cebula 5–0 pRoMiL
Marcin_Chelsea 4–1 Bielu
19Ruch20 7-0 lookazh
Marv 2–3 xxolimpiaxx

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Pią 22:35, 21 Mar 2008, w całości zmieniany 8 razy

lookazh______0:0______Marv

Mecz wyrównany, w strzałach 7:9. Każda drużyna miała kilka okazji, Izraelczycy mieli je bardziej klarowne, ale obyło się bez goli.

Skąd: N-Sól

Tak pomyliły mu się. To ja powinienem być zamiast Marva.

Marcin_Chelsea 0-0 cebula

Znów 0-0 i cieńki mecz w wykonaniu mojej drużyny. Już w pierwszych minutach cebula mógł zdobyć gola , ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Przez pierwszą połowę to On dominował , był częściej w posiadaniu piłki, ale mimo to nie padł żaden gol w pierwszej połowie.
Druga odsłona to już moja dominacja, ja byłem częsciej przy piłce, ale tak jak cebula w pierwszej, tak ja w drugiej nie mogłem nawet oddać strzału na bramkę rywala. Nie wiem nie liczę, ale strzałow w bramkę rywala w całym meczu oddałem bodajże 2-3. W ostatnich minutach najdogodniejsza sytuacja, ale bramkarz fiński wyciąga się i broni strzał. Nudny mecz i 0-0.

w strzałach 13-7.

Cały mecz to dominacja piłkarzy rodem z Finlandii. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:0. W drugiej dorzucam jeszcze trzy. Cztery bramki strzelił rezerwowy Kuql czym potwierdził swoje aspiracje do pierwszego składu. Jeśli utrzyma formę można spodziewać się, że na stałe zadomowi się w pierwszym składzie.
Przeciwnicy z Norwegii próbowali kontrować, ale ich strzały mijały bramkę Finów, przez co bramkarz był praktycznie bezrobotny.

DominiX 1 - 2 xxolimpiaxx

Pewne i zasłużone zwycięstwo mojego rywala.

w strzałach 13-7

Pierwsza połowa kończy się rezultatem 2:0 (w strzałach 8:3). Na drugą połowę wyszedłem, żeby raczej bronić korzystnego rezultatu, ale udało się jeszcze dołożyć dwie brameczki. Byłem w tym meczu bardzo nieskuteczny, zresztą przeciwnik jesli miałby więcej szczęścia mógłby zdobyć ze dwie bramki.

__
Czw 0:40, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora

Posty: 77

Skąd: N-Sól

Marcin_Chelsea 4-1 Bielu

Musiałem się przełamać w meczu, ponieważ ostatnie moje pojedynki w WEOLa w ogóle to żenada i jeszcze raz żenada. I już w 5 minucie myślałem, że po raz kolejny dostanę po dupie , bo dostawałem 1-0. W 13 minucie jednak wykorzystałem sytuacje sam na sam i zrobilo sie 1-1. Chwile potem główka i 2-1. Pod koniec połowy strzał i 3-1. W drugiej połowie ledwo wcisnalem pilke do bramki i 4-1. Fajny mecz z duza iloscia strzalow ( 11-9 dla rywala ). Powodzenia i dzieki za mecz.

DominiX 1 - 1 leon84

Mecz z dużą ilością moich sytuacji, niestety na moje nieszczęscie nie wykorzystanych. Patrzac na opis poprzedniego meczu mojego rywala widzę ten był bardzo podobny.

__

Ostatnio zmieniony przez DominiX dnia Czw 23:39, 20 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 23:38, 20 Mar 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Posty: 89

Kolejka 26

xxolimpiaxx - 19Ruch20 1-0

1 polowa bardzo zacieta w strzalach 5-5 , 2 polowa i praktycznie 1 strzal jamajki i gol na samym poczatku, w 2 polowie dominacja 19ruch20 , atakowal dazac do wyrownania w strzalach 8-13 dla Rucha, mialem rowniez troch szczescia, dzieki

Kolejka 27
Marv - xxolimpiaxx 2-3 opis meczu napisze Marv

Ostatnio zmieniony przez xxolimpiaxx dnia Pią 15:55, 21 Mar 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 11:07, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora
leon84

Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 54

Kolejka 25

Leon84 2-0 Lookazh

Mecz z przewaga leona84ktory w strzalach oddaje 9 strzalow natomiast Lookazh 3!!Jednak gdyby wykorzystal jedna z sytuacji w 1 polowie ,bo naprawde oddal grozne strzaly to kto wie jakby sie ten mecz zakonczyl!!Pozdrawiam

-----
Pią 22:33, 21 Mar 2008 Zobacz profil autora
leon84

Posty: 54

Kolejka 26

Leon84 2-1 Marv

Mecz wyrownany ,kazdy z zawodnikow mial swoje szanse na strzelenie paru bramek!!Jednak jak juz w paru poprzednich meczach brakowalo skutecznosci!!Marv oddal na moja bramke 11 strzalow ja natomiast 8!!dzieki

___
Sob 14:15, 22 Mar 2008 Zobacz profil autora
lookazh

Posty: 68

27 kolejka

19Ruch20______7:0______lookazh

Ruch ma dzisiaj doła i brak ochoty do wpisywania meczu, więc muszę to zrobić za niego. Ja też mam doła, bo mecz mi zupełnie nie wyszedł i dałem się zniszczyć średniemu przeciwnikowi tylko dlatego, że ustawił 3-4 pomocników w środkowym kole boiska. Więc na tym skończę, gospodarzowi się nie chce, to tym bardziej mnie.

___

Ostatnio zmieniony przez lookazh dnia Sob 22:21, 22 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 22:20, 22 Mar 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Dołączył: 24 Gru 2007

Skąd: Niebieskie Katowice

19ruch20 1-3 dominiX

Strzaly 15-5 dla mnie.Zdecydowana moja przewaga przeciwnik strzela wszytkie bramki z kontry dodatkowo ma tyle szczescia ze szok pilka lecaca do bramki w ostaniej chwili zwolnia i bramkarz ja chwyta.Powinien go wygrac przy 2-1 stawiam wszytko na jedna kartke mialem wiecej szans aby wyrownac ale moj przeciwnik znowu z niczego zdobywa 3 gola ;// eh....

KOLEJKA 24
Nie 19:48, 23 Mar 2008 Zobacz profil autora
lookazh

Posty: 68

24 kolejka

lookazh______2:3______pRoMiL

Zacięty mecz. Gospodarze szybko strzelili bramkę, co spowodowało zacięte ataki przeciwnika, któremu po kilku próbach udało się wyrównać. Po przerwie strzelili na 1:2, a gospodarze wyrównali. Nie cieszyli się zbyt długo, bo po chwili goście podniesli wynik, który utrzymał się na tablicy do końca spotkania. Mnóstwo walki na całym boisku, sprintów, prostopadłych podań, stałych fragmentów. Było wszystko, fajny mecz.

Bielu- Cebula 0:4

Pierwsza polowa dominacja cebuli gdyby nie moja obrona wynik moglbybyc wyzszy...
w drugiej powlowie troche kontr z mojej strony ale nic nie weszlo cebula mogl znow podwyzszyc wynik gratulacje i pwoodzenia dalej
Nie 22:33, 23 Mar 2008 Zobacz profil autora

KOLEJKA 25

Mecz z moja przewaga. Choc Marcin_Chelsea staral sie atakowac, ale wiekszosc akcji konczyla sie przed polem karnym Wink W strzalach 12-3. Dzieki Wink

KOLEJKA 24

Marv 3-0 Bielu

Dobry szybki mecz, duzo akcji z obu stron, ale popisalem sie wieksza skutecznoscia niz rywal Wink Dzieki!

Nie mam czasu na wieksze opisy + flagi...

promil 3-1 Bielu

W tym meczu postawiłem zdecydowanie na ofensywę, co się opłaciło bo rozbiłem sobie obóz na połowie przeciwnika przeprowadzając liczne ataki i oddając sporo groźnych strzałów. Efektem tego było dość szybkie objęcie prowadzenia. Rywal raczej ograniczał się do kontr, jednak nieskutecznie. Później nas wywaliło więc dograliśmy co mieliśmy dograć, wtedy to Bielu poprawił swoją grę, na tyle by spróbować podgonić wynik, jednak zdobył tylko honorową bramkę bo czas na więcej nie pozwolił.

.........................................................
I na koniec istny rodzynek ;p
Kolejka 26
promil 0-9 Dominix
-
Parodia i tyle dlatego nienawidzę czekania na ostatnią chwilę odkładając mecze nie wiem po co?. Rozumiem że czasem różnie bywa, jednak tu okazji na rozegranie na tygodniu nie brakowało. Niestety coraz więcej graczy przeciąga terminy choć czekałem cały tydzień a na koniec musiałem odwołać wszystkie plany na weekend by się dostosować ;/. Myślami byłem już gdzie indziej, jednak dla formalności przyszło dograć w końcu te długo oczekiwane spotkania. Jednak tego się mogłem spodziewać, że przyjdzie mi grać o takiej porze gdzie nie będę miał możliwości by przyłożyć się choć trochę. Efektem jest wynik jak wyżej zszokowany. Ja też miałem kilka groźnych strzałów, ale nic nie wychodziło. Szkoda że nie przyszło grać kiedy czułem się na siłach wtedy jestem pewien że gra byłaby wyrównana i na poziomie tak jak to było w poprzednich naszych meczach. Wniosek jeden lepiej lecieć sobie w kulki bo na tym całkiem nieźle można wyjść wink.
Ale mimo wszystko dzięki i pozdrawiam

___

Ostatnio zmieniony przez promil dnia Pon 0:41, 24 Mar 2008, w całości zmieniany 5 razy
Nie 23:39, 23 Mar 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / I Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)