Kolejka 6-9 [23.11.08 - 30.11.08] Dywizja I [R1]

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum PRZENIESIONE POD ADRES WEOL.pl/forum Strona Główna » REGIONAL League 4 / II Sezon / I Dywizja Zobacz poprzedni temat

Post Kolejka 6-9 [23.11.08 - 30.11.08] Dywizja I [R1]
___________

Witam w Dywizji I. W tym temacie wpisujemy wyniki meczy wraz z opisami.
Administratorzy poszczególnych lig za brak opisów mogą wręczać ostrzeżenia, więc aby uniknąć tej sytuacji prosimy zadbać o to aby w Waszych postach z dodanym wynikiem pojawił się opis danego meczu. Życzę powodzenia.

lukas15- bartosz23

Ostatnio zmieniony przez Minio dnia Czw 20:03, 20 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Czw 1:13, 20 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 8

Adrian1993 (Kostaryka) - bartosz23 (Węgry) 1:0

Gomez 4'

Od początku meczu stawiam na ofensywę, co opłaca się już w 4 minucie, Gomez wychodzi 1 na 1 i strzela obok bramkarza. W 10 minucie kolejna akcja Gomeza, ale tym razem trafia w bramkarza. Następnie dwie akcje Węgów, najpierw Szabics trafia w słupek, później w boczną. Do przerwy już nic się nie dzieje. Po przerwie staram się bronić wyniku, co się opłaca i do końca meczu nie pada już żadna bramka.

Kolejka 9

Adrian1993 (Kostaryka) - adzinho (Jamajka) 0:1

King 58'

Już na początku meczu rywal stara się atakować, jednak dobrze spisują się moi obrońcy. Pierwsza połowa była bardzo nudna i nic się nie działo. W 58 minucie dośrodkowanie prosto na głowę Kinga i ten trafia z główki. Wiedziałem że muszę się wziąść do roboty. Zacząłem atakować, w 70 minucie trafiam w słupek. Kilka minut potem zamykam rywala na własnej połowie, Gomez dwa razy marnuje sytuacje, najpierw 1 na 1 w obok, później z główki nad poprzeczką. W ostatnich minutach szansę miał Wanchope, ale uderzył obok. Uważam że w tym meczu powinien być conajmniej remis, gdyby lepsza skuteczność, mogło być zwycięstwo.

kajorek17 1-0 Seriea

BArdzo zacięty mecz, chodz z lekka przewaga daremnego zespołu litwinów.. Kolejne spotkanie w ktorym mieli 3 100% akcje i tylko jedna przyniosła oczekiwaną bramke.. Zespół czarnogury bardziej nastawiony był na kontry lecz także raził nieskutecznością..

lukas15(Białoruś) 0-3 (Węgry) bartosz23

Mecz zaczął się fatlanie koło 15 minuty dostąłem czerwoną kartkę. Zaraz potem dostałem gola i odechciało mi się grać, coraz ciężej przychodziły sytuacje bramkowe. Fakt że w doliczonym czasie pierwszej połowy czerwo dostał też przeciwnik ale w sumie mało to zmieniło. Ale rywal nie dominował, gra wyrównana z przewagą przeciwnika.

seriea(Czarnogora)-adzinho(Jamajka) 1:2

W pierwszej polowie zdecydowana przewage miala Jamajka, ktora udokomentowala to bramka.Choc takze i Czarnogora miala swoje okazje.W przerwie zmiana ustawienia dala lepsza gre i spowodowala na poczatku drugiej polowy remis lecz majac w zespole jedynie Vucinicia ciezko jest wygrac mecz.I tym razem Czarnogora ktora jest w slabej formie przegrala po glowce zawodnika Jamajki i odbiciu sie pilki jescze od obroncy Czarnogory.

WIN ADzinho

Mecz byl wyrowanny gracz ADzinho tylko kontrowal bramki strzelil z strzalow ktore oddal ja natomiast same slupki lub obronca wybija pilke z lini badz bramkarz broni sam na sam gdzie robie zwod przed strzalem .No coz nie zawsze sie wygrywa szkoda tylko ze tak wysoki wynik padl bo napewno na remis zasluzylem....powo

Kolejka 9

HIMEN - SERIEA

WIN HIMEN

wynik 1-0

Mecz tak jak wynik bez rewelacji .Za to duzo szczescia ,uczciwy wynik powinien byc remis,ale coz tym razem szczescie mi dopsialo.Mecz zaczal sie rowno w 20 min strzalem z dystansu popisala sie slovenia i wyszla na prowadzenie .W drugiej polowie najpierw uratowala mnie poprzeczka a w dobitce bramkarz mecz przecietny lub nizej SLOvenia bez formy ...smutny dzieki powo

Ostatnio zmieniony przez HIMEN dnia Pon 12:07, 24 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy

HIMEN WIN

Mecz w sumie jedno strony bramki padly po akcjach zeby slovenia wykorzystala sowje dogodne sytuacje wszystkie bylo by kolo 10 zdzier. Bramki padaly 6min ,17min , 24 min, 37,min do przerwy 4-0
w strzalach 10-1.Po przerwie ta sama sytuacja tylko wegry rowniez atakowaly wynik ulegl zmianie 51 wegry strzelaja honorowego gola,slovenia podwyzsza i tak samo miedzy czasie sloveniec dostaje czerwona kartke po drugiej zoltej . Dzieki powo dalej czekam na nastepne kolejki radosny

Pon 14:24, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
lukas15

Posty: 324

Kolejka 7

lukas15 ( Białoruś) 2:1 (Kostaryka) Adrian1993

Ależ to był dramatyczny mecz. Na samym początku strzelam gola potem rywal rzucił się do ataku przy moich kontrach. W 42 minucie obraniam karnego którego niepotrzebnie wywołałem niestety dwie minuty później rywal strzela gola na remis. Potem przerwa, myśle sobie remis też dobry, trzeba walczyć ale niesamowite sytuacje stwarzał sobie przeciwnik marnował niemiłosiernie albo mój bramkarz bronił niesamowicie, trzeba dodać że mój goalkeeper miał czerwoną strzałkę. Jedna z nielicznych moich akcji( porównując do przeciwnika to nieliczne szczęśliwy) dośrodkowanie na głowę Kutuzova i bramka! Potem grałem już na przysłowiowego farta szczęsćie mnie nie omijało. W strzałach 8-15 dla przeciwnika.

Pon 19:39, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 202

kolejka 6

Maniek23 vs lukas15 0-1
Beznadziejne warunki mieliśmy w tym meczu. Sytuacji było jak na lekarstwo. Zdecydowanie lepiej zagrał lukas15 i skuteczniej . W pierwszej połowie w strzałach 2-3 więc widać jak mało się działo. Spośród tych 3 strzałów jeden dochodzi celu po dokładnym dośrodkowaniu Hleba piłkę pakuje do siatki Bielkiewich. W drugiej przewagę ma lukas ale nie umie tego wykorzystać. Bardzo kiepska forma w ataku lub bardzo dobra obrona przeciwnika. W lost time miałem szanse na remis ale mój zawodnik pudłuje. Druga porażka stała się faktem. W strzałach 6-9. Dzięki. smutny

Mecz bez większej historii ...

Rywal gra bardzo solidnie lecz to szczerze mówiąc na mnie nie wystarczyło.
Pierwszą bramkę zdobywa rywal po rozklepaniu moje defensywy. Wyrównałem szybko po dobitce strzału Gardnera. Kolejne bramki zdobywam jeszcze w I połowie i prowadzę 3:1. Zmieniamy serw na życzenie Yankesa i ze względu na pogarszające się warunki na Cyberze. Dogrywamy całą II połowę. Wynik jednak się nie zmienia i to ja inkasuje kolejne 3 pkt.

Świetna kolejka w moim wykonaniu :-)

Pozdrawiam !

Prosze dodawać numer kolejki !! Wynik dodany do Tabeli

Ostatnio zmieniony przez adzinho dnia Wto 17:23, 25 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 23:00, 24 Lis 2008 Zobacz profil autora

Kolejka 6

Adrian1993 (Kostaryka) - kajorek17 (Łotwa) 4:0

6' Gomez
47' Bernard
65' Saborio
87' Gomez

Od początku meczu gra wyrównana. W 6 minucie wykonuje rzut wolny z własnej połowy, piłkę głową zgrywa Wanchope, strzela Gomez, broni bramkarz, dobija jeszcze Gomez i gol!!! Rywal starał się szybko odgryźć, ale nie mógł się przebić przez blok obronny. Do tego zmuszony był grać w 10 po czerwonej kartce dla Rimkusa. Pod koniec 1 połowy rywal marnuje 1 na 1. Po przerwie strzelam na 2:0 po pięknym uderzeniu z 20 metrów Bernarda. Po tym golu rywal dostaje drugie czerwo. W 65 minucie na 3:0 podwyższa Saborio, a w 87 dzieła zniszczenia dopełnia Gomez.

Dzięki i powo dalej.

Wto 14:40, 25 Lis 2008 Zobacz profil autora
bartosz23

Dołączył: 25 Mar 2008

Kolejka 7

bartosz23 - Maniek23 3:3

Wyrównany mecz, z dużą ilością podbramkowych sytuacji. Pierwszy strzelam bramkę po ładnym uderzeniu z dystansu Torghelle, przeciwnik odpowiada bramką przed końcem pierwszej połowy po fatalnym błędzie obrońcy. Niestety w przerwie pojawiły się lagi także zmuszeni byliśmy do zmiany serwa. Drugą połowe zaczynam od mocnego uderzenie, wchodze w pole karne Szabicsem i dostaje kose od tyłu. Przeciwnik dostaje czerwo, a Hajnal wykorzystuje karnego. Przez następne minuty walka toczyła się w środku pola. Gdy przeciwnikowi nic nie wychodziło postanowił zmienić taktyke na bardziej ofensywną, co poskutkowało golem. Nie zrażony tym rzucam się do ataku i strzelam gola po ładnym uderzeniu Nemetha z ostrego kąta i mamy 3:2. Gdy wydawało się że mecz zakończy się takim wynikiem, rywal wyprowadza kontrę, strzela, mój bramkarz wybija do boku, przejmuje ją obrońca, który zamiast wybić, wchodzi w napastnika Chin, ten przejmuje piłkę i strzela bramkę. Przez tych obrońców znowu tracę gole, aż żal grać gdy ma się takich zawodników w obronie.

Czw 20:04, 27 Lis 2008 Zobacz profil autora
seriea

Posty: 27

Kolejka 8

seriea - yankes86 4:1

MEcz ktory zaczal sie dobrze dla mnie.Juz po paru minutach objelem prowadzenie.Na 2:0 podwyzszyl Jovetic.Po paru minutach Burkina Faso zdobyla gola honorowego aczkolwiek w tej chwili wydawalo sie ze przeciwnik przycisnie Czarnogorcow.I Burkina miala szanse gdyz wywalczyli karnego ktorego to obronil moj bramkarz.Pozniej moi postawili na swoim i podwyzszyli stan meczu na 3:1 potem 4:1.
Jeszcze Czarnogora mogla podwyzszyc ale nie starczylo czasu.
Dzieki za mecz i zycze powodzenia.

Wynik dodany do Tabeli.

Ostatnio zmieniony przez seriea dnia Pią 16:33, 28 Lis 2008, w całości zmieniany 2 razy
Pią 16:28, 28 Lis 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Posty: 202

kolejka 8

Maniek23 - adek4 2-3
Mecz zaczynam ofensywnym nastawieniem i szybko przynosi to skutek ku mojemu zdziwieniu zszokowany. Strzelam bramke po błędzie obrony, za parę minut strzelam po kardynalnym błędzie i zabawie przeciwnika przed polem karnym. Jest 2-0 i stwarzam kolejne sytuacje. To była najlepsza połowa we wszystkich kolejkach. Do przerwy więc 2-0. Miałem zamiar zmienić ustawienie na bardziej defensywne i utrzymać wynik. Niestety moje drugie Ja chciało podwyższyć wynik i zamiast 3-0 poda kontaktowa bramka około 30min doprowadza do wyrównania. Interesowały mnie tylko 3pkt i to mnie zgubiło adek4 dobił mnie strzelając 3 bramkę. A miało być tak pięknie. Mam zamiar wziąć kolejne mecze na luzaku bo za bardzo się spinam. Dzięki

Ostatnio zmieniony przez Maniek23 dnia Sob 22:24, 29 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Sob 22:22, 29 Lis 2008 Zobacz profil autora
Maniek23

Posty: 202

kolejka 9

Maniek23 - yankes86 0-1

Ten mecz był jak koszmar, kompletnie nic mi nie wychodziło, zawodnicy bez formy podobnie jak Ja. To było walenie głowa w mur. Dużo niedokładnych podań z obu stron. Akcje kończyły się przed polem karnym. Na moje nieszczęście przeciwnik strzela bramkę już w pierwszej połowie. W drugiej próbuje atakować ale mając dobre sytuacje nie oddaje nawet strzału albo bramkarz wychodząc z bramki niweluje moje próby. Mecz w miarę wyrównany, ogólnie słaby zagubiony. Dzięki.

Ostatnio zmieniony przez Maniek23 dnia Nie 12:38, 30 Lis 2008, w całości zmieniany 1 raz
Nie 12:37, 30 Lis 2008 Zobacz profil autora

______________________________Kolejka 7

________________________ adek4 0-0 Himen

Po pierwszych pięciu kolejkach w walce o kolejne punkty zmierzył się lider z wiceliderem Dywizji I.Niewątpliwie był to szlagier tej kolejki.Zobaczmy jak poradziły sobie obie drużyny w tym jakże trudnym starciu.

Obie ekipy na pewno liczyły na komplent punktów.Pierwszą akcję przeprowadza zespół gospodarzy, lecz bramkarz przeszkadza im w zdobyciu gola.Od tej pory zespół Algerii przestał grać.Słoweńczycy wzięli się do gry i zaczęli przeważać.Ataki nie przynosiły jednak skutków w postaci bramek.Goście nie potrafili przebic sie pod pole bramkowe Algerii i próbowali strzałów z dalszych odległości.Dwa razy było bardzo blisko, lecz tym razem słupek uratował gospodarzy od utraty gola.Do przerwy bezbramkowy remis a w strzałach 1-7 dla zespołu Słoweńskiego.Druga połowa bardzo nudna, nic ciekawego się w niej nie dzieje i wynik nie ulega już zmianie.Strzały na koniec meczu 5-9.

Podsumowując:

Kolejny słaby mecz Algierii przed swoją publicznością, jeśli nie opanują stresu to trudno będzie im zdobyć mistrza.Natomiast Słoweńczycy zagrali przyzwoity mecz, częściej atakowali oraz uderzali lecz tym razem zabrakło im niezbędnego w piłce szzęścia.

Dzięki, powo dalej

Ostatnio zmieniony przez adek dnia Pon 10:26, 01 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz
Pon 10:25, 01 Gru 2008 Zobacz profil autora
kajorek17

kolejka 8

kajorek17 1-1 lukas15

Ten mecz graliśmy bodajże w pon więc wiele z niego nie pamietam:) nie napisalem od razu bo mialem nawał nauki na zajecia;/ ale po wyniku stwierdzam że musiałbyc wyrównany:p
btw a ten mecz z adkiem spróbuje rozegrac dzisiaj, wiem że to juz poza terminem ale sprawy wyższe wymusiły taką sytuacje..

Ostatnio zmieniony przez kajorek17 dnia Pon 17:02, 01 Gru 2008, w całości zmieniany 1 raz

3-3
Mecz bardzo ciekawy duzo akcji po obu stronach boiska sporo sytuacji! Mecz dla mnei ulozyl sie bardzo dobrze bo w pierszej polowie wygrywalem 2-0 i moglem sie pokusic o wiencej oczywisice adek rowniez mial dogodne sytuacje! W drugiej polowie nei potrzebnie cofnolem sie do defensywy co adek swietnie wykorzystal i bylo 2-2 !!! 10 min przed koncem udalo mi sie strzelic na 3-2 po czym za bardzo uwierzylem ze to juz koniec meczu i to sie szybko zemscilo!!:/

Wto 23:13, 02 Gru 2008 Zobacz profil autora
kajorek17

Kolejka 9

kajorek17 1-1 adek4

Wyrównany mecz.. Adek strzela 1sza bramke ja bodajze pod koniec 1szej połowy wyrównuje.. Dalsza czesc meczu nie różniła sie od 1 połowy.. Wrescie udało nam sie rozegrac ten zaległy mecz..
Sob 13:34, 06 Gru 2008