Kolejki 28-32 [31.03.08 - 06.04.08] Dywizja I [R4]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / I Dywizja Zobacz poprzedni temat

Posty: 37

Skąd: Proszowice

29 kolejka

Bielu [0] - [6] DominiX

Ciekawy, ofensywny mecz z obu stron. W strzałach 16 do 15 dla mnie. Dzięki za mecze w lidze.
Nie 16:39, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora

Marv 3 - 2 promil

Dobra pierwsza polowa w moim wykonaniu i 2 szybko strzelone gole. Pozniej troche promil ruszyl do ataku, ale w pierwszej polowie calkowicie dominowalem. Przy moich 9 strzalach, promil oddal 2. Druga polowa juz bardziej wyrownana promil zdobywa bramke kontaktowa i robi sie nerwowo. Na szczescie zdobywam 3 bramke i pare minut pozniej moglem zdobyc 4, ale Smolarek bedac sam na sam z bramka trafil w slupek....Szybka kontra ze strony promila i mamy 3:2. 40 minuta drugiej polowy gram juz bardzo defensywnie byle utrzymac wynik. Wkoncu rozlega sie koncowy gwizdek i odetchnalem z ulga! (19-9 w strzalach).Dzieki! (Carew kozak)

Edit:

Marv 2 - 2 DominiX

Poczatek meczu z moja przewaga i szybko strzelam bramke. Po paru minutach wydaje sie, ze pewna wygrana i komplet punktow, ale sytuacja sie zmienila. Przeciwnik calkiem zmienil styl gry i to ja musialem sie bronic. Udaje mi sie to do 40 min 1 polowy i rywal wyrownuje po bledzie obrony. Druga polowa wyrownana, ale znow z przewaga DominiX'a w 30 min strzlam bramke na 2:1, ale w 40 min znowu jest remis. Dzieki!

_

Ostatnio zmieniony przez Marv dnia Nie 17:51, 06 Kwi 2008, w całości zmieniany 4 razy

brak czasu na flagi

I polowa doskonala skutecznosc jamajki w strzalach 4-4 i wynik 3-0 dla jamajki mecz w pierwszej polowie wyrownany, 2 polowa to dominacja xxolimpixx rozbrajal akcje promila w zarodku przy wuniku 5-0 odechcialo mi sie grac i promil wcisnal 2 branki dla oslody zrobilo sie 5-2 , w dzisiejszym meczu najlepszym zawodnikiem jamajki był KING ktory co mial pilke to strzal i gol (4 bramki), w meczu w strzalach 10-7,dzieki za wszystkie mecze

dodany tabela
edit by michal697

Ostatnio zmieniony przez xxolimpiaxx dnia Nie 20:27, 06 Kwi 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 20:26, 06 Kwi 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / I Sezon / I Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)