po strazale pilka odbila sie od slupka. dzieki i powo
Pią 14:01, 14 Mar 2008 Zobacz profil autora
DominiX

Posty: 37

20 kolejka

DominiX 3 - 0 Bielu

Mecz rozpoczął się od 15 minut moich ataków, długie utrzymywanie się przy piłce i próby skonstruowania dogodnej sytuacji bramkowej, jednak obrona mojego rywala spisywała się bardzo dobrze i uniemożliwiała mi oddanie strzału. Drugie piętnaście minut pierwszej połowy to ataki mojego rywala który kilkukrotnie oddał bardzo groźne strzały które mogły zakończyć się zdobyciem gola. Końcówka pierwszej połowy to znów moje ataki, m.in. rzut rożny po którym moi zawodnicy trafiają w słupek bramki bronionej przez drużynę Senegalu. Już w ostatnich minutach pierwszej połowy udaje mi się rozmontować obronę mojego rywala i zdobyć pierwszą bramkę. Do przerwy 1 do 0. Dzięki bramce zdobytej w pierwszych 45 minutach (Wink) gry mogę spokojnie kontrolować grę w drugiej połowie nastawiając się na szybkie kontry. Tym razem takie wyjście okazuje się trafione, po przerwie zdobywam jeszcze dwie bramki. Mój rywal w tym czasie ciągle próbuje atakować, brakowało mu w tym meczu tylko szczęścia i trochę skuteczności napastników. Wiele akcji Biela mogło się podobać a strzały były bardzo groźne. Dziękuje rywalowi za mecz i pozdrawiam. Życzę też troszkę lepszej formy strzeleckiej napastników a na pewno w następnych meczach będą już zdobycze punktowe radosny

Ostatnio zmieniony przez DominiX dnia Sob 1:30, 15 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 15:37, 14 Mar 2008 Zobacz profil autora
leon84

Posty: 54

Kolejka19

Rozegrany jeszcze 2 dni temu!!Moja przewaga widoczna choc wynik nie pokazuje nam tego!!Czerwona kartka dla jednego z zawodnikow rywala znacznie ulatwila mecz!!pozdrawiam

__
Pią 16:45, 14 Mar 2008 Zobacz profil autora
lookazh

Posty: 68

22 kolejka

lookazh______1:5______Marv

Pierwsza połowa to przewaga gości. Szybko udało im się strzelić pierwszą bramkę, potem z bardzo ostrego kąta jeszcze jedną. Na trybunach kibicie kręcili głowami z niedowierzaniem, jak to mogło wpaść. Po kilkunastu minutach kręcili głowami znowu, bo sytuacja się dokładnie powtórzyła. 0:3. Żaden Irakijczyk nie radził sobie dobrze z Polakami, mimo blokowania piłki i zasłaniania jej i tak je tracili (tutaj ukłon w stronę doboru drużyn do ligowych rozgrywek, jeszcze raz dziękuję za Irak). Gospodarzom udało się strzelić raz groźnie na bramkę rywali, lecz piłka odbiła się od słupka. Po przerwie jednak nie dali za wygraną i po wypuszczeniu prostopadłą piłką skrzydłowego, lekkim strzałem po ziemi udało im się zdobyć gola. Następne minuty to lekka przewaga gospodarzy, którzy rozgrywali ataki pozycyjne na połowie gości, jednak bez rezultatu. Potem przewagę zdobyli goście i zbyt trudnymi dla mojego bramkarza strzałami podwyższyli wynik na 1:5. W strzałach 15-7 dla gości.
Sob 10:50, 15 Mar 2008 Zobacz profil autora

Mecz bardzo wyrównany. Pierwsze minuty nalezaly do mnie, ale moja przewaga trwala krotko bo do okolo 10 min 1 polowy wtedy inicjatywe przejał rywal i pod koniec polowy udokumentował to bramką pod koniec pierwszej polowy. Po stracie gola dalem ustawienie ofensywne co zaskutkowalo 2 golami jeszcze przed koncem pierwszej polowy. Przeciwnik strzelil w 4 za to ja w 42 i 44 minucie spotkania. Rywala mocno przybiły te dwa gole i wkoncu zaczalem grac tak jak nalezy. W koncówce meczu Krzynówek mocno uderzyl z wolnego piłką w słupek, lecz ta odbijając się trafiła prosto pod nogi Smolarka i ten przypieczętował wygraną podwyższając wynik na 3-1 dla Polaków. Dzieki i powodzenia dalej!

___

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Sob 14:14, 15 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 14:13, 15 Mar 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

19Ruch20 2-0 promil

Kolejka 22

w strzalach 9-12 Mecz wyrównany.Przeciwnik nawet na pusta bramke nie umiał strzelic bo przestrzelil z 5 metrów nad poprzeczka a wtedy bylo by 1-1 i mecz mogł sie inaczej ułozyc.Hee pozdro promil nie łam sie zdzier radosny

w strzałach 10-4 dla mnie

Powinienem wygrać pech dalej prześladuje miałem przewagę i okazje na zdobycie przynajmniej tej jednej bramki ale już od trzech meczy skuteczność mnie poraża :/ .

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Nie 13:14, 16 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Nie 12:46, 16 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / I Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)