Kolejka 10-14 [01.12.08 - 07.12.08] Dywizja I [R2]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / I Dywizja Zobacz poprzedni temat

Skąd: Szuflandia

Post Kolejka 10-14 [01.12.08 - 07.12.08] Dywizja I [R2]
___________

Witam w Dywizji I. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

lukas15(Białoruś) 1-3 (Słowenia) HIMEN

Mecz do którego na początku podszedłem bez strachu do przeciwnika. Mecz do otrzymania przez gracza Słowenii czerwonej kartki był całkowicie zdominowany przez HIMENA , jednak po tym wydarzeniu gra sie wyrównała, niestety Himen miał trochę więcej sytuacji bramkowych i też większą skuteczność.

Gomez 5' - Koren 70'

Mecz zaczyna się dla mnie kapitalnie, w 5 minucie sam na sam wychodzi Gomez i nie daje szans Handanoviciovi. Około 15 minuty zaczynają się straszne lagi w których żaden z nas nie potrafi się odnaleźć. Na jakieś 20 minut przed końcem meczu gra zaczęła chodzić płynnie i zaraz Słoweńcy zdobywają bramkę. W dalszej części meczu gra się wyrównuje, mało kto ma okazje do zdobycia bramki. W doliczonym czasie wychodziłem 2 na 1, ale sędzia skończył mecz :/

Dzięki, powo dalej radosny

Kolejka 14

Adrian1993 (Kostaryka) - seriea (Czarnogóra) 3:1

Gomez 17', 37', 73' - Vucinić 82'

Wiedziałem że będzie to ciężki mecz. Mimo wszystko już w 17 minucie Gomez po bardzo ładnym strzale z 20 metrów wyprowadza Kostarykę na prowadzenie. W 37 minucie Wanchope uderza w bramkarza, ale piłka leci prosto pod nogi Gomeza i ten trafia po raz drugi. Strzały do przerwy 4:1 dla mnie. Po przerwie inicjatywę przejął rywal, ale nie mógł przebić się przez blok obronny. Na 17 minut przed końcem wyprowadziłem świetny kontratak i po dośrodkowaniu Wanchope, gola głową strzela Gomez, kompletując hattricka. Rywal gola na otarcie łez zdobywa po rzucie rożnym. Strzelcem Vucinić. Do końca nic się już jednak nie zmieniło i wywoże bardzo cenne zwycięstwo!

Dzięki radosny

Wyniki dodane do Tabeli

Ostatnio zmieniony przez Adrian1993 dnia Pon 22:33, 01 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 18:01, 01 Gru 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 316

Kolejka 12

bartosz23 - adek4 1:4

Mecz z tych co wiesz że przeciwnik jest po za zasięgiem :p. Od początku rywal atakuje. Do 25 minuty walka w środku pola, niespodziwanie wychodze z kontrą, piękne podanie Husztiego do Torghelle który jest sam na sam i dostaje kose po nogach przed polem karnym. Sędzia pokazuje "tylko" żółtą kartkę. Wykonuje rzut wolny, piłka odbija się od muru i spada prosto pod nogi Szabicsa który strzela w słupek, piłka odbija się jeszcze od bramkarza i wychodzi na rzut rożny. Od tego momentu przeciwnik przejmuje inicjatywe i jeszcze przed przerwą strzela 2 gole, jeden po błędzie obrony, która kompletnie pozostawiła wolnego napastnika Algieri, druga po strzale z dystansu, gdzie bramkarz mógł lepiej się zachować, bo strzał nie był mocny. Do przerwy w strzałach 4:6. Drugą połowę zaczynam od mocnego uderzenia, pod ładnym rozegraniu bramkę strzelił Szabics. Próbuje coś tam skonstruować ale dobrze broni bramkarz. Około 70 minuty przeciwnik wyprowadza kontrę, biegnie sam na sam, nie mając innego wyjścia koszę go po nogach. Sędzia oczywiście pokazuje czerwo, a przeciwnik wykorzystuje rzut wolny. Czwartą bramkę rywal strzela po minięciu chyba z 4 moich obrońców w polu karnym i lekkim uderzeniu przy słupku. Obrońcy zachowali się jak amatorzy, zresztą to nie pierwszy raz, gdyż często tracę bramki po głupich błędach. Strzały po meczu 7:13.

lukas15(Białoruś) 1-0 (Czarnogóra) seriea

Mecz był dość wyrównany lecz wydaje mi się że z moją lekką przewagą. Długo męczyłem się ze zdobyciem bramki ale w drugiej połowie nareszcie po trzech sytuacjach stuprocentowych udało się strzelić strzałem z głowy. Przeciwnik miał szansę na wyrównanie lecz w sytuacji sam na sam z bramkarzem minimalnie uderzył obok słupka. Dzięki za grę

HIMEN Win

Mecz zaczyna sie i jest dosc wyrowanny z lekka przewaga dla mnie do 37 min gdy chiny robia szturm na moja bramke broni bramkarz dobitka trafia w slupek i ponowna dobita niestety pada bramka przegrywam 0-1. To podzialalo jak zimny prysznic bowiem juz w 42 min slowenia dporowadza do remisu jest 1-1 3 min pozniej strzela bramke na 2-1 i tak konczy sie 1 polowa.Druga polowa zaczyna sie wysmienicie w 51 min slovenia strzela gola i jest 3-1 . W 62 min slovenia podwyyzsza wynik na 4-1 i na tym konczy sie mecz Dzieki powodzonka

Kolejka 13

HIMEN- Kajorek

wynik 4-0 o w grze -??plus 3-0 za opuszczenie gry specjalne?? najwyzej Admin popraw THX

Win HIMEN

Mecz zaczal sie od moich atakow i tak wygladal do 75 min gdy gracz opuscil gre z brak pomyslu na moja gre i wynik.Pozatym mecz byl pod moje dyktando 10 min 1-0,17min 2-0, tak bylo do przerwy2-0.Po przerwie taka sama sytuacja moja dominacja 67 min 3-0 , 73 min 4-0 , 75 min gracz opuscil gre wiec mecz zakonczony.... Brak slow ..... Dzieki mimo wszystko

Kajorek otrzymujesz upomnienie

Ostatnio zmieniony przez HIMEN dnia Wto 22:55, 02 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

4-1
Jesli bym napisal ze to bylo zasluzone zwycienstwo to bym troszke musial sklamac!Mecz sie dobrze ulozyl bo po bledzie himena w polu karnym strzelilem szybklo bramke!kolega wziol sie szybko do odrabiania ale bramkarz byl w swietnej formie naszczecie!W drugiej polowie Himen postawil zdecydowanie na atak co sie oplacilo i bylo juz 1-1 i nie wiem jak to sie stalo ze nie przegrywalem 2-1 gdyz jego napastnik z 5 metrow do pustej trafil w slupek!!! To sie szybko zemscilo 3 kontrami!

Wto 22:59, 02 Gru 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 202

kolejka 13
Maniek23 - Adrian1993 0-0
Mecz pod dyktando Adriana ale dobrze się bronie i próbuje kontrować nie udaje się jednak nic ukłuć. Przeciwnik atakował ale nie miał szczęścia lub ja rozważnie się broniłem. Nie było jednak sytuacji sam na sam. Ogólnie to dużo w środku pola się działo. Strzały 2-9

[Brak numeru kolejki = upomnienie!]

edit by Minio

Po prostu zapomniałem oops

Wynik dodane do Tabeli

Ostatnio zmieniony przez Maniek23 dnia Śro 23:34, 03 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Wto 23:38, 02 Gru 2008 Zobacz profil autora
seriea

Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 27

kolejka 13

seriea-adek4 0:5

Mecz pod dyktando adka od poczatku meczu.w pierwszej polowie mialem 2 setki ale majac takich pajacow w ataku to niczego nie mozna dobrego sie po nich spodziewac.Rywal byl lepszy pod kazdym wzgledem.Ja gralem na luzie zrelaksowany po robocie.Tlumaczenia nic nie dadza.Wynik koncowy 0:5.Wynik zasluzony.Ale ta obrona Czarnogory jest tak slaba ze nie chce sie na to patrzec.Chyba bede musial grac ustawieniem 1+8+1+1 plus autobus w bramce.Ale coz to jest zabawa i zycze adkowi awans do ligi 3.

kajorek17 vs Maniek23 1-4

jak kolego wyżej napisał grał najlepiej jak umie i dlatego wygrał.. do do postu himena, jak taki dobry jestes ze z palcem w du** wygrywasz to zagraj sobie chodz jeden mecz ta litwia i zobaczysz jak ta gra takim zespołem dobija.. nawet jednego celnego podania przez cały mecz nie mam..

Czw 0:20, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Posty: 316

kolejka 14

bartosz23 - yankes86 0:5

Po prsotu brak słów na moją gre, te debile to nie potrafią nawet biegać, a co dopiero zabierać piłkę, przeciwnik jedną z bramek strzelił, gdy mój obrońca sobie biegł obok jego napastnika przez pół boiska, zamiast mu zabrać piłkę. Jeszcze jeden taki mecz a się wycofuje z ligi.

Czw 13:29, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora
lukas15

Posty: 324

Kolejka 12

lukas15 0-3 adzinho

mecz wyrównany do pewnego momentu, gdyby udało by mi się strzelić bramkę mecz potoczyłby się zupełnie inaczej. W strzałach 4-11

3-1

Mecz sie zaczal dla mnei fatalnei bo w 2 minucie juz bylo 0-1 dla Lukasa! Wziolem sie szybko za odrabianie strat i juz w 8 minucie bylo 1-1 a do szatni schodzilem z wynikiem 2-1! Mecz dosc wyrownany choc mialem wiecej sytuaji ktore wykorzystalem!Pozwolilo to pozniej na kotrolowanie meczu az do konca!Dzieki i powo dalej

adzinho 3:2 Maniek23

Swój mecz gram po 5 dniowej przerwie. Gram średni mecz. Wykorzystuję prawie wszystko to co miałem, natomiast Maniek praktycznie 2 akcje zakończył bramką ( jedna przez mój błąd ).

Mecz ogólnie mógł się pdoboać, bo było dużo akcji. W stzałach miałem przewagę, co pokazuje wynik.

Pozdrawiam

+

13 kolejka

adzinho 2:1 bartek

Mecz na moją korzyś. Bardzo dużo akcji po mojej stronie. Moi zawodnicy przeważali warunkami fizycznymi i grało mi się łatwieł. Pierwszą bramkę strzelam już w 1 minucie po kapitalnym dryblingu jednego z Jamajczyków radosny Potem bartek wyrównuje na szczęscię w ostatnim kwadransie strzelam na 2:1 .

dzieki

Ostatnio zmieniony przez adzinho dnia Czw 17:44, 04 Gru 2008, w całości zmieniany 2 razy

_________________ adek4 1-1 Adrian1993

Mecz rozgrywamy wczoraj.W kolejnej kolejce zmierzają się dwie bardzo dobre ekipy i zapowiadał się bardzo ciekawy mecz.Zobaczmy jak potoczyły się losy tego spotkania.

Algeria z bojowym nastawieniem, na pewno chcieli udowodnić, że potrafią grać na własnym boisku.Dla ekipy z Costa-rici bez wątpienia każdy punkt byłby satysfakcjonujący, więc podszedli ze spokojem do spotkania.Od początku bojowo nastawiona drużyna gospodarzy ruszyła do ataków.Wkońcu na mecz wyszli bez tremy co dawało dobre skutki.Do połowy udaje się im strzelić bramkę co daje im jednobramkową przewagę.Dalsze ataki tego zespołu i wydawało się, że dołożą jeszcze jedną bramkę i spokojnie doprowadzą wynik do końca meczu.rzeczywistość jest jednak inna, choć to gospodarze przeważali to bramkę przy końcu meczu strzela zespół gosci.Z pewnością Algerię podłamała ta bramka i nie udaje im się już strzelić żadnego gola.

Wkońcu świetne spotkanie w wykonaiu Algerii na własnym boisku, jednak tym razem zabrakło szczęścia do zdobycia kompletu punktów.Zespół gości z pewnością nastawił się na kontry co daje w tym meczu skutek w postaci jednego punktu.

Dzięki za mecz

_________________ adek4 7-1 lukas15

Dobry mecz w moim wykonaniu co owocuje w duże zwycięstwo.przeciwnik żadko bywał pod moją bramkę, ale mimo to strzelił mi bramkę.Na szczęscie takie wysokie zwycięstwo pozwoliło mi na odegranie się za poprzednią porażkę.

Dzięki, powo dalej

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Czw 18:11, 04 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 18:04, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora
yankes86

Posty: 21

kolejka 11
Yankes86 - Adrian1993
1-5

Mecz rozpoczal sie fatalnie 2 minuta i przegrywam 0-1 i zamaist wykorzystac sytuacje na 1-1 to po chwili jest 0-2.Pierwsza polowa ustawila mecz praktycznie w drugiej polowie probowalem odrobic ale forma strzelecka nie byla najlepsza!Mecz zdecydowanie dla adriana!Powo dalej

Czw 18:15, 04 Gru 2008 Zobacz profil autora
adek
Helper

Posty: 506

Skąd: Bytom

Kolejka 14

adek4 1-2 adzinho + 3 za moją ucieczke czyli razem 1-5(wyszedłem 20min przed końcem, ponieważ zaczęło strasznie lagować z mojej winy, podzielony net na pół)

Cały mecz przewaga przeciwnika, do połowy powinien prowadzić z 3-0 conajmniej, lecz nic mu nie wpadało.Do przerwy 0-1.W drugiej połowie adzinho strzela kolejną bramkę i nadal atakuje, a mi udaje się fartownie strzelić honorówe.

Dzięki za mecz powo dalej

Sob 12:53, 06 Gru 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Posty: 316

kolejka 10

bartosz23 - kajorek17 1:1

To był chyba jeden z najlepszych meczy jakie rozegrałem w lidze, niestety pechowo zakończony. Od początku atakuje, stwarzam sobie sytuacje, ale przeciwnik dobrze grał w obronie, mógł również strzelić gola, ale trafił w słupek. Po przerwie również atakuje i strzelam gola. Gdy wydawało że mecz skończy się wynikiem 1:0, przeciwnik wykonuje rzut rożny, krótkie rozegranie, strzał, bramkarz odbija przed siebie i piłka leci prosto pod nogi rywala, próbuje wejść wślizgiem jednak tak niefortunnie że strzelam sobie swojaka. Szkoda tego meczu, bo remis jest niesprawiedliwy. W strzałach 11:4.

Trrageeedia !
Byłem bezsilny :/ Nic mi nie wychodziło do tego nie mogłem sie skupić, bo przyszedł kolega w czasie męczu i brynczał nad uchem zdzier Co do meczu na pewno przewaga kajorka ... choć ja równiez atakowałem i powinienem strzelić kilka bramek. Rywal był strasznie skuteczny. Cóż niekiedy tak jest, że nawet i teretycznie słabszy rywal ma dobry dzień radosny

Zaległy.

Mecz zaczął się bardzo dobrze. Chyba pierwsza składna akcja i sam na sam wychodzi Fanzugho i jest 1-0 11 min, kilkanaście minut później strzelam na 2-0 i znowu niezawodny dziś Fanzugho. Gra toczyła się głównie w środku pola. Przeciwnik usiłował dokładnymi wrzutkami coś ustrzelić ale moi obrońcy grali świetnie w powietrzu. Pierwsza połowa kończy się 2-0. Druga połowa zaczyna się od zmiany przez rywala ustawienia na 4-3-3, na szczęście grałem uważnie do końca nie popełniając błędów. W 40 minucie wyprowadzam akcję która kończy się golem i ustalam wynik 3-0. Skuteczność zabójcza na 4 strzały 3 bramki rywal oddał tylko 2 strzały więcej. Dzięki 2 win szczęśliwy

Pon 21:22, 08 Gru 2008 Zobacz profil autora
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / I Dywizja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)