19Ruch20 1-1 leon84
xxolimpiaxx 5-2 promil
lookazh 1-1 Bielu
cebula 2-3 Marv

Ostatnio zmieniony przez Krzysiuk dnia Nie 19:47, 13 Kwi 2008, w całości zmieniany 11 razy
Nie 17:40, 30 Mar 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Dołączył: 04 Sie 2007
Posty: 89

KOLEJKA 29

xxolimpiaxx - Marcin_chelsea 2-1

Był to dla mnie bardzo ważny mecz odnosnie awasnu do wyższej ligi,jeszcze wczesniej nie wygralem z moim przeciwnikiem.Juz pierwsza akcja i blad jamajczykow podanie do napastnika izraela uff nie wykorzystana nastepna akcja i 1-0 dla jamajki, duzo walki, pierwsza polowa konczy sie remisem 1-1, druga polowa zaczyna sie znakomicie dla jamajki juz w 47 min gol na 2-1 i walka do samego konca , jamajczyc mieli wiele okazji lecz niestety nieskutecznie ,izralel atakowal zaciecie lecz ich wysilki konczyly sie na obronie jamajki,wynik 2-1,zasluzenie, dzieki i powo

Ostatnio zmieniony przez xxolimpiaxx dnia Pon 21:11, 31 Mar 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 21:09, 31 Mar 2008 Zobacz profil autora
Marcin_Chelsea

Dołączył: 09 Lip 2007
Posty: 77

Skąd: N-Sól

Marcin_Chelsea 0-0 DominiX

Mecz nudny z przewagą Dominixa, który w przekroju całego spotkania wypracował sobie więcej dogodnych do strzelenia gola sytuacji ( spojenie , 2 słupki i 2 sytuacje sam na sam szczęśliwy ), ale ogólnie gra była wyrównana i również i mi nie brakowało sytuacji. Dla mnie to raczej koniec walki o awans radosny

cebula 2:1 leon84

W strzałach 12-6. Po pierwszej połowie prowadziłem 1:0, ale na samym początku drugiej połowy Japończycy zdołali wyrównać. Mimo, iż miałem w tym meczu przewagę i nie wykorzystałem sporo dogodnych sytuacji to nie udałoby mi się wygrać gdyby nie samobój przeciwnika. Po moim strzale bramkarz zdołał sparować piłkę na słupek, a ta po odbiciu od niego zatrzymała się na linii bramkowej. Bramkarz nie zdołał się jeszcze zorientować co się dzieje, a w tym momencie na piłkę nabiegł obrońca i zamiast ją wybić wepchnął łaciatą do bramki, czym w ostatecznym rozrachunku pogrążył swoją drużynę.

___

Ostatnio zmieniony przez cebula dnia Śro 15:44, 02 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz

DominiX 1 - 3 cebula

Mecz z przewagą moje rywala który udokumentował ją odpowiadnią ilością bramek.
Śro 18:50, 02 Kwi 2008 Zobacz profil autora
xxolimpiaxx

Posty: 89

KOLEJKA 30

xxolimpiaxx - Lookazh 6-0

Mecz z przewaga Jamajczyków, pierwsza polowa to nieskuteczniść xxolimpiixx strzaly 7-2 i wynik 1 polowy 0-0 w 2 połowie to peełna dominacja jamajki , rozwiazal sie worek z bramkami i wpadło az ich 6, w strzalach 16-5, mecz kończy sie wynikiem 6-0, dzieki

__-

Ostatnio zmieniony przez xxolimpiaxx dnia Czw 10:21, 03 Kwi 2008, w całości zmieniany 2 razy
Czw 10:20, 03 Kwi 2008 Zobacz profil autora
cebula

Posty: 140

28 kolejka

cebula 3:0 xxolimpiaxx

w strzałach 19-2. Pierwsza połowa kończy się prowadzeniem Finów 1:0, przy strzałach 5-2. Mimo przewagi w oddanych strzałach można powiedzieć, że pierwsza odsłona była w miarę wyrównana. Natomiast druga połowa to już koncert drużyny z Finlandii. Ataki na bramkę sunęły jeden za drugim, natomiast kontrataki przeciwnika zostawały rozbijane już w zalążku. W pewnym momencie miałem wrażenie, że jamajski bramkarz jak to na Jamajce zapalił sobie coś w przerwie, bo w kilku sytuacjach popisał się niewiarygodnymi interwencjami, jakich nie powstydziliby się najlepsi bramkarze świata. Mimo tego i tak udało mi się wbić jeszcze 2 bramki.

lookazh______0:3______cebula

Jakiekolwiek porównywanie Iraku do Finlandii ma się jak piernik do wiatraka. Wynik jaki jest, każdy widzi. Nie wiem, jaką zasadą kierowali się ludzie od wyboru drużyn do lig, ale na pewno nie była to zasada jako takiej sprawiedliwości. Niby z jakiej racji jedni mają grać drużynami lepszymi, a inni gorszymi? Ta liga ma służyć walce na umiejętności, czy walce ze swoimi drewnianymi pachołkami biegającymi po boisku i odbijającymi się od każdego z Finów?

Padaczka, na szczęście kończy się dla mnie ta farsa, a wy męczyć się będziecie dalej.

Bielu - xxolimpiaxx 2:4

Cóz to byl za mecz!! od pierwszych minut narzucilem szalencze tempo jedna z pierwszych akcji.. podanie z 50 metrow górą wprost pod nogi kanute ten przyjmuje i bylskawicznie lekko uderza bramakrz jamajki zupenie zdezorientowany. w 30 min bramka na 2:0 podanie strzal ..diallo slupek i dobitka juz skuteczna... mimo ze bylo 2:0 xxolimpiaxx niepoprzestawał na atakach... pare razy... moj bramkarz... wyczynial cuda.. wreszcie 39 min rzut karny ja dostaje czerwona kartke Jamajczyk uderza.. pilka po rece bramkarza odbija sie od slupka nie ma gola!! po tym zdarzeniuu jescze po pare sytuacji sam na sam z kazdej strony bylo ale niepotrafilismy wykorzystac.. w 2 polowie wyraznie oslabiona moja defensywa popelnia bledy i oto bezbledny atak xxolimpiaxx i jest 2:1... jamajka idzie za ciosem chwile pozniej kardynalny blad obroncow .. kiks.. pilka pod nogami jamajczyka i 2:2 ... pozniej jamajczycy zaczeli przewazac i efektem 2 bramki mimo wszystko mysle jeden z moich najl,epszych meczów w tej lidze..dynamiczny pelen zwrotow akcji.. jak i bramek...
statysyki:
Strzały 21 -13

Pozdro i powodzenia dalej:)[/b]

___

Ostatnio zmieniony przez bielumistrzu dnia Czw 20:53, 03 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 20:47, 03 Kwi 2008 Zobacz profil autora
leon84

Dołączył: 17 Sie 2007
Posty: 54

Kolejka31

Mecz bez emocji po pare sytuacji i tyle!!Rywalowi zabraklo skutecznosci!pozdrawiam

_

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Pią 16:59, 04 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pią 16:58, 04 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Posty: 77

Skąd: N-Sól

Dziwny mecz. Najpierw wzajemne ataki, nic nikomu nie wychodzi, potem inicjatywe przejmuje 19Ruch20, a ja strzelam gola z karnego ( czerwona dla obroncy rywala ). Potem znów jego ataki a ja strzelam na 2-0. Druga połowa początek to dominacja rywala i ja strzelam na 3-0. Potem moja ogromna dominacja na boisku a rywal strzela na 3-1 lool Pod koniec miałem chyba z 5 sytuacji : wrzutka i Benayoun próbuje efektownie z nożyc 5 metrów przed bramką ale strzela 5 metrów nad bramką, potem dostaje pilke , kazdy by to strzelil oprocz Benayouna ktory marnuje kolejna dogodna sytuacje. Nastepnie festiwal główek roznego rodzaju, szczupakow, zabek w wykonaniu Izraela.
19Ruch20 gra dobrze, ale dzisiaj b.dobrze funkcjonowała moja obrona i w ogóle dobrze grałem. Nie zmienia to faktu, że rywal miał również dogodne sytuacje. Chyba z 2 albo 3 słupki i 2 bodajże sytuacje sam na sam, nie liczac strzalow zza pola karnego, ktore mogly wpasc do bramki. Dzieki za mecz i powo.
_
Pią 19:59, 04 Kwi 2008 Zobacz profil autora
cebula

Posty: 140

32 kolejka

cebula 2:3 Marv

Słaby mecz w moim wykonaniu. Zasłużona porażka, obrońcy się nie spisali i wpuścili 3 bramki z główki, ja zresztą też w ataku nic nie grałem. Trudno, może w następnych meczach będzie lepiej.
Sob 11:53, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora
leon84

Posty: 54

28 Kolejka
Mecz z przewaga leona84 ,jednak przy stanie 2-1 troche obawialem sie o wynik koncowy!jednak 2 polowa rozwiala wszelkie watpliwosci!!pozdrawiam
Sob 15:24, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Marv 3 - 1 lookazh

Mecz z lekka moja przewaga. Oboje mielismy swoje szanse, ale lookazh mial problemy z ich wykorzystaniem...Dzieki!
Sob 16:36, 05 Kwi 2008 Zobacz profil autora
19Ruch20

Kolejka 29

strzaly 7-7 mecz wyrównany.Dzieki i powo dalej

Ostatnio zmieniony przez 19Ruch20 dnia Nie 11:38, 06 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 11:36, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Posty: 77

Skąd: N-Sól

Marcin_Chelsea 1-2 Promil

Nie mam duzo czasu wiec nie wstawie flag. Mecz wyrównany ale taktyka 4-3-3 znowu mnie zawiodła i przegrałem kolejny mecz. Tyle.
Nie 14:49, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora
DominiX

Posty: 37

28 kolejka

DominiX [4] - [0] Lookazh

Wyrównany mecz z dużą ilością sytuacji z obu stron. Końcowy rezultat wynika raczej z przewagi fizycznej zawodników Gwinei. Pozdrowienia i podziękowania dla rywala za wszystkie mecze w lidze.
Nie 15:36, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora
promil

Dołączył: 02 Sty 2008
Posty: 737

Kolejka 29
-

Mecz wyrównany, przy odrobinie szczęścia 3pkt. mogły trafić do do mnie, ale raczej mecz ze wskazaniem na remis. Obie drużyny miały równie groźne sytuacje z tym, że moje trafiały w słupki, zaś rywala częściej do siatki ;/.

...........................................
kolejka 31
-
w strzałach 10-8 dla mnie

Mecz jak wyżej obie drużyny miały takie same szanse na zwycięstwo. Ale mogłem przynajmniej zremisować, jednak pech ostatnio decyduje i kolejny raz w plecy, ehh.
Nie 15:53, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora
lookazh

Posty: 68

32 kolejka

lookazh______1:1______Bielu

Bardzo zacięty mecz. W pierwszej połowie dominowali Irakijczycy, pozwalali gościom na jedynie parę kontrataków, niezbyt skutecznych. W drugiej połowie to goście bardzo przycisnęli, jednak na początku z nerwowości pojawiła się dogodna okazja dla gospodarzy i strzelili bramkę. Od tej chwili na twarzach gości widać było maksymalną koncentrację i żądzę krwi. Przeprowadzali atak za atakiem, kilka razy sytuację ratował ledwo bramkarz gospodarzy, jednak musiał się ugiąć po tym, jak sprarował piłkę do własnej bramki. Starał się chociaż.
Nie 16:27, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / I Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)